Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Pan prawnik

Zawody, które mają gwarantować pracę, w większości wynagradzane są na poziomie około 5-6,5 tys. zł brutto, choć bywają też większe odchylenia w dół i w górę Na czele listy z zarobkami jest technik programista, inżynier mechatronik,pracownik ochrony,pracownik produkcji oraz pracownik magazynu i automatyk. Poszukiwani są m.in. budowlańcy — Zarobki w wielu przypadkach są niewspółmierne do włożonego wysiłku, zwłaszcza na początku — zauważa Krzysztof I.z Personnel Service Mateusz Ż.z Randstad wskazuje jednak, że w branży górniczej i hutniczej płace mogą być o 25 proc. większe niż pracowników biurowych, a u spawaczy i mechaników o 10-15 proc.

Cześć. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Byłem niedawno na rozmowie o pracę w waszej firmie na stanowisko operatora i wszystko super. Stawka na dzień dobry 27zl plus premie więc na rękę powinno wyjść 3500-4000 na początek także dobrze. Do tego gwarancja podwyżki po 3 miesiącach jeśli umowa będzie przedłużona i spore szanse awansu (już poruszyłem ten temat i zostałem zapewniony ze znajdzie się posadka za lepsze wynagrodzenie i bez pracujących weekendów). Bale integracyjne, przyjazny zarząd, socjal, osobom na obiektach dobrze z oczu patrzy. Można tutaj też spotkać opinie o integracjach pod chmurką i to plus. Niedługo zaczynam i liczę że będzięcie pojętni i będę mógł was czegoś nauczyć w zawodzie żeby firma funkcjonowała jeszcze lepiej.

Z wgs
@Nowy

Okłamali ciebie. Nikt w lubelli na produkcji nie zarabia 4000,chyba że łazisz komuś w (usunięte przez administratora) i lizesz(usunięte przez administratora)to ok. A spotkania pod chmurką są przez cały rok przez 7 dni w roku zawsze po 14,po 22 i po 6 rano na Orlenie. I ciekawe rzeczy można się dowiedzieć o innych. A i napój się można napić bo to standard. W nocy można się przespać jak wiesz gdzie a młody ma tyrać. W weekend można wytrzeźwieć lub przyjść do pracy jak chcesz dorobić sobie do wynagrodzenia. Zapraszamy do nas

Pracownik produkcji
@Nowy

Synu! Jak by było tak pięknie jak piszesz to ludzie by nie uciekali z tej cudownej krainy jaka jest lubella. Większość firm z województwa czy to prywatnych czy to nawet panstwowych oferuje lepsze warunki pracy i płacy. Tu nawet ludzie z informatyki, ksiegowosci, magazynu i produkcji uciekają. Na co ty możesz liczyć. Na pewno na zap..l za marne pieniądze i podwyżkę 50gr od personalnej za 3 mc. O awansie to zapomnij no chyba że za 10 lat jak dobrze będziesz pod.... przez dyr do gąsiora.

@Pracownik produkcji

Mądre acz prawdziwe słowa.....i kogoś to zaboli lub boli. Taka jest prawda o lubelli.

Maria
@Kartoniarz

No cóż mimo to problemów z zatrudnieniem chyba nie mają?

Długoletni pracownik
@Maria

Nie,nie mają. Biorą z ulicy lub po znajomości wszystkich. Zapłacą jemu więcej niż staremu pracownikowi ale żeby nie uciekał. 3 miesiące nie musi nic umieć,bo się szkoli i bierze więcej kasy od innych z długim stażem pracy ludzi. Po 3 miesiącach może odejść lub nadmienić komuś o zamierze o tym a na następnym dniu jest wzywany na dywanik do szefa i ten by go zostawić,,płaci mu więcej,, Młody na start ma 39 a stary 22. Patrz jaka różnica!!

Z,,A,,
@Długoletni pracownik

Przesadziłeś kolego z tym 39.... nikt nie ma tyle. Kilka osób ma ma koło 26,27 brutto. Ale nie tyle co ty napisałeś!! Idź może na Orlen i nie wracaj już.

