Opinie o GREDAN SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GREDAN SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GREDAN SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GREDAN SP. Z O.O. w Tychy

anabel

a to proszę napisz co tez jest ewentualnie nie tak z umową skoro tak nisko ją oceniasz, też się zastanawiam nad zatrudnieniem u was i zarzuceniem zawdowoej kotwicy w GREDAN SP. Z O.O. ale skoro takie niskie noty dajesz to obawiam się że muszę powaznie jeszcze przewmyśleć moją decyzję, no chyba że się mylę a ty mnie zawodzisz

Jaś

Krótko i na temat: w skali 1-5 Umowa 3 Kontakt 5 (nawet z + panie miłe, szybki kontakt i takie tam ble ble ble) Skuteczność 0 (odkąd wypowiedziałem umowę sam skutecznie odzyskuję dług)

moleksa

Dobra, dobra tyle tu rozmów o wszystkim i niczym ale zero konkretów. Skoro np. Ty @matrona wiesz że firma działa to może i wiesz jak prosperuje albo w ogóle coś o niej? jaka atmosfera, czego może się spodziewać swieży pracownik albo jakieś takie konkrety? myślę nad pracą tam, ale tak w ciemno to nawet do gredana nie pójde

Rtyg

Nie ma już takiej firmy... z dniem 31.01.2015 kończy działalność

matrona
@Rtyg

Co Ty gadasz? Sprawdź sobie KRS - firma działa!

Brałeś udział w rekrutacji do GREDAN SP. Z O.O.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Bardzo rzetelna firma! Dba zarówno o klienta jak i o pracownika...

przedsiębiorca

Zleciłem tej firmie odzyskanie dość wysokiego długu od kontrachenta i przez kilka miesięcy nie dali rady dopiero inna firma dała radę...

RS
@przedsiębiorca

czy może Pan napisać jaka firma dała radę odzyskać dług?

Rtyg

Nie ma już takiej firmy... z dniem 31.01.2015 kończy działalność

...

!!!

Mirek

@Having, a gdzie niby miałbyś używać innego języka, skoro gredan windykuje pieniądze od klientów w Polsce? Raczej windykuje sie kase od ludzi, którzy języków nie znają, tu sa potrzebne inne cechy, jak nieustępliwość, stanowczość, a nawet brak litości, bowiem różne rzeczy zdarza się windykatorowi w pracy zobaczyć.

Konczita
@Mirek

Najniższa krajowa i '' pniesz się w górę'' ... To jest biurokracja a nie praca w terenie, skąd wy w ogóle bierzecie takie pomysły, młode pokolenie zaczyna dorastać i tworzy jakieś dziwne teorie.

ironwomen

zrozumiałam wpis Ali jako IRONIĘ, której jak widać nikt inny nie wyłapał, może jednak nadaję się do pracy w Gredan :) windykacja i szeroko pojęte ściąganie długów to nie jest praca dla każdego. czy w tak trudnych warunkach pracownikom przysługuje opieka psychologa? tak jest na zachodzie, warto by było i tu.

Having

Jakoś ciężko mi przyjąć fakt, że nie trzeba znać żadnego innego języka poza polskim by znaleźć tam zatrudnienie - chociaż... Możecie chociaż jeszcze powiedzieć jakie warunki finansowe tam panują, czy konkurencja daje więcej, bo chciałbym dokonać dobrego wyboru i nie zmieniać pracy po 3-5 miesiącach...

Durduś

@qweasdzxc Powiem Ci tak - raczej nigdzie nie dzwonią do wszystkich kandydatów mówiąc, że jednak nie, co więcej nie możesz od razu zakładać, że wzięli studentkę. Może aplikowała do nich jeszcze bardziej kompetentna osoba niż Ty?

Ala

Z tego, co wiem to nie zatrudniają tam studentów. Na pewno jednak wymogiem jest znajomość języka polskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie ;)

qweasdzxc

Nie łudź się, że dostaniesz pracę, nawet jakbyś poszedł/poszła na rozmowę. Ja byłam na rozmowie. Przyszły jakieś trzy nawiedzone rekruterki. Pytania zadawały z prędkością światła. Jedna tak się patrzyła, jakby chciała mnie wzrokiem pożreć. Obiecały, że zadzwonią pod koniec tygodnia z informacją, czy udało się dostać pracę, czy nie. Jak się okazało, to nikomu nie chciało się zadzwonić, więc sama musiałam telefonować- ostatecznie okazało się, że wybrali inną osobę na to stanowisko. Pragnę zaznaczyć, że mam wyższe wykształcenie, znam wiele programów komputerowych, posługuję się językiem angielskim, mam zrobione kursy i doświadczenie w pracy biurowej i mimo to się nie udało. Bo pewnie wzięli sobie jakieś 18-letnie studentki, od których mają zniżki, jak je zatrudnią. Tyle w temacie.

odpv

Witaj KON. Niestety minimalne dostajesz bez względu na doświadczenie. to praca dla początkujących osób. poza tym nie polecam pracy tu ze wzgledu na atmosfere. nie jest fajna, bo za duzo ludzi tłamszonych. pozdrawiam

KON

Witam czy osoba posiadająca sporą wiedzę i doświadczenie w windykacji może liczyć na większą stawkę miesięczna niż minimalna na początek czy raczej nie za bardzo? :) pozdr

Aga
@KON

Witaj! Oczywiście, że tak - były już takie przypadki. Jeśli tylko rekrutacja jest na wyższe stanowisko, niż pracownik biurowy to najważniejszą rzeczą jest odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe. W takiej sytuacji stawki są indywidualnie negocjowane z Zarządem. Pozdrawiam!

