Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Wojciech

Szkoda, że masz takie negatywne zdanie o PATELEC Elpena, skoro jednak dalej tam pracujesz, to coś Cię musi trzymać? Co Twoim zdaniem działa w firmie dobrze, czym zachęciłbyś potencjalnych kandydatów do aplikowania właśnie tutaj? Jestem tego ciekaw, na pewno znajdzie się jakiś pozytyw, prawda?

Rep

Poczekajmy na działania nowej pani kierownik aż odejdzie Łysy. Łysy wszystkie pomysły neguje i wiecznie jest anty, Liczy się tylko to co on chce i to jaką on wizję ma. Także poczekajcie z opiniami.

Weronika

Proszę nie obrażać nowej Pani Kierownik. Jest nowa i sie wdraża w stanowisko. Nie osadzaj bo sam tak naprawdę masz mnóstwo rzeczy za uszami

Katarzyna
@Rep

Ex Pan Dyrektor Angelo nigdy anty nie byl potrafił pilnować i zarządzać sprawiedliwie to wy mieliście właśnie głupie pomysły aby gnoic ludzi więc nie dziwić się że Angelo był na nie i slusznie

Regina
@Katarzyna

Szanowny Panie Dyrektorze Angelo. Życzę szczęśliwego przejścia na emeryturę zasłużonego odpoczynku po trudnej i odpowiedzialnej pracy stanowiska dyrektorskiego

Grazyna
@Regina

Serdecznie witamy nowego Pana Dyrektora (usunięte przez administratora). Witamy na pokładzie. Życzymy sukcesów zawodowych i zadowolenia z wszystkich pracownikow

Dobrze ze już nie ma kierownika Łukasza bo on to juz wgl nie nadawał się do zarządzania, pamiętam jak u elki na cięciu chłopak miał wypadek w pracy wrócił po zwolnieniu popracowal parę miesięcy a później mu umowy nie przedłużył, pracował parę lat i byl jednym z lepszych na cięciu a za niego dali dziadka który ledwo dyszy i ma wyje... na tempo pracy. To jest przykład jak w tym zakładzie docenia się pracowników a co do obecnej Pani kierownik to dużo lepsza nie jest też nic nie robi i tylko co chwilę jara, w pracy latem upał że nie idzie wytrzymać do tego gołębie wszędzie sraja nie zachęcam do pracy w tym zakładzie

Zofia

Halo halo!!! Bardzo Cię proszę Pracowniku abyś nie obrażał Pana ex Kierownika Łukasza. On świetnie wypełniał i realizowal swoje stanowisko szkoda że już Go nie ma. Cóż. Życzę Mu sukcesów zawodowych w nowej pracy

Lutek

Jeśli chodzi o mechaników,parę słów a głównie chodzi o jednego który ma na imię jak prezes PiS ,to leń nierób na niczym się nie zna tylko telefon i zabawa aż dziw że jeszcze tu pracuje!No tak (usunięte przez administratora) pana A .prywatnie mu tyłek liże to go trzyma może ktoś wreszcie zrobi z tym porządek !!!

Lala

Do pracodawcy nie mam nic ale do ludzi typu mistrz brygadzista już tak . Są to ludzie zupełnie przypadkowi nie potrafią zarządzać ludźmi i stanowiskami.Nagminne zwalnianie się pracowników z tej firmy coś o tym świadczy nikt nawet nie zabiega o to by zostali nawet ci z kilkuletnim starzem no cóż zobaczymy jakie zmiany szykuje nam nowa pani kierownik bo już takie miały być i nic .Tu przyszłości nie ma szkoda czasu .Moje wypowiedzenie zostanie złożone

Robin hud

Najlepiej udać że problemu nie ma zamieść to wszystko pod dywan chłopak ma problem i to widać te wszystkie ciocię dobre rady niech same uporządkują swoje życie a nie gadały za jego plecami jak można być tak dwu licowym!!!wszyscy są ciekawi kto tak naprawdę wypisuje ta rzeczy patrzą na siebie podejrzliwie!!Śmieszy mnie to szukają sensacji żal mi was pseudo koleżanki i koledzy jesteście nic nie warci patrzycie mu w oczy rozmawiacie na różne tematy a poza plecami gadacie śmieci szkoda na was czasu!!!nie pozdrawiam bo nie ma kogo.Brygadzisto kimkolwiek jesteś trzymaj się ????

