Opinie o Federal Mogul Bimet S.A. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Federal Mogul Bimet S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Federal Mogul Bimet S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal Mogul Bimet S.A. w Gdańsk

To już jest koniec

Generalnie to wątek do zamknięcia.

@Konrad, nie rozumiem co masz na myśli. Może rozwiniesz swoją wypowiedź? @Asty, @Byly, domyślam się, że pracujecie w Federal Mogul Bimet S.A. i nie macie dobrego zdania na temat pracy w tej firmie? Może moglibyście powiedzieć coś więcej o atmosferze lub warunkach pracy?

Byly

Nie polecam tej firmy atmosfera do kitu jeden na drugiego donosi aby się podlizac brygadziscie lub mistrzowi A co do płacy to lepiej płacą w biedronce i Lidlu

Konrad

Firma jest dobra ale nie wszyscy potrafi to docenić!

Pakowacz

telefon krotka rozmowa

zaintersowania,

Jakub

Nie mam pojęcia jak dobierani są mistrzowie w tej firmie ale jeden z nich odpowiedzialny za linię GPD przechodzi wszelkie granice... Na prośbę o nowe spodnie potrafi odpowiedzieć "jak zasłużysz to dostaniesz"

Nikt

Obecnie zaczęli ludzi zwalniać zaczęli od tymczasowych z agencji a to dopiero początek zwolnień a niby to firma stabilna

Asty
@Nikt

I tu właśnie widać które (te super pozytywne) opinie były pisane przez pracowników HR. Wystarczy przesiać opinię i odrzucić te w których wszystko jest tak idealne że można za darmo pracować by mieć prawdziwy obraz bimetu... Mentalnie zwłaszcza wśród mistrzów i większej części brygadzistów są olbrzymie braki kultury wobec podwładnych!

No

Na produkcji poszło około 60 tymczasowych ,a biura zamiast pracować siedzą po około 40 min na przerwach i nikt ich nie pilnuje xD zresztą z tym nowym bufetem zakładowym gdzie mały schab kosztuje ponad 10zl to kg pewnie 100zl xD

sawa
@No

Aplikuj do biur

Ewelina

Może mniej narzekania a lepiej będzie się nam pracowało?

Byly
@Ewelina

Ludzie sami się zwalniają mają już dosyć takiego traktowania jeszcze trochę i nie będzie komu tam robic na produkcji A oni jeszcze szukają oszczędności i zwalniają nie na produkcji powinni szukać oszczędności bo z produkcji zakład się utrzymuje

@Byly

W biurach za dużo ludzi A Oni produkcji się czepili .siedzą na fb i YT większość czasu ,zero kontroli .po za tym nikt się nie dopatrzył że siedzą 40 + minut na przerwach

Pyzdra

Super firma z tradycjami. Obecny prezes wypuścił firmę na Europejskie salony, należy mu się szacunek, niezależnie że prowadzi firmę twardą ręką.

Joann

Przyjmowali - nie wiem czy dalej tak jest - ludzi bez doświadczenia, panie fryzjerki, sklepowe... szanujący się zakład powinien robić jakąś weryfikację a tu to wygląda tak, że jak nie masz wykształcenia i nie chcesz pracować w biedronce to idziesz do bimetu i wiesz że cię przyjmą. A jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) brygadziście to lepiej zarabiasz... Praca dla ludzi bez ambicji i wykształcenia ,dla prostaków głównie.

Xyz
@Joann

Teraz jest nawet gorzej, w kwestii przyjmowania absolutnie nic się nie zmieniło, a gdy okazuje się że nie nadajesz się do tej pracy to Cię nie zwolnią tylko przeniosą na inny dział (w niektórych przypadkach wielokrotnie przenoszą)

Arek

Nie ma idealnych firm, wszędzie znajdzie się coś do poprawy. Może warto to robić?

prawdziwy

na początek najniższa krajowa ,awans oraz podwyżka nie możliwa praktycznie ,atmosfera pracodawców względem pracowników naprawdę słaba -nie kiedy podlegająca pod mobbing ,jedyne co dobre to wypłata na czas i relacje pracownika względem drugiego pracownika ,ale ogólnie pozytywnie :)

Abc
@prawdziwy

Te relacje są mocno uzależnione od tego na jakiej linii pracujesz, na niektórych bywają skrajnie negatywne ale z całą resztą się zgadzam

Tig

Czy jest tam praca dla spawaczy?

Tig

Czy potrzebują tam spawaczy?

chce sie tu zatrudnic

Możecie coś napisać o pracy jako elektryk utrzymania ruchu? jacy ludzie? atmosfera? zarobki?

ktośśś
@chce sie tu zatrudnic

Ekipa w TEM ogólnie zgrana, osoby pomocne. Jest to praca w typowym utrzymaniu ruchu. Duża presja czasu i odpowiedzialność. Ale dla zdobycia doświadczenia warto.

Krzysztof
@chce sie tu zatrudnic

Byłem tam elektrykiem do niedawna i bardzo polecam Bimet. Szczególnie jeśli chcesz się nauczyć automatyki ogolnobranej

Podpowiecie jaka jest atmosfera w firmie? Czy są jakieś dodatki do podstawy? Mam zamiar starać się o pracę w firmie.

Fabio
@Zainteresowany

Super firma, stabilna, przyjazna pracownikom. Polecam!

Abc
@Fabio

Widać że pracownicy HR w trakcie pracy zaglądają na forum...

Edward

Od jakiegoś czasu widzę że firma potrzebuje frezerów i szlifierzy narzędziowych. Ktoś był może na rozmowie jakoś ostatnio? Jakieś informacje na temat zarobków?

Krzysztof

Tu jest segregacja ludzi .. na zielone ludzi i niebieskie , będzą w agencji pracy , jest się śmieciem , jak dla (usunięte przez administratora) z Lini (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) , jest bardzo nie odpowiedzalny , powinnien paracować w Biedronce lub Lidlu .

@Krzysztof

Potwierdzam w 100%

Zielony

Bawi mnie jedną zasadniczą rzecz , że skład hr bardzo mocno siedzi na tym forum , poczytałem do roku 2014 , i naprawdę mam błędne przekonanie iż jest to prawdziwe . Chciałem tylko podziękować hr że tak bardzo mocno broni swoich pracowników ! Good job , taka praca !

@Były pracownik dziękujemy za wyrażenie opinii na forum. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w firmie Federal Mogul Bimet S.A. to właśnie rekrutują na stanowisko Pracownik Oceny Wizualnej. W ofercie zaznaczyli, że oferują pracę w dużej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Czy ktoś składa cv?

Zostaw merytoryczną opinię o Federal Mogul Bimet S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Federal Mogul Bimet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal Mogul Bimet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal Mogul Bimet S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Federal Mogul Bimet S.A.?

Kandydaci do pracy w Federal Mogul Bimet S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Federal Mogul Bimet S.A.

Federal Mogul Bimet S.A.