Opinie o "SOLD"S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "SOLD"S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie "SOLD"S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SOLD"S.A. w Kraków

Kermit

Ludzie nie narzekajcie na pana Wiesława kierownika ochrony sold bo jakby mógł to by za wami w ogień wskoczył a wy tak najeźdźców na swojego pracodawcę jest przysłowie szanuj szefa swe bo możesz trafić na gorszego więc zamknijcie jadaczki i do pracy a nie najeżdżac na kierownika sold pana Wiesława

Ewa A
@Demo

Pracowałam z Panem Wiesławem 9 lat . Był dobrym kierownikiem szanował ludzi pracowitych i uczciwych .

Anna Nowy wpis

Praca w firmie @Pracodawca to wyjątkowe doświadczenie, które mogę szczerze polecić każdemu. Choć wymagająca, jest niezwykle satysfakcjonująca. Ludzie w pracy są absolutnie fantastyczni, tworząc wspólnotę opartą na wsparciu i pozytywnym podejściu. Przełożeni potrafią docenić nasze wysiłki w sposób wyjątkowo ludzki, co tylko podkreśla atmosferę zaufania i wzajemnego szacunku. Choć praca jest intensywna i wymaga zaangażowania, to właśnie takie wyzwania dodają smaku. Nie wiem skąd tak słaba ocena na temat pracy w tej firmie, ale ja z chęcia idę do pracy.

anna Nowy wpis
@Anna

Aż bije w oczy ustawiony komentarz.

Mam się spodziewać, że jako Pracownik do obsługi recepcji będę po angielsku często pracować? Patrzyłem w starsze oferty, gdzie wymagali biegłego angielskiego i tak pomyślałem, że się upewnię. Docelowo chciałbym jednak w swoim języku wykonywać zadania.

Jak się oni zapatrują na zatrudnienie kobiet jako niewykwalifikowanych pracowników ochrony? Czy tu należy mieć orzeczenie o niepełnosprawności? Gdybyście mogli podać stawki aktualne, to super. Na profilach innych firm bez problemu podają, tutaj nie widziałam, ale zawsze można to zmienić ;)

Kermit

Demo
@Kermit

Ten cały Wiesław K. kierownik to najgorsza szuka w mieście Kraków. Kłamca i (usunięte przez administratora) Nie rozumiem jak można upiększać półgłówka?

Hanna
@Demo

No to może konkretnie napiszesz co takiego robi, skoro masz o nim inne zdanie?

Ewa A
@Demo

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "SOLD"S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Czy w "SOLD"S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Szczecin

Witam jak firma czy jest wypłacalna i jak się pracuje na obiekcie browar w Szczecinie

@Szczecin

Wypłacalna jest, a co do pracy na Bosmanie, jeżeli się idzie pracować a nie odbębnić swoją zmianę to jest naprawdę spoko. Jeżeli szukasz pracy gdzie posiedzisz i Ci za to zapłacą to nie tam

@Duch

@Duch a wiesz może jakie stawki i jaka miałeś styczność z tą firma ?

@Szczecin

Stawki tak naprawdę takie jak w całym Szczecinie. I oczywiście zależy czy masz wpis kpof czy nie.

@Duch

@Duch no właśnie się wyróżniają bo dają 18 kwalifikowanym na jednym z obiektów

@Szczecin

Teraz to obiecują cuda wianki bo im pracownicy uciekli z tego co wiem

@Duch

No ale właśnie czemu uciekli ?

@Szczecin

Kto Ci taką stawkę obiecał? :D Byłeś na rozmowie o pracę czy to jakaś plota?

Tadek
@Duch

Pracowałem w kilku firmach sold nawet niezła firma. Płacą dobrze i na czas .

@Andrzej

Jest ogłoszenie i na rozmowie byłem

@Szczecin

Po prostu ciekawi mnie kto Ci takie coś zaproponował (czy faktycznie ktoś decyzyjny) ???? bo w takim razie to aktualnie bardzo interesująca oferta.

@Szczecin

To pewnie miałeś okazję poznać Panią koordynator ????. Jak wrażenia? Dużo wymagają jak na taki obiekt co?

@Andrzej

Tak decyzyjny ,tylko pytanie czy wypłacalni

@Duch

Do końca jeszcze nie miałem okazji poznać ,dlatego tutaj pytam ??mógłbyś cos więcej napisać ?

Rynek
@Szczecin

Sole jest pożądana i wypłacalna firma

Mk
@Szczecin

Firma nie najgorsza , placą na czas. Kierownik spoko. Mozna dorabiać.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik do obsługi recepcji. I wymagają znajomości systemów kontroli dostępu. A wiecie czy jak się tego nie zna to firma przeszkoli odpowiednio?

Krystyna.

Kierownik C dba o żonę byłego właściciela Sold !

