Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

do wiadomości Alik alkomaty jakie ma firma sos to są wszystkie bez atestu ja wiem ze was zastraszają jak nie będziesz dmuchał to cie zwolnią zwykłe zastraszanie pana (usunięte przez administratora) a co do konwoju to właśnie tego pojąć nie moge jak mogą brać taką firme do przewozu pieniędzy takimi autami do tego nie przystosowanymi wygląda to tak gdy jest inkaso to jedzie inspektor bądz pan dyr(usunięte przez administratora) i jeden pracownik jako kierowca bez broni bo niby zkąd mieli by ją mieć.

przepracowałem w tej firmie prawie 10 lat właściwie to nie wiem czemu pierwsze miesiące,lata to na czarno bo mi to było na ręke a gdy upomniałem się o umowę to zaczeły się problemy no i tak przepracowałem tyle czasu w tej (usunięte przez administratora) skiej firmie nie powiem bo byłem inaczej traktowany to znaczy nikt się mnie nie czepiał ale do co wam mam powiedzieć cała dyrekcja była cora w dzień wypłat jak nawet jednego złocisza wam nie urwali i tak jest do dziś z tego co wiem ,ja miesiąc temu wysłałem pismo do pipu tylko dlatego ze miałem potrącenia przez komornika a szanowna dyrekcja nie wpłacała na konto komornicze tylko ładowali do swojego portwela i to znaczne kwoty właśnie dziś dostałem odpowiedz o przeprowadzonej kontroli w sosie więc prosze was nie macie się czego bać im was więcej tym lepiej.

cat killer

Jak się czyta te wasze wypociny to się płakać chce nadajecie na siebie jak psy a kotek zaciera łapy bo uwielbia takie sytuacje wiec połączcie siły poszukajcie jakiejś innej pracy i zwolnijcie się wszyscy razem w tym samym czasie niech wtedy (usunięte przez administratora) zademonstruje swoje cwaniactwo jak ogarnia wszystkie stanowiska

lola

Ale jaja.Pracowalewm tam troche,zapewne starsza gwardia mne zna,Ludzie nie dajcie sie,ja zwolnilem sie na wlasne zyczenie.Pracy jest,tylko trzeba miec checi ja znalesc.Nie za 6.80 bo stawki w polsce poszly do gory.I nie w tygodniu po 15 godzin,a w weekendy po 24 .Starsi pracownicy juz o tym wiedza,a was nowych przestrzegam przed ta firma.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
inspektor?

Od jakiegos czasu jest tam nowy inspektor no nie? Chyba juz tam pracował wczesniej na grupie chyba ? czy sie myle..

haha

uuu - 2011-12-31 00:07:29 prawda jest taka, że wiele ludzi tam pracuje i się cieszy, ze dostaje jakakolwiek kase bez wzgeldu na poswiecenie w kazdym wzgledzie. szczególnie na kbp. nawet nie wiecie ilu takich jest i co są w stanie zrobić dla utrzymania etatu... oczywiscie glównie kobiety jezeli je w ogole tak mozna nazwaćpanie z kbp 400 coś o tym wiedzą a szczególnie jedna ;) burdel na kółkach a właściwie fundamentach hehe

rudy

ggg - 2011-12-31 00:01:53 rudy - 2011-12-30 23:03:26 Witam byłych i obecnych pracowników sos chciałem wam zakomunikować ze warto walczyć z ta firma i oddawać sprawę do sadu pracy czekałem 11 miesięcy ale się doczekałem i wypłacili mi wszystko a oprócz tego zapłacili za sprawę i za swojego mecenasa .Tak ze walczcie o swoje bo warto.zalegali ci z wynagrodzeniem? a mozesz napsiac gdzie i w jakim charakterze pracowales?Powiedzmy ze zalegali bo potracili mi 70%wypłaty ze niby porzuciłem prace ale jak można porzucić prace gdy ma sie umowę zlecenie i wystarczy poinformowac kierownika ze sie nie przychodzi i koniec Al;e skoro oni maja takich kierowników którzy pisza notatki na pracownika ze porzucił prace a potem w sadzie nie wiedza co maja mówic to tylko swiadzy o tym jak kierownictwo zna sie na przepisach o zatrudnieniu

uuu

ggg

rudy

Alik

W SOS nikt nie ma prawa mieć broni, bo w firmie nie robią magazynu, żeby nie podlegać kontroli policji. Interwencje robią z pałkami tak samo jak konwoje. Co za bałwan usuwa posty? Chyba lepiej dla potralu, że ktoś tu wchodzi? W innych firmach były paczki na święta a w SOS alkomat do dmuchania. Szczęśliwego NR frajerzy. Pracujcie dla Kotów, a będą mieli powody do mruczenia.

