Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

macidek95

Dzień dobry jak wyglądają zmiany w tej firmie oraz jak zarobki na produkcji?

Eszteretefete

Patologia jest w tym zakładzie nie pozdrawiam Elki najgorsze kurwisko ze wszystkich osób ale karma wraca

Burek
@Eszteretefete

To prawda elka strasznie fałszywa przewrotna robi świństwa niszczy ludzi przez nią ludzie się zwalniaja i mają dosyć aż dziw że kierownik na to pozwala zamiast życzeń świątecznych powinna powiedzieć PRZEPRASZAM i to byłby prawdziwy prezent na święta dla pracowników

Rex
@Eszteretefete

Ale co się dziwić jaki pracodawca taki dyrektor. Jaki dyr. taki kierownik. Jaki kier. taki mistrz-elka. Niestety przykład idzie z gory

Tur
@Eszteretefete

P.Piotr planista powinien być kierownikiem. Facet z klasą i kultura chętnie udzieli pomocy. Inne mistrzynie są fajne kulturalne lubią wszystkich pracowników a dlaczego elka jest taka wredna? Dlaczego?

Szym1234

A jak zarobki?

Czesław
@Szym1234

Rozważasz aplikowanie do pracy w firmie PATELEC Elpena? Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Ma na to wpływ lokalizacja, w której znajduje się siedziba firmy, czy może mają na to wpływ zupełnie inne czynniki? Proszę, abyś podzielił się z nami, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Mimi

Pracuje tutaj już trochę i tego jeszcze nie było żeby za zagrożenie pracodawcy zwolnieniem z pracy dostać podwyżkę?Trzeba zagrozić zwolnieniem żeby dostać awans bo inaczej nie dostrzega cię .Masakra

Gut

Witam wszystkich, Proszę o informację, kiedy płacone są wypłaty?

@Gut

do 10-ego każdego miesiąca

gut
@Byk

Dzięki.

Tutek
@Gut

A (usunięte przez administratora) cie to obchodzi

srutek
@Tutek

O widzę, że poziom trzymasz...

@Byk

@Byk, może zechcesz jeszcze powiedzieć, czy firma od razu oferuje nowemu pracownikowi umowę o pracę, czy raczej bardziej skłania się do dawania zwykłych zleceń. Jak to wygląda w firmie PATELEC Elpena? Można liczyć na stabilne zatrudnienie z pełnym socjalem?

Leszno
chetny

praca w jakich godzinach.

Tutek
@chetny

A ch....j cie to obchodzi

Nie polecam pracy w tym zakładzie, maszyny ledwo co chodzą co chwilę trzeba mechanika wołać, (usunięte przez administratora) na hali jak pada deszcz to miejscami kapie z dachu do tego gołębie latają po hali i srają gdzie popadnie, zarobki też nie są rewelacyjne na start najniższa krajowa plus niewielka premia pracownicy po paru latach pracy maja z 50 gr na godz więcej niż osoba która się przyjmuje do pracy. Co do Pana kierownika Ł. to lepiej się nie wypowiadać bardzo nie sympatyczny gościu, chodzi po hali jak by był za karę w tej pracy i do tego buc. Brygadzisci dają do podpisywania ludzia że mieli jakieś szkolenia a tak na prawdę tych szkoleń nie było liczy się tylko podpis. Jeżeli szanujesz siebie to odradzam pracę w tym zakładzie

nick

A możesz odpisać na pytanie poniżej?

Atos

Dokladnie masz racje popieram Twoje zdanie

Atos

W patelec elpena ludzi traktuje sie jak smieci chamskie pomioty jeszcze gorzej i to robia wieprze

Weronika

@Makfil, dziękuję za Twoją merytoryczną wypowiedź. Mógłbyś mi jeszczę trochę opowiedzieć na temat atmosfery w firmie oraz współpracy z innymi pracownikami? @Rafal, prosiłabym Cię o dłuższą wypowiedź dlaczego masz takie zdanie o firmie oraz czy wiesz coś więcej na temat rekrutacji. Czy pracodawca był poinformowany o danej sytuacji?

Rafal
@Weronika

Droga Weroniko jeśli pracodawca nie reaguje to znaczy że udaje że niewie były zgłoszenia osobiste to potem się to mscilo czasem na forum jest łatwiej coś przekazać niech kierownictwo reaguje na te wpisy bo dużo tu prawdy .Pracodawca jest Włochem jak mu powiedzieć to zaraz otrze się o zwolnienie bo kierownictwo wiele ma za uszami czego on nie wie i koło się zamyka!

RDX
@Weronika

Weronika, szkolenia prowadzimy my jako operatorzy maszyn, przez moje ręce przewinęło się już ze 40 osób które szkoliłem, ale Ukrainiec czego może się nauczyć od Polaka? tłumaczę mu krok po kroku ustawienia maszyn etc, on potakuje tylko głową, ewidentnie wina chłopaka bo nikt normalny nie wkłada rąk w maszyne w czasie cyklu, od tego jest tak zwany "manual" nawet jeśli chcesz coś zrobić przy maszynie, nigdy nie robi się tego gdy maszyna jest w trybie pracy

@Weronika

wszystko zależy od zmiany na którą trafisz, jest tylko jedna najlepsza :D

Weronika

Rzeczywiście tragedia człowieka, który stracił palce to bardzo poważna sprawa. Za niesłuszne uważam komentarze, w których negowana jest zaszła sytuacja. Czy firma PATELEC zachowała się wobec zaistniałej sytuacji w sposób zgodny z prawem jeśli chodzi o ochronę dobra pracownika?