Gosia
@Aga

Cześć. Mogę wiedzieć czy pracuje Pani w firmie Gredan?

JESZCZE pracownik firmy

Nie koniecznie wypowiadają się źle o firmie byli pracownicy. Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem pracy w tej firmie. Ostatnio co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.(usunięte przez administratora)Prawda jest taka, że jak się nie podlizujesz to nie jesteś lubiany. A jak chcesz mieć życie prywatne to masz problem. Najbardziej MAŁO profesjonalne jest to, że kierownicy (nie wszyscy), oraz nieomylna Pani dyrektor mieszają życie prywatne, stosunki międzyludzkie z pracą. Jestem w trakcie szukania innej pracy, bo jak patrze na te ,,uśmiechnięte'' twarze, które za plecami gadają okropne rzeczy a ty nic o tym nie wiesz i ufasz to żal. Na szczęście przyjdzie kryska na matyska. Plusem pracy są wczasy pod gruszą, bony na święta i umowa o pracę. Wynagrodzenie najniższe ale to dla początkujących można się skusić. Integracje też są ok, gdyby nie przymus i narzucanie woli. Praca byłaby ok, gdyby wdarł się profesjonalizm i normalne stosunki. Dodatkowo żegnanie się codzienne też jest poniżej poziomu bo jesteśmy dorośli. Jak zmienię pracę to myślę, że będzie to dobry wybór. To obiektywna opinia.

Bardzo inteligentna i pomocna wypowiedź - kiedy brakuje argumentów merytorycznych pozostaje tylko obrażanie... Czytając niektóre wpisy (szczególnie byłych pracowników) nie mam już wątpliwości, dlaczego zostali zwolnieni - sami o sobie dają świadectwo. Takie skromne zdanie :)

byly pracownik

Najbardziej to mnie irytują wpisy np. Pani (usunięte przez administratora), która tak wychwala wszystko a przecież znam jej złe zdanie na temat Pani (usunięte przez administratora)i calej firmy. Wieksząść tych długich wpisów to czyste podlizywanie się. W gredanie w skawinie masz siedzieć cicho, nie możesz mieć swojego zdania i musisz się podlizywać non stop. Jeżeli wiesz i umiesz coś więcej masz przesrane. Ciągle tam żyją jakimiś plotkami wszystko ich interesuje, jeżeli nie zwierzysz się ze swojego życia to znów jesteś tym najgorszym. Zresztą zanim kogoś wezmą na rozmowę wcześniej robią wywiad co gdzie z kim i jak. Wszystko ich interesuje. Dział sekretariatu ma fajną kierowniczkę i są zgrani. Powodzenia w pracy w tej firmie w skawinie.

hehe widzę, że pracowniczki dostały dyspozycje w postaci pisania pozytywnych komentarzy o cudownej pracy w gredanie :). W tej firmie co drugi jest kierownikiem a co trzeci dyrektorem. Wychodzi na to, że jeden "dyrektor" ma pod sobą jednego, dwóch albo trzech pracowników. Wielki prestiż. Tam pracują ci na najniższych stanowiskach a "kadra zarządzająca" ma pełen luz, a w zależności jakie ma "układy z górą" tym więcej im można :). Jeden na drugiego nagaduje... Kwitnie tam (usunięte przez administratora) i układy, a jak ktoś powie za głośno swoje zdanie to wylatuje z hukiem. Zresztą czego spodziewać się po przysłowiowych "karkach" windykatorach, którzy prędzej czy później awansują na kierowników i dyrektorów :) :) Sama firma jest w porządku, od początku zawierane są umowy o pracę, pensje przyzwoite, są premie uznaniowe, dodatki stażowe, są bony, wczasy pod gruszą, imprezy firmowe, spotkania wigilijne itd. A jeszcze jak się jest z Oświęcimia to już może się czuć jak elita :) Niestety ludzie którzy tą firmę tworzą zbyt łatwo dostają się do władzy i później pomiatają resztą, a szkoda bo wystarczyłoby nieco dobroci, szacunku dla współpracowników i normalności w kontaktach międzyludzkich a firma by na tym zyskała a niestety stereotypy na temat WINDYKACJI są wciąż żywe i prędko się to nie zmieni.

@były pracownik

Ten wątek dotyczy biura w Skawinie, gdzie jest jeden dyrektor + zastępca, 7 działów - 7 kierowników, 70 pracowników i nie ma tam żadnych "karków" windykatorów ;)

Wysokość dodatku funkcyjnego zależy od ilości pracowników w dziale, natomiast premie są miesięczne i przyznawane są od pierwszego miesiąca pracy w firmie a po 10 latach jest dodatek stażowy.

Zostaw merytoryczną opinię o GREDAN SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w GREDAN SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GREDAN SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GREDAN SP. Z O.O.?

GREDAN SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 43 ocen.

GREDAN SP. Z O.O.