Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Lolek

Tępić palaczy tym bardziej w pracy tyle się o tym gada nawet nie można skorzystać z toalety bo śmierdzi fajkami co za dziadostwo w żadnym zakładzie pracy tak nie ma że co godzinę na fajkę do kibla co to ma być!Niech ktoś z tym wreszcie porządek zrobi może pani od BHP nie bez powodu na nią narzekają bo działa!jeszcze coś paniusie z bura po mimo zakazu palenia palą w jadalni przed przerwą co to ma być!!!

Mimi2

Przyjmują już bez kwalifikacji o czy to świadczy

Moro

Żenada byłam w szoku jak tu przyszłam do pracy maszyny stare brak regeneracji brudno duszno mamy 21 wiek a w elpenie czas się zatrzymał na Gierki!

Miki

Daniel ty chyba tu nie pracujesz na halach produkcyjnych (usunięte przez administratora) i brak organizacji do tego nie przestrzeganie przepisów BHP!Może w biurze jest chłodek bo klimatyzacja ale ludzie na produkcji mają przerąbane więc powiedz co można powiedzieć o pracodawcy

Leszno
Daniel

PATELEC Elpena ma opinię dobrego pracodawcy więc nie rozumiem niektórych osób!!

Edmund

Ludzie uciekajcie z tej firmy za psie pieniądze udręka a nie praca mają tu pracownika za nic prosisz i coś a tu nic liczą się sztuki a gdzie człowiek w tym wszystkim ,bałagan i brak organizacji jak można pracować w takich warunkach z przed wieku maszyny stare technologie też masakra

Weronika

@Irek, co ma na celu Twój komentarz? Pracujesz w PATELEC Elpena? @Miki, a Ty? Jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to podziel się swoją opinią na temat tego pracodawcy. @Lolek, o jakich zmianach piszesz? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w PATELEC Elpena?

Irek

Jak ktoś nie radzi sobie w pracy to pozostaje pisać??

@Irek

Co masz na myśli to pisząc

Miki

Uwaga informacja dla tych wszystkich którzy chcą dorobić w tym zakładzie otóż za każdą potwierdzoną informacje o nie przestrzeganie przepisów i nie dostosowanie się będzie nagroda pieniężna w postaci premium konfidenckiej wysokość tej premium reguluje ważność i wiarygodność informacja o meilu na stronie firmy

Szczery
@Miki

Ha ha chyba będę bogaty zaraz szukam kontaktu wchodzę w to

Ona
@Miki

Brać się lesery do roboty a nie głupoty wypisujecie!

Lolek

Podobają mi się zmiany w tym zakładzie ale jest to metoda małych kroczków oky poczekamy zobaczymy kierownictwo musi wiedzieć że człowiek jest najważniejszy ludzie szanujmy się a plotkary niech się wezmą do pracy to i norma będzie wykonana

Ono

Ludzie! dlatego w tej firmie nie przestrzega się przepisów BHP jest zakaz palenia w publicznych miejscach a tu się pali w szatniach toaletach masakra to nie przestrzeganie przepisów nikogo nie obchodzi a tzw behapowiec ma to gdzieś tam się nie da pracować czas złożyć oficjalną skargę do dyrektora jeśli będzie trzeba!!!

@Ono

Tak to jest problem to lekceważenie problemu jest nagminne pracuje tu od niedawna ale przeszkadza mi to więc szukam czegoś innego ale to jeden z wielu problemów

kotek
@Ono

to sie zwolnij jak ci sie nie podoba my tez mamy swoje prawa nalezy nam sie palarnia a nie na dworze w 12 stopniowym mrozie stac .

kotek
@Ono

proszę zająć się sklepikiem ceny z kosmosu i na każdych zakupach oszukują .dlaczego nikt nie zrobi z tym porządku to są nasze pieniądze musimy o to walczyć ,a co do palenia w kiblach to by mogli zrobić palarnie lub jadalnie razem z palarnia dla palących to by nie było by tego problemu ,niepalący by mieli swoje miejsce a palący swoje ,o palących też powinni zadbać przecież większość osób pali ,albo jakąś wiatę postawić .zaczną się zwolnienia lekarskie

Niepalący
@kotek

Ha ha ha, przyrównywanie jadalni do palarni:))) Idiotyzm. Żaden zakład w Polsce nie ma obowiązku zapewniania pracownikom miejsca do palenia papierosów. To jest tylko i wyłącznie dobra wola pracodawcy. Palenie, to nałóg. Szkodzi przede wszystkim niepalącym. Może jeszcze bar dla alkoholików by się przydał ha ha ha......Poza tym oszczerstwa w stylu "na każdych zakupach oszukują" są karalne. Podpiszesz się z imienia i nazwiska?

