Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Ktosia

Kto prowadzi rekrutacje na kierownika regionalnego na południu? Wie ktos?

QB

Od kilku miesięcy pracuję w Tactice i szczerze polecam, super atmosfera w pracy, ludzie bardzo spoko, szefostwo również. Podchodzą do zadań z dużym luzem, ale i profesjonalizmem. Duże możliwości rozwoju. Myślę, że warto się samemu przekonać.

roma
@QB

a jakie sa zarobki?

LEONIDAS
@QB

Widzę że jak zawsze na temat firmy są różne opinie ? Napiszcie może co decyduje lub na co kładą największy nacisk żeby spełnić ich kryteria ?

Takich jak W. , trzeba omijać z daleka. Mega fałszywy, bez odpowiednich kwalifikacji, burak z wioski któremu się w głowie poprzewracało. Nie mam pojęcia gdzie ten spaślak teraz zatrudnił ale wiem jedno: słoma nigdy z butów nie wychodzi!

gość

A co było nie tak z tym Witkiem?Może ktoś napisać

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
andy

Podobno. 2,5 tys na reke...za przedstawiciela w farmacji to jakies jaja....:/...to juz sprzedajac piwo idzie 5-6 wyciagnac....szukaja glupich....i zapewne. Nie lepszych od siebie= zagrożenie.

ddd

witam,czy ktos mi powie co stało sie z Kierownikiem dystrybucji?

Ciekawska

Czy ktos wie co stalo sie z Witkiem? Wylecial ku uciesze przedstawicieli?

jest ok:)

(usunięte przez administratora) tak odszedł, zaczyna robić się ok tzw kultura pracy, co nieoznacza że nie trzeba zapi (usunięte przez administratora) ć bo trzeba:). ludzie ok, każdy się wspiera i pomaga. jest ciężko, ale to wszędzie . pozdroo

fan flaka

Dopiero teraz, gdy nie ma już W., to naprawdę warto tam aplikować. Serdecznie polecam! Labirynty wraz z nim znikną. Bo gorzej być nie może, hahaha!

Nie Ma Haka Na Flaka

Witajcie. Ja nie rozumie dlaczego ktoś nie chce współpracować z Tactica. Jest to jeden z większych projektów na rynku farmaceutycznym w Polsce. Atrakcyjne wynagrodzenie i system szkoleń wewnętrznych jaki zapewnia pracownikom Tactica umożliwia przekraczanie celów założonych przez firmę. Mnie pomogło. Nie słuchajcie o labiryntach intelektualnych. Są vacaty. Zapraszamy do Tactica.

fan

Dla W. wszystko było labiryntem intelektualnym. Szkoda tylko firmy ze tyle go trzymala na tym stanowisku.

Hm

Witka niestety już nie ma, nikt nie zarządza działem otc

Flaki
@Hm

Czemu tak wybitny manager jak Witek nie pracuje już w Tactica?

Doswiadczona flakiem
@Flaki

Mam tylko nadzieje, ze nigdy juz nie wyplynie w farmacji! Wspolczuje wszystkim, ktorzy musieli pracowac z tak okropnym czlowiekiem

Pracował

Ja mam takie pytanko czy Pan Witek jeszcze pracuje ?

estre

Na północ Polski, medyczno- farmaceutyczny. Można dostać powyżej 3,5tyś z doświadczeniem? Jak używanie auta, Kia, lejemy za swoje i jeździmy ile chcemy czy jest limit ? dzięki za info !

wiedzący

na jaki teren? Medyczny czy farmaceutyczny?

Nowa

Jak wyglada rekrutacja? Mam rozmowę, pomoże ktoś?

kandydatka

A wiesz do kiedy mają dać znać? Ja miałam 2 etap tydzień temu i zero info... ktoś wie czy zawsze dają odpowiedz?

becia
@kandydatka

Nie wiem czy zawsze dają odpowiedź, ale ja dostałam odpowiedź zarówno po pierwszym jak i drugim etapie zgodnie z tym co było mówione w trakcie rekrutacji

farma

A jak wyglądało to zadanie?

sunny

Ja, ale jeszcze czekam na decyzję, więc chyba jeszcze nikogo nie wybrali. Ja rekrutowałam na kierownika produktu, ale z tego, co wiem to równolegle było ogłoszenie na specjalistę ds. marketingu.

lucki

Pracował ktoś w tele? Jakie Wasze wrażenia?

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 434 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.