Opinie o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. w Lublin

Fan audi

5550 zł w Lidlu, 5260 zł – Aldi, 5050 zł w Biedronce to nowe zarobki zaczynającej pracę kasjerki. W handlu wysokie podwyżki płac dla wszystkich 2024. A czy będzie podobnie w Lubelli??

w3

Kiedy funkcje kierownicze sprawuje osoba, lub ją zastępująca wydmuszka od technologii której brak do tego kompetencji(empatii oraz kultury), wywołuje to chaos, zniechęcenie do pracy i w konsekwencji przyczynia się do gorszej wydajności zespołu, a nawet rezygnacji z pracy wartościowych pracowników .Zarządzający, który nie ma dostatecznego doświadczenia w branży, w której zarządza zespołem, nie będzie potrafił sprawnie planować pracy .Poprzez brak wiedzy łatwo może zostać zmanipulowany przez swoich bardziej kompetentnych podwładnych(p.wydmuszek) ,który chętnie wraz z 1-wszym wytyka błędy pracownikom na forum!). Taki przełożony nie będzie w stanie rzetelnie ocenić pracy swojego zespołu. Brak mu umiejętności ustalania priorytetów i trafnego osądu sytuacji. Zaangażowanym w swoją pracę odechciewa się wkładać dodatkowy wysiłek w obowiązki zawodowe, kiedy przełożony nie tylko ich nie docenia, lecz wręcz faworyzuje osoby o mniejszych kompetencjach i słabszych wynikach pracy. Jeśli jesteś podwładnym tak toksycznego ,,otoczenia,, poważnie rozważ zmianę pracy !!!

Pracownik ochrony

Podstawowe obowiązki pracownika Zgodnie z treścią art. 100 Kodeksu pracy pracownik jest obowiązany wykonywać pracę sumiennie i starannie oraz stosować się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę. Pracownik jest obowiązany w szczególności: przestrzegać czasu pracy ustalonego w zakładzie pracy; przestrzegać regulaminu pracy i ustalonego w zakładzie pracy porządku; przestrzegać przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych; dbać o dobro zakładu pracy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę; przestrzegać tajemnicy określonej w odrębnych przepisach; przestrzegać w zakładzie pracy zasad współżycia społecznego A wydanej przychodźcie po 6,14 i 22 do pracy. Wkoncu dopadnie was ręka sprawiedliwości Przychodzicie spóźnieni codziennie a my narazie to zamiatamy pod dywan,ale się skończy to niedługo.

Ten

Sześć dni wolnego więcej w pracy, jeśli nie palisz W świecie, gdzie nieustannie szuka się nowych sposobów na zwiększenie efektywności i zadowolenia pracowników, jedna z japońskich firm zdecydowała się na nietypowy krok. Piala Inc z siedzibą w Tokio postanowiła nagrodzić swoich niepalących pracowników sześcioma dodatkowymi dniami wolnego w roku. Ta innowacyjna inicjatywa ma na celu zrównoważenie czasu spędzanego na przerwach na papierosa przez palących pracowników. Czy będzie też tak w Lubelli??

Jeśli ktoś chcę zmarnować czas na rozmowę rekrutacyjną to polecam, warto. Aplikowałem na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rozliczeń produkcji. Dnia 07.12.2023r. zadzwoniła do mnie Pani Julia (usunięte przez administratora) z HR, 12.12.2023r. miała miejsce rozmowa z kierownikiem obszaru Tomaszem Nucią ( sympatyczny człowiek) poinformował mnie, że dostanę odpowiedź do przyszłego poniedziałku, ewentualnie końca tygodnia tj. 22.12.2023r. Zdziwiło mnie to ponieważ termin rekrutacji w ogłoszeniu był do dnia 03.01.2023r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wiadomość Mail , która otrzymałem jest opisana jako HR, brak jakiegokolwiek nr czy bezpośredniego mail do rekrutującej Pani nr 732 120 041 ,z którego dostałem przypomnienie o rozmowie rekrutacyjnej nie istnieje ( taki komunikat głosowy wyskakuje po próbie połączenia. Nie wiem może to taka polityka firmy, żeby ludzie głowy nie zawracali ??? Nie mam pretensji o to, że mnie nie zatrudniono, ale Wasze podejście do ludzi, komunikacja to jest dramat.

