Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Lutek

Najlepiej to odwracać kota ogonem !Co za cisi pracownicy najlepiej być cicho i nic nie widzieć!Kierownictwo nie interesuje się czy mamy co wbijać w komputer awypisuja bzdury o efektywności i bonusach!!!na czym się pytam!!!Premie nam zabrali jaką mamy mieć motywację nawet już gadać się nie chce no cóż .Produkcja spada aż boję się pomyśleć jakie wypłaty będą w grudniu więc kochani sprawy osobiste na bok i żale zacznijcie się martwić co z nami w firmie

Jan
@Lutek

Brawo w końcu jakiś konkret . A nie tylko plotki o romansach i fajkach. Kazdy tu dla kasy przychodzi.. a kierownictwo nie widzi bo pracownicy nie narzekaja na kase, kazdy zadowolonego udaje bo podwyżke marną dostali . Suma sumarum wypłata dalej marna ... i co? Jak zwykle najlepiej przeczekać ..

Konstanty

Mam wrażenie, że to jedna osoba tak negatywnie napisała i do tego sama sobie podpowiada. Firma jest dobrym pracodawcą i taką ma opinię!

@Konstanty

Taaak? Co ty powiesz???? A która według ciebie to taka osoba?

@Konstanty

Tak oczywiście. Prezes i Dyrektor są dobrymi Pracodawcami chce bynajmniej mieć i utrzymać taka nadzieję. Ale koniecznie trzeba zrobić porządek z mobberami i manipulatorami którzy krzywdza porządnych cichych pracowników. Mobberzy!! Ci wy chcecie od porządnych cichych pracowników! Co wy od nich chcecie?! Jak coś do nich macie to proszę! Powiedzcie bezpośrednio w twarz.! Tu jak najbardziej powinna być interwencja Pana Dyrektora.

@Konstanty

Za co macie im za złe? Za to że są cisi uprzejmi i pracują na chleb? Ludzie macie załozone własne rodziny. I jakbyście się czuli gdyby waszym dzieciom czy innym bliskim działo się cos takiego to wy przykrego robicie ?

@Konstanty

Sprawa nastepna! Co wy ludzie macie do osób z zagranicy? Bardzo lubię z nimi pracować. Zawsze mili przyjaźnie nastawieni do innych gdzie nie doświadcza się tego od was miejscowych rodaków. Przykre. Jak można mieć taka nienawiść do ludzi!? Trzeba to zmienić!

Agnieszka

O rety, to co tutaj wypisujecie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Już po przeczytaniu kilku postów, wniosek nasuwa się jeden, a mianowicie, omijać zakład szerokim łukiem. Ludzie czytają takie fora, by dowiedzieć się jakie warunki panują, ale takie wpisy mogą jedynie skutecznie zniechęcić potencjalnego pracownika. Prawdą jest, że nigdzie teraz nie jest kolorowo, ale taka atmosfera, jaką tutaj przedstawiacie niczemu dobremu nie służy. Jeżeli u Was jest tak, jak przedstawia to większość wpisów, to gratuluję. Kto normalny znosił by codzienną dawkę takiego kwasu?

Marysia
@Agnieszka

Mówisz że nie wszędzie jest kolorowo skąd wiesz? przecież wszędzie nie byłaś . Może masz jakiś dobry pomysł zeby właśnie w patelec elpena było kolorowo

Agnieszka
@Marysia

Bardzo sprytnie. Pozdrawiam!

Ktoś
@Agnieszka

Najwyraźniej ludzie pracujący w elpenie nie rozumieją sensu i celu istnienia tego forum. Poziom umysłowy godny "podziwu"

@Ktoś

Zgadzam się z Tobą!!! Choć nie wszyscy są tacy. Są też i porzadni ludzie których nie niszczy. Niech lepiej uciekają z tej elpeny. Szkoda takich cennych osób żeby w tym patelcu się zmarnowali. O nie!

Konstancja
@Anonim

Tak. Na ogół tak jest że to właśnie porzadni ludzie sie zwalniają się lub nie chce przedłużać umowy. A gdzie jest Pan Dyrektor? Czy jest zainteresowany problemami firmy i pracowników? Widać że nie! Szok!!!!! A powinien!!!!

