Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

taka mala

"ja" chyba masz jakies zatargi z tym panem ale tutaj dodaje sie opinie o firmie jak moze mnie ktos wykorzystywac skoro przyjmował mnie dyrektor i mam umowe o prace pracuje i ciesze sie z tego moge smiało polecic ta firme osoba ktore chca pracowac. Wypłata jest na czas w razie gdy czegos nie wiem moge zawsze zadzwonic i dopytac przełozonego atmosfera na obiekcie super nic tylko pracowac polecam z czystym sercem magdalena

klepsydra

uciekajcie od tej firmy jak najdalej !!!! wszystko lepsze niż sos !!! nawet zbieranie złomu z wózkiem !!!

Ted Bundy
@klepsydra

Dlatego że to firma ochroniarska oszustów co kase robia na grupach inwalidzkich - oszukuja i zarabiają na chorych ot co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rekrut

Dostałem ofertę w Warszowicach na nkt cables możecie mi napisać jakie warunki i jaka praca tam jest ? jaka atmosfera pracy ?

Pinokio
@rekrut

najpierw przyjmą cię z umiarkowanym stopniem i wymienią cię na grupę specjalną lub na znaczny !

nik

Zminic tych(usunięte przez administratora)i w warszawie co nic nie robia w zadnej firmie sprzatajacej nie ma po dwoch koordynatorow jeden wogole sie nie pokazuje drugi wiecznie na gazie za co oni biora kase. W koncu firmy u ktorej sw iadczone sa uslugi beda rezygnowac bo juz patrza sie np. Na zachowanie koordynator a wieczornego jak sie odzywa

Robocop
@nik

Praca w/g procedur! Jakich procedur? Jak pracowałem to tzw. procedury zmieniły się cztery razy w roku! Przecież tu procedury zmienia się nim jeszcze zaczną funkcjonować!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
ustawa

Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach społecznych, której celem jest "ozusowanie" części tzw. umów śmieciowych, została przyjęta przez Senat bez poprawek. Oznacza to, że od 1 stycznia 2016 r. powstanie obowiązek odprowadzania składek do ZUS od wszelkich umów zleceń do wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę.Nowela uniemożliwia też zawieranie podwójnych umów, w taki sposób, aby unikać "ozusowania". Dotychczas unikanie płacenia składek było możliwe przy zawarciu dwóch umów - jednej na niską kwotę, od której odprowadzana była niska składka i drugiej, z wyższą kwotą, która nie była oskładkowana.

bbb

Jak się pracuje według procedur nikt się nie doczepi ale jak ktoś nadgorliwie wykonuje obowiązki jak Mirosław to tak się kończy. Chce się być kierownikiem i zarządzać ludźmi ciepać książkami. Stwierdzenie o u a bo pp to nie stosowne

mateo

Z tego co się dowiedziałem to nic nie dostają.Może to się zmieni poczekamy zobaczymy

mateo

A czy w ochronie dostają jakieś paczki na święta?

Robocop

Minęło już parę lat i jak widzę nic się w tej "firmie" nie zmieniło. Dalej bałagan lesera pogania, ciemnymi chłopkami się posługując. Naiwniaków szukających pracy nie brakuje, stąd powód dzięki któremu jeszcze są na rynku.

anna

Odradzam pracy w tej firmie, pracowałam w Warszawie przy sprzątaniu przy ul. Domaniewskiej, koordynatorzy oszukują, wykorzystują oszukują są okropni. Pracowałem tam 2 miesiące na początku roku i do tej pory nie dostałem wypłaty. FIRMA DO KITU OSZUKUJĄ LUDZI OSZCZĘDZAJĄ NA ŚRODKACH CZYSTOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jeszcze dodatku p.p.p. koordynator Andrzejek do (usunięte przez administratora) pijak jak nie wstyd takiego p.p.p.p wpuszczać na obiekty, chociaż nie lepszy p. SSSSSSSSSSSSSS

NieBądźFrajer

Odradzam wszystkim tą firme, choćbyście mieli pod kościołem żebrać nie dajcie się skusić na grosze płacone przez tych wyzyskiwaczy. Jeszcze ten pożal się Boże inspektor... ;] Najgorsza agnecja ochrony w jakiej pracowałem a trochę ich było...