Głównie o dyspozycyjność i 4 brygdowa forma zatrudnienia odpowiada

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Pracownik ochrony

Coś innego niż fajki i ktoś poleci za bramę na stałe łącznie z powiadomieniem dyrekcji i policji

Fan żużla

Ale się porobiło w Lubelli szczególnie na magazynie. Małpy skaczą po tych składankach a później płaczą i chodzą na L4 bo coś im dolega że nie mają siły bo robią po 1000,1500 czy po 2000 kartonów kosztem tego że zarobią tylko.....150 złotych na miesiąc. Żałosne to jest. I jeden do drugiego się nie odzywa bo 150 jest ważniejsze niż dobra atmosfera w pracy. Judasz też się sprzedał za garść srebrników i też miał 150.

Ten

Sprzedać się za 150 złotych i jeszcze do tego brutto??? Jak Judasz za garść srebrników! Skaczecie po składankach jak małpy i robicie po 1300,1500,2000 kartonów. Wrócił do was gamoń z wgs były marines i jest on dla was konkurencją na składanki i braniem premii tylko już nie ma kwartalnej. Jest miesięczna i do tego premia(usunięte przez administratora) Dwa lata temu to miało sens by pracować ciężko bo była premia 2000 do podziału i można było na lewo i na prawo walić wały. Jak dobrze że u nas na wgs nie ma takich ludzi jak..... małpy i są ok dla siebie. Kierownik wam daje 10 groszy za jeden karton by skakać jak małpy a wy się cieszycie jak zrobicie jemu co on zechce i mówi. A później idziecie na imprezę integracyjną i siedziecie obok siebie i pijecie. Jak na ostatniej wieczerzy gdzie Judasz jest obok was. Tylko Judasz to jest każdy z was który sprzedał się za 10 groszy. Przykro to jest.

Wiesiek

Jutro rano na produkcję muszę iść do pracy a glowa mnie boli strasznie. Ileż można pić. I to jeszcze z chłopakami z wgs i wm2. Dramat

Pan prawnik

Jak zmienią się wynagrodzenia Polaków? 4242 zł brutto w pierwszej połowie 2024 roku i 4300 zł brutto w drugiej połowie 2024 roku będzie wynosiła kwota minimalnego wynagrodzenia w Polsce. Jednak na rękę pracownik dostanie o wiele mniej - nieco ponad 3200 złotych - wynika z rozporządzenia przyjętego przez rząd Morawieckiego. Lider KO w wyborach, z kolei chce podnieść kwotę wolną od podatku do 60 tys. zł. Jeśli przepisy wejdą w życie. Od 1 stycznia pensja minimalna na rękę wyniesie 3222 zł. Z tego skarbówka potrąci 109 zł miesięcznie. Dziennik Fakt wylicza, że gdyby weszła w życie propozycja Tuska, na konto pracownika wpłynie 3331 zł na rękę.czyli netto. "Od 1 lipca będzie kolejna podwyżka najniższej krajowej i wypłata na rękę (według obecnych zasad) wyniesie 3262 zł.netto. Jeśli Tusk dotrzyma obietnicy i podniesie kwotę wolną, pracujący otrzymają ekstra 115 zł miesięcznie"-czytamy w dzienniku. A Lubella i tak znów będzie kłamać że podwyżka inflacyjna że nie stać ich itp....scienmnianie im wychodzi najlepiej Ale dlaczego na produkcji mają więcej niż inni co miesiąc. Początkujący pracownik produkcji ma 30 netto plus dodatek za 4-brygadowke czyli wychodzi jemu ponad 4000 co miesiąc na rękę. A magazyny obydwa mają 25,50!!! Coś jest nie tak z Lubella. Podobni według konstytucji RP jest równość płac Ale Lubella nie wie co to jest.

Makaroniaz

Paczkę makaronów spaghetti tylko jedną?? Co to jest ???????????????????????? Produkujemy miliony różnych makaronów firmie Lubella to powinna nam dać po 10 sztuk. Mam honor i nie wziąłem bo mnie stać by kupić w sklepie a tu jak w Caritas było 25.10.2023 roku. W szoku jestem. Lepiej byście nam wcale nie dawali.