Katarzyna
@Konstancja

Czy widzisz powody dla których ludzie się sami zwalniają? napisz na ten temat.

@Katarzyna

Wydaje mi się że ludzie się zwalniają z powodu niskiej płacy do tego niby ma być premia 500 zł brutto a i tak ją zabierają spada motywacja !atmosfera też do bani i straszne kolesiostwo w śród mistrzów planistów i kierowniczki

Misia
@Agnieszka

Nikt normalny nie zniesie pracy w elpenie. Gdzie jest Pan Dyrektor? Jest ale tak jakby go nie było. Co to ma być! Tak nie może być! Na roboty przymusowe wysłać! Na 12 godz!

@Ktoś

Dokladnie! Panie Dyrektorze proszę zapanować nad sytuacją. Porządnych pracowników gnebia niszcza a oni nie chcą przedluzac umowy i zwalniają się nie chcą pracować w takim właśnie. Proszę coś na to poradzić? Najlepiej wezwać na osobistą rozmowę do Pana gabinetu.

Tak. Dokładnie. Panie Dyrektorze proszę zatrudnić więcej pracowników z Ukrainy. Tak tak. Jak Ukraińców nie będzie to i mnie również tam w tej elpenie nie będzie. Zainteresuje się ich wiara prawosławna i pójdę do ich Kościoła pomodle się za nich i z nimi zachowując swoją wiarę katolicką a ich zapraszam do naszych Kościołów i do pracy w elpenie. Ludzie. Katolicy. Nie bądźcie rasistami i nazistami

Panie Dyrekrorze. Dział PZ szykanuje Monterkę.

Leszno
Księciu na białym koniu

Mechanicy zamiast naprawiać to gadają z kormaczkami (usunięte przez administratora) zakład w (usunięte przez administratora) A szczególnie z księżniczką elpeny

Kawa na ławę

No właśnie. Niech ktoś szepnie na uszko która to taka piękna a która to bestia ?

Lala

A mnie denerwuje to że palaczy tu się chroni i traktuje lepiej !biegają to na ławeczkę to do kibla praktycznie co godzinę,szału można dostać kto na to pozwala?!!!Pewnie sama pani kierownik bo pali razem z nimi to w brew przepisom a co dopiero BHP!!Ludzie którzy nie palą są narażeni na choroby po mimo że jest ustawa o nie paleniu w miejscu publicznym!Nikt tego nie przestrzega!!Już nie wiem do kogo z tym iść wszyscy mają to w d...e!!

Adi
@Lala

Gorzkie żale to do księdza. Odmów różaniec., pier..lnij głowa w ścianę barana i idź robić do biedronki;)

@Adi

Skandal!!!! Skandal!!! Skandal!!!! To jest bluznierstwo!!! Niedopuszczalne jest szkalowanie i poniewieranie Wiary Katolickiej w tym Pana Boga Matki Bożej i Jej Świętego Różańca Kościoła Szafarzy Sakramentów Świętych czyli Duchowniestwo. Uważaj!!!!! Bo jeszcze nie raz będziesz wzywać Boga na pomoc!!!!

Patryk

A jak zarobki w patelcu?

MATEUSZ

Brygadzista p m daje lepszą robotę Pani księżniczki Marty i nic nie robi tylko gadają porażka ale jak ktoś obcy gada to zaraz upomnienie

Lutek

Co tu się dzieje?!!! Dyrektora nie ma dopiero tydzień jak odszedł na emeryturę a tu już samowola !luz bluz,! kolesiostwo ciąg dalszy jutro sobota i znów te same osoby przychodzą nic nie robić czy ktoś ma nad tym kontrolę?!!! Mechanicy poczuli że nie ma nad nimi bata! wkurza mnie to bo ludzie na produkcji doginaja pot po tyłku a nieprodukcyjne szfendactwo!!!kierowniczką z nierobami jara fajki ludzie co to ma być!!!?niech ktoś z góry przyjrzy się pracy PZ!!!