Cała prawda

Dokładnie okropny zakład jeden na drugiego gada zero zgrania zmianowego nie polecam tej firmy

Miki

Znów temat palenia w zakładzie jeśli dalej ludzie będą palić w miejscach publicznych w pracy to obiecuję że polecą nazwiska i to nie żart to będzie jazda może wreszcie dotrze do niektórych że należy szanować tych którzy nie palą pozdrawiam i czuwaj????

Nel

DALEJ palą po kiblach a na nocce nie obowiązują przepisy o zakazie palenia w miejscach publicznych RATUNKU śmierdzi wszędzie fajami nie dogaszone pety powodują pożary!!!Mistrzowie reagujcie!

Mala
@Nel

Z tą plagą się nie wygra.. Ludzie rozpuszczeni jak dziadowski bicz w (usunięte przez administratora) mają niepalących

ania
@Nel

W Elpenie nie ma dyscypliny jest balagan haos a brygadzisci maja wszystko w (usunięte przez administratora) ,nie wspomne o kobietach zawisc zazdrosc i nienawisc obgadywanie z kazdej strony ,okropny zakald!!!!

Mimi

Nie mam nic do palaczy ale palcie na dworze nie w pomieszczeniach szanujcie innych!

DRON
@Mimi

To może nie palący zaczną posilać się na dworze. Szacunek należy się jednym i drugim . Palę bo chce, bo mnie stać , i lubię palić . Nikomu nic do tego . A skoro nie ma normalnych wydzielonych miejsc do palenia zwłaszcza zimą to miejcie pretęsje tylko do pracodawcy który ma was gdzieś.

Mala
@DRON

Pracodawca nie ma obowiązku zapewniania miejsca do palenia, jest to gest jego dobrej woli. Jeśli ktoś lubi palić to proszę - na dworze jest sporo miejsca. Co z tego że w budynku było miejsce do palenia jeśli cały dym szedł na korytarz. Jeśli ktoś chce się truć to niech się truje, ale sam

Weronika

@Mimi, czy pracujesz aktualnie w PATELEC Elpena Sp. z o.o.? Czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity typu prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej? @Nel, może warto zgłosić tę kwestię do odpowiednich osób? Może kierownictwo byłoby w stanie coś zrobić w tej sprawie. Zwykła rozmowa ze współpracownikami również może pomóc.

@Weronika

Ta firma to źle zarządzanie wydziałami np PZ kierownictwo i mistrzowie nie wprowadzają żadnych zasad każdy robi co chce nikt za nic nie odpowiada przymykają oko na palenie po kiblach i szatniach udają że nic nie wiedzą nawet skargi do kadrowej nie odniosły skutku obietnice poprawy nic nie dają nikt nie palących tu nie szanuje a ja mam już dość tych trucizn i smrodu

Nel
@Weronika

Cieszę się że ktoś pochyla się nad problemem każdy chce pracować w dobrych warunkach podjęcie tematu że zwierzchnikami co trzeba zmienić żeby było lepiej jest ignorowane współpracownicy którzy chcą zmian są postrzegani jako wrogowie potrzebne są zmiany!

Mimi

Informacja dla KOTEK poprostu żuć palenie a nie palisz po kątach jak cała reszta marnujesz czas pracodawcy i ty masz czelność narzekać na cokolwiek? żenada do pracy się weź

Zolza

Ciekawe jak to będzie latem hm kobiety pracują w sandałach czasem zdarzają się wypadki ale jest to do przyjęcia skoro odszkodowanie za palca u nogi jest dziwne

Nowa

Wreszcie zmiany i to na lepsze czekamy na więcej może ktoś zacznie nas słuchać to my pracujący fizycznie napędzamy im kasę i zwiększamy obroty dobre warunki to wydajny pracownik mam wątpliwości jeśli chodzi i obcokrajowców nic nie robią biorą kasę i z nas się śmieją poczekamy kilka miesięcy na reklamacje i wszystko jasne oni się nawet nie starają

Nowa

Nagle ludzie zdziwieni że muszą nosić ciuchy robocze w pracy do tej pory rewia mody pani BHP wykonuje tylko swoją pracę a ci co nie mają ciuchów to chyba nimi handlują hi hu

Lala
@Nowa

Zamieszanie z ubraniami roboczymi do tej pory nikt nie wymagał odkąd jest nowa pani BHP to się zmieniło każdy ma mieć komplet nagle dziwne bo nie mają a każdy pobierał a Ukraińcy to pracują po 2 miesiące i już nie mają no to co z nimi robią? sprzedają?

Lala
@Nowa

Inspekcja pracy wchodzi na zakład i zaczynają się schody szefostwo zaczyna gryźć pazury

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.