Opinie o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPHU OKNOHIT SJ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU OKNOHIT SJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

Andre

Szanowny Panie Prezesie : Oddaj kasę pracownikom za lipiec sierpień i wrzesień !!!!

Julita

Przypominam @daro, że wszystkich użytkowników forum obowiązuje regulamin portalu. Przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy obrażające inne osoby, tak jak w Twoim przypadku. Chętnie dowiemy się wszyscy się dowiedzą jakim pracodawcą jest PPHU OKNOHIT SJ, tylko proszę o zastosowanie się do regulaminu.

Szpec

Juz słyszeliście? Oknohit kupuje inna wiodąca firma i szukają pracowników na produkcje od października!

ktos

I co z tą firmą w końcu?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PPHU OKNOHIT SJ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
logo firmy Specjalista/ka ds. kadr i płac
Bonprix Sp. z o.o.
Julita

Według KRS firma PPHU OKNOHIT SJ funkcjonuje, czy ktoś z pracowników mógłby to potwierdzić i przy okazji powiedzieć jak wygląda aktualna sytuacja w firmie?

grzesiu

firma oglosila upadłość,nie płaci pensji pracownikom,kto mądrzejszy odszedł,oczywiscie nie otrzymawszy pensji,krowopas oczywiście chodzi za pracownikami i im kłamie ze to tylko chwilowe ze niedługo firma będzie hulała pełna parą,a prawda jest taka ze bracia sa tak zesrani ze stachu,gdyz wiedza ze firma musi się utrzymać przynajmniej do końca 2018 roku w przeciwnym razie musza oddac kilku milionowa unijna dotacje a jak nie to staca wszystko włacznie ze swoimi domami,to dlatego buła chodzi załamany,chowa się po kątach,ponoć niedzielna składka w kościele w chełmie jest na braci w potrzebie,a jeszcze jedno sprawa okradania pracowników z dodatkowego ubezpieczenia została zgłoszona na policje!!!

@grzesiu

A czemu mi ich nie żal? Bo tam pracowałem! I wiem jacy byli dla ludzi, którzy dla nich tyrali, często bez zapłaty. Nie chcę się powtarzać, ale mają to, na co zasłużyli. Czy oni się martwili o tych, którzy w zimie nic nie zarabiali, bo były przestoje? Pytali, czy dzieci mają co jeść? Wiecie co mówili? Że powinni sobie zaoszczędzić. A teraz składka w kościele? Parodia jakaś.

mario

A ja tam ten co był jedyny w klasie co krowy pasie?Nadal tam miesza i udaje pracownika umysłowego?

@mario

Też jestem ciekawy czy Andrju został do końca na placu boju, bo jak się domyślam o nim mowa...heeeeeeeee

niedobitek
@mario

tak pracuje,tzn.udaje ze pracuje,on będzie do końca gdyż jest tak głęboko w tyłku buły ze niewiadomo czy to już buła czy jeszcze endriu,a swoja drogą to znając go to pewnie nie może się doczekać definitywnego końca firmy bo wtedy będzie miał prawdziwe żniwa,kto go zna to wie o co mi chodzi;-)

prawdomówca

firma ogłosiła upadłość,pracownikom dano wypowiedzenia i powiedziano im ze do firmy wchodzi syndyk wraz z jakims inwestorem który ma pomoc spacac długi,prezes pyta załoge czy sa z nim w tej tudnej sytuacji i czy mu pomoga cos jeszcze w tym okresie wypowiedzenia zarobić,po czym po kilku dniach nie płaci wypłat (a pracownicy normalnie chodza do pracy),chciałbym także powiedzieć ze firma od ponad pół roku ścagała z wypłat pracowników pieniążki na dodatkowe ubezpieczenie na zycie,a nie przekazywała ich ubezpieczycielowi,niewiem jak to nazwac-złodziejstwo-to chyba mało powiedziane.Swoja droga jestem pełen podziwu dla pracowników którzy tam jeszcze chodza do pracy,firma zadłuzona,ze chyba trzecie pokolenie prezesów nie zdoła spłacić tych długów,a pracwnicy licza za przyjedzie cudowny inwestor na białym koniu i da im zarobić po 4tys.na rekę,pozdrawiam,zycze wam żeby w Waszm zyciu zawodowym nie natrafiła się taka firma jak oknohit,szkoda czasu i zdrowia.amen ;-)