Aaaaaaaaaaaaaaa
@Robin hud

Najgorsze są te stare baby. Niby miłe fajne a za plecami obgaduja i się z ciebie śmieją. Swoje dzieci i wnuki pewnie wychowaly tak samo na dwulicowych ludzi. Oby jak najszybciej poszły na emeryturę i nigdy nie wracały.

Robin hud
@Aaaaaaaaaaaaaaa

Wreszcie ktoś z jajami trzeba tępić plotkary i dwu licowe wredoty .żal patrzeć na takich ludzi .Praca to 8 godzin i do domu ale nieeee jeszcze trzeba komuś życie zniszczyć i komplikować kupa kupa kupa!!!!

@Robin hud

Przypominam Ci, że forum Gowork.pl nie służy do wymiany tego typu informacji. Nie wolno tu nikogo obrażać. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Przeczytaj go i stosuj się do niego pisząc na forum. Proszę także innych użytkowników forum o pisanie opinii na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia, gdyż osoby, które odwiedzają ten watek chciałby dowiedzieć się więcej o pracy w Patelec Elpena

Asia
@Czesław

Ci co piszą o słabej atmosferze to chyba pracować im się nie chce, człowiek przychodzi do pracy żeby zarobić, a zarobić można jak się przyłożysz, a nie żeby mieć spotkania towarzyskie i plotki.

Noris
@Czesław

Przyjmują nowe osoby do pracy? Można się dostać bez doświadczenia?

@Asia

Jesteś zadowolona z zarobków, które oferuje firma PATELEC Elpena? Chciałbym, abyś pomógł pozostałym forumowiczom i napisał, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie, które oferuje pracodawca? Nie znalazłem nowych informacji na ten temat, więc liczę na to, że nam pomożesz.

waad
@Asia

zarobić w elpenie chyba żartujesz gorszej "firmy w legnicy nie ma

TakieTam

Żenada nie firma. Kiero.Tech. niekompetentny i zajmujący się nieswoimi sprawami. Decyzje nieumotywowane żadnymi konkretami. Żal mi go i jego podejścia do pracy. Nie polecam firmy, gdzie organizacja leży, a podział obowiązków niejasny. Włosi traktują ten zakład jak drugie gorsze Chiny, które mają ciągnąć całą spółkę, a groszem gardzą na park maszynowy, który pamięta jeszcze wujka Stalina.

@TakieTam

Rozumiem, że stary i wadliwy park maszynowy może być dużą niedogodnością dla pracowników. Czy jest możliwość wymiany sprzętu choćby po jednym sprzęcie przez dłuższy czas, tak żeby zacząć pracować na bardziej nowoczesnych maszynach. Zgłaszałeś ten problem do przełożonego? Czasem warto sygnalizować tego typu problemy, gdyż dyrekcja może znaleźć środki na modernizacje. Co o tym myślisz?

Zenon
@Czesław

Mają kupować nowe samochody ale obiecują juz od dawna ale nic się na razie nie dzieje także zobaczymy.

@Zenon

Skoro Dyrekcja PATELEC Elpena obiecała zaopatrzyć firmę w nowe samochody, to warto jej zaufać i jeszcze trochę odczekać. Ja na razie (dopóki ta kwestia się nie wyjaśni) chciałabym poruszyć trochę inne aspekty - ale również związane z pracą w tym przedsiębiorstwie. Może byłbyś tak uprzejmy i powiedział coś o tamtejszych zarobkach? Składają się one z samej podstawy czy także i z premii?

