Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Lolitka

Dokladnie zgadzam sie z kolegą Sławek zapraszamy na dwie zmiany ..

Joanna

@bogu a czy była jakaś sytuacja, że związki zawodowe w firmie Aesculap ChifA wspierały swoich pracowników? Często się do nich udajecie z problemami? @dopa była już taka sytuacja w zakładzie, że firma chciała zwolnić kogoś, a związki nie wstawiły się za pracownikiem?

dawerta
@Joanna

Dawno tu nie zaglądałem. Widzę że jest coraz gorszy (usunięte przez administratora) w zakładzie.

Ela
@Joanna

Była taka sytuacja w sierpniu. Znam sprawę.Zarząd wystosował pismo do związku, że ma zamiar rozwiązać umowe o pracę z członkiem związku podając przy tym jakieś śmieszne argumenty. Związki po rozmowie z pracownikiem wstawiły sie za nim ale co to dało? Nic! Na tym rola związku praktycznie sie kończy bo nikomu nie opłaca się nadstawiać karku za szarego pracownika. Było spotkanie szefów związku z ''górą'' ale co dokładnie było omawiane i jak potoczyła się rozmowa nikt nie wie. Pracownik ten mógł jeszcze powalczyć w sądzie pracy ale wolal sam złożyć wypowiedzenie. Tak właśnie zrobił bo wiedział dobrze, że nie wygra a i tak zostanie wręczone mu wypowiedzenie. Przepisy w kodeksie pracy jak widać nie chronią pracownika skutecznie, więc należenie do związku to strata pieniędzy (składka). Te trochę słodyczy na gwiazdkę za 40zł sama sobie wolę kupić a na wycieczki i tak nie jeżdzę.

Ja ty on
@dawerta

Śmieszne jest to iż mając dwa związki w zakładzie ludziom dzieje się źle. Kiedy związki wywalczyły jakieś podwyżki? Wybierzemy nowe władze do związku.

@Ja ty on

To są ludzie którzy tylko chodzą na spotkania i przyklaskują czy oni w ogóle wiedzą na czym polega praca przewodniczącego

BOLEK

do Pana dyrektora regeneracji Panie dyrektorze niech Pan się przyjrzy sytuacji na dziale regeneracji i proszę skończyć z korupcją która tam panuje oraz kolesiostwem między niektórymi majstrami a pracownikami czy Pan wie że nie którzy majstrowie działają na szkodę działu to znaczy dają komuś gorszą pracę to taka osobista zemsta za coś tam i taki pracownik nie może wtedy zrobić dużego wyrobienia co wpływa na kondycję działu o którą tak bardzo Pan walczy pozdrawiam

Janusz
@BOLEK

Bolek Bolek!

MeleKulum

Dzisiaj pan Prezes Biura Podróży Solidarność nazwal swoich członków PASOŻYTAMI bo chcieli się wypisac . Gratulule panu Kawie walki o swoich ludzi. Pozdrawiam

mily
@MeleKulum

Mogli to nagrać, centrala Solidarności na pewno by się ucieszyła

bogu
@MeleKulum

Związki zawodowe tylko z nazwy sa.nic nie walcza o dobro zalogi.pozdrawiam

Pracujący 01
@MeleKulum

I o to pełen obraz związków w tym zakładzie. Brak jakiego kolwiek zainteresowania. Stare grubasy robiacych minę do zlej gry by tylko przepękać swoje lata na emeryture. Dziwię się że jeszcze w tych związkach nadal jest tyle osób. A Pan K. z tego co obiło się o uszy kombinuje aby uzyskać status niepracujacego. Organizacja wycieczek i to by było na tyle. Osobiście uważam że każdy pojedzie sobie sam pozwiedzać gdzie i kiedy będzie chciał. A zająć należało by się tym co dzieje sie wokół pracowników ciężką atmosfera w zakladzie, ciągłymi wzrostami wypracowywanych norm i wegetacją wynagrodzeń.

dopa
@Pracujący 01

Uwierzcie mi że należenie do związku w tych czasach to bezsens. Jak cie mają zwolnić to ci związek nie pomoże bo i tak cię zwolnią.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
skalpel

Racja tylko na nt5 już nie wytrzymują!