@Nowy

Już po pierwszej wypłacie 3632 zł ale z tego co mówicie to na początek jeszcze nie mam premii. To chyba dobra stawka na początek. Jestem zadowolony zobaczymy co dalej. Grunt że nie kłamali na rozmowie. Pozdrawiam koledzy

Stary
@Nowy

Czyli stary pracownik żeby zarobił tyle to musi się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz, to wtedy będą z nim inaczej rozmawiać? Nie rozumiem polityki płacowej w tej firmie.To teraz stary pracownik poświęca swój czas na szkolenie nowego żeby ten po okresie próbnym zarabiał więcej niż on? To co ma motywować starego pracownika do wydajniejszej pracy?

Kończący zmianę o 14.
@Stary

Zmotywować starego pracownika można w jeden sposób. Albo pracujesz albo za bramą jest na twoje miejsce inni są. To polityka firmy. Przykład?! Jest kilka osób które przychodzą na 1 zmianę i od 6 do 7 kawa,papierosik lub zabawa telefonem. Młody ma się uczyć,zapieprzac.

MajsterKlepka

Praca na wydziale mechanicznym to jakieś nieporozumienie, wpychanie na siłę na system 4 brygadowy bez żadnego dodatku, rotacja pracowników co 2-3 miesiące, nikomu nic się nie chce, brak jakiegokolwiek możliwości rozwoju zawodowego, warsztat wygląda jakby zatrzymał się w latach 80 i jeszcze rządziłaby komuna, większość pracowników to ludzie przed emerytura którzy po prostu nie walczą o swoje. Kierownictwo obiecuje gruszki na finansowe gruszki na wierzbie a sprowadza Cię na ziemię po okresie próbnym, musisz wszystko wiedzieć i nie masz do tego jakiekolwiek dokumentacji technicznej. Nie polecam, unikajcie tego zakładu bo nie zarobicie lepiej niż sprzątaczka.

Edmund
@MajsterKlepka

Dalej wierzycie w te kity co wam wciskaja na rozmowach? Jedno mówią drugie robią. Ostrzegam. Dbają tylko o swoje stołki i sprzedadzą was na górę za poklepanie po plecach.

Haha
@MajsterKlepka

Czyż by napisał to ten słynny mechanik co w Jagurarach kloa montował i nawet nie wie co to kręt, a chciał by zarabiać kokosy?

MP
@MajsterKlepka

Ważne ze w dziale jest jeden wszytstko wiedzący, sprzedający i kablujacy na lewo i prawo oraz na górę człowiek. To szef wszytskich szefów, Bóg jednego Boga, kabel jednego kabla. On tylko jedyny myśli w tym dziale, nikt inny, a reszta to (usunięte przez administratora). MP.

Xxx
@Haha

Tak to ten sam mechanik.

Kartoniarz

Podwyżki dla pracowników wracających z urlopu: macierzyńskiego, na warunkach urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego, ojcowskiego, wychowawczego możliwe pod warunkiem przyznania ich pod nieobecność - powiedziała radczyni prawna Monika Jurkiewicz. Wśród szykowanych przez rząd zmian w Kodeksie pracy znajdą się dwie dodatkowe przerwy wliczane do czasu pracy oraz nowy rodzaj zwolnienia z powodu działania siły wyższej. Czy ktoś to słyszał na lubelli o tym??

Piwosz
@Kartoniarz

Czy spotkanie pod chmurką na orlen to działanie siły wyższej?? A czy na dodatkowe dwie przerwy są wliczone w pójście na Orlen??

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Witam, jak wygląda sytuacja z pracą w laboratorium? Czy jest duża rotacja pracowników? Zastanawiam się nad praca, ale z tego co słyszałam sytuacja jest dość napieta.

Pan prawnik

Wiadomo już ile pracodawcy zapłacą za ryczałt od lutego na ZUS. Ujawniono ostatni element - składkę zdrowotną. Będzie bolało... Składki ZUS dla przedsiębiorców nie zależą od tego, ile uda im się zarobić w danym miesiącu. Przepisy przewidują, że opłacają oni składki od zadeklarowanej kwoty, która nie może być jednak niższa od 60 proc. prognozowanego średniego wynagrodzenia. Ministerstwo Finansów ogłosiło w założeniach budżetowych, że prognozuje wzrost przeciętnego wynagrodzenia w przyszłym roku do 6935 zł. Jak przełoży się to na składki? W tym roku wyniosą: emerytalna – dziś 693,58 zł, wzrośnie do 812,23 zł; rentowa – z 284,26 zł do 332,88 zł; dobrowolna składka chorobowa – z 87,05 zł do 101,94 zł; wypadkowa – z 59,34 zł do 69,49 zł; Fundusz Pracy – z 87,05 zł do 101,94 zł. Szykujcie się na redukcję etatów kosztem dużego wynagrodzenia

Kartoniarz

A czy to nie jest ten słynny mechanik który wszystko wie i jest najlepszy??

