Opinie o GREDAN SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GREDAN SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GREDAN SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GREDAN SP. Z O.O. w Tychy

xxx

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami i myślę, że nie warto generalizować. Tak jak wspomniano wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia i stanowiska. Pracuję w Gredanie od jakiegoś czasu, nie mam stanowiska kierowniczego, a mimo to zarabiam fajne pieniądze. Myślę, że najpierw trzeba spróbować, a potem oceniać... zawsze się znajdzie ktoś roszczeniowy, któremu warunki pracy i wynagrodzenia nie będą odpowiadać. Tym, którym ciężko dogodzić proponuję zatem pracę w korporacji, tam ich wysiłki i starania zapewne zostaną docenione.

Aga

W Gredanie należy władać biegle językiem polskim, angielski jest na razie zbędny. Nie ma stawki godzinowej tylko miesięczna. A ilość czasu, która jest potrzebna do nabycia niezbędnej wiedzy zależy od stanowiska, na którym się pracuje i wynosi od 6 miesięcy do 2 lat.

aga

Były pracowniku to do Ciebie jest ta odpowiedź. Każdy sądzi podług siebie, więc jeżeli tak uważasz; to się mylisz. Premie są udzielane przez kadrę kierowniczą, która ocenia zaangażowanie w pracę. Pełen profesjonalizm.

?

Ja zaczynając pracę w firmie Gredan nie miałam praktycznie żadnego doświadczenia. Pomimo to, zostałam zauważona i dostałam szansę. O branży windykacyjnej nie miałam bladego pojęcia. Dzięki pomocy Pani Dyrektor, kierowniczek, koleżanek z działu oraz organizowanym przez biuro szkoleniom, udało mi się przyswoić ta obcą mi dziedzinę. Wiedziałam, że mogę na nich liczyć, że mogę zwrócić się do nich z prośbą o pomoc. Zresztą do teraz tak jest ;-) Jako studentka studiów zaocznych zajęcia w piątki zaczynałam o godzinie 15:00, dzięki wyrozumiałej szefowej mogłam wyjść wcześniej z pracy i uczestniczyć na czas w zajęciach. Warto zauważyć, że nie jest obowiązkiem pracodawcy zwalniać współpracownika wcześniej z pracy, żeby mógł zdążyć na zajęcia – to jest jego dobra wola. Ktoś wspomniał na tym forum, że kierownictwo nie ma konkretnej wiedzy – nie zgodzę z się tym. Jeżeli czegoś nie wiem lub nie radzę sobie z czymś, to proszę właśnie o pomoc przełożonego. Zawsze służą pomocą, swoją wiedzą jak i dobrym słowem. Firma dba o swoich pracowników, czego przykładem są szkolenia organizowane przez panią [usuniete przez moderatora]jak i osoby z zewnątrz firmy, imprezy integracyjne, dodatki motywacyjne. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a ludzie zawsze chętni do pomocy. Osobiście polecam tą firmę osobom, które właśnie poszukują pracy. Pozdrawiam :-) P.S. I nie jestem członkiem żadnej sekty ! ;-)

Brałeś udział w rekrutacji do GREDAN SP. Z O.O.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pracownik :-)

Ja również nie rozumiem tych dziwnych opinii. Właśnie skończył mi się okres próbny i firma podpisała ze mną umowę z czego bardzo się cieszę! Nie zauważyłam żeby ktoś nie był doceniany-wręcz przeciwnie,byłam w wielkim szoku że dostałam premię będąc na okresie próbnym...Kwestie wynagrodzeń są bardzo dokładnie wyjaśnione już na rozmowie i jeśli komuś nie pasuje to po prostu dziękuje i tyle a nie wypisuje głupoty na forum. Atmosfera jest naprawdę bardzo przyjazna,ludzie mili i bardzo pomocni dla nowych osób. Jeśli ktoś myślał że przez 8 godzin będzie pił kawkę i nic nie robił a na dodatek mu zapłacą to się niestety rozczarował. Niema żadnej presji ale jednak myśleć trzeba co się robi,dzięki temu praca jest bardzo interesująca. Jeśli chodzi o Panią Dyrektor to jest bardzo sympatyczną i uśmiechniętą osobą. Więc tym bardziej nie rozumiem określenia "sekta", to że co rano przychodzi i wita się z nami to świadczy chyba tylko o tym że ma do nas szacunek-więc dobre wychowanie wymaga tego żeby po skończonej pracy iść i również się pożegnać...Z tego co wiem to w dużej ilości firm jest taka miła praktyka. Ja bardzo polecam tą firmę wszystkim osobą zainteresowanym ciekawą i dającą możliwość rozwoju pracą. Pozdrawiam :-)