Zdzisław

Ja pracowalen za 3 zl potem za 4 potem za 5 zł a teraz pracuje za 14 zł. A placa uczciwie a jak ktos pisze ze mu malo to na inżyniera albo do telewizji idzie zarabiać a nie w ochronie cudow oczekuje. Teraz ludzi zwalniają niema co wybrzydzać. A w ochronie zawsze byly najnizsze place. Chcesz wiecej mogleś się uczyć a nie w szkołe kamieniami rzucać. Pewnie miales daleko i pod górkę. Zlego slowa na firme noe powiem bo bym zgrzeszył.

@Zdzisław

Co do zwalniania: (usunięte przez administratora) po NIP można sprawdzić ile Państwo pomogło firmie. To smutne, ale byli tacy co za 3zł/h pracowali. Poznałem takich ludzi, nie będę ich oceniał.

Pusia
@Zdzisław

ja jestem inżynierem niestety pracuję w ochronie i wiem jak traktują ludzi

@Pusia

jako inżynier? Ale to na którym stanowisku w razie czego, bo chyba trochę ich jednak mają

pusia
@Renata

pracowałam na recepcji, pełno emerytów , starych dziadów, którzy zabierają godziny pracy pracownikom na umowę

Natalia
@pusia

To znaczy, że szanse na zatrudnienie są mniejsze jeśli jest się emerytem?

mgr
@Zdzisław

Bzdury gadasz, jestem wykształcony, mam doświadczenie w różnych dziedzinach i nie ma pracy dla mnie bo nie spełniam warunków: jestem za stary, brak mi wybranego doświadczenia i nie jestem poliglotą, a stanowiska biurowe każdy wie jak są obsadzane. Miałem bardzo dobrą pracę w ochronie za ponad 20 zł/h, ale koszty paliwa mnie przerosły. W tej chwili połowa zarobionej kasy poszła by na dojazd, wg mnie byłby to bezsens.

mgr
@Natalia

tak, emeryt ma duzo trudniej o pracę,każdy woli rencistę pod warunkiem ze jest niepełnosprawny

Bronisław
@mgr

Nigdy nie zrozumiem skąd założenie, że praca w ochronie jest akurat dla osób z niepełnosprawnością. A wracając do tematu stawki, to czy do 14 zł na rękę dochodzą jeszcze jakieś dodatki, premie lub socjal?

@.

Coś na temat pracy tutaj wobec tego chcesz napisać czy po co ten komentarz?

Franek

Omijajcie z daleka firmę Sold. (usunięte przez administratora) ludzi z zarobionych pieniędzy i jeszcze z tego się cieszą. Miałem nieprzyjemność pracować dla nich. Bytom- Radzionków, zakład mięsny. Przyjmował mnie do pracy Adam C. . Na początku wydał się ok ale potem wyszło co to za człowiek. Najpierw kobiecie która zachorowala i trafiła do szpitala kazał przyjść do pracy bo on tak karze. Wyzwał ja że jest za gruba i ma mniej żreć (Była chora). Innego straszył że będzie płacił karę jak się zwolni i wogóle najazdy w nocy robił gdy ktoś był na zmianie. Okropny facet. W końcu i ja złożyłem wypowiedzenie zgodnie z przepisami prawa. Na umowie zlecenie jest 7 dni a ja 10 dni prędzej to zrobiłem. Ku mojemu zdziwieniu przy wypłacie dostałem około 400 zł mniej. Jak zadzwoniłem do firmy do kadr i plac to mnie wyśmiali, że dostałem karę i mam spadać. Tragedia. Nigdy nie spotkałem się z takim (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzi. W ciągu miesiąca z 4 pracowników 3 się zwolnilo - o czymś to świadczy.

@Franek

No to faktycznie słabo to wszystko z Twojego opisu wygląda. Ale czekaj, bo ta kara to za co niby? Jak ją arugmentowali?

Janko.

Mam pytanie do pracowników czy za pracę w niedzielę i święta macie płacone 100 % godziny czy macie wypłacane tzw godziny nocne jak stanowi kodeks pracy !

Krzysiek
@Janko.

Nocne wypłacają, w ochronie nie ma wypłacanych dodatków za święta. Pozdrawiam

@Krzysiek

A jak przydzielane są te zmiany świąteczne? Czy jest tak, że np. kilka lat pod rząd ktoś ma wigilię, czy jednak pilnują aby co roku miał taką zmiane ktos inny?

Były
@Anna

To już zależy od obiektu i kto ustala grafik, zawsze się mogą pracownicy między sobą dogadać..

Aneta
@Były

pewnie jak wszedzie, na wigilie do pracy przychodzi ten co nie ma rodziny i dzieci , no nie?

Były
@Aneta

Akurat na tym obiekcie na którym pracowałem tak nie było. Z reguły najbardziej przerąbane miała pani koordynator, bo ją stare (usunięte przez administratora) szantażowały że się zwolnią więc brała te święta na siebie...