Oleg
@Pan prawnik

Nie masz pracy w kancelarii na krakowskim ? Może zorganizować ci czas ?

Witam, jak sytuacja w laboratorium Lubelli? Słyszała, że w ostatnim czasie jest bardzo duża rotacja. Czy warto przyjąć czy jednak uciekać? Jakie stawki na początek?

Pracownik ochrony

Pracownik, który podlega kontroli trzeźwości, będzie mógł żądać badania specjalnym, dokładnym urządzeniem, które kosztuje przeciętnie ok. 20 tys. zł Pracodawca, który nie chce ponosić takiego wydatku, będzie mógł domagać się badania przez policję. Wskazujemy, jakie trudności dla firm może to wywołać W praktyce przepisy mogą ułatwić unikanie odpowiedzialności za przyjście do pracy pod wpływem. No to panowie i panie, jeśli ktoś chodzi na spotkania pod chmurką na orlen przed pracą i później przychodzi do pracy w takim stanie,niech lepiej weźmie na żądanie lub wróci do domu. My z ochrony nie będziemy się bawić z wami tylko łapiemy i do prezesa zaprowadzimy lub wezwiemy policję.

Magazyn

Was też to dotyczy

Chudy

Mimo że dziś było lekko zimno,mokro i śnieżnie,na Orlenie odbyło się spotkanie pod chmurką z rodziną z produkcji przy pewnym napoju. Dzięki panowie za chwilę relaksu, do jutra.

Młody

Wysokie ceny energii elektrycznej oraz gazu sprawiają, że coraz częściej słyszymy, iż właściciele lokali gastronomicznych podejmują decyzję o zakończeniu działalności. Problemy nie omijają również jednak dużych firm produkcyjnych. W niektórych z nich pracownicy stanęli przed widmem zwolnień. Tak jest m.in. w przypadku Cersanitu czy Black Red White, Agata meble, Media market czy stock Polska. Czytałem komentarze pewnego gościa pod pseudonimem,,pan prawnik,, pomału się spełnia to co pisał wcześniej, tylko jak on to wiedział co będzie i kiedy? A jeśli i w lubelli tak będzie?? Miłego dnia

Stary
@Młody

Młody jesteś, historia tego zakładu jest taka że był to młyn wojskowy, więc nawet gdyby to będa produkować na potrzeby wojska i robota będzie i kasa też.

Fan motoru

Przejęciem Wisły Kraków miałby bowiem być zainteresowany koncern Maspex, który jest wielkim przedsiębiorstwem w branży spożywczej. Prezesem spółki jest Krzysztof Pawiński, który znajduje się w czołówce najbogatszych Polaków według zeszłorocznego rankingu "Forbesa". Z informacji sport.pl wynika, że Pawiński doskonale orientuje się w sytuacji finansowej klubu.

ojciec pio
@Fan motoru

Dźoana na bramce bedzie stać wieksza czesc bramki bedzie zaslaniac

@ojciec pio

Jest na macierzyńskim. Gratulujemy jej.

Pan prawnik

Tysiące pracodawców w pułapce, grożą im wysokie kary. Skarbówka nieugięta. I bezduszna Tylko do końca stycznia pracodawcy mogą przesłać PIT-11 za pracowników, których zatrudniali w 2022 roku. Mają jednak problem, bo elektroniczne formularze już nie pozwalają wpisać ciągu takich samych znaków w polu „PESEL”. Tymczasem wielu cudzoziemców tego numeru nie posiada, a część z nich już nawet wyjechała z Polski. W tej sytuacji PIT-11 nie da się złożyć. Organizacje biznesowe zaapelowały do Ministerstwa Finansów, by przywrócić możliwość wpisania dowolnego ciągu liczb, ale resort pozostał głuchy na ich prośby. Czyli wszystko idzie w tym by wielkie firmy lub przedsiębiorstwa różne, zbankrutowały. I to w niedalekiej przyszłości, kilka miesięcy i zacznie się dziać coś złego Wspomniecie moje słowa pracownicy z lubelli.

