Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

jacob2283

Witam pytanie mam jaka kasa na początek i ogolnie jakies premie nadgodziny moze socjal???????

Rep
@jacob2283

Socjal jest dobry w naszej firmie... Wczasy pod gruszą co roku ponad 1000 PLN, we wrześniu świadczenie jesienne ponad 300 PLN w grudniu paczki dla dzieci no i na święta w tym roku było od 200 do 300 PLN. Premie lepiej pomińmy bo teraz nie są za wysokie ale jakies 400 brutto możesz zrobić jak się zaorasz ;P. Jeśli chodzi o nadgodziny to wszystko zależy od tego czy potrzeba pracować na weekend czy nie. Jeśli sie nadajesz i dobrze pracujesz to wtedy możesz przyjść w weekend. Wszystko płatne do 10-ego i nigdy nie było problemów z wypłatami.

Szczery

Pozdrawiam Pana Kierownika który na dzień dobry kopie kartony i rzuca mięsem na prawo i lewo aż uszy opadają. Przez 2 lata mało co się zmieniło. A podwyżka która ma być wypłacona w listopadzie? WYPŁATA MNIEJSZA NIŻ BYŁA :-///

Czap

Miałem tutaj kiedyś kolegę co pracował na stanowisku Elektromechanika i drugiego co był operatorem na maszynach, jestem dość ciekawy czy nadal tutaj pracują, a przypomniało mi się, bo widzę ogłoszenia na te stanowiska, kto tam teraz siedzi?

Rep

Tak sobie czytam oferty pracy do naszego zakładu i ogarnia mnie śmiech którego nie mogę powstrzymać. " praca w dynamicznie rozwijającej się firmie " przecież ten zakład od lat się nie rozwija, baaaa jest z każdym dniem coraz gorzej ;( i strach pomyśleć co będzie dalej. " możliwość rozwoju i awansu " - to już są brednie do potęgi :) Niech ktoś mi da jakikolwiek przykład awansu u Nas w zakładzie ;P Większość dobrych pracowników zwolniła się bo nikt ich nie szanował i nie doceniał ich pracy i wiedzy. Rotacja ludzi jest tak duża, że po 3 miesiącach nieobecności trzeba zapoznać się z połową zmiany. Nie kłamcie proszę w tych ofertach :)

ktos

tak sie sklada ze kolezanka nowa zapyliła wiec nowa rekrutacja sie zacznie lada dzien ;p

Haribo

Juz mamy nowa kontrolerkę jakości. Obecnie jest na elki zmianie. Jak nie przetrwa będzie miejsce na następną osobę.

Sylwunia21

Oddział jest na lotniczej 15

Kokosowa

Ja bardziej taka wstydliwa jestem (;

Kokosowa

W tej firmie zewnętrznej pracuje fajniutki blondynek na brygdzie A macie nr do niego??(:

Mycha

A co myslice o tej firmie zewnętrzej w czerwonych koszulkach co po nas kontrolują

paulina

Wypełniasz jakiś króciutki test i od razu dostajesz skierowanie na badania lekarskie.

Monalisa87

Odezwali się i do mnie :) więc jakaś szansa jest - jak wspomniałam wcześniej nie obchodzi mnie niczyja opinia bo mnie jak nie wielu zależy na pracy przede wszystkim stałej. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć mniej więcej jak powinnam się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej - naprawdę bardzo mi zależy aby dobrze wypaść.

kasia

Przyjmują też przez agencję Adecco.

kasia

Zanieś podanie jeszcze raz,to zobaczą że Ci zależy,atutem jest to czy wcześniej pracowałaś na produkcji,wtedy masz większą szanse na pracę.

Monalisa87

Nie wiem co myslec, ponoc na produkcje potrzebuja a do mnie sie nie odezwali - kurcze a szkoda bo zalezy mi na normalnej i stalej pracy czy trzeba spelnic jakies konkretne wymogi?

aaaa
@Monalisa87

Przyjęcia będą dopiero po nowym roku.