Lutek

Dajcie spokój chłopakowi baba go rzuciła stres w pracy to wypije piwko dwa fakt może za często ale to nic w porównaniu z niedbalstwem i lenistwem jakie reprezentujecie!!!!W którym zakładzie łazi się do kibla na karanie i to w 4 osoby a maszyny stoją przełożeni nic nie widzą?!Przymykają oczy niech się weźmie do roboty ta gruba brygadzistka co czeka aż sklepik firmowy otworzą i pędzi tymi kulaeymi nóżkami po słodki bułki!!!Zajmijcie się pracą to będziecie mieć premie plotkary z elpeny!!!

On, ona
@Lutek

Wiek kim jesteś ????

Komedia!

Wszystkim komentatorom tego śmiesznego forum proponuję terapie! To co wy tu sobą reprezentujecia to zakrawa na chorobę psychiczną! Komedia, żenada i dziecinada w jednym!

Niunia
@Komedia!

Masz rację ludziom się nudzi i szukają dziury nie mają własnego życia to zajmują się innych żenada!!!!!

Super men

Niech ktoś się wreszcie weźmie za wiecznie napiętego brygadzistę!Czy nikt tego nie widzi że ma problem z alkoholem powoli schodzi na dno ale przełożeni mają to gdzieś!Prywatnie proszę bardzo ale nie w pracy czuć od niego na kilometr nie wierzę że mistrz nie wie !

Mimi

Zmieńcie temat bo to żenujące i żałosne piszcie o pracy i zmiany jakie można wprowadzić!!!WSTYD

Czesław

Udzielając się na forum nie należy nikogo obrażać i szkalować dobrego imienia. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat pracy i pracodawców, a nie opinii nie na temat. Wyrażając swoją krytykę należy to robić używając kulturalnego słownictwa oraz w sposób konstruktywny. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy niezgodne z jego postanowieniami mogą zostać usunięte przez administratora. Jeżeli jesteś pracownikiem firmy PATELEC Elpena i możesz napisać obiektywną opinię na temat warunków zatrudnienia, zachęcam Cię do tego.

Bartek
@Czesław

Nikt nikogo nie obraża wcale nie ma takiego zamiaru, po prosu wszyscy wyrażają swoje zdanie.

Romualda

Niestety trzeba będzie to zgłosić do Prokuratury bo to jest skandal!!!!! To co tu się wyprawia na portalu

Przemek

Chciałem poczytać opinie na temat zakładu, jednak czytając to co tu wypisujecie nie chce iść tam do pracy. Zamiast pisać opinie o pracodawcy i ogólnej atmosfery jaka panuje na hali produkcyjnej to wyciagacie czyjeś brudy. Zastanówcie się 100 razy zanim coś napiszecie!!!!

Niunia
@Przemek

Ludzie!!!Opanujcie się to żenujące kompromituje cię się to nie ten portal!!!tu pisze się opinie o pracodawcy a nie kto komu (usunięte przez administratora) daje masakra!!!Wstyd mi bo tu pracuje ale nie mogę odpowiadać za (usunięte przez administratora)!!!!

Kamila

Proszę nie wypisywać obraźliwych komentarzy proszę opuścić portal go work natychmiast !!!!!!

Kamila

I Panią zapraszam do opuszczenia portalu zakłóca Pani spokoj w przeciwnym wypadku sprawa trafi na Policję i do Prokuratury i nie będzie wesoło nie będzie pisania "wierszy" I innych głupot

@Kamila

Popieram to już zalicza się pod Stalking.!

el pistoleiro
@.

a czy ja tutaj kogoś obrażam czy choćby nękam któraś z osób raczej mi nie wydaje a wpis ostatni każdy zainteresowany chyba wie co miałem na myśli co odnośnie do złożenia donosu do wyżej wymienionych służb nie mam sobie nic do zarzucenia i wystarczyło wcześniej przerwać tę farse na wyżej wymienionym forum lecz poprzednie komentarze odnośnie nie słusznie oskarżenej osoby na owym forum że tak powiem nie kuly w oczy ?