Wiecie coś o rekrutacji Pani Katarzyny na Browar Szczecin bo takie zachowanie jakby na prezesa firmy szukali

Miśka
@Nowy

Może po prostu mają dość ludzi z łapanki, którzy szukają pracy lżejszej od spania. Pracowałam tam i wcale nie jest tak lekko jak się wszystkim wydaje, trzeba mieć łeb na karku i umieć myśleć.

@Nowy

Jakie zachowanie? Mnie grzecznie poproszono o CV i zaproszono na rozmowę Teraz czekam, wiadomo że jak wszędzie kogoś sobie wybiorą, pewnie kogoś z doświadczeniem na podobnych obiektach

@Szczecin

No ale w ochronie jest zazwyczaj tak jak szukają i jest wolne miejsce to z miejsca Cię biorą

@Miśka

A czemu już nie pracujesz jeśli można spytac ? I czy warto wgl tam iść?

@Nowy

Z miejsca to można brać kogoś do pilnowania parkingu. Co się chłopie uparłeś na tego bosmana? Czyżby już wszystkie firmy w Szczecinie zaliczone? Sold jest na bosmanie już dobrych kilka lat i nie jeden super kwalifikowany sobie tam po prostu nie poradził

Miśka
@Nowy

Byłam tam niemalże tak długo jak sold, kilka dobrych lat :) trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny :)

@Miśka

A możesz coś wiedzieć powiedzieć bo zastanawiam sie czy tak iść ?

A Sold dalej tam jest

@Szczecin

Nie uparłem po prostu jeśli tam tak wypytują to i ja wolę spytać czy tam wgl opłaca się iść ,i chyba dużo o ochronie nie wiesz bo gdzie jest miejsce tam biorą :)

@Nowy

Rafałku, Marcinku czy jak tym razem się nazywasz, takich jak Ty za to szybko biorą i szybko spuszczają. P. S popracuj nad zmianą stylistyki pisania bo na każdym forum idzie poznać że to jedna i ta sama osoba pisze ????na Facebooku było za mało odpowiedzi?

@Szczecin

Udzielałem się na jednym forum na fb i tutaj więc nie wiem o co chodzi i nad niczym nie muszę pracować , chyba normalne że chce wiedzieć co i jak

Wyżej to sie nie da bo to rodzinna firma. Zobacz Michał co się w rządzie dzieje A Ty się dziwisz w prywatnych firmach.... powinien Cię oburzać Suski, Obajtek i reszta bandy...w prywatnych firmach mogą zatrudniać jak chcą na to wpływu nie masz....

michał

Ja się nie oburzam, nie dziwię się też. Napisałem subiektywną opinie. W tym kraju są sami eksperci od piłki nożnej i polityki, a najwięcej ekspertów od polityki to spotkałem pracując na ochronie.

Janko

Jakby nie ta banda z rządu to byś misio pracował za 4 zł na godz ????

Helena

No dobra ale bez problemu zatrudniają ludzi z zewnątrz nie? Tylko się jest na tym samym stanowisku tak?

Denko

Cudo firma

wojtek

porażka i szopka, jak większość firm ochroniarskich!

Jakie wartości są cenione w "SOLD"S.A.?

michał

1. posłuszeństwo 2. uległość 3. cierpliwość A na stanowiskach wyżej to pokrewieństwo i znajomości

barabasz

Dodaj twojego wpisu pracowałem w tej firmie bardzo dawno temu rok 2006 ale czytając wpisy stwierdzam ze nic się nie zmieniło wtedy umowy zlecenia płacili nizej niż umowę o prace i faktycznie było 3,5 zł dlatego odszedłem a na stronę wszedłem z ciekawości

M.K

Panowie ciezkie czasy na ochronę idą od stycznia 2022 prawdobodobnie 3300 brutto bedzie ja się nie cieszę bo slyszalem (pewna informacja) ze Sold zwolnił już ok 1000 ludzi z powodu podwyzszania stawek minimalnych. I jak bedzie os nowego roku wieksza to raczej przestaną zatrudniac pracowników a wprowadzą wiecej rozwiazań ochrony technicznej. Z reszrą już to robią.... z roku na rok ochrony fizycznej coraz mniej...a firm krzaków jak grzybów po deszczu....

@M.K

Mi szwagier mówił (pewne źródło) że Pan ma wrócić i odebrać swoje majątki ziemskie. A słyszałem to jak płacili 3,5 zł/h i jeszcze narzekali że dokładają do tego interesu. Proponuje od nowego roku na pół. Jedną godzinę robisz dla siebie drugą dla firmy. Podobno można tak (kolega tak mówił - ale raczej pewne źródło)

mikołaj

Hej! Jestem studentem, chciałbym połączyć studia z pracą. Czy da się w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o "SOLD"S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "SOLD"S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "SOLD"S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SOLD"S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 24 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"SOLD"S.A.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Al. 29 Listopada 130
    31-406 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042