Ja również pracuję w firmie kilka lat i nie mam pojęcia skąd tyle negatywnych opinii na tema pracy w Skawinie, praca jest naprawdę ciekawa pracownicy są doceniani poprzez właśnie premie które są u nas praktykowane, a stawki są przedstawiane na rozmowach kwalifikacyjnych więc jeżeli komuś one nie odpowiadają to może przecież nie przyjąć propozycji pracy, a zrozumiałe jest to że właśnie "premie są uznaniowe czyli nie za piękne oczy tylko za wykonywana pracę". Ja dzięki firmie jak i Pani Dyrektor mam szansę wciąż rozwijać się i zdobywać nowa wiedzę. A forum ma pomóc osobom które szukają pracy i oczekują rzetelnych opinii o firmie a nie jakichś prywatnych rozterek osób które pracują i narzekają lub osób które już pożegnały firmę nie z własnej woli tylko zostały zwolnione :) Pozdrawiam

Paulina

Pracuję w Firmie Gredan kilka dobrych lat i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Podejmując pracę w biurze byłam w trakcie studiów, nie miałam także doświadczenia w branży windykacyjnej a pomimo to zostałam zauważona i dostałam szansę od firmy. Ówczesna Pani Kierownik, teraz Pani Dyrektor nauczyła mnie wszystkiego, za co jestem jej bardzo wdzięczna, a współpracownicy byli życzliwi i pomocni. Uważam, iż Firma Gredan dba o swoich pracowników: dodatki motywacyjne, bony świąteczne, imprezy integracyjne, konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami, jak również wypłaty z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą). Równocześnie nasza firma stawia szczególny nacisk na rozwój pracowników dowodem, czego są liczne szkolenia organizowane w celu podwyższenia ich kwalifikacji. Jeśli chodzi o szeroko omawianą kwestię wynagrodzenia jest ona szczegółowo przedstawiana każdej osobie uczestniczącej w rozmowie kwalifikacyjnej. Rekrutująca osoba mając pełną wiedzę w tym zakresie zawsze może zrezygnować i szukać oferty spełniającej jej oczekiwania. Warto również wspomnieć, iż w firmie panuje bardzo duża tolerancja dla pracowników będących w trakcie studiów, szczególnie, jeżeli chodzi o piątkowe zjazdy. W pracy docenia się zaangażowanie w wykonywaną pracę, chęć do nauki oraz umiejętności bezkonfliktowej pracy w zespole. Myślę, iż na tym forum jest dużo wpisów, które niesłusznie oczerniają naszą firmę oraz całą kadrę menadżerską. Trzeba pamiętać, iż żadna osoba a tym bardziej firma pomimo usilnych starań, nie jest w stanie dogodzić wszystkim swoim pracownikom, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie wiecznie niezadowolony cokolwiek by nie zrobić!

Jestem zdziwiona opiniami, myślę że mimo wszystko w gredanie pracownicy mają jak u Pana Boga za piecem, zarobki są omawiane już na rozmowie kwalifikacyjnej, każdy ma prawo nie zdecydować się na podjęcie pracy. Zresztą są one odgórnie ustalane. W toku pracy docenia się zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole. Firma jest przyjazna w szczególności dla młodych ludzi bez doświadczenia. Jeśli ktoś ma większe aspiracje oferty pracy przecież dostępne są tak samo łatwo jak to forum. Natomiast atmosferę tworzymy wszyscy, a zasada jest prosta, szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego:) Życzę miłego weekendu!:)

leming

[usuniete przez moderatora] proszę Cię nie ośmieszaj się... każdy kto pracuje w gredanie dobrze wie jakie są realia... i dalej będziecie mydlić oczy?? tak samo z podwyżkami że ich nie będzie bo ponoć firma nie ma takiego zysku jak kiedyś? komu chcecie mydlić oczy?? pracownicy są o wiele mądrzejsi od Was i nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę. Pozdrawiam

Aga

Takie indywidualne warunki zatrudnienia są negocjowane bezpośrednio z właścicielem firmy i nie są podawane do publicznej wiadomości. To samo dotyczy dodatków za dojazd...lub zwrotu kosztów dojazdu do pracy.

Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek przyszedł do oddziału w Skawinie z bogatym doświadczeniem i dostał wyższą stawkę. Wyjaśnij, więc proszę, na czym polegają owe dodatki, bo z tego, co mi wiadomo: -dodatki funkcyjne są przewidziane dla kierownictwa, w zależności od ilości ich podwładnych -stażowe- tylko dla długoletnich pracowników, a jak wcześniej wspominałaś „Biuro istnieje dopiero od kilku lat, więc nie ma jeszcze długoletnich pracowników” - za dojazd- to jest kwota około 5-10 zł MIESIĘCZNIE - premie miesięczne- uznaniowe od kierownika, ale jak już ktoś kiedyś na tym forum dobrze zauważył, są zależne bardziej od relacji z kierownikiem niż od wyników pracy Trzeba jednak przyznać, że dodatkowymi atutami są bony świąteczne oraz wczasy pod gruszą. Są również imprezy firmowe, integracyjne. Jednak w tym roku ze względu na presje wywartą na pracownikach na imprezie firmowej nie zjawiło się tak liczne grono pracowników, jak bywało w ubiegłych latach