Monalisa87

Witam serdecznie. Zastanawiam sie wlasnie czy nie zlozyc tam swojego CV, chcialam spytac tylko jakie zarobki sa i czy sa jakies dodatki dla pracownikow. Nie interesuje mnie opinia tego zakladu pracy, bo sadzac co poniektorych tutaj to wywnioskowalam tylko tyle ze zazdroszcza ze sami nie stoja wyzej. Kazdy dyrektor czy prezes czy ktos wyzej stolkiem tez zaczynal tak jak wiekszosc wiec nie miejcie do nich pretensji.

Że jest tak samo pier..nięty jak ten fałszywy rudzielec :)

Haribo

Co Powiecie o słynnym ZELKU ?

Patryk Sielutin

Ad1.) a rozmawiając o kwotach zarobków, lamiecie umowę o prace którą podpisywaliscie wlasnym nazwiskiem. anonimowi nie szanują nawet siebie i dalej będą anonimowi. ,,Stoje w cieniu i nazywam rzeczy po imieniu,,. uwielbiam spiewac do siebie a na okresie próbnym tez to robiłem. Nie czuje sie winny za wasze nadinterpretacje. Parafrazując Piłsudskiego (tez byl dyktatorem, ale w dobrych rekach wladza jest spoko. Swiadczyly efekty) zaklad spoko tylko wśród ludzi za dużo szmat(trzeba umieć byc odpornym na cudze gadanie). Kazdemu polecam samemu sprawdzić czy sie spodoba.

Patryk Sielutin

Anonimowe opinie, obgadywanie za plecami, powtarzanie oszczerstw. Zaklad tworzą ludzie. Kazdy widzi, co chce widzieć. Podpisujcie się, bo jak na razie napuszczacie na siebie tych co z uśmiechem pracują, nie jęczą, nie donoszą. ,,Gdy patrzysz innym na ręce widocznie masz za Malo własnej roboty,,. Narzekają zawsze ci rozżaleni. Pracowici zapierdalaja, nikt nie lubi cwaniactwa. Szacunek, Pokora, Milczenie. Ja tylko głupio gadalem, lecz nigdy nie doswiadczylem zlego traktowania z niczyjej strony, gdy uczciwie robilem co miałem robić. Nigdy nie narzekałem, tylko z uśmiechem powtarzalem cudze. Sami sobie przeczycie bo procz pustej powtarzanej wciąż paplaniny nic to nie zmieniali. Robicie wariata z kogoś kto jest po prostu pracowity, glupi i lubi milczeć, zamiast pieprzyc wciąż ta sama listę zali. Teraz rozumiem dlaczego na vemie bylo mi dobrze, pracowalo sie latwo i wydajnie. Zawiść zmienia szacunek w pogardę. Cpalem, lecz nikomu nie wszedłem w zwadę. I wciąż mimo zwolnienia twierdzę. Ze póki kierownik nie wzywa nie ma sie czym martwić. Nie mając wplywu na bieg rzeczy nie widzialem sensu w pustym pieprzeniu o problemach Elpeny przy papierosie, na kawie. Pierwszy raz dzis przeczytalem te opinie i oniemiałem. Nigdy nie ufajcie ANONIMOWWYM opiniom. To jest zbiorowa nienawiść, za bycie grzecznym i poslusznym. Jestem introwertykiem i mamy tak ze lubimy sie odzywać gdy jest to niezbędne, znam samotność w tłumie to wyciągam rękę do szczutych przez tłum. Ale leczcie sie wy, sędziowie stojący z boku. WZAJEMNOŚĆ traktuj innych tak jak sam byś chciał byc traktowany. Reszta to niedopowiedzenia. Ja przegiąłem i zostaje sprawiedliwie zwolniony, nie pytalem nawet o powód. Ale gdy na początku uczciwie pracowalem nigdy nie widzialem mobbingu. Prawda Opinia i Racja są jak dupa, kazdy ma swoja i powinien swojej pilnować. Nie sluchajcie negatywnych zali w Internecie bez nazwiska. Ci co pracuja uczciwie nie maja ochoty wpisywać bredni, bo po co?

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.