Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Cześć, zastanawiam się nad pracą w tactice i mam kilka pytań. Jak wygląda możliwość korzystania z samochodu prywatnie jest z gps'em? W firmie są recall testy do lekarzy? Umowa jest na jaki okres czasu?

Iza

@Nick dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Jednak jest to też częściowo kwestia mocno indywidualna i subiektywna. Czy ktoś jeszcze z pracowników mógłby powiedzieć coś o pracy w tym dziale firmy?

Iza

Widzę, że obecnie firma poszukuje również pracowników na stanowisko telefonicznego przedstawiciela farmaceutycznego. Ktoś z Was wie coś więcej o tym dziale firmy? W treści oferty pracy można znaleźć informację o tym, że jest możliwość awansu na stanowisko przedstawiciela. Jak wielu osobom się to udaje? Możecie powiedzieć też coś więcej o oferowanych szkoleniach? Czy w tej pracy rzeczywiście można się odnaleźć bez wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży?

@Iza

Tylko jednej osobie udało się zostać przedstawicielem z tego co wiem. Poradzi sobie rzeczywiście każdy. Praca jak praca, targety ciężko, jak w każdej firmie osiągnąć ale idzie to zrobić jak się postarasz. Nie polecam ze względu na atmosferę w pokoju w którym będziesz przebywać - obgadywanie koleżanek po pracy i w trakcie gdy tylko na chwilę wyjdziesz, wieczne narzekanie jak jest ciężko (część osób chciałaby chyba wypłatę za darmo) i jacy wszyscy wokół są źli i złośliwi.. takie towarzystwo. A wiadomo że atmosfera w pracy też jest ważna :)

Łukasz

Nie pracowałem w tym dziale ale wiele można się dowiedzieć na zjazdach po kilku głębszych. Dziewczyny mają tak krzykliwe głosy, że przeklinanie i narzekanie słychać dosłownie wszędzie. Dziewczyny narzekają na stary sprzęt: komputery, które mogłyby trafić dawno do muzeum oraz słuchawki. Same nie jeden raz mówiły, że boją się, że sprzęt im się wysypie i nie będą miały na czym pracować. Farmaceuci też często wspominali, że z dziewczynami źle się rozmawia bo albo coś trzeszczy albo ledwo słychać rozmówcę. Jeśli chodzi o awans to ponoć można zapomnieć. Mimo wyższego wykształcenia utknęły w telemarketingu z którego nie mogą się wydostać. Ale mimo tak kiepskich warunków pracy dziewczyny i tak chwalą sobie tą pracę. Jak same mówią atmosfera jest tak wyluzowana, że oglądanie seriali, pobyt na Facebooku i innych plotkarskich portalach, granie w gry na komputerze jest na porządku dziennym, dlatego mimo beznadziejnie niskiego wynagrodzenia praca jest do wytrzymania. Widziałem również jak dziewczyny chamsko odnosiły się do kierownictwa co nie świadczy dobrze o ich profesjonalizmie. A obgadywanie jednego kierownika do drugiego jest już lekkim nietaktem. Zresztą są w stanie obsmarować wszystkich z firmy.

Olek

Jesteście pewni, że nie ma tematu dotyczącego firmy TACTICA Pharmaceuticals o którym można napisać coś pozytywnego?

@Olek

Dobra firma na start, zdobycie doświadczenia. Gardimax Medica bardzo dobry produkt. 600km na prywatna jazde samochodem sluzbowym. Poznanie rynku, ludzi, branzy

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Maja

wyprodukowanie leku to grosze, wmawiają PH ile to dziennie musza zrobić obrotu min.2 tys tak naprawdę wystarczy robić dziennie 50zl sprzedaży i to już wystarczy żeby utrzymywać Ph. Reszta idzie na cały sztab zarządzający.

Ludzie Tactici :) co to będzie , zobaczymy. Życzę powodzenia pracującym jak i sobie ! Pozdrawiam, PF

Darek

Czyżby jakieś zmiany poważne zaszły w firmie? Mam zamiar aplikować na przedstawiciela medycznego i dopytują. Czy może mi ktoś podpowiedzieć w temacie?

ava
@Darek

Tak to prawda. W firmie duże zmiany, na lepsze. W końcu!! Najlepiej idź sam na rozmową i się przekonaj.