Milla

W końcu ktoś się odważył OK , to draństwo co tam się dzieje. Psują opinie firmy jak tak można

wołanie o pomoc

Bardzo dobry wpis brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sos

Ja też pracowałam przy sprzątaniu w zeszłe wakacje i faktycznie koordynatorzy brak szacunku dla pracowników,mobing, płacone jest za 4 godziny a pracuje 5 a jak by można to i wiecej. Dziwi mnie milczenie Pani Prezes Ani, tyle się wypisuje a tu cisza.Może ktoś kiedys dotrze do pani Prezes i w końcu zrobi ten porządek z koordynatorami. Ludzi trzeba szanować i wysłuchac co maja do powiedzenia nawet jak pracują jako sprzataczka.Więcej szacunku od czego sie walczy od tego się ginie!!!!!!!!!!

zollo

No właśnie ja też pracowałam, przed świetami zostałam beżczelnie wyrzucona nie wiem za co ale pan koordynatorzy są ponad Prezesami z Krakowa, wspólczuję właścicielom firmy za takich pracowników

donata

Ja też pracowałam w firmie sprzątającej w Warszawie, Faktycznie ci koordynatorzy to wielka pomyłka. wWspólczuć trzeba tm pracownicom

Malga

Pracowałam w tej firmie ale sprzątającej w stolicy. Zostałam oszukana przez Pana Koordynatora wieczornego tz. ,, Pracodawcę", który nic nie robi tylko przychodzi na chwile, dosyć często na mocnym kacu i szmaci cyt.,, Ja jestem pracodawcą wymagam bo ja wam płacę'' Panie sprzątające które naprawdę się starają. Ale to jest do czasu w końcu dojdzie do sytuacji że firmy w której świadczy się usługi zrezygnują z tej firmy, ludzie słyszą jak oni się odnosi do pracowników. W firmie SOS jest za dużo rządzących niż pracujących (w Warszawie) to chyba nie tak gdzie ci Właściciele z Krakowa że oni nic nie robią bo może nie wiedzą co się dzieje. W końcu może trzeba zareagować i popędzić tych darmozjadów!!!!!!!!!!!!!! Panie które wcześniej pracowali wpisujcie się tutaj może coś się kiedyś zmieni Pozdrawiam M.

przyszły pracownik

Chcę się przyjąć wkrótce do tej firmy, czytając wasze wypowiedzi grubo się zastanawiam czy faktycznie tak źle się dzieje w tej firmie. Pracowałam już na podobnym stanowisku w innej firmie ochroniarskiej i też wypowiedzi byłych i obecnych pracowników są różne. Natomiast przez 5 lat swojej pracy widziałam dużo, i dużo złego niestety, ale to nie firma sama w sobie jest zła ale można dużo złego powiedzieć na temat samych pracowników. Jeden na drugiego nadawał , używania alkoholu przez pracoweników było nie mało. Jedynie co można zarzucić tej firmie a właściwie pani prezes to to , że przyjmuje osoby psychicznie chore a z schorzeniami ortopedycznymi są pracownicy zwalniani i pozostawia alkoholików, pijaków i psychicznie chorych. Co do wypłat zawsze były one regularne , przez 5 lat pracując w byłej firmie raz co wypłata była lekko opóźniona bo "zapomniało im się wypłacić" no dajmy na to , że zapomniało im się. Gdyby nie to , że potrzebują w tej firmie osób psychicznie chorych to bym tam dalej pracowała. Nie wiem czy firma S.O.S naprawdę jest tak zła jak opisujecie tutaj. Rozmowę kwalifikacyjną mam wkrótce , jeśli mnie przyjmą spróbuję , mam jednak nadzieję , że nie jest tak źle jak tu opisujecie.

tadziu

płaca ja wszędzie ja mam 7 na rękę i podwójne zlecenie ale mogę jeszcze doribic placa w terminie tyle mysle ze to zalerzy od tego czy spasuje ci obiekt do roboty

Viola

Chcę podjonć pracę w firmie S.O.S. bo słyszałam że szukają też pracownikuw do sprzątania. Może mi ktoś napisać co to za firma i czy uczciwa? Nie mam skąd sie dowiedzieć a mam iść na rozmowe. Czy może ktoś napisać coś aktułalnego? Jakie zarobki i czy sie opłaca?

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.