@prawdomówca

Prezesi pytają załogę czy im pomogą? Ci sami prezesi, co dawno temu zwołali zebranie, żeby im pracownicy dzień dobry na ulicy mówili? Ten buła co gdy pracownik prosił o umowę to od razu kazał Przydupasowi G-sowi go zwolnić? Ręka sprawiedliwości dopadła tych zakłamanych prezesików z bożej łaski, nawet nie jedzenie ciasta w poście nie pomogło. A jeśli jest tak jak piszesz z tymi składkami na ubezpieczenie...to niech ich szlag.

dzięcioł

Dla zainteresowanych pracą u Buły i spóły firma pozamiatana już ich nie ma :-)

@dzięcioł

Serio? Zamknęli tę budę? Podaj szczegóły, ciekawy jestem jak diabli.

człowiek

Zniewaga jest przestępstwem przewidzianym w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst.

Major
@człowiek

A kto kogo znieważył, bo nie kumam?

odpowiedź
@Major

Administracja usunęła już te komentarze. Obrażano osoby podając stanowiska i imiona, to naprawdę nie jest fajne zachowanie. Jak już pisać to ogólnikami, a nie...

antravel

Czy ktoś mi powie jak sytuacja w oknohicie, czy warto składać papiery, z góry dziękuję, pozdrawiam

@antravel

Nie radzę składać tam papierów do pracy ze względów finansowych jak i podejścia kierownictwa. A tak na marginesie to ta firma już jest na ostatnich noga już tylko paręnaście dnie ją dzieli od plajty. jak dbają tak mają... GRATULACJE I, A Achtelikowie

antravel
@jo tu był

dzieki za info, to samo słyszałem od innych, tak ze szkoda czasu, pozdrawiam

@antravel

jak chcesz to na lear tychy są przyjęci kasa nawet fajna jest

jo tu był

radze wam unikajcie tego syfu z daleka chyba że chcecie być wyzywani od huji i (usunięte przez administratora) andrzej gruby kierownik od siedmiu boleści to typowy debil i mój ślepy pies byłby lepszym kierownikiem niż on. grzesiek czyli Cipa to typowy mruk i erotuman żadnej lasce nie przepuści co ma wielkie cycuchy bierze ją pod swoje skrzydełka i podnosi stawkę. omijać to gów.. z daleka.

poa

szukają i ze znajomość niemieckiego i wloskiego tez

szukampracy

Jakie zarobki i warunki pracy w oknohicie bo szukam pracy a nie chce iść do zakładu za niewolnika?

byly

Tak jak napisali zarobki nie zawsze sa terminowo, na biurach ponoc nie dostaja w terminie. Co do tego czy adekwatne do obowiazkow to zapomnij. Jak kogos nie ma to nie wazne czy umiesz czy nie robisz za kogos albo nawet za kilka osob.

zorro

apropo terminowych wypłat, to chciałbym przypomnieć ze firma oknohit przegrała sprawę w sadzie pracy z trzema byłymi pracownikami.,sprawa dotyczyła o spóźnienie się z wypłata o 3 dni i niepłacenie składek zus za prawie rok wstecz,oknohit musiał zapłacić każdemu z tych pracowników ponad 12000zł odszkodowania!

Simon

wypłaty na czas? hahaha dobre sobie kolejny raz oczywiscie wyplat nie ma!!

@precel

Nie chciałem urazić nikogo po zawodówce. Nikogo oprócz wielkiego (usunięte przez administratora). Dzięki niemu i Sobocie firma stoi na granicy bankructwa. O ile już nie upadła bo gadają ludzie po Chełmie, że komornik łapę na maszynach położył.

precel

Oooo, jak po liceum to nie masz szans. Wpędziłbyś w kompleksy wielkiego kierownika Ganobisa, on ma tylko zawodówke hehehe

tajfun

gdybys bystrzaku czytał ze zrozumieniem to bys wiedział ze chodzi o umowę o prace,ale tak to jest jak się konczy edukacje na gimnazjum,a co do szkolen to pojechałeś ostro,o jakie ci chodzi szkolenia?chyba czytania!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU OKNOHIT SJ - Chełm Śląski

PPHU OKNOHIT SJ