Luiza

Nie znając do końca przyczyn rotacji nie można oceniać firmy!!

MonikaDziewczynaRatownika
@Luiza

Rotacji kilkudziesięciu pracowników (20+) pf/pm w przeciągu jednego roku ? ilu pracowników ze stażem powyżej 1 roku zostało aktualnie, pracuje ? Jakie zatem mogą być przyczyny ? proszę o odpowiedź bo jestem niesamowicie ciekawa :).

TomTom

3 :)

uje się nie kreskuje...
@MonikaDziewczynaRatownika

Jeżeli chcesz wiedzieć to musiałabyś zapytać pracujacych albo w zasadzie to wystarczy przeczytać post nad Twoim... będzie dużo lepiej...

Rudi Szubert
@MonikaDziewczynaRatownika

Moniko....płaca.Ludzie nie chcą przychodzić tylko po doświadczenie- bo to na słabę w dłuższej perspektywie czasu ze strony zarządu. Żoładki wszedzie sa takie same,a jesli pracownik dostaje ofertę lepsza zdecydowanie finansową to nad czym się zastanawiać???nie mówię o 100,200 więcej bo to żadna różnica ale 500,700...to już jest czysz zapłacony. Mądra zasada jak posmarujesz tak pojedziesz ;)braki organizacyjne a raczej chaos...

kjhfskjdh

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka co DJ? ;)

Tactica
@kjhfskjdh

Bardzo dobra decyzja zarządu , wyjdzie to na lepsze i firmie i pracownikom. Człowiek psuł atmosferę i wszystko dookoła.

Tactica
@kjhfskjdh

@Tactica

Szkoda ze polowa pracownikow zdążyła odejsc w tym czasie

Mania

Nie zgadzam się z niektórymi opiniami, dla mnie to fajna firma.

Iza

@Ewel_89 co dokładnie masz na myśli mówiąc o rotacji pracowników? W niektórych firmach jest to naturalne, szczególnie na niektórych stanowiskach. W jakich działach w TACTICA Pharmaceuticals rotacja występuje? Jak duża jest jej skala?

Bolek
@Iza

We wszystkich działach - nawet w biurze gdzie ludzie siedzą jak myszy pod miotła a atmosfera jest gęsta bo każdy boi sie spojrzeć a za plecami jada równo na siebie - tutaj milusi a za plecami z zazdrości nóż wbija. W terenie dłużej niż rok to pracuje kilka osób to chyba o czymś świadczy?

@Iza

Jeśli chodzi o pracownikow terenowych to skala rotacji jest bardzo duza, na palcach jednej reki mozna policzyc pracujacych dluzej niz 1 rok. Najczesciej w ciagu roku na danym terenie przewinie sie min. 2 przedstawicieli. W biurze tez zmiana goni zmiane.

Patryk

Niestety wielu młodych nie identyfikuje się z firmą tylko z kasą bez względu na firmę. Taka jest prawda

Norbi

Jeśli ktoś po miesiącu pracy wystawia opinię o firmie to powinien pracować jako psycholog a nie w TACTIC-e. W tym czasie inni muszą poświęcać czas żeby szkolić młodego a tu proszę taki kwiatuszek wyrasta!!!

sambero
@Norbi

Brakuje ludzi do szkoleń i zarządzania regiony bez RKS-ów samowolka totalna już po miesiącu można wyciągnąć wnioski na temat tej firmy.

Artur
@Norbi

zgadzam się z tobą Norbi młodzi przychodzą i psuja atmosferę, sieja ferment, po 2-3 miesiące pracują oczekiwania maja wielkie i zarobki by chcieli na poziomie osób które pracują kilka lat., uważam ze jeśli ktoś nie daje rady to szkoda jego czasu, i paliwa które zużywa, niech szuka w innej branży.