Natalia
@Pan prawnik

O jakich karach mowa? Jesteś w stanie napisać kwoty? Kiedy te zmiany zostały dokładnie wprowadzone? Możesz dac informacje?

Un
@Natalia

Nie licz na odpowiedź. To nieudacznik którego jedynie stać na to żeby przeklejać znalezione w internecie treści. Ktoś wierzy że ten ktoś jest naprawdę prawnikiem? Przecież widać że to sfrustrowany pracownik produkcji którego jedyne na co stać to udawanie kogoś innego żeby poczuć się lepiej i płakanie w rękaw w domu.

Kawosz
@Un

Ja wiem nawet kto to jest!! Złapałem kilka razy pewnego klienta od mechaników, siedzi co kilka minut na necie i pisze cokolwiek....z nudów. Nawet jak idzie z tobą na food for u to w telefonie siedzi i pisze. Podpisuję się on pan prawnik a nawet z wgs. Był on na imprezie integracyjnej w firmie i dał nieźle w palnik a na drugi dzień mówił i opisywał innych, kto ile,itp... A sam się wypierał że on w ogóle nie pił. O innych umie mówić ale o sobie to już nie.

Kartoniarz

Jedna ze zmian, które ma wprowadzić projekt ustawy, dotyczy przerw w pracy. Obecnie, jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, to ma on prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy. Pracodawca może także wprowadzić jedną przerwę w pracy niewliczaną do czasu pracy, w wymiarze nieprzekraczającym 60 minut, przeznaczoną na spożycie posiłku lub załatwienie spraw osobistych. Taką przerwę w pracy wprowadza się w układzie zbiorowym pracy lub regulaminie pracy albo w umowie o pracę, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy lub nie jest obowiązany do ustalenia. Hurra pójdę na spotkanie pod chmurką na orlen i wrócę. Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha. To jest moje załatwienie sprawy prywatnej

Pracownik ochrony

BUSINESS INSIDER PRAWO PRACA Pracodawca sprawdzi, czy bierzesz narkotyki. Przy okazji dowie się, na co chorujesz. W tym tygodniu Sejm zajmie się nowelizacją Kodeksu Pracy, która zakłada możliwość sprawdzania trzeźwości pracowników przez pracodawców, ale także obecności w ich organizmach narkotyków. Ustawa jednak nie precyzuje, o jakie substancje chodzi. "Dziennik Gazeta Prawna" zwraca uwagę, że w ten sposób przełożony może dowiedzieć się, na co choruje jego pracownik. Pracodawca dowie się, na co choruje pracownik Pracodawca dowie się, na co choruje pracownik. To, jakie substancje będą badane, uregulować ma dopiero rozporządzenie do ustawy. "Środkami działającymi podobnie do alkoholu mają być opioidy, kokaina, amfetamina i jej analogi, a także tetrahydrokanabinole i benzodiazepiny. Tyle że każda z tych substancji może być składnikiem leków stosowanych w różnych terapiach, często bardzo poważnych chorób. Szczególnie benzodiazepiny są dość powszechne w stosowaniu. A co za tym idzie, mogą być wykrywane w używanych przez pracodawców narkotestach (przy czym oczywiście zależy to od dawki, rodzaju testu itp.)" — wskazuje "DGP" My z ochrony wszystkim mówimy... jesteście nasi

Z wgs

Odsetek firm planujących zwolnienia wzrósł z 12 do 23 proc. rok do roku, wynika z badania Grant Thornton. Raport wykazał, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy pracodawcy będą skłonni częściej redukować etaty niż tworzyć nowe. Doszły głosy do nas że i Lubella będzie zwalniać tylko kiedy i ile osób??

Kartoniarz

Nowy rok,nowe życie,nowi koledzy,nowa era,nowa rodzina,nowa wypłata........ tylko Orlen ten sam i codzienny gaz po pracy. Szczęśliwego nowego roku 2023 wszystkim

Pracownik ochrony

Sejm opowiedział się za zmianami w prawie pracy, dzięki którym pracodawcy zyskają możliwość legalnej kontroli trzeźwości swoich pracowników. Dotyczy to nie tylko osób zatrudnionych na mocy umów o pracę, ale też korzystających z innych form - umowy o dzieło czy np. samozatrudnienia. Czyli panie i panowie,czekamy na was z alkomatem. Skończyło się że część osób chodzi na spotkania pod chmurką i w takim stanie przychodzi do pracy. My do tej pory przymykalismy oko ale mówimy wszyscy jednym głosem,, dosyć tego,koniec,,