Robin hud

Do nowej pani kierownik WIECEJ PRACY MNIEJ PALENIA!!!!

Karol
@Robin hud

Robin hud idź do voss-u ;) albo lear hehe nie ma jak odważni na forum anonimowo;) jak masz odwagę to powiedz to w oczy ,a jak nie to.. już nie pisz , bo męczysz chłopie;)

Niunio

A co was obchodzi kto co robi ??? Ciągle narzekacie.. czy trzyma was ktoś tu na siłę..? Tyle pracy dookoła, a wy bidulki się tu męczycie . Nikt nie zmusza nikogo do pracy w patelcu, nie podoba się to nara ;)

@Niunio

Napisała co wiedziała!!!pewnie przychodzisz w soboty jak inne nieroby!!!

Lutek

W tym zakładzie nic nie trzeba robić lub niewiele jak ktoś jest sprytny ,widać to po kierownictwie siedzą karają fajki efektów nie ma a pan (usunięte przez administratora)dalej swoje łazi snuje się po hali jak ząbi!!Niech wreszcie dyrektor przejrzy na oczy przyjdzie zobaczy to szok że my jeszcze przedziwny!!!Widzę ludzie odchodzą chyba czas (usunięte przez administratora)

Rejs

Bunt będzie w styczniu, i pokażemy na co nas stać

Bla bla bla
@Rejs

To dawaj teraz cwaniaczku ;)

.....

Ja tu troszeczkę czegoś nie rozumiem. Skoro komuś w tym zakładzie jest tak źle, taki wyzysk i terror to po jaką cholere nadal tam siedzicie. Halloooo! W Elpenie NIKT NIKOGO NA SIŁĘ NIE TRZYMA!! Moze do tej pory to nie było wystarczająco oczywiste ale kazdy moze sie zwolnic. Ja nie widze zadnego problemu!!

Zdzislawa

Lepiej uważajcie co piszecie bo jeszcze się tak stanie że Pan Dyrektor będzie brał was ondywidualnie na osobistą rozmowę czyli potocznie mówiąc będzie brał was na dywanik i odechce się wam pisać i robić głupoty sami jesteście sobie winni wy pracownicy bo zaxhowujecie się wobec siebie gorzej od zwierząt przestańcie pisać! Bo z takimi jak wy nie można nawet pracować

Urszula
@Zdzislawa

To na pewno słuszne uwagi. Ale, korzystając z tego, że posiadasz wiedzę o PATELEC Elpena, chcę skupić się na czymś innym. Słyszałam, iż właśnie szukają tam Koordynatora procesu produkcyjnego. Ponoć wymagają wykształcenia wyższego technicznego. A czy osoby, które są w trakcie takich studiów mają szanse za zatrudnienie?

Lala

Ha ha ludzie co macie w tych głowach!Co prawda to prawda połowę tych nie robow bym zwolniła z pracy dyscyplinarnie .Planistke brygadzistke a i tego idiotę brygadzistę z Elki zmiany nierób i pasożyt jakich mało .Najbardziej wkurza mnie kolediostwo i to na każdej zmianie czy wszędzie tak jest?!A jeśli chodzi o dziewczynę co ma mechanika na zawołanie to proste ładna zgrabna to do nie biega czego nie można powiedzieć o tych grubych śmierdzących pasztetach!!!

Aaaaaaaaaaaaaaa
@Lala

Koleżanka o koleżance że gruby pasztet. Fajnie macie w tej elepenie. Dobrze ze jednak nie złożyłam tam cv.

Olala
@Lala

Mechanik ma przyjść do maszyny, nie do dziewczyny. Chyba pomyliłaś zakład pracy z wiejską dyskoteką.