Ina
@skalpel

NT5 jaki to wydzał?

tyu
@Ina

Wydział sie nazywa Adaśkorporejszyn.Robię co chcę i nikt mi nie podskoczy bom wielki wódz .

pracownica
@Ina

nożyczki, bo tylko ludzie z tego działu się tu udzielają

dorota
@pracownica

Nic nie dzieje sie bez przyczyny.

..pracownik

Jak można zarobić na nt5 jak tej pracy nie potraficie zapewnic.Nic dziwnego że ludzie się burzą i chca podwyżki. A tak ogólnie na szlifierni na jednej ze zmian,to nie mozna już znieść zachowania niebieskiej koszulki,ma swoich lizusów i na innych pracowników nie zwraca uwagi. Skarży na wszystkich wytyka im błędy ale jest nic nie lepsza.My mamy już jej dosyć. Zacznijcie słuchać co mówią pracownicy.

pracownica
@..pracownik

Czyli co gruby lepszy ? Jak się widzi jak niektóre osoby w (usunięte przez administratora) mu włażą, to aż nóż w kieszeni się otwiera

marsylianka

No niestety najlepsi odchodzą to bardzo smutne że nikt ich nie zatrzymuje.

Niktoś
@marsylianka

Bo im to wisi kto i ilu odejdzie. To korporacja! Tu nie ma właściciela, który zakładał ten zaklad i zaczynał od szopki. Tu nikt nie ceni fachowca a wlaściwie nimi sie gardzi bo oni za dużo chcą kasy i podskakują. Masz byc potulny i zapier..niczac na maxa za najmniej. Gdzie są kur..wa związki!? Ruszcie du..py ludzie!

Hehe
@Niktoś

Związki zawodowe? Chyba związki wycieczkowe... nic nie robią z wyjątkiem organizowania wycieczek

Zenek

Każdemu źle ale wszyscy siedzą i robią dalej. Między sobą to każdy się zwolnić chce i tak mijają lata...

zasmucony

Wam na tym Nt5 to już całkiem na mózgi padło, w Chifie jest tyle działów na których mają zdecydowanie gorzej od was, a tylko wy tutaj swoje żale wylewacie i nic nie robicie żeby swoją sytuację poprawić, przyjdźcie na kuźnię i popracujcie 8 godz w ciężkich warunkach, albo na dawny P20 i na akordzie zróbcie 160 godz normy, to wtedy zobaczycie co to prawdziwa praca w Chifie.

Waluś
@zasmucony

NA nt5 się poprawiło? (usunięte przez administratora) ale jakim kosztem i z łaską wielką! Okręt zaczął tonąć to tych co nie ucielki w ostatniej chwili zatrzymano kasą którą pewnie Adaś bedzie wypominał do końca świata.

Glut
@Waluś

Hitem w tym zatrzymaniu jest to, ze zatrzymani zostali tacy ktorzy jeszcze rok tu byli traktowani jak piate kolo u wozu.Teraz sa liderami, ale lepiej pasuja do nich okreslenia nierob, cienias i pieknie gadajacy a nic nie potrafiący.To wstyd dla firmy nazywac ich liderami.O czym to swiadczy pozwolic odejsc dobrym a zostawic i docenic slabych.

Opel kadet
@Glut

To kim jest parchaty łeb?

Fafik blue
@Glut

Adaś woli tych co siedzą cicho i sie nie mądrzą za to są posłuszni. Reszta co podskakiwała od czasu do czasu była Bee i trzeba było sie ich pozbyć. Głupie myslenie ale co mi tam. Nie mój cyrk i nie moje małpy.

Joanna

Piszecie o swoim wynagrodzeniu. Czy jest one zależne od stażu pracy czy tak jak piszecie o względów? Jakie umowy Was obowiązują w firmie Aesculap ChifA, że macie minimalną krajową? Czy są to umowy o pracę? Czy do tego wynagrodzenia dochodzą dodatki?