@Artur

Nowi pracownicy trzymaja Tactice przy zyciu, przychodza nieswiadomi tego balaganu organizacyjnego i szczesliwi z otrzymanej szansy. Pracuja wiecej i dluzej, bo chca sie pokazac. Sa bardziej "plastyczni". I to jest taktyka Tacticy i taka jest ich strategia. Firma bardzo dobrze o tym wie, stad ciagle i nieustanne rotacje pracownikow. Takze moim zdaniem nowi pracownicy sa zatrudniani m.in. dla poprawy atmosfery

Nickonick

Na początku rozmowy o pracę, warto zapytać rekrutującego ile wynosi średni czas zatrudnienia na stanowisku pm i pf w firmie Tactica? A potem zadac sobie pytanie czy aby na pewno warto, wbrew zapewnieniom ze oczywiście ze warto:)? Panowie na górze, zacznijcie od ustalenia standardów zatrudnienia i traktowania pracownika, bo nikt was poważnie nie potraktuje, poza młodą siłą roboczą, która chce gdzieś rozpocząć w branży i myśli ze tak musi być , a później sie przekona jak jest , jak w ogóle zdąży:) Pozdrawiam.

Monia

TACTICA to dobra, spokojna firma dla ambitnych ludzi.

Monia 2
@Monia

Hahahahah dobre:) spokojna i dobra to zupełne przeciwieństwa akurat:) możecie pisać sobie a jak ktoś popracuje miesiąc to bedzie miał swoje zdanie jak zawsze to samo co wszyscy czyli wyzysk mobbing i brak szacunku aaa i obłuda

@Monia

Dobra i spokojna firma, lecz jedynie na start w branży. Prawdziwa szkola zycia. Na plus flota, mlody zespol, mozliwosc zdobycia doswiadczenia. Praca idealna jesli nie posiadasz rodziny lub nie potrzebujesz czasu wolnego. Praca zdecydowanie ponad 8 godzin, duzo niepotrzebnych tabelek po pracy. Ciagly stres, czy przypadkiem dzien dzisiejszy nie jest twoim ostatnim dniem pracy. Byle do urlopu, potem jakos to bedzie. Ciagla rotacja, brak informowania o zmianach, czesto irracjonalnych. Praca wymaga duzej samomotywacji, poniewaz musisz miec swiadomosc ze pracujesz za podstawę. Plany sa oderwane od rzeczywistosci. Ciagla rotacja powoduje rok rocznie utrate kolejnych, zrezygnowanych zmianami aptek czy lekarzy. Do polecenia jedynie na start

NickJakKażdy

Praca ok, produkty pozytywnie odbierane w aptekach (gardimax medica ma swoich pacjetnów), z plusów flota samochodowa, możliwość postawienia pierwszych kroków w farmacji, ciekawe doświadczenia/ możliwości rozwoju - szkolenia , i tak zwany samorozwój podczas pracy:). Wymaga dużo zaangażowania, solidności i podjęcia rękawic - jak to w życiu. . Minusy jak i wszędzie są, trochę organizacyjnie jest zamieszanie, rotacja pracowników, plany sprzedażowe poza sezonem infekcyjnym ciężkie do osiągnięcia. To tak z grubsza.

Tampobiegl

W Warszawie/mazowieckim rynek jest mega zepsuty. Nie warto. Nie ma uregulowanych spraw u klientów, premie to marzenia. Kasa spoko, ale nadmiar tabelek do wypełniania co tydzień. Raporty 2 razy dziennie do RKS bo inaczej bunt na pokładzie. Jedyne co było fajne w tej firmie to zespół i flota aut

Moniek

Każdą firmę oceniamy z własnego punktu widzenia i jeśli ktoś ma na pieńku z firmą to możemy się domyślać jaką napisze opinie. Niestety można mnożyć przykłady z jakości pracy, wydajności czy zaangażowania które pozostawiają wiele do życzenia. Firma jest ok!!

Franek

Jestem zainteresowany pracą jako przedstawiciel medyczny. Czy tu można godziwie zarobić? Może ktoś podpowie?

Kaz

Zastanawiam sie dlaczego tak lubicie oceniać pracę zwierzchników? Jestem zwykłym szeregowym pracownikiem i nie zwracam uwagi na szefostwo jedynie wykonuje ich polecenia. Niech każdy zajmie się swoja pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 434 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.