@Pracownik ochrony

Jak wy nie potraficie się obsługiwać alkomatem

Pracownik ochrony

Pracodawcy będą mogli wprowadzić kontrolę trzeźwości pracowników Dodatkowo regulacja zakłada, że pracodawcy będą mogli wprowadzić kontrolę trzeźwości pracowników – lub kontrolę na obecność środków działających podobnie do alkoholu, gdy będzie to niezbędne do zapewnienia ochrony życia i zdrowia pracowników, innych osób lub ochrony mienia. Pracodawca będzie miał obowiązek niedopuszczenia do pracy pracownika, w którego organizmie zostanie stwierdzona obecność alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu. Dotyczyć to ma także przypadku, gdy zajdzie uzasadnione podejrzenie, że pracownik stawił się do pracy w stanie nietrzeźwości, w stanie po użyciu alkoholu lub środka. Czyli już nie będziecie przed pracą iść na Orlen na spotkanie pod chmurką a później do pracy przychodzić. Koniec, koniec,koniec

@Pracownik ochrony

Hahahahahahahahah szejki przestań pisac na goworku sami przychodzicicie po procencie

Pracownik ochrony

Od 1 stycznia minimalne wynagrodzenie za pracę wzrośnie z 3010 zł do 3490 zł. Kolejna podwyżka — tym razem do 3600 zł — zacznie obowiązywać od lipca 2023 r. Rząd szacuje, że dzięki temu wyższe pensje w przyszłym roku otrzyma ok. 3,05 mln osób. Inni pracownicy też skorzystają, bo wzrosną świadczenia powiązane z płacą minimalną, w tym np. maksymalne odprawy i dodatki za pracę w nocy. Oraz od 1 stycznia 2023 możliwość kontroli trzeźwości pracowników pod kątem alkoholu i substancji psychoaktywnych ,wchodzących na teren zakładu pracy z urządzeniami wyposażonymi z atesty. W końcu złapiemy kogoś kto chodzi na spotkania pod chmurką na orlen przed pracą i później przychodzi do pracy w takim stanie. Miłego dnia ????????????????????

@Pracownik ochrony

To może zacznijcie od siebie? Szukacie fajek u pracowników a sami chodzicie i palicie na obiekcie. Te wasz 50 zł za podpierolke sobie wsadzie jak pracownik straci pracę.

Zakaz palenia powinien dotyczyć wszystkich w firmie. Wychodzenie na przystanek zapalić tez nie powinno byc tolerowane. Ale w tej firmie zawsze są również i równiejsi.

Atlas

Hmm.... szejker co ty gadasz ile zbieraliście petów na lubelli gdyby nie Romańczuk to was by nie było.

@Pracownik ochrony

Nikogo nie zlapiejcie nie ma andzeli a ni nie ma mojej osoby wiec nie ma kasy weź za pracę a nie siedzisz Pozdrawia

Pracownik ochrony

W ostatnich dniach w mediach pojawiło się wiele informacji na temat ćwiczeń rezerwy, które planowane są na 2023 rok. Wezwania do Wojskowych Centrów Rekrutacji otrzymują osoby, które już wcześniej służyły (szkoliły się) w wojsku (rezerwa aktywna), jak i takie, które jedyny kontakt z wojskiem miały na komisji wojskowej (kwalifikacji wojskowej). Jest to tzw. rezerwa pasywna. I właśnie wezwania tej ostatniej wywołują najwięcej kontrowersji. Szum medialny w tym temacie zrobił się na tyle duży, że głos w tej sprawie zabrał Szef Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji płk Mirosław Bryś. Cytowany przez serwis businessinsider.com.pl płk Bryś, w sprawie powołania tzw. rezerwy pasywnej: – Zakładam, że będzie to minimalna liczba osób. Osoby, które są po kwalifikacji, mają orzeczoną kategorię, ale nie były na szkoleniu wojskowym – wyjaśnia. Dopytywany o konkretną liczbę, mówił o 10 tys. osób, takich jak lekarze, pielęgniarki, informatycy, kierowcy, pracownicy magazynu i produkcji

Szejker przecież Ty masz żółte papiery i masz kategoria ,,d"=niezdolny

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 95 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.