Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Alicja

Czy ktoś może mnie poinformować jaka atmosfera panuje w księgowości?

@Alicja

Co masz dokładniej na myśli ?

Alicja

@Wiktor, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii :) Czy Ty możesz powiedzieć coś na temat pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? @Basik1208, na jakim stanowisku pracujesz? Chciałabyś, aby w tej firmie coś się zmieniło?

byd

UWAGA!!! FIMA ta ma Problem z platnosciami dla pracownikow na umowe-zlecenie, w ochronie!!!!.........czekam na wyplate!!!

Wredna
@byd

Pracuje w tej firmie trzy lata i wypłata jest zawsze na czas.

Ruda
@Wredna

ja w SOS pracuje od kąt weszli na Gliwice i nigdy nie miałam problemu z wypłata bywa poślizg jeden góra dwa dni ale zawsze jest i zgodne z tym co zarobiłam .

@Ruda

Jeżeli pisze w umowie, że np. wynagrodzenie płatne 15 każdego msc. to tak ma być, póżniej płacą odsetki. No cóż potem się dziwicie, że nas robią w bambuko jak tylu ludzi przymyka na to oko.

Kaka

Ja tez pracowałam w firmie S.O.S i wynagrodzenie chcieli wypłacic po 50 dnich pracy i nawet nie wiem czy je dostanę bo chyba skończy sie to w sądzie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych

S.O.S. NAJGORSZ FIRMA OCHRONY

@anonymous

ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ OPINIĄ DNO ROWU MARJAŃSKIEGO

KAPUŚ

Praca w "Grupie S.O.S" a w szczególności w Warszowicach,jest przyjemnością,tym bardziej z Kasią na zmianie Kobieta niska wzrostem, ale wielka sercem

@KAPUŚ

I czasem stanie otworem.

3o9

czy zatrudnienie jako zwykły pracxownik ochrony a pracownik ochrony z niepełnosprawnością wykazuje jakieś różnice w wysokości wynagrodzenia? odpiszcie proszę

pracownik S. O. S.
@3o9

Masz dodatek nocny i płatny urlop

@3o9

GŁUPOTY PISZESZ CZŁOWIEKU po tym co tu wypisują to w ogóle nie płacą kroją ile się da a do wypłaty wielkie 000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Obserwator

W Katowicach na "Prologisie" wyrzucają hurtowo swoich pracowników za to, że Ci czasami wyciągali sobie Z OKOLICZNYCH ŚMIETNIKÓW jedzenie i picie!!! Niech się szanowne Szefostwo Grupy SOS zastanowi dlaczego to robili? Gdyby dostawali takie wypłaty też by to robili!!! Jeden wielki wyzysk, ale karma wraca!!!

Taki jeden
@Obserwator

Wywalają najlepszych pracowników. Wszystkiego najlepszego, hmmm

@Taki jeden

To prawda co piszesz, oni nie chcą dobrych pracowników, oni chcą takich co tańczą jak im zagrają

@Obserwator

ZBIERZMY SIĘ WSZYSCY I ZASTRAJKUJMY ZEJDŹMY Z OBIEKTÓW PRZECIEŻ NA ZLECENIE I TAK NIC NAM NIE ZROBIĄ LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ TO STRASZNE CHODZIĆ PO ŚMIETNIKACH CZY KTOŚ NAM WSPÓŁCZUJE POWINNI ZA NICH SIĘ WZIĄŚĆ PAŃSTWO I PRAWO

ELA

Witam! Założyłem im sprawę za niewypłacone pieniądze i wygrałem. Trzeba sie troche oczekać ale warto. Zakładajcie im sprawy naprawde warto!

OBCA

Z innej beczki. Słyszeeeliście już coś takiego... Kumpela dostaje umowę zlecenie, 2000 tys. brutto, 13 zł./h. Pracuje ccały msc., przychodzi wyplata i kasa się nie zgadza, oczywiście na niekorzyść jej. Dzwoni o wyjaśnienie sytuacji i co słyszy w słuchawce... Wszystko się zgadza, pani jest na ryczałcie 1000 zł. Hahaha płakać się chcce z takiej sytuacji.Co zrobić ? Dym?

OBCA

Witam.Czy daja dodatki ? Typu premia, bony na świeta, zwrot za bilet?

BADI
@OBCA

Widzę że jesteś naiwnym człowiekiem. Ja bym zadał inne pytanie czy wogule płacą a jak już płacą to po ilu miesiącach

@BADI

Nie naiwna, dopytuje, upewniam się, czy nie robią mnie w balona.

nowy

Jestem z Siemianowic Śląskich widziałem ogłoszenie na AMS METAL a tam jest S.O.S. po tym co piszecie zastanawiam się czy złożyć do was ofertę a mam grupę napiszcie czy płacą i jak się tam pracuje pilne!!

@nowy

WIDZISZ KOLEGO ŻAŁOSNE OPINIE TO DLACZEGO SIĘ PYTASZ TU ZAROBIĆ SIĘ NIE DA TYLKO PROSISZ O KASĘ OMIJAĆ TĄ FIRMĘ TO MOJA RADA

Alicja

W takim razie @Pracownik Bydgoszcz, rzeczywiście S.O.S Grupa nie wywiązuje się z zawieranych umów. Skoro macie dowody na takie postępowanie, czy było to zgłaszane wyżej albo konsultowane z PIPem? Jeśli możesz daj znać innym czy w ogóle były podejmowane próby zmiany tego stanu rzeczy.