GottaNT
@Joanna

Zależy na jaki dział trafisz.Ale osobiście odradzam zatrudniania sie w tym zakładzie. Szefostwu jest nawet na rękę,że ludzie się zwalniają.

Wkur... na maxa.
@GottaNT

Mniej ludzi zapier.za tych co się zwolnili a kasy ni hu. więcej ot cała prawda i głupie uśmieszki kierowników.

popieram strajk
@Joanna

Koleżanka pracuje za 8.5 zł brutto na godz, przy pakowaniu zestawów + dochodzi premia za wyrobienie normy + 12% + 20%. Oprócz tego pracownicy którzy przepracowali min. 5 lat dostają dodatek w wysokości 1% za każdy rok pracy.

Pracownik 2

Świata prawda o Beacie. A jaka oburzona była jak się dowiedziała..

Mama

Czytając te wypowiedzi mam wrażenie, że piszą je osoby które chciały by podwyżkę za wiele od siebie nie dając! Jestem pracownikiem chify i dobrze wiem że przy minimalnym wysiłku idzie zarobić jak mówią wystarczy chcieć!Jeśli chodzi o tzw Adasia bardzo dobrze mi się z nim dogaduje,jeśli ktoś podchodzi do niego po ludzku to on też,a nie tylko żądania o podwyżkę co miesiąc! W miejsce biegania do góry proponuję wziąć się za robotę a nie przy wyrobieniu 80% chcieli byście zarabiać kokosy!

Tom Cruz
@Mama

Żal to czytać a co dopiero komentować.

skalpel

Co nowego na nt5?

@skalpel

Nic się nie dzieje jak grają tak graja

stary
@anonymous

Dalej robią na Adasia premie premie.

Zuza

Witam, podobno potrzebują do pracy na pakowaniu. Czy jest ktoś kto ma jakąś opinie na temat tego działu? Lub ktoś kto tam pracuje i powie kilka słów o tej pracy? Będę wdzięczna.

Jo
@Zuza

Hmmm na pakowaniu ? jeśli chodzi o magazyn wszystko wiedzącej "Panci" to uciekaj gdzie pieprz rośnie ;)

@Jo

Napisane w ofercie jest pakowacz, pakowacz narzędzi nic konkretnego, ale dzięki za odpowiedź, po tych wszystkich wpisach tutaj to raczej lipa w tej firmie, tylko nadal mnie dziwi że ludzie tak narzekają a nadal pracują. Pozdrawiam

mlia
@Jo

Ogłoszenie dotyczy pracy na PRZ, pakowanie zestawów

szarik
@Zuza

Pracują bo gdzieś trzeba robić. Chifa płaci na czas + inne dodatki i to wielu ludziom pasuje bo nie wszędzie masz wczasy pod gruszą czy setki za każdą nadgodzinę. Jest premia roczna więc jak dwóch pracuje to jest całkiem nieźle choc atmosfera w zakładzie jest do bani.

@mlia

Dzięki za informację ????, a mniej więcej ile można zarobić na tym dziale bez nadgodzin? Czy to praca na akord czy godziniowka? Atmosfera prawie wszędzie jest kicha. Tylko czy praca w miarę ok?będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam ????

mlia
@Zuza

Z tego co pamiętam, to na wstępie dostaniesz minimalną krajową i będziesz miała zwykłą dniówkę, jak skończy ci się szkolenie zostaniesz prawdopodobnie z tą samą stawką, ale dojdzie ci premia za wyrobienie, chyba 10 albo 12 zł za każdy procent, pod warunkiem że wyrobisz się chyba min. na 100% czyli zdasz około 160 godzin. Pewna nie jestem, ale tak było jakiś czas temu. Jesli planujesz popracować dłużej, to ostrzegam że na podwyżki bym nie liczyła, bo na tym dziale chyba najtrudniej dostać z wszystkich jakie są w Chifie.