Super men

A teraz z inne beczki,kto to jest pan Kamil???!!!Pan Kamil bierze pieniądze za nic jest w pracy to ważne ale nie wtedy kiedy ma się magistra ,ponaklejane naklejki po ukraińsku na maszyny ,pogada z mechanikami posiedzi pospacerujemy to praca pana inżyniera tylko powiedzcie mi co robi w soboty w pracy ???!!!bierze kasę za co ?!jak w tygodniu nic nie robi to co robi w sobotę?!To nie mała kasa !jak można tak wykorzystywać finansowo firmę ?!kto na to pozwolą?!epitety Cisna się na usta ale nie mogę ich użyć bo administrator usunie .Mam prośbę panie dyrektorze firmy patelec patrz komu płacisz i za co?!!!!

@Super men

Zgadzam się ludzie z produkcji chcieli by pracować w sobotę bo mało zarabiamy i a taki pan Kamil ba mechanicy też przychodzą by kasa się zgadzała nic nie robią bo efekty widać w poniedziałek nic od piątku się nie zmienia (usunięte przez administratora) firmę i nikomu to nie przeszkadza !!!Nigdy w tej firmie dobrze nie będzie !!!Do kogo z tym iść kto się przyjrzy jak długo będzie trwał ten proceder ,!!!

Niunia
@Robin hud

Straszne kolesiostwo w tej firmie ludzie którzy zajmują się planowaniem produkcji i będący przy nich ,nic nie robią a pan Kamil to już zupełnie!Dziwi mnie jak ta firma jeszcze funkcjonuje!W soboty na setki przychodzą mechanicy nic nie robią i oczywiście pan Kamil który drukuje napisy na maszynach po ukraińsku i tyle wielki pan inżynier maszyn.A na produkcję udoskonalać!!!!.W tej firmie nigdy dobrze nie będzie żenada

Makfil
@Super men

Wiecie co... Mam propozycje. Zbierzcie w całość te żale co Wam (usunięte przez administratora)ściskają i napiszcie do(usunięte przez administratora) ze sprawy dla reportera. Temat jak znalazł...

@Makfil

He he powiedział ktoś kto przychodzi w soboty!!!bardzo śmieszne ciekawe czy dyrektor wie że wywala kasę za to że jesteś po co Jaworowicz w to mieszać.Chyba napiszę książkę o elpenie i to będzie hit!!!

Lutek

Słabe pani Agnieszko!Atmosfera jest do przyjęcia tylko przełożeni nie zajmują się swoimi zadaniami nie ma przywódcy każdy ciągnie w swoją stronę aby odbebnic i do domu!My chcemy warunków do pracy kierownictwo nic nie widzi tylko zebrania ale jakie?!!!BUty MAJĄ BYĆ JEDNAKOWE GACIE TEŻ!!!!Dach przecieka pani kierownik mówi o zmianach?!!!!Czekamy!!!!

Mariusz
@Lutek

Z atmosfera nie klam prosze bo jest odwrotnie . Powiedz mi ile masz lat żeby cie za rączkę prowadzić? Nie możesz sobie sam dyscypliny narzucić? A jeśli chodzi o pracę to owszem praca trwa tylko 8 godz. I właśnie potem do domu czyli odbebnic swoje i na chatę

Mimi

Ha ha cała prawda nikt tu nie jest złośliwy tylko pisze prawdę nie których to boli a zwłaszcza strefę biurowa widać kiedy piszę ktoś z biura a kiedy z produkcji niech każdy pilnuje swojej pracy w sumie mamy sobie ułatwiać pracę a nie utrudniać ,pani kierownik dziś sprawdza buty jutro gacie !!!.Po trzech miesiącach rozliczymy ja z pracy

Justyna

Przykre. Macie pretensje do Dyrekcji do Kierownictwa a wy pracownicy macie w sobie mnóstwo nienawiści zawiści zazdrość i robicie świństwa jeden drugiemu pytam się dlaczego tak negatywnie sie zachowujecie do kogo macie żal co was boli. Firma sama w sobie nie jest zła ale ludzie w tej firmie tak. To nie jest normalne. A powinno być nirmalnie

Karina
@Justyna

Szkoda pisać na tym forum bo z takimi ludźmi w elpenie nie ma sensu gadać po prostu nie da rady normalnie porozmawiać rozwiać wszelkie wątpliwości i z takimi pracować niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.