Kartoniaz

Pracownicy nie będą zwalniani Jeszcze pewniej mogą się czuć osoby szczególnie chronione, czyli m.in.: kobiety w ciąży; rodzice na urlopach (macierzyńskich, rodzicielskich, ojcowskich, wychowawczych); pracownicy w wieku przedemerytalnym; chronieni działacze związków zawodowych; członkowie rad pracowników; społeczni inspektorzy pracy; pracownicy w okresie usprawiedliwionej nieobecności w pracy, w tym np. w trakcie zwolnienia lekarskiego (aż do momentu, gdy można już zwolnić pracownika w trybie bez wypowiedzenia).

Pracownik ochrony

Nie ma to jak być ochraniarzem nic nie robisz śpisz w nocy brać kasę

@Pracownik ochrony

Cześć, nie wiem jeszcze na jakich warunkach może być wtedy zatrudnienie na ochronie, bo taka oferta mi się nie odszukała w googlach, wiec zdradzisz najpierw czy pracujesz bezpośrednio pod zakładem czy może z firmy zleconej? Ciekawią mnie zarobki, ma się w ogóle jakieś benefity? i ja kto jest ze sprzątaniem zakładu, tez robią to bezpośredni pracownicy?

Pan prawnik

Od stycznia 2024 r. wynagrodzenie minimalne wyniesie 4242 zł brutto. Po kolejnej podwyżce, zaplanowanej na 1 lipca, wzrośnie ono do 4300 zł brutto. - Jesteśmy świadkami historycznego wzrostu na poziomie 20 proc., ale pracownicy na swoich kontach zobaczą wzrost jedynie o 17 proc. Jest to spowodowane wysokością danin publicznoprawnych, czyli podatku dochodowego i składek na ZUS - mówi Piotr Juszczyk, główny doradca podatkowy w inFakcie. Koszt utrzymania jednego pracownika będzie wynosić 5111 zł od stycznia. Po lipcowej podwyżce utrzymanie jednego pracownika będzie kosztować ok. 5181 zł Tak ma być w Lubelli niezależnie od stanowiska i działu i bez kłamstwa podchodów czy innych dziwnych obietnic. Bo to podwyżka inflacyjna że płacimy byś nie przychodził chory do pracy i przynosił zarazę. Czas pokaże i będziecie panowie i panie się przyglądać. I jak zauważycie że coś jest nie tak,do sądu pracy i inspekcji pracy od razu zgłaszając o w/w wydarzeniach. Już dosyć wyzysku za grosze

Kartoniaz

Zakładowe badania trzeźwości mogą być przeprowadzane tylko wtedy, gdy będzie to niezbędne do zapewnienia ochrony życia i zdrowia pracowników lub innych osób albo ochrony mienia. Zatem uprawnieni do wprowadzenia przepisów o kontroli trzeźwości pracowników z tych powodów będą np. pracodawcy sektora budowlanego, produkcyjnego, transportowego. Jednak nie każdy pracownik w firmie będzie mógł być poddany takiej kontroli (np. pracownik sprzątający biura, który nie ma w swoich obowiązkach mycia okien czy innej pracy na wysokościach, nie powinien być prewencyjnie kontrolowany lub pracownik produkcji I każdy alkomat musi mieć aktualny atest

Płatek
@Kartoniaz

Niedaleko jest Orlen i codziennie spotkasz tam kogoś kto lubi spotkanie pod chmurką by obgadac innych ludzi.

@Kartoniaz

Czekamy tylko na powrót naszej koleżanki po urlopie macierzyńskim i tylko ona wie gdzie kto co robi itp.... Oj będzie się działo!!! ????????????????????

Wózkowy

Firma McKinsey planuje zlikwidować ok. 2 tys. miejsc pracy. To jedna z największych rund cięć w historii tego giganta konsultingowego - pisze Bloomberg. Firma, która sama opracowuje plany redukcji zatrudnienia dla klientów, teraz sama będzie zwalniać. Agata meble, Media market czy stock też potwierdzają,a kiedy Lubella?? Coś jest cicho u nas.

Stary
@Wózkowy

Lubella ma swoich McKinsey, którzy za darmo normę zrobią . A roboty w Polsce nie zabraknie bo przecież ktoś te 500 Himarsów i 1000 Abramsów musi obsłużyć .Pozdro.