@el pistoleiro

Mówię KONIEC!!!!!! DOSC!!! proszę odejść stąd!!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaa
@Kamila

Na zmianie c osoby palące nie mają wstydu. W szatniach i toaletach śmierdzi fajkami. Mistrz zmiany i brygadzisci mają to gdzieś. Pani bhp nic nie reaguje. Palacze robią co chcą. Wychodzą na paperiosa co godzinę. Wszędzie widać zgaszone papierosy. Nawet mają swoją miejscówkę gdzie jak myślą nikt nie wie że tam palą. Jak sytuacja się nie poprawi będę zmuszony o poinformowanie o tym kierownikowi. Tak dalej być nie może

patrz

ale góra tez to widzi takze nie bede komentowac zegnam, niech lepiej uwaza na siebie a nie (usunięte przez administratora) jak kogos widzi wisocznie ma cos na sumieniu

Elpena dół. P
@patrz

Zapraszam przyjemnością z tobą porozmawiam w cztery oczy. Po drugie co ma Góra a co ma dół do czyjegoś życia prywatnego. Zajmij się swoimi nudnym życiem. Bo może zacznę ja wypisywać jakie ty masz życie poza pracą :)

El pistoleiro

Kiepskie sprawy marny komentarz dla zabawy dynia pewnie zlopiesz tanie wina i na necie się napinasz papapa kiepskie życie chyba masz????jak to mówią kozak w necie piz.,, w świecie

Mimi

Do kierownika PZ.Jak to jest że wyróżnia pan ludzi którzy ciągle są na L4 i pobłaża takie wybryki notorycznie ich nie ma nazwiska są panu znane a jeszcze tu pracują żenujące i śmieszne nic sobie z tego nie robią wręcz kpią i pan na to pozwala to boli tym bardziej że nie szanuje się ludzi którzy są i pracują.Pozdrawiam

Robin
@Mimi

Czemu sie dziwisz ze ludzie na chorobowe chodza bo ja sie nie dziwię. Pracujac w elpenie czlowiek choruje na poważne schorzenia a odchodzac z elpeny nie wychodzi sie zdrowym dlaczego ludzie choruja dlaczego jest niszczone jego zdrowie ogólne

Dolores
@Mimi

Trzeba wzmocnic udoskonalic medycyne pracy podac specjalizacje psychiatria zbadac pracownika i zobaczyć jak praca w elpenie wplywa negatywnie na stan psychiczny pracownika

Oral B
@Mimi

A Kierownik PZ w porownaniu z elka mistrzynia jest spoko bo ta cala elka przez jej swinstwa i niesprawiedliwosc oraz denerwowanie ludzi psychoterrorystka powwinna dostac kare smierci jak pedofile ktorzy torturuja male dzieci

@Robin

Czytając Twoją wypowiedź, zastanawia mnie, dlaczego uważasz, że pracując w PATELEC Elpena można nabawić się poważnych schorzeń? Mam przez to rozumieć, że praca jest ciężka fizycznie, czy może Twoje zdanie na ten temat wzięło się z zupełnie innego powodu? Proszę, abyś nieco rozwinął swoją wypowiedź pod tym kątem.

Rudolf
@Mimi

To kochana jeszcze nic. A co zrobic jak jest mnostwo osob ktorzy choruja i nawet nie mysla aby sie leczyc i pojsc na chorobowe a pracuja. To bardzo niedobrze. I sa osoby ktore non stop chodza po lekarzach a na zwolnienie nie śmią isc. Skandal. Powinno byc przumusowe leczenie i przymusowe pojscie na chorobowe

Rudolf
@Dolores

Dokladnie . Cos ta medycyna pracy za slaba jest bo nie bada bardzo dokladnie pracownikow i dopuszcza do pracy w elpenie chorych ludzi. Dlaczego zezwala sie na cos takiego.

Bolo
@Czesław

Zatrudnij sie (usunięte przez administratora) w elpenie to bedzieaz wiedzial

Ariell
@Czesław

Blagam Cie nad zycie! Nie zatrudniaj sie w patelec elpena! Dzieja sie tam straszne rzeczy. Pracuje juz tam troche i duzo moge powiedziec

łukasz pl

tak to prawda nawet góra to widzi mechanika to ona ma pierwsza a inni czekają !!! sorki kolego ale dalem twoje imie !