Aga

Powyższe progi dotyczą osób, które nie mają żadnego doświadczenia w branży, więc zaczynają u nas pracę od "zera". Nie jest prawdą, że wszyscy mają takie stawki...do tego dochodzą też dodatki funkcyjne, stażowe, za dojazd oraz miesięczne premie. PS. Bardzo proszę o nieujawnianie informacji firmowych, szczególnie niepotwierdzonych

byly pracownik

Progi zatrudnienia netto 1300 przez pierwsze 3 miesiace 1400 przez nastepne 3 miesiace 1500 przez nastepne 6 miesiecy po roku masz 1600 przez kolejny rok po dwoch latach 1700 po trzech latach 1900 po czterech latach 2100 a max po 10 latach masz 2600 KAZDE STANOWISKO JEST TAK SAMO PLATNE NIEMA ZALEZNOSCI OD DOSWIADCZENIA I KWALIFIKACJI. TYLKO KIEROWNICY MAJA DODATKI FUNKCYJNE.

aga - zwolenniczka psów a nie kotów

Wszystko zależy od stanowiska, na które się aplikuje oraz od doświadczenia w branży. Na rozmowie kwalifikacyjnej proponujemy określoną stawkę i przedstawiamy możliwości dalszego rozwoju.

aaga - zwolenniczka psów a nie kotów

Biuro istnieje dopiero od kilku lat, więc nie ma jeszcze długoletnich pracowników. Aczkolwiek po pięciu przepracowanych latach każdy pracownik otrzymuje dodatek stażowy, którego wysokość systematycznie wzrasta z każdym przepracowanym w firmie rokiem. Kwiaty dajemy tylko z okazji urodzin a o dyplomach niewątpliwie pomyślimy ;)

aga

Nie czuje się żądnym członkiem SEKTY. Myślę, że to określenie zostało użyte dla większej poczytalności niby komentarzy kogoś kto nie ma odwagi pisac z imienia tylko używa nicku. Dla mnie jest ta sytuacja niezrozumiała, jeśli jest tak źle; to po co grzac miejsce? Jedno zaprzecza drugiemu więc myślę, iż te negatywne komentarze są napisane przez osoby, które już nie pracują w firmie; a przepełnione goryczą do całego świata piszą brednie w internecie, ponieważ internet przyjmie wszystko. Myślę, że firma "Biedronka" która rozdaje "kokosy" czeka z otwartymi rękami.

aga - zwolenniczka psów a nie kotów

Pełne warunki finansowe przedstawiane są na rozmowie kwalifikacyjnej, więc każdy ma szansę to zaakceptować, albo też szukać innej pracy. Premie są miesięczne i bardzo często przyznawane w maksymalnej wysokości - oczywiście tylko pracownikom, którzy uczciwie pracują. Kadra kierownicza jest bardzo kompetentna a wspomniana tu "kierowniczka [usuniete przez moderatora]" ma jedne z najwyższych kwalifikacji. Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej nie są przypadkowe i zależą od profilu kompetencyjnego przygotowanego dla danego stanowiska. (Niestety "kot" nie jest dobrą odpowiedzią na cytowane na tym forum pytanie o zwierzątko :)) Aczkolwiek rozumiem frustrację osób, które nie zostały przyjęte do nas do pracy lub zostały zwolnione (zapewne nie bez powodu). Czy przyjść na rozmowę kwalifikacyjną? Czy też zwolnić się, jeśli jest się niezadowolonym z warunków pracy? Każdy z nas ma wolny wybór...

?

Nie dziwie się, że osoby nie przychodzą do pracy. Po usłyszeniu ze po 3 latach dosotajesz 1700 zł to śmiać się chce, tyle na początek dają w Biedronce. w normalnym przedsiebiorstwie to po 2 latach masz ponad 2 tys albo i wiecje nawet na wstepie wiec wszyscy sie zwalniaja kierownictwo dumne, jakby pracowało w korporacji a takie zarobki ze nie maja sie czym chwalic i nie potrafia kierowac zespolem, b w ogole nie maja WYKSZTAŁCENIA jak kierowac i rozmawiac z ludzmi. Wynagrodzenie mówi o firmie, ta jak widać byle jaka. Zero prestiżu. Windykacja wielka a ulotkarze zarabiają więcej. Wymagania stawiają za minimum płacy. Wykorzystać człowieka. Będąc szefem/szefowa firmy wstydziłbym/abym się dać tyle pracownikom. Nie idźcie tam pracować, chodzą się żegnać codziennie jak dzieci w przedszkolu. Szef musi mieć jakieś kompleksy! Ha ha. wiec firma jak najbardziej NIE POWAŻNA! Nie polecam nikomu takiej żenady

myszka miki

Najlepsze jest to, ze na rozmowie wymagaja studiow w trakcie lub ukonczonych, a w praktyce okazuje sie, ze kierownikiem mozna byc nawet bez matury... Totalna niekompetencja w kierownictwie i tlamszenie ambitniejszych i madrzejszych pracownikow. Tyle w temacie.

miki

Tam panuje jakies (usunięte przez administratora) nawet sie tam nie zabieram. DZIEKI

Zostaw merytoryczną opinię o GREDAN SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w GREDAN SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GREDAN SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GREDAN SP. Z O.O.?

GREDAN SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 43 ocen.

GREDAN SP. Z O.O.