Maria
@Stary

swoich? kogo masz przy tym na myśli tak naprawdę? do jakiegoś konkretnego działu się to odnosi? pisali o redukcjach pracowniczych więc pytam

@Maria

A są jakieś konkretne działy w lubelli?? Gdzie są normalni ludzie którzy coś konkretnego robią i są ok do siebie??

Maria
@Pan prawnik

Mnie portiernia ciekawi. Widzieliście tę opinię gdzie podobno są dwie i na jednej jakoś restrykcyjnie sprawdzają? Pracują do dziś te same osoby?

@Maria

Na portierni dzieją się cuda i różne rzeczy. Możesz dowiedzieć się kto gdzie o której i po co chodzi na spotkania pod chmurką na orlen? Kogo obgadac i za co? Kto kogo podwala i kradnie food for u? I takie tam różne tematy. Lepiej niż w TVP czy TVN. A kto pracuje to sama się dowiesz pewnie. Pozdrawiam serdecznie

@Maria

Pracują szczególnie pewna dziewczyna która jest na macierzyńskim ale wraca za pół roku do nas i będzie grubo.

@Pracownik ochrony

To czekaj teraz ktoś robi na umowie o zastępstwo? Co potem z taka osobą, czy pracodawca gdzie indziej ją przerzuca? Już przed podpisaniem tamtej umowy da rade w tym temacie się zorientować? Zależy mi na pewnej pracy, a widzę ze kobiety Normanie po macierzyńskim wracają. :)

Pan prawnik

Nasz pracownik przez dwa dni był nieobecny w pracy, przy czym jego zdaniem jest to absencja usprawiedliwiona, bo związana z honorowym oddaniem osocza. Na potwierdzenie tego przyniósł zaświadczenie z regionalnej stacji krwiodawstwa. Czy honorowym dawcom składników krwi przysługują dwa dni wolnego, za które powinni otrzymać wynagrodzenie? By odpowiedzieć na to pytanie, warto się cofnąć w czasie. Otóż przed pandemią honorowym dawcom krwi zgodnie z art. 9 ust. 1 ustawy o publicznej służbie krwi przysługiwało zwolnienie od pracy w dniu, w którym oddali krew, i na czas okresowego badania lekarskiego dawców krwi na zasadach określonych w odrębnych przepisach. Jednak w trakcie epidemii jednym z pomysłów na walkę z COVID-19 było posługiwanie się osoczem ozdrowieńców. Ustawodawca postanowił wprowadzić zmiany w przepisach. Mianowicie na podstawie ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw doszło do nowelizacji ustawy o publicznej służbie krwi. I tak art. 9 ust. 1 pkt 1 tego aktu otrzymał brzmienie „Zasłużonemu honorowemu dawcy krwi i honorowemu dawcy krwi przysługuje zwolnienie od pracy oraz zwolnienie od wykonywania czynności służbowych w dniu, w którym oddaje krew, i na czas okresowego badania lekarskiego dawców krwi na zasadach określonych w odrębnych przepisach”. Jednocześnie ustawodawca dodał art. 9a, gdzie w ust. 1 pkt 1 wskazał, że „W przypadku ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii honorowemu dawcy krwi, który oddał krew lub jej składniki, w tym osocze po chorobie COVID-19, przysługują uprawnienia, o których mowa w art. 9, z tym że wymiar zwolnienia od pracy oraz zwolnienia od wykonywania czynności służbowych przysługuje w dniu, w którym oddał krew lub jej składniki, oraz w dniu następnym”. Przepis ten więc jednoznacznie przesądził o tym, że zarówno oddanie krwi, jak i oddanie samych składników krwi skutkują powstaniem uprawnienia do dwóch dni wolnego, za które honorowy dawca otrzymuje wynagrodzenie. Powyższe zmieniło się jednak od 20 kwietnia 2023 r., kiedy w życie weszła ustawa o Krajowej Sieci Onkologicznej. Znowelizowała ona też ustawę o publicznej służbie krwi w ten sposób, że usunięto z niej art. 9a ust. 1 pkt 1 oraz uzupełniono art. 9 ust. 1 pkt 1. W rezultacie ten przepis obecnie brzmi: „Zasłużonemu honorowemu dawcy krwi i honorowemu dawcy krwi przysługuje zwolnienie od pracy oraz zwolnienie od wykonywania czynności służbowych w dniu, w którym oddaje krew, oraz w dniu następnym, a także na czas okresowego badania lekarskiego dawców krwi zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art. 2982 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (…)”. Tym samym pracownik, który honorowo odda krew, nadal może korzystać z dwudniowego zwolnienia, za które, zgodnie z art. 9 ust. 1 pkt 2 ww. ustawy i par. 16 ust. w związku z par. 9 rozporządzenia w sprawie sposobu usprawiedliwiania nieobecności w pracy oraz udzielania pracownikom zwolnień od pracy, przysługuje mu wynagrodzenie. Już nie ma 2 dni wolnego kiedy oddaje się krew.