DIAKON

JA WIDZE CO SIĘ DZIEJE NA VALEO JAK JEST PIECIO OSOBOWA ZMIANA A RESZTA PRACOWNIKÓW TO PRACOWNICY WIDMO MUSZE POPATRZEĆ NA FORUM VALEO BO NA NASZYM KASUJĄ WYPOWIEDZI . PORA ZACZĄĆ PISAĆ NA STRONIE VALEO NIECH (usunięte przez administratora) WIDZĄ JAKĄ OCHRONĘ MAJĄ PROFESJONALNĄ

ooo

DIAKON - 2011-12-28 22:10:52 TO NORMALNE ŻE KASUJĄ BO SIĘ BOJOM ABY ŻADNA FIRMA PRZEZ NICH OCHRANIANA NIE DOWIEDZIAŁA SIĘ ŻE PŁACI ZA PRACOWNIKÓW WIDMO NP VALEOjakbyś wiedzieli co się dzieje na KBP to by się dopiero zdziwili... chociaż już sporo osób, które tam pracują ( w firmach tam się mieszczących) narzeka na poziom jaki reprezentują pracownicy SOS-u i to przede wszystkim na kobiety... dziwne, ale prawdziwe ;)

DIAKON

www

Nie żebym bronił sos bo nienawidze ludzi z tej firmy (koty i te inne (usunięte przez administratora) ale co do zapytania pracownicy z valeo... kobieto ty wiesz chociaż co to jest licencja POF i jak wygląda? myślisz że jak ktoś ma licencję to ją nosi na szyi jak policjant odznake? to papierek który jak sie pracuje w takiej firmie jak sos może nawet leżeć w domu licencje sie nosi przy sobie ukrytą dobrze żeby nie zgubić w przypadku noszenia broni w pracy itp a ciecie na obiektach nie mają w 95% licencji bo im nie potrzebna do podnoszenia szlabanu, licencje w sos mają i to nie wszyscy- pracownicy na grupie oraz paru innych i tyle

Czy to prawda,że w sosie w interwencji bardzo mało ludzi posiada licencję? To samo jest (w nawiązaniu do zapytania pracownicy z valeo) ponoć na obiektach. Tam żaden w zasadzie nie ma licencji oprócz ścisłego kierownictwa,które kontroluje naszych. Może mi ktoś napisać,jak to jest z tymi licencjami? Bo jedni mają więcej płacone-bo ponoć mają licencję-,a inni mniej,bo jej nie mają.

Konkurencja

(usunięte przez administratora)Był ostatnio ich pracownik i opowiadał ciekawe rzeczy.Choć zawsze bierzemy dużą poprawkę na takie opowieści,to jednak coś na rzeczy chyba musi być?

bila

A kto poza desperatami i wieśniakami z okolicznych poPGRowskich gospodarstw tam się zatrudni? W całym regionie mają już (usunięte przez administratora) u ludzi. Teraz sięgają po pracowników z dalszych stron Krakowa głównie z byłych pacjentów psychiatryków i innych z II grupą. Jesli ktoś się nabiera na ich usługi to albo taki sam wariat (usunięte przez administratora)

Pracuję od niedawna w valeo i zastanawiam się,dlaczego te (usunięte przez administratora)z sosu tak namietnie kontrolują alkomatem? Czy oni nic innego nie potrafią robić tylko w kazdym widzieć potencjalnego pijaka lub złodzieja? Mam pytanie. Ilu na valeo jest pracowników sos z licencją? Bo ja nie zauważyłam ani jednego, który miałby przypiętą licencję, a mąż mi tłumaczył, że tylko z licencja może kontrolować pracowników. Czy tam w ogóle jest ktoś z licencją,bo moim zdaniem,to zwykłe ciecie z ograniczonym IQ. Będę wdzięczna,jak mi ktoś wyjaśni,czy choć jeden na zmianie jest z licencją, że kontrolują nas i każą dmuchać?

K - 2011-12-11 11:59:07 Tak bardzo solidna firma SOS. Polecam!jak taka solidna to może coś więcej napiszesz na jej temat. może jakieś argumenty za tym, że jest taka dobra? puste słowa nie poparte żadnymi 'za' są nic nie warte. A może jeszcze powiesz, że pracujesz na recepcji? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.