Opinie o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPHU OKNOHIT SJ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU OKNOHIT SJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

chełm

O co ja widze z 54 starych komentarzy wszystkie oczywiście nie na korzyśc firmy zostały tylko 3,i co wam to da i tak cały chełm śląski i nietylko wie że achteliki to sknery i nikomu niezycze takich pracodawców jak (usunięte przez administratora) i kierownika kierowcy (usunięte przez administratora)

qqqq

A gdzie reszta komentarzy czyżby panu (usunięte przez administratora)lub skąpym prezosom (usunięte przez administratora)wstyd było co sie tu na nich wypisuje ze wszystkie nagle zniknęły.... Po raz kolejny pracownicy niedostali nic na święta.Te zydowskie prezesy irek i buła wogóle niemają wstydu to nie ludzie to zwykłe śmiecie a gdzie miejsce śmieci jest to oni dobrze juz wiedzą wiec niebęde pisał

fan p.Andrzeja(kierownika-kierowcy)

Witam,ja tylko z małym zapytankiem do Państwa prezesów A.czy Państwo wiedzą coś na temat Waszego dealera"MIR-POL"?czyli,kto jest tak naprawdę prawdziwym właścicielem tej firmy,kto montuje okna dla Niego,a przede wszystkim kto najbardziej traci na tym interesie(czytaj OKNOHIT).Panowie Prezesi oszczędzacie na pracownikach produkcji na każdym kroku,zabraliście im wszystko!Hali nie ogrzewacie,wszyscy chodzą zasmarkani,a w tym czasie w biurach można chodzić topless.A jeszcze jedno,w imieniu całej produkcji DZIĘKUJEMY za wspaniałą wigilię,którą Pan mam zrobił w OAZIE,oraz za to co Pan nam dał na świeta(tzw.karpia-jakby p.(usunięte przez administratora) nie wiedział o co chodzi)Wesołych świąt życzę i pozdrawiam. P.S. W niedługim czasie napiszę co nieco o przekrętach p.(usunięte przez administratora)i coś więcej o bardzo ciekawej firmie mir-pol z Polanki.

on

a mnie ciekawi gdzie reszta komentarzy?? czyżby kolega (usunięte przez administratora) zgłosił do usunięcia?? Ta Firma to poracha. drugi raz juz nic nie mamy na święta. a Pracownikom z biura robi wigilijke w restauracji..... (usunięte przez administratora) myślicie że ludzie nie wiedzą ze mieliscie wigilijke z biurem?? wstyd wam było po raz kolejny robić w firmie żeby pracownicy z produkcji widzieli co?? Od kąd (usunięte przez administratora)jest kierownikiem to jest z dnia na dzień coraz gorzej..... Szkoda tylko że nie widzicie jak on was na kasie,materiałach i oknach cygani...(usunięte przez administratora) Taka jest prawda I bede Pisał tu systematycznie o wszyskim. Aaaaa Fajnie Że Andrzej był praktycznie (usunięte przez administratora) dzisiaj w pracy(wielki kierownik). Wesołych Świąt....Żebyście sie wszyscy czterech((usunięte przez administratora)) udławili kością z karpia.... TEgo Wam Życze z całego serca!!!! bo jesteście wszyscy skąpi. Ale kiedyś was ktoś rozliczy z tego. Pamiętajcie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PPHU OKNOHIT SJ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
logo firmy Specjalista/ka ds. kadr i płac
Bonprix Sp. z o.o.
PRACOWNIK

System pracy do bani w tym zakładzie w sezonie sa dwie zmiany w tym ta druga tydzień pracuje a dwa tygodnie ma przestuj i tak w kółko.W sezonie wiosna,zima zostaje tylko jedna zmiana połowe ludzi zwalniają a reszta pracuje w kratke lub odsyłają na przymusowe urlopy a kto niema urlopu to na bezpłatny...Pracowałem w paryu zakładach ale ten to najwieksza porażka

B====D

Prosie nie obraziać mi kierowników

moja pierwsza firma

a Tak pozatym myslisz za jak ktoś ma np 35 lat to bedzie od początku w jednej firmie?? prosze Cie..Nie w Polsce. Są tacy ale nie każdy ma szczęście trafić w dobre miejsce. albo np firma upadła i szuka innej. ja mam 23lata i jakoś już w drugiej robie. Myśle w niej pracować aż skończe studia. a Później bedzie trzecia bo bede sie starał szukać czegoś gdzie wiecej zarobie. Wiec nie Opowiadaj głupot bo widać że jesteś jakimś daremnym pracodawcą który widzi w pracownikach tylko robotów, albo kierownikiem z w.w firmy.

Zgadzam się z przedmówcą w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU OKNOHIT SJ - Chełm Śląski

PPHU OKNOHIT SJ