Pracownik ochrony

Nawet zanim pierwsza rata wsparcia z programu „Rodzina 800+” została wypłacona, pojawiły się jasne deklaracje dotyczące jego wycofania! Możemy się zatem spodziewać, że te środki będą dostępne tylko przez kilka miesięcy, zanim zostaną całkowicie zniesione na mocy ustawy. Tym samym to wsparcie zniknie całkowicie z naszego kraju, a przewiduje się, że wszystkie te środki zostaną przekierowane na inne cele, takie jak edukacja, żłobki i opieka zdrowotna, które mają stać się priorytetem w nadchodzącej kadencji. Mimo że mam 19 lat i nie pobieram 500 czy 800+ i pracuje na ochronie to tak naprawdę te pieniądze powinny iść dla.... pracowników ochrony bo dużo godzin robimy w miesiącu a mało zarabiamy. Lub jeśli 800+ poszłoby na żłobki i przedszkola to powinny iść połowę na nie gdyż rodzice płacą i tak 400 złotych w państwowym przedszkolu lub 800 w prywatnym czyli inaczej mówiąc pół na pół

Opinia z perspektywy ochrony? A co z innymi pracownikami? nocki wyglądają mimo wszystko tak jak dniówki? I ogólnie robota jest spokojna i mało kiedy się cos dzieje z tego co piszesz? O ile to lepiej płatne?

Pracownik ochrony

Mnie inni pracownicy nie obchodzą tylko przelew by się zgadzał i tyle w temacie. Do moich obowiązków jest pilnować by wszystko było ok a to że w ciągu miesiąca się prześpię to tak ma być. W nocy jest spokojnie szczególnie od strony nowego światu po 22 zamykana jest brama i można oko zmrozyc. Inni mają pracować

????

W wyniku badań przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono wysoki poziom akryloamidu w płatkach wymienionych w ostrzeżeniu. Na podstawie ocen ryzyka Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – Państwowego Instytutu Badawczego należy uznać, że produkty te mogą stanowić podwyższone ryzyko dla zdrowia konsumenta. Szczegóły dotyczące produktów Produkt: Płatki żytnie, Lubella, 500 g Data minimalnej trwałości / Numer partii: 25.11.2023 L211253LG Data minimalnej trwałości / Numer partii: 26.11.2023 L211263LG Producent: MW Food Sp. z o.o., ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice Czy ktoś beknie za to i kiedy??? Ktoś ze sterowni czy pan.J?

Pracownik ochrony

W tej firmie to jak w polityce. Coś (usunięte przez administratora) a jesteś nietykalny przerzuca ciebie gdzieś indziej ale nie wyrzucą. Ręka rękę myje I tak właśnie jest na produkcji

Ten

Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. CO TO ZNACZY? Wolność słowa, wyrażana bezpośrednio lub poprzez środki przekazu, jest tradycyjną wolnością konstytucyjną. Artykuł 54 gwarantuje trzy odrębne choć powiązane ze sobą wolności: wolność wyrażania swoich poglądów, wolność pozyskiwania informacji oraz wolność rozpowszechniania informacji. Wyrażenie „pogląd” należy w tym wypadku rozumieć jak najszerzej, jako wyrażanie osobistych ocen, prezentowanie opinii czy przypuszczeń, informowanie o faktach etc. Wolność ta ma zastosowanie zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej (choć szczególnego znaczenia nabiera na gruncie przestrzeni publicznej, życia społecznego, a zwłaszcza politycznego), obejmuje osoby fizyczne i prawne. Forma wyrażania poglądów może być dowolna, niekoniecznie poprzez wypowiedzi słowne (np. poprzez noszenie określonego stroju).

Zostaw merytoryczną opinię o PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 95 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZZ LUBELLA GMW Sp. z o.o.