Ted Bundy
@Alicja

Niestety na pracowników nie mozesz liczyć, bo to kapusie nie maja pojęcia o przepisach ważne, że pracują i patrzą tylko kiedy wypłata przyjdzie reszta ich nie obchodzi . SOS zajmuje sie tez sprzątaniem i tam polega to na tym samym co przekręty w ochronie, gdzie do dzis stosują umowy o dzieło juz nie istniejące. Sam zamierzam sie tym zająć i zgłosić, bo jak powiedziałem jeszcze się nie spotkałem żeby którakolwiek z firm bydgoskich respektowała normy grup inwalidzkich i dosyć tego!!! Nie lepszy jest ID logistic Carrefour, który dzierżawi własnie SOS, ale SOS niech nie próbuje wciskać bzdur o śmieciowych umowach i ingerować w umowy o prace pod postacią jakiegoś wymyślonego ryczałtu ,bo nas nie obchodzi jakie umowy zawierają wyzyskiwacze dopóki nie jest to naszym kosztem, ale zawsze jest to kosztem pracownika a, że wiekszość na to sie godzi to takie firmy będą funkcjonować i zarabiać na głupich niestety. W Hotelu Słoneczny Młyn banda byłych psów na emeryturach zgodziła sie zrzec podwyżki na rzecz innej firmy ochroniarskiej ,a mianowicie Solidu, wiec o czym my rozmawiamy. Za bandytów pod pseudofirmami trzeba sie brać,no ale z głupcami z ochron i sprzątania nie wiele sie wskóra.

Alicja

@Ted Bundy i każdy pracownik jest zatrudniany właśnie w taki sposób, czy istnieją wyjątki lub też perspektywa zmiany warunków zatrudnienia na inne?

Ted Bundy

Nie polecam firmy S.O.S także w Bydgoszczy !!!!!!!!!!! Bezczelny wyzysk tak jak w Solidzie 9 zl na godzine olewanie grup inwalidzkich. W Carrefourze SOS twierdzi, że dzierżawi pracowników na umowie ryczaltowej z Carrefurem azeby nie placic za grupy inwalidzkie i zrównać je ze zwykłymi umowami. Natomiast sprzątanie to nie ochrona, ale S.O.S chce zrównać 'oszustowskie 'zasady z ochrony nawet do sprzatanie. Oczywiscie to wierutne oszustwo, bo nie ma takich umów jak ryczałt ,czy dzierzżawa pracowników ,bo (usunięte przez administratora) Auschwitz sie skończyło wy bandyci policyjni z firm ochroniarskich (usunięte przez administratora) sie!!!!

Alicja

@Edek a w jakim sensie masz problem z umową? Masz problem z nią i dodatkowo z uzyskaniem zaświadczenia o zatrudnieniu? Napisz dokładniej, co masz na myśli. To bardzo ważne - każdy pracownik chce mieć jasną sytuację jeśli chodzi o charakter swojego zatrudnienia.

Edek

A to dziwne bo też mam problem z umową nawet zaświadczenia o zatrudnieniu na maila nie mogą wysłać a dodzwonić się tam to nieporozumienie

Alicja

Bardzo dobrze @pracownik s.o.s, że można na forum przeczytać sprostowanie dotyczące zaistniałej sytuacji. Osoby, które szukają informacji na temat firmy mogą w ten sposób znaleźć wytłumaczenie wcześniej zamieszczanych opinii. Odnośnie umów to na jakie obecnie pracownicy mogą liczyć?

pracownik sos
@Alicja

Rodzaj proponowanej umowy uzależniony jest od kandydata oraz stanowiska na które kandyduje. Zachęcam gorąco do analizy ogłoszeń na naszej stroni oraz kontakt z naszymi pracownikami pionu HR. pozdrawiam serdecznie. zespół sos

Alicja z Krainy Czarów
@pracownik sos

Jaki kontakt??? To jest chyba jakiś żart.

xxx

firma nie polecam

pracownik ochrony

Odradzam pracy w tej firmie. Pomimo, że zakończyłam już pracę w niej do dzisiaj nie otrzymałam umowy, która miała zostać wysłana na mój adres domowy. W rozmowie z sekretarką z Krakowa usłyszałam, że miały przemeblowanie i gdzieś moje dokumenty się zapodziały. Po jakimś czasie jedna z Pań pofatygowała się wreszcie je znaleźć i powiadomiła mnie że już zostały wysłane. Minęły ok 2 tyg i nadal ich nie mam. Zadzwoniłam więc ponownie i słysze, że papiery miał dostarczyć osobiście jakiś pan do Katowic, gdzie mówią iż ich nie mają. Okłamują pracownika, nie szanują. Szkoda tylko nerwów. Pracę rozpoczęłam 22 maja gdzie umowa powinna zostać dostarczona w okresie tygodnia gdzie u mnie już dawno ten termin upłynął. Czekam na wypłatę i rozwiązanie umowy, mają czas do końca tego miesiąca. Jeśli nie dojdzie do porozumienia załatwię to sprawą sądową.

pracownik sos
@pracownik ochrony

tak to prawda był problem z umową - ale temat został szybko wyprostowany, pieniądze pomimo problemów były wypłacone , pani nadal jest naszym pracownikiem - ( przebywa obecnie na L4) kontrola już się w tym temacie odbyła (pip) - bez uwag wszystko wypłacone. za zwłokę z umową - jeszcze raz przepraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.