@Weronika

jak się jest geniuszem i wkłada rękę do maszyny która jest w trakcie cyklu to tak jest, jak ktoś ma trochę pojęcia albo choćby oleju w głowie to robi to na statusie manualnym a nie w cyklu automatycznym

Johny

Jesteś zdolny/a i masz duże ambicje? odpuść sobie. Szanujesz siebie i inne osoby? to tym bardziej daj sobie spokój. Jesteś młody/a i nie chcesz zostać kaleką przez resztę życia? to też będzie kiepski pomysł. Jeśli jednak jesteś pasjonatą starych maszyn z ubiegłego 100 lecia to... zmień proszę zainteresowanie dla dobra Swojego i Twoich najbliższych.

julo

Czy wy piszecie o tym? https://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/legnica/16571-po-wypadku-nie-chcieli-wpuscic-policji

Ryba

Z punktu widzenia maszyny nie powinni do tego dojść wina pracownika wypadki się zdarzają trzeba wyciągnąć wnioski!!!

Nel
@Ryba

Wszystko ok tylko kto wytłumaczy Ukraińcom zasady działania maszyny czasem nie wiedzą o co chodzi a mówią że wiedzą nikt nie ma czasu im tłumaczyć nawet na nogi żenada chcą ręce do pracy obcokrajowców a na tłumacza nie mają śmiech!!!

Ruda

Adam nie wiesz o czym piszesz człowiek stracił palce!!!Ukraińcy to tania siła robocza i też ich tak traktują pozostawieni sami sobie Wałcz!!!

Ryba

Ten Adam to nie wie nic nie chciał by takiego zadrapania!!!szkoda mi tego Ukraińca

Ryba

Drogi Adamie chyba nie wiesz co piszesz chłopak wylądował w szpitalu bez palców bo maszyna mu przyciela nic nie da się ukryć to się stało i jest faktem prokurator już był więc do zadrapania by nie przyjechał!!!

Mała mi

I stało się mamy wypadek w pracy poszkodowany Ukrainiec i to fatalnie palce odcięte! Szok!!! Tu jeden Ukrainiec drugiego szkoli po miesiącu ciekawe tylko że ten pracował parę dni na ciężkiej maszynie już sam to nie dopuszczalne zaniedbania tania siła robocza byle szybko byle do przodu.Niech ktoś się wreszcie zainteresuje co tu się wyprawia.Tak igrać z ludzkim życiem?!!!! Nie mogę przestać o tym myśleć.Brak szkoleń lub fikcja nie szkolenie!!!

@Mała mi

Jaki wypadek jakie palce o czym ty piszesz kobieto

@Adam

Delikatne zadrapanie

Moro

Co racja to racja zgadzam się nie bronie Ukraińców ale tak są traktowani radźcie sobie sami podpisują szkolenia ale czy mają o tym pojęcie!?.Prokurator już był ciekawe co dalej .Dopuki masz ręce to cię chcą ale jak ci się coś stanie zwalają winę na ciebie z korporacją nie wygrasz!!!

Rafal

Taka sytuacja przychodzę do pracy a tam ośmiu Ukraińców czeka na pracę po zmianie bo pracują dwanaście godzin co z tego że nie ma dla nich roboty stoją stoją ziewają czekają a kasa leci szok i niedowierzanie!!!! Mało tego w kontroli jakości Ukraińcy nas sprawdzają a (usunięte przez administratora) wiedzą oj spada na psy ta firma nikt nic nie widzi tylko nas rozliczać z każdej minuty potrafią śmiech na sali

bella

Ile zarabia się? to prawda, że są bardzo duże normy?

Weronika

@Mimi2, skoro firma PATELEC Elpena przyjmuje do siebie ludzi bez kwalifikacji to czy prowadzą oni wewnętrzne szkolenia na poszczególne stanowiska? Na jakie konkretnie stanowiska jest zapotrzebowanie aktualnie?

Makfil
@Weronika

Weroniko... nie licz na żadne szkolenie !! Nie możesz się tutaj rozwinąć. Zostajesz zaszufladkowana do pewnej roli i na rozwój czy awans nie licz. Masz robić jak Beduin i tyle. Kase każdy ma taką jak podpisał na umowie. Więc nie rozumiem żali niektórych o pieniądze. Jeśli chcesz mieć wypłate zawsze na czas bez względu na warunki i akceptujesz brak szkoleń, rozwoju i awansu... to przychodź. Reszte oddaje do przemyśleń.

Lolek

Każdy chce pracować w dobrych warunkach przecież można coś zrobić

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.