Swietłana
@łukasz pl

A (usunięte przez administratora)z produkcja elka mistrz to blac (usunięte przez administratora)

Aurelia

Nie rozumiem i nie moge w zaden sposob pojac jak bardzo mozna tak nienawidziec czlowika ludzi miec straszne do nich i do niego awersje trzeba dac szanse poznac czlowieka zobaczyc co w nim tkwi moze potrzebuje pomocy a nie z gory juz go przekreślac poniewaz inny nie znaczy gorszy chory czy zdrowy slabszy czy mocniejszy nie moge aa to patrzec naprawdę bo nie potrafie nienawidziec ludzi

Aurelia

I tak sie zastanawiam czy na kazdej zmianie jest tak negatywnie czy tylko w grupie C ?

Marietta
@łukasz pl

Ciekawa jestem czy elka jest swiadoma jak bardzo potrafi krzywdzic pracowników polskich i zagranicznych nie mozna sobie wybierac dla siebie wedlug swojego widzi mi sie pracownikow KAZDEGO trzeba dobrze traktowac i to bez wyjatku przyjmowac pomagac niezaleznie czy to polski czy zagraniczny pracownik kiedy ta mistrzyni bedzie przyjazna dla wszystkich czy potrzeba tragedi zeby sie opamietac? Mam nadzieje ze nie będzie takiej potrzeby oby! Oby!

Marietta
@łukasz pl

elka musi miec swiadomosc ze kazdy pracownik jest super Ukrainiec czy Polak to tez czlowiek biedny bogaty tez czlowiek chory czy zdrowy to tez czlowiek modny czy nie modny tez czlowiek wiesniak czy miastowy to tez czlowiek. K.....wa!!! Kiedy w tej elpenie bedzie spokoj i przyjazn sojusz?

Kadish
@Aurelia

Najdroższa Perelko. Prosze nie pisz juz wiecej poniewaz szkoda Twoich pieknych cennych slow. To tak jak rzucic skarby w swinie zwlaszcza na elke i jej spolke nic na nie nie dziala przykre ale prawdziwe.

Mateusz

(usunięte przez administratora). Powinna zacząć się leczyć na głowę. To co robi ta pseudo pani mistrzyni zmiany to nic innego niż (usunięte przez administratora). To co się dzieje na jej zmianie zasługuje jedynie na zgłoszenie do inspekcji pracy.

Marica
@Mateusz

Do kierowania PZ podejrzewa u pracownika spożycie alkoholu to proszę pojechać z nim na SOR na badanie zawartości alkoholu we krwi a nie zachowywac sie dziwnie w stosunku do pracownika nie zachowujac dystansu miedzy pracownikowi bo mozna pana podejrzewac o molestowanie seksualne a to jest karane

Mirella
@Mateusz

A elka naprawdę daje czadu i to niestety w bardzo negatywnym sensie ona chyba nie lubi ludzi wiec niech idzie do ZOO to moze ze zwierzętami bedzie potrafila się dogadac

Mirella
@Mateusz

za to elka molestuje psychicznie ludzi w bardzo nieprzyjemny sposob od wiekow lat az po dzis kiedy ona na pozytyw sie zmieni? lepiej teraz od razu a nie w tamtym zyciu

Meridol

Ogromny szacunek dla Pana Panie Mateuszu to to prawda co Pan pisze

łukasz pl

panna chaba ma najlepsza produkcje to nie sprawiedliwe!!!! zrobimy bunt tak nie moze byc nikt nie bedzie tam pracował

Czesław

Czy firma poszukuje obecnie pracowników produkcyjnych? W wątku padło zapytanie związane z tym stanowiskiem, natomiast ja w internecie znalazłem informację, że poszukiwani są pracownicy na takie stanowiska, jak: kontroler jakości czy operator maszyn produkcyjnych. Mam rozumieć, że na produkcji obsługuje się właśnie maszyny tak, jak zostało to zawarte w ogłoszeniu dotyczącym tego stanowiska? Ktoś mógłby napisać, jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.