Agencja Reklamowa Wizual

Katowice

Opinie o Agencja Reklamowa Wizual

arek201 2012-11-21 19:36:23
ta firma to pomyłka,nie dostaniesz umowy, nie dostaniesz kasy, obiecają Ci wszystko żeby tylko ktoś dla nich pracował. wszyscy odeszli ze zmianą szefostwa,.
ckm 2012-12-07 19:32:09
a możesz podać jakiesz szczegóły???? dużo osób wyrolowali. dla mnie to bardzo ważna informacja. Z góry dzieki...:)
workhardinia 2012-12-12 13:59:31
Wyrolowali wszystkich, ale dlatego, że to niekompetentni ludzie.

Kiedyś najlepsza agencja reklamowa na śląsku.
Firma przestała istnieć wraz ze śmiercią właściciela, genialnego człowieka. To co stało się później to jakaś trgifarsa. Firma przez prawie dwa lata prowadzona była przez pana, którego jedynym doświadczeniem było prezesowanie w firmie zajmującej się przetwórstwem rybnym. W tym czasie doprowadził firmę do ruiny. Zwolnił wszystkich kluczowych pracowników, tracąc wraz z nimi strategicznych klientów.
Pod koniec 2011 roku wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia umów o pracę (łącznie ze wspomnianym prezesem) i propozycję pracy na fakturę lub za minimalną krajową. Kilka osób się zgodziło. Resztę zastąpiono znajomkami obecnej właścicielki.

Jeśli ktoś lubi pracę w totalnym chaosie, za marne grosze, najprawdopodobniej bez umowy, nie ma chęci się rozwijać i co najważniejsze - marzy o poznaniu absolutnych wyżyn mobbingu - powninien czym prędzej złożyć podanie o pracę.

Uciekać gdzie pieprz rośnie od tej firmy!

ckm 2012-12-16 16:00:50
Dzięki za odpowiedź. Właśnie zastanawiam się nad ta firmą, gdyż kuszą fantastycznie duzymi zarobkami, ale nie daja umowy o pracę, tylko jest tam jakiś dziwny sposób rozliczania się za projekty, co jest dziwne w przypadku firm, gdzie rzekomo dobrze się wiedzie. To własnie mnie zastanowiło, ale wszystko zaczyna się składać w jedną całość....
Mam jeszcze jedno pytanie, czy od dawna juz nie pracujesz w tej firmie, czy masz dalej ręke na pulsie co i jak?? Pzdr.
abc 2012-12-17 00:01:50
potwierdzam wszystko co zostalo napisane wczesniej [usunięte przez moderatora] , wszystkie informacje zgadzaja sie ze stanem obecnym firmy, szukaja jeleni, bo juz wszyscy uciekaja stamtad

ocena: ZERO
miku 2016-05-20 23:26:37
hopek, być może przprowadzcili badania że taka reklama na ich miejscu przyniesie sukces... Ciężko powiedzieć co może być dalej. Proszę powiedzcie co standardowo firma w takich przypadkach robiła - będę wdzięczy bo kompletnie nie wiem czego się spodziewać
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamowa Wizual - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Wizual