@mlia

Dzięki ???? a długo tam pracowałas? Mówisz że nie polecasz? Kobiety tam większości pracują? Chamskie? Dawalas radę jeśli chodzi o tę normę?

Wiecha łyn się nie zno

Pozdrawiam kuaszytypyk

Bogacz z NT5

Kolejne wypowiedzenie na NT5 ile jeszcze będzie? hahaha Adasiu budź się póki jeszcze aż tak za późno nie jest..

Połykam w całości
@Bogacz z NT5

Obudzić to sie może co najwyżej prezes czy dyrektor bo Adaś ze swoim zakompleksionym i nadymanym do granic wytrzymałości Ego nic nie zrobi . On nas ma w głębokim poważaniu i wice wersa. Przecież to nie jego zakład.On tu tylko trzepie kase a ludzie i ich problemy juz dawno go przestały interesować. Także uderzajcie do związków lub dyrektora czy prezesa. Na miejscu Lukaszyka juz dawno bym miał Adasia na dywanie.

zok
@Połykam w całości

To ilu wad zostało na tym Nt5.

Edwart nożycoręki 2
@Połykam w całości

Nie dajcie sobą pomiatać! Nie bójcie sie też zmiany zakładu pracy bo każda zmiana to tylko i wyłącznie same plusy. Rozwijasz się, poznajesz nowych ludzi i zdobywasz nowe doświadczenie. Pokażcie środkowy palec osobom które pomiatają ludzmi.

fafik
@Bogacz z NT5

Już wielki czas na zmiane kierownictwa. Już czas.

NT5
@fafik

Firma niech sie weznie za przeciwdziałanie mobbingowi bo do tego jest zoobowiazana a tego jest pełnoa na działach.

NT5

Co za idiota zamawia tą pastę do mycia rąk? Śmierdzi jakby ktoś tam puścił pawia.Ta pasta to brak szacunku dla pracowników .

Pastownik
@NT5

zależy, którą pastę masz na myśli..

Nt5
@Pastownik

To oczywiste - ta która śmierdzi. Teraz nie powiem nazwy bo nie pamiętam ale nie chodzi o tą czerwoną.

Zaciekawiony

To kto następny się teraz zwalnia z nożyczek ? Kto chętny ? Ile w sumie osób już odeszło, bo straciłem rachubę ?

Forsajd
@Zaciekawiony

Chętnych jest wielu -przecież wiesz. Nie mozna traktować ludzi jak idiotów i murzynów a tak się właśnie podchodzi do pracownika.Efektem tego jest w skali działu masowa ucieczka wielu dobrych pracowników. Jaki pan taki kram.

Oburzona na NT5
@Forsajd

Tysięczny post jest mój.

Mick Jagger
@Oburzona na NT5

A nie, bo mój :-D

Mam pisaki a nie kredki
@Zaciekawiony

Dział przez ilośc zwolnień pracowników stał się ''sławny'' w chifie. Swoją drogą muszę stwierdzić, że są jeszcze ludzie na tym świecie którzy mają jaja bo nie dali się zeszmacić. Dziwi mnie tylko jedno, że nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności za te zwolnienia które były wynikiem złego traktowania pracowników przez ostatnie lata.

Czesio
@Mam pisaki a nie kredki

Nie tylko w Chifie, ale całym Nowym Tomyślu. Aktualnie Chifa uchodzi za zakład z najgorzej opłacanymi pracownikami, przynajmniej tak mówią ludzie na mieście

Milioner

Pozdrawiam tych co mieli 1500-1600 wypłaty (NT5)

Miliarder
@Milioner

Pozdrawiam

Joanna

@szef czyli gdzie jest szef w firmie Aesculap ChifA? Czy uważasz, że gdyby był na miejscu spowodowałoby to większą dyscyplinę wśród wszystkich pracowników? Co miałeś na myśli pisząc ten komentarz? Również proszę wszystkich o zachowanie kultury wypowiedzi jaka jest wymagana przez regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin Wszystkie wpisy niezgodne z nim zostaną usunięte lub zmoderowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o