Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Nel

Nie polecam pracy w tej firmie ogólnie bałagan brak organizacji pracy ludzie na przypadkowych stanowiskach np brygadziści aby do piątku brak rozwoju

Lola

DALEJ Palą w niedozwolonych miejscach no cóż na nie których nie ma siły!

Szczery

(usunięte przez administratora) warunki daleko za murzynami brak dyscypliny aby do piątku brak perspektyw czas spadać

Mori
@Szczery

Ludzie bierzcie się do roboty a nie krytykujecie tylko!

Zołza
@Szczery

Masa ludzi przychodzi i odchodzi a problemy zostają zaraz będą przychodzić reklamacje i premie pół roczne przepadną tak będzie ci co zostają będą za to odpowiadać

Nowa

Dlaczego takie ceny w tym sklepiku zakładowym ktoś wie o co tu chodzi?

Mimi2

Polikwidowali palarnie teraz kumulują się w kiblach to ci rozwiązanie problemu ha hs

Lelum polelum

Warunki pracy katastrofa męczarnia brak inwestycji w maszyny i w ludzi żenada

Szurnięty

Widzę że wszyscy krytykują nie ma sprawy większość to prawda ale widać światełko w tunelu są plany remontu może nie odrazu bo są ważniejsze sprawy takie jak kolejne kamery montowane na hali czy klimatyzacja dla szefów a my w lecie zdychały a zimą marzniemy w tej kwestii nic się nie zmieni więc czekamy na inwestycje ze strony pracodawcy jest nadzieja

MORO
@Szurnięty

Na zmiany to jeszcze poczekacie od 20lat nie widać zmian to teraz będą?w toaletach można dostać sepsy albo innego gronkowca jaranie fajej gdzie popadnie tam gdzie inni jedzą ci to ma być zygac się chce czy to się zmieni?nie sądzę chyba że inspekcja pracy!

Mimi2

Piszcie opinie i ocenianie może kierownictwo zauważy problem

Bella
@Mimi2

Szukamy i czekamy na zmiany w tym zakładzie .Pytam dlaczego Ukraińcy przychodzą na 12h a my Polacy nie możemy też chcemy zarabiać tylko my robimy co do nas należy a oni mają płacone za to że są szlag mnie trafia bo obserwuje i widzę czy tylko ja mam z tym problem?

X123

Przyjmują Ukraińców a Polaka mają za śmiecia... taka jest prawda

@X123

Ukraińcy przyjeżdżają tu w parach i tak pracują choć to duże słowo mizgaja się i nikt im uwagi nie zwraca mają gdzieś ta pracę i nas chcą łatwo zarobić mylą się i robią błędy w pracy a my za to odpowiadamy masakra reklamacje się posypią kto beknie? MY

@Lulu

Jaraja w kiblach bo nasi ich tak nauczyli że wolno a praca też żenada Ukraińcy mają to za nic

Xxx

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE

Mimi

Zatrudniają Ukraińców którzy nic nie robią jeszcze zostają po godzinach nas ścigają wymagają o co tu chodzi lepiej zatrudnić obcokrajowców?ale po co co to za polityka tego zakładu

Ryba

Czy ktoś może powiedzieć co że sklepikiem w parku skąd te ceny mają masakra firma podnosi nam wartość kartki a w sklepiku ceny gdzie sens i logika głupota kto traci kto zyska? żenada

Ryba
@Ryba

Oczywiście w Patelku literowka

Moro

Stres jaki stres tu jest luz każdy robi co chce liczy się tylko żeby być reszta to zenada

Mimi

Witam wielkie zmiany widać że pracodawcy zaczynaja się liczyć z pracownikiem brawo na to czekałam przypadkowe osoby na przypadkowych stanowiskach czas na konsekfencje.Inwestycje na które czekaliśmy latami oby tak dalej ,jeszcze tylko to jaranie fajej po szatniach i toaletach mogło by się skończyć i można pracować.pozdrawiam

@Mimi

Zgadzam sie z tym paleniem po szatniach i kiblach smrut i (usunięte przez administratora) nie szanuje się ludzi nie palących to skandal????jest ustawa o nie paleniu w miejscach publicznych!Drodzy kierownicy egzekfujcie prawo!!!

@Lulu

Wreszcie ktoś zauważył problem palenia w niedozwolonych miejscach w pracy szatnia,jadalnią i toaleta jest zasmrodzina fajami to wszystko prawda szefostwo albo nic nie wie albo udaje że nie wie, przecież palą ci godzinę w kblu łatwo policzyć to 35min na fajki w ciągu zmiany a w ciągu tygodnia? którą firmę na to stać! tylko pat-elp.szok????

@Mimi

Jak sie nie podoba to sie zwolni!!! Wiekszosc ludzi pali w tym zakladzie i tak sie odstrosowuje...

Bobi
@Lulu

To jest podejście gratuluję!

Daniel

Czy możecie podpowiedzieć mi jak się teraz pracuje w firmie? Aplikuję na magazyniera i dobrze byłoby wiedzieć coś ??

dziki
@Daniel

W firmie kokosów nie ma ale nie jest najgorzej.

Weronika

A jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w PATELEC ELPENA sp.z o.o.?

jaki
@Weronika

To zależy gdzie aplikujesz?

jaki

Fakt. Zdrady małżeńskie kwitną w tym zakładzie. Niestety poziom intelektualny i moralny ludzi jest tam znikomy, szczególnie w laboratorium.

Hmmmm
@jaki

Niechaj ci bedzie ze tak jest :)

Hmmmm
@jaki

Niechaj ci bedzie.

Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat stanowiska kontroler jakości? Pojawiło się w internecie ogłoszenie i nie wiem czy warto aplikować. Jak wygląda to zarobkowo, jak ludzie.

hej

odradzam każdemu. przyjmują byle kogo, idiotów po podstawówce. nie ma co liczyć na dobre zarobki a kierownik PZ to kawał chama. za 1700 zł to można ulice zamiatać.nie pozdrawiam

bongo
@hej

to napisał leser nierób burak i nierób i leser

BONGO
@hej

pochwal się szkołą mądry człeku jakąś ty uczelnię ukończył że za 1700 ulic nie zamieciesz na NOBLA człeku czekasz a może figura WOSKOWA!

Rekrutacja ruszyła! Wszystkie osoby poszukujące pracy zapraszam do kontaktu: 509 32 90 13. Praca od zaraz - atrkacyjne warunki, wynagrodzenie na czas, podstawa + premia.

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.