Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

puszczający bąki przy maszynie

Tak czytam, że na nożyczkach +/- 3000 netto, a z drugiej strony ludzie się zwalniają więc jak to jest?

Związkowiec
@puszczający bąki przy maszynie

Jak by ci to dokładnie napisać byś zrozumiał i pojął to wszystko... Są tacy ludzie co skulą ogon, ważne by kasa była na koncie. Są też inni którzy nie dadzą sobie wmowić, że czarne jest białe a białe jest czarne i choćby zarobiali 5 klocków to się zwolnią bo nie pozwolą z siebie robić idioty przez dłuższy czas. Kasa jest ważna ale bez przesady. Trzeba mieć jeszcze swoje zasady w życiu i ich się trzymać. Druga sprawa to, że z koniem nie ma się co kopać bo zawsze przegrasz, więc lepiej odejśc z godnością. Zasada w chifie jest prosta: nie jesteś z nami jesteś przeciwko nam. Podobnie było kiedyś. Nie należałeś do partii PZPR to nie awansowałeś i nie zarabiałeś dobrze. Nic się nie zmieniło jest tylko gorzej bo teraz dla forsy ludzie są gotowi sprzedać matkę i ojca. Nożyczki mają to co mają na własne życzenie pewnej osoby z kompleksami z dzieciństwa. Z ludzmi nawet tymi trudnymi(mającymi swoje zdanie) trzeba rozmawiać i się dogadywać a nie trakować ich jak wrogów.

Edziu
@puszczający bąki przy maszynie

Odpowiem ci krócej. Kierownik i majstry w niebieskich koszulkach już kilka lat temu stracili szacunek u ludzi przez traktowanie nas jak szmaciaży. W takiej sytuacji nic dobrego już się nie zrobi na dziale bo wszyscy mają ich gdzieś.

pstrokaty
@puszczający bąki przy maszynie

Owszem zarabiają +/- 3000, tyle że od kilku ładnych lat, i do tego bez większych perspektyw na podwyżkę, ponieważ dali ci ją z łaski. A pracuj 15 lat za taką stawkę, skoro wiesz że możesz zarabiać więcej

Krwawy Edward

Pamiętajcie na wasze miejsce za bramą czeka 10 osób. Hahahaha

Myjka ultradzwiękowa
@Krwawy Edward

Rok 2017 i pewnie 2018 chifa zapamięta dobrze .Spora grupa ludzi pokazała środkowy palec chifie. Może związki w końcu zdobyły by informację ilu ludzi odeszło z chify i z Radzynia w roku ubiegłym? Można chyba wywiesić taką informację na działach albo podać na zebraniu wyborczym które odbedzie się już całkiem niedługo.Przecież było by się czym pochwalić. Proponuję jeszcze puchar (wielki)dla najlepszego kierownika, któremu najwięcej ludzi położyło na biurku wypowiedzeń.

dobrotliwy
@Myjka ultradzwiękowa

Chifa ma to w (usunięte przez administratora) na miejsce tych co odeszli wejdą młodzi co to dopiero szkołę skończyli, a wyszkoleniem ich niech się niebiescy martwią. Najważniejsze że produkcja idzie do przodu, hajs się zgadza i reszta ich nie interesuje

szef
@dobrotliwy

Gdyby w chifie czy w Phoenixie był szef cały czas na miejscu nie działyby się takie rzeczy. W atkich dużych firmach nie jesteś człowiekiem tylko numerkiem w maszynie którą można szybko wymienić. Niestety jest to błędne myslenie.

Zbieracz bawełny

Na NT5 jest tak źle, że nawet kierownik musi sobie dorabiać po pracy skręcając meble.

Jedynak z folwarka
@Zbieracz bawełny

Jakieś hobby poza dręczeniem i upodleniem ludzi trzeba jeszcze mieć.

byłem zobaczyłem nie polecam

A jak tam wasze śmieszne premie roczne?zmieniło się na lepsze czy tylko nadal nazwać można to premią .

Maczo
@byłem zobaczyłem nie polecam

Normalnie.Tradycyjnie. Włazisz w du.pę masz większą premię.Kablujesz,donosisz-masz większą premię. Bez zmian.

@Maczo

Czyli podobnie jak w PIS-e.

Margo
@ja

Wiesz na swoim przykładzie?czy z opowieści PO-wców?

Papa
@byłem zobaczyłem nie polecam

766zl

ela
@Papa

Akurat . w porywach 500zł .Nieczaruj.

@Maczo

Proszę podać konkretny przykład wazeliniarstwa, kablowania i włażenia w d$%ę bez podawania imion i nazwisk ale na jakim dziale, wtedy może ci uwierzę

Koń polski
@konkret

Na każdym dziale ludzi bez kszty honoru znajdziesz, choć NT5 to najgorszy z działów pod tym względem. Ale to nie jest najgorsze! Najgorsze jest to, że takie zachowanie jest tolerowane a co gorsza -nagradzane. Szok i upodlenie.

@Koń polski

Przykład proszę, a nie takie lanie wody

edzio
@konkret

Kuzwa skąd żeś się urwał? z tego rocznej choinki?

konkret

Kolejne dwa matoły które nie potrafią podać żadnej konkretnej sytuacji, żadnego przykładu, ciągle tylko teorie, że ktoś kogoś kabluje, że ktoś komuś d%&ę liże itd.

Edek
@konkret

Bo (usunięte przez administratora) jesteś jak tego nie rozumiesz. Bez podawania nawisk tego nie zrozumiesz ce_pie jeden.

Burek
@konkret

Powiedzmy tak. Pewna śmieszna Marta nosiła swego czasu wałówkę ze świniobicia do kierownika. Jak byś to nazwał? Przykładow bym ci mógł tysiące zapodac ale nie mam na to czasu.

rompej

Uderz w stół a nożyce sie odezwą .

byk

Co nie zmienia to faktu że nosiłaś i wszyscy to widzieli.

@konkret

Pewna śmieszna Marta oprowadza dzieciaczki jak przedszkolanka choc swojego nie ma. Na integracji jak wodzirej. Na mikolajkowych spotkaniach znów jej wszędzie pełno. Jeszcze troche jak otworze lodówkę to pewnie Marta wyskoczy.

fil

Ten typ nazywa się KARIEROWICZ.

oburzony

O co wam ludzie chodzi, jakieś kompleksy macie czy co ? Dziewczyna działa, pracuje udziela się a wam to nie pasuje ? Przecież nie ma za to dodatkowej kasy płacone, awansu za to nie dostanie, robi to z własnej nie przymuszonej woli. Patrząc po ocenie pod postami wnioskuje, że udziela się tu zaledwie kilka osób, co daje ledwie promil ogółu ludzi pracujących w Chifie, tak więc możecie płakać do woli i tak was nikt nie usłyszy a tym bardziej góra. Co do osób wyzywających innych od dupowłazów itp. to dobrze wiem jakimi ludźmi jesteście, znam paru takich na dawnym P-52, gdzie to jak łysego pana D nie było w pobliżu, to jechali po nim jak po łysej kobyle, a jak przyszła przerwa na papieroska to pierwsi koło niego stali, żarciki, śmiechy chichy prawie jak dobrzy koledzy. Takie właśnie zakłamane osoby się tu wypowiadają nic dodać nic ująć. Pozdrawiam frajerów którzy skręcają nożyczki za 1500/miesiąc, oby 2018 rok była dla was wszystkich w tym zakładzie jak najgorszy.

Diparty

Zabolało co Martunia? buchachacha

tymon
@Diparty

Największe gów_na to te które dla kariery i kasy sprzedałyby matke i ojca. Gorsze jest tylko to ścierwo które dla stanowiska i wygody decyduje sie by nie posiadać dzieci.

@Diparty

O widzę że z Freda zrobiła się Diparty, podobno klonowanie jest zabronione. A może zabolało że życie sobie zjeb!$eś/aś i ktoś ma lepiej w życiu, a ty biedaczku musisz zapieprzać jak frajer za ochłapy ? Z reguły ten co najwięcej krzyczy najmniej oferuje od siebie. Hehehe P.S. Jeśli to czytasz nie łam się dziewczyno, takich jak te ameby wyżej nie ma zbyt wielu na dziale.

Tarnów
@oburzony

Marcia nie pisz sama ze sobą bo to źle świadczy o tobie.

tolek

uuuułaaa już sie boje. Się zes_rałam ze strachu.

@tolek

Uważaj żebyś rozwolnienia nie dostał, a jak się nie boisz to śmiało nie krępuj się i pokaż na co cię stać (usunięte przez administratora) Hehehe

bylem zobaczylem nie polecam
@oburzony

Co tam słychać w nowym roku na tonącym okręcie o nazwie chifa

Reneta
@bylem zobaczylem nie polecam

Pomału się zanurzamy. Ot co.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Zdzisiek

Ludzie tyle złych informacji podajecie. Może są jakieś pozytywne aspekty pracy w Chifie?

Pies pogrzebany
@Zdzisiek

Pozytywne aspekty już były w tej firmie tyle że przed laty .Ludzie nie byli tak pazerni na kasę a kablaży i szmaciarzy eliminowali sami koledzy. Dyrektor czy kierownik podchodził do spraw pracowników po ludzku ze zrozumieniem.Tego już nie ma i pewnie nie bedzie. Każdy kto jest na stanowisku i ludzi traktuje pogardliwie powinien wyleciec z firmy natychmiast. W pheonixie tak jest.W chifie niestety nie.Tu liczą się układy układziki znajomości. (usunięte przez administratora)

Dren

Kolejne wypowiedzenia na nożyczkach. Inne czekają w kolejce do wiosny. Okręt tonie a Główny bosman B. nie reaguje. Chłopie na co czekasz? Kopa w du.pę Adasiowi i to szybko.

@Dren

Dorzucę też 3 grosze żeby wszystko było jasne. Z nożyczek 99% ludzi uciekło przez śmierdzącą atmosferę jaką wytworzono na dziale oraz przez pogardliwe traktowanie ludzi. Nikt nie odszedł bo chciał tylko musiał.

piotr b
@Kasia

Co może pomóc pracownikom z chify.zborowe złożenie wypowiedzenia umowy o pracę lub grupowe zmniejszenie produkcji.młodzi kierownicy rozwala ta firmę z tradycjami o wielu lat.gora niech zmieni kierowników i sami niech pomyślą co robią z fachowcami którzy składają swoje serce w ten zakład.radzyn to nie wszystko.

@Dren

Pan Lukaszyk w nowym roku jak nie przegoni pasożytów Bożka i jego super kierowników to w nowym roku zobaczy do czego oni doprowadzą pracowników i kto zostanie szkoda fachowców a pan powinien w końcu zejść do pracowników produkcji i wysłuchać a nie w gazetce pisać pięknych słów

Fan
@anonymous

Dyrektor produkcji to tez chyba jakis figurant? Nic nie moze? Za co ci ludzie biorą pieniadze?

Erea
@Kasia

Zgadza się. Jeżeli 5 ludzi mówi ci że jestes pijany to znaczy że jesteś i trzeba się położyć. Niestety to powiedzenie ni jak ma sie do warunków chifoskich. Od lat mówi się że na nożyczkach źle sie dzieje a tu żadnej reakcji. No comments.

Joanna

@RINGO czyli jak są rozliczane godziny w firmie Aesculap ChifA? Czy macie z góry ustanowioną pensję i nie jest ona zależna od przepracowanych przez Was godzin? @kark czyli są wyższe pensje w firmie? Od czego zależy wynagrodzenie pracownika? Od stażu pracy tylko czy coś więcej wchodzi w to?

Kita

Od jego lizodupstwa!

mamusia
@Kita

Jak się zeszmacisz to zarobisz tyle że wiekszośc tak nie potrafi.I dobrze!

kark
@Joanna

Wszystko zależy od działu, najgorzej jest tam gdzie jest czysta dniówka bez premii wyrobieniowej tam najmniej zarobisz. Na akordzie masz płacone za zdane godziny według odpowiedniej grupy ale nie znam aktualnych stawek. Na nożyczkach masz płaconą dniówkę + premia wyrobieniowa chyba coś koło 14zł za 1%. Teraz już chyba nowi pracownicy nie mają płacone za staż, mi wychodzi ok 8% do wypłaty. Wszystkie premie są liczone od podstawy stawki godzinowej. Najwięcej udało mi się wyciągnąć 4100 na rękę przy 52 nadgodzinach.

kark
@Kita

To że się pracuje uczciwie, nie spoufala z przełożonymi i nie wybrzydza przy braniu roboty nazywasz "lizudupstwem" ? Pewnie jesteś jednym z tych co mówią jak im się daje robotę, że tego nie bo nie umiem, tego nie bo za ciężkie itp. ,a później płaczą że wypłata mała, że wyrobienie słabe.

Obiektywny

W Phoenixie pracuje ponad 2500 ludzi. Wybudowali ostatnio potężny magazyn oraz nastepną nową halę.Co sie dzieje z chifą? Zawsze przodowała w ilości zatrudnionych osób a z tego co widze to stale ktoś rezygnuje i odchodzi z pracy. Masa osób odeszła na emeryture a nowych ofert pracy jakoś specjalnie nie widać.Uważam ,że to co się dzieje w zakładzie to zły znak dla chify. Ktoś źle kieruje zakładem no tak uważam.

X-mas
@Obiektywny

Masz rację .Poza tym "Wielkopolskę " stać na 13 pensje na dowóz ludzi do pracy , na imprezy z okazji Dnia dziecka itd, na prawdziwe Mikołajki całymi rodzinami a nie taka szopka jak u nas. Podwyżki są podwyżkami a nie jałmużna 0.30gr. Pieniądze są ale nie na to co trzeba. Nam mydlą oczy ciągłymi stratami a za plecami tak by jak miesiąc temu kupują nowa ziemię za .....grube pieniądze. Zakład obecnie z najgorszą opinią w mieście.

ats
@Obiektywny

A gdzie kupili ta ziemie?zróbmy jakiś strajk bo inaczej do nich to niedotrze ze musza zacząć szanować pracownika

upser
@ats

Zgłoście się do związków i zróbcie z nimi jakieś sensowne zebranie bo to co się od dawna dzieje w chifie to wstyd na cały kraj.

tutti frutti
@X-mas

No tegoroczne mikołajki to najgorsze w historii firmy, przedstawienie dla dzieci minimum 12 letnich, w ogóle wody do picia nie było jakby myśleli że ludzie będą do 4 pór roku chodzić kupować. Wiara z dziećmi wychodziła kupę czasu przed końcem. A osoby które te mikołajki zorganizowały mają być przedstawione do nagrody. Pytam się za co?

Kujon
@tutti frutti

Za nic! Za udawanie że coś się fajnego dla zakładu robi. Karierowicze! Dup.o włazy i takie inna tam.

NT3

Gora- To co oni wyprawiaja w tym zakładzie to śmiech na sali......zamiast ludzi docenić dać im więcej zarobić.....zachecic....dać większe stawki. Wprowadzają taka atmosferę że nie chce się tam pracować.......czy zapier.....czy nie tak takie same masz pieniądze. Kierownik Wojtuś który nie ma kultory tworzy takie rzeczy ze aż strach pomyśleć co będzie. Od niedawna jest naszym kierownikiem który myśli że wszyscy go okradaja- ......jak ktoś może być kierownikiem co miał kibla w szkole? Haha jego nowe projekty jakie ponoć tworzy dla firmy to śmiech.......(Ps przychodzi do pracy i tworzy nowe projekty KUCHNI) i to ma być oddany kierownik zakładowi ?

Kulawy pies
@NT3

O co wam chodzi z tymi meblami... A tak ogólnie to zapraszam: Drewutnia.pl :)

konstruktor
@Kulawy pies

Jak tak projektuje meble jak projektował narzędzia jako konstruktor to długo ta jego drewutnia nie pociągnie.

żalek
@NT3

Jakieś biedne te kierowniki.Nasz z nt5 dorabia sobie składając meble po godzinach.

Adaś

Słuchajcie muzyki bo ona łagodzi obyczaje. Moje ulubione to: 1. Budka Suflera''znowu w życiu mi nie wyszło'' 2.Varius Manx '' wyglądam jak orła cień w tej zadużej marynarce'' 3.Papadance '' kamikaze''

edzio
@Adaś

Dobre w h.....ja.

Możecie udzielić mi informacji o hartowni,widzialem ogloszenie ze szukaja tam do pracy i chcialem sie dowiedziec cokolwiek o tym dziale, jak wyglada tam praca,placa,jaki kierownik, ogolnie jakie opinie chodza po zakladzie na temat tego dzialu.

Życzliwy
@Zainteresowany

Poczytaj forum.Wniosek jest tylko jeden. Omijać ten zakład z daleka.Najlepiej około 1 kilometra.

@Zainteresowany

Odpuść sobie ten zakład. Bez znaczenia na jaki dział byś nie poszedł to wszędzie spotkasz się z brakiem szacunku i wyzyskiem człowieka przez człowieka...

Robot

Co to sie porobiło przez te ostatnie lata! Masakra! Kto was ludzie tak wychował by jeden drugiemu był wilkiem?

desperados
@Zainteresowany

Odpuśc sobie hartownie . Polecam dział nt5 nożyczki. Jest tu świetna atmosfera , ludzie są mili i uczynni. adaś i damian fajni, Piotruś też.

Bmw

Kiedy Trybik wraca?

Karina
@Bmw

Z tego co mi wiadomo już nie waraca.W sumie nie ma do czego. Z nożyczek to się spada jak masz trochę poukładane w główce.

Dzięki Adam.

Wiesia i Zdzisia
@Bmw

Nas interesjue czy ten parchaty łysy łeb odchodzi w końcu tak jak gadał wszystkim na dziale czy nie?

romek
@Wiesia i Zdzisia

Podobno stary go zatrzymał kasą.Bucha ha ha.

Little world
@Bmw

Nie wraca zato jest parchaty łeb!!!

Joanna

Jeżeli macie problemy z pracą a macie możliwość udania się do związku zawodowego to czemu nie chcecie skorzystać z takiej możliwości? Zawsze trzeba próbować różnych źródeł możliwości wyjścia z gorszej sytuacji. Może udajcie się w takim razie do związku zawodowego i powiedzcie czy pomogło to w Waszej sytuacji w Aesculap ChifA?

Robię za grosze
@Joanna

A wie Pani że związki zawodowe z tym nic nie robią? Tylko organizują wycieczki, poza tym nic innego. A przepraszam w tamtym roku bodajże była podwyżka, aż O 3grosze...

Pies cywil
@Robię za grosze

Bo do zwiazku trzeba ludzi świeżych a nie starych ramoