Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

"Użytkowniku! Do Ciebie mówię. Trafiłeś na tą stronę w konkretnym celu, wierzymy, że po to aby dodać opinię o tym pracodawcy. Jeśli masz nowe wieści to możesz się nimi podzielić dodając nową opinię." Którego z wyrazów nie rozumiecie? Myślicie, że obchodzi kogoś (czyt. nowa osoba szukająca informacji o warunkach pracy i płacy w tym zakładzie) opinia o jakiejś Pani Kierownik, co inni robią w wolnym czasie, itp. To forum nie służy do rozsiewania plotek ani hejtowania.

Nati

Jak taki ktoś mądry to powiedz.to.kierowniczce prosto w oczy a nie anonimowo.a jak ci się nie podoba to.zmien prace.takich my tu nie chcemy

Mimi

NASZA PANI KIEROWNIK NiEMA ZIELONEGO POJECIA PO CO TU JEST!BIERZE NIE MALE PIENIĄDZE NIEWIADOMO ZA CO NO TAK SPRAWDZA LISTE OBECNOŚCI POTEM PAPIEROSEK Z WYDZIALEM HANDLU NASTEPNIE ALBO PODPISZE KOMUŚ URLOP ALBO NIE I PAPIEROSEK Z UTRZYMANIEM RUCHU PARE PLOTECZEK OD LUDZI Z PRODUKCJI OCZYWISCIE NA PAPIEROSKU!CO TO K....A MA BYĆ!!!KTO DAL JEJ KIEROWNICZE STANOWISKO SIE PYTAM!!!

Lutek

ZASTANAWIAJĄCE JEST TO CZYM ZAJMUJE SIĘ PANI KIEROWNIK WYDZIAŁU PZ PICIEM KAWKI CO RANO WYSLUCHANIEM PLOTECZEK CODZIENNYCH I WYDANIE KOMUŚ ZGODY NA URLOP LUB NIE!!!TO ŻENADA ŻE NIKT Z KADRY TEGO NIE WIDZI WOGULE NIE INTERESUJE SIĘ PRODUKCJĄ MA WSZYSTKO GDZIEŚ TAK NAPRAWDE NIE MA ZADNEGO POJECIA CZYM SIE ZAJMUJEMY!!!NIE POTRAFI ROZWIĄZAĆ PROBLEMU TYLKO WYRECZA SIE INNYMI TO NIEDOPUSZCZALNE!!!PANI KIEROWNIK WIECEJ ZAANGARZOWANIA MNIEJ PALENIA Z LUDŹMI Z PRODUKCJI TAK TO PANI DALEKO NIE ZAJDZIE!!!CZY NIE CZAS NA REZYGNAJE I ZAJECIE SIE CZYMS KONSTRUKCYJNYM?!!!

Blanka

Dlatego tak jest i będzie bo nie które robią co chcą bo przełożone widzą a nie reagują, a już nie wspomnę o prysznicach jakie popalone przez palaczki, ciekawe czy tak w domu robią

Drodzy pracownicy, jeśli jeszcze nie sprawdziliście swoich kont po kilku miesiącach funkcjonowania PPK, to radzę sprawdzić czy stan nie wynosi 0 zł. Firma z powodu braku pieniędzy nie wpłaciła na wasze konta od listopada ani jednej złotówki.

@Anonim

Gdzie to można sprawdzić? Co się dzieje w takim razie z tymi środkami? Są wykorzystywane przez Patelec?

Zawiedziony

Powiem tak ewidentnie widać że brakuje pana (usunięte przez administratora) jeszcze się nigdy od kond pracuje nie zdążyło żeby przychodzić na dwa dni do pracy gdzie zaraz znowu będzie trzy dni wolnego. Nie pozwolił by na to żeby koszty produkcji były większe niż ilość wyprodukowana przez te dwa dni. Panie dyrektorze może warto przeliczyć za i przeciw. A znając ludzi i to jak dziś pani Ela zrobiła ich za (usunięte przez administratora) i wariatów odwdzięcza się połowy i tak nie będzie. Więc te koszty będą jeszcze większe. Po za tym po tak długim wolnym maszyny nie będą normalnie funkcjonować wiem kto z doświadczenia.(usunięte przez administratora)Wydaje mi się cze tak nie powinno być jeśli nie potrafi se poradzić z wolnym czasem w okresie światecznym jest dużo ofert pracy sezonowej. sprzedaż choinek , karpia i wiele innych. Więc mimo wszystko liczę jednak na 2 i 3 stycznia za dzień wolny. Droga dyrekcji proszę to rozważyć.

Llpass

A moze to kormaczka ktora jej nie nawidzi podejrzewam to!!!

Naprawdę przestańcie pisać bo odstraszacie nawet znajomych ubiegających się o pracę w elpenie i nie będzie premi 500zl za polecenie. Więc zachęcacie do pracy i osoby z zewnątrz i znajomych. Powodzenia! Kasa wielka czeka!

Wala

Jakiej dziewczynie krew z nosa leciała?

A najlepiej przestancie wogóle pisać bo piszecie bzdury kłamstwa a portal go work nie służy do wypisywania głupot. Jak chcecie zachęcić przyszłych kandydatów do pracy w elpenie? A raczej ich odstraszacie niż zachęcacie. Przestańcie lepiej w ogóle pisać. Tak będzie najlepiej.

To co tu wypisujecie o danej Pracownicy 1942 to pomówienia i to podlega karze sądowej. To ciekawe. Piszecie kłamstwa a przecież ta Pani z nikim nie rozmawia i z nikim się nie zadaje a tylko pracuje. Ale szydło wyszło z worka jesli chodzi o was i już ma świadomość z kim tak naprawdę pracuje z podłymi klamliwych ludźmi. Tu powinien wkroczyc Pan Dyrektor i zająć się klamcami

On, ona

O jeśli taka pracowita pszczółka to na prasy ją dać! tam niech trzepie kasę. W końcu to operator i niech tam pokaże jak można kasy natrzepać

On, ona

A co to za jedna? i co nagrzesyła

Pp

Witam jakie zarobki maja elektrycy utrzymania ruchu ?

Proszę zaprzestać wszelkich złośliwości!!!!!

strach ma wielkie oczy

Ciężkie czasy. O ile PZ jakoś z tego wyjdą bo produkcja załadowana do końca roku, to PW ledwo przędzie a PG zostało opuszczone przez pana Kota. Czy nowa pani Kierownik PG da radę udźwignąć ciężar? Tego się dowiemy w nowym roku. Póki co obserwuje, jeśli statek zacznie nabierać wody to uciekam.

@strach ma wielkie oczy

To jest jakaś nowa pani kierownik?

Rambo

Jaki Daniel? O co Kaman, uchyl rąbka ploteczek

ktos
@Rambo

a wy jesteście de***e. ciagle ten sam temat romanse z zonatym facetem i pięknej kormaczce. zmiana c zamiast plotkować to lepiej skupcie się na produkcji bo same zolte kartki macie

@ktos

@ktos Prywatne sprawy nie powinny nikogo interesować. PATELEC Elpena zapewnia swoim pracownikom szkolenia? Z góry dzięki.

@ktos

Dokładnie!!!! Panie Dyrektorze. Proszę zrobić porządek w tej elpenie z ludźmi którzy sieją zamęt.

Prosto z mostu

Jaki Daniel? To ten który jest mistrzem electroluxa

Ktoś
@Prosto z mostu

(usunięte przez administratora) A co do pracy to podwyżka śmieszna, szkoda słów. Premii nie zobaczysz. Cały czas jakieś reklamacje bo kierownictwo każe wszystko pakować a potem zdziwieni że reklamacja przyszła. Wszędzie bród smród. Toalety i szafki pamiętają czasy komunistyczne aż obrzydzenie bierze.

@Ktoś

@Ktoś Powiesz, ile wynosi podwyżka w PATELEC? Dziękuję.

Mimi

Padł blady strach na tych wszystkich nierobów patelec elpena kierowniczką zaczyna od nowych porządków no zobaczymy niech się boją ci którzy się lenią

Nigdzie nie ma takiej strasznej podłości jak w patelec elpena. Taka prawda. Trzeba coś z tym zrobić żeby było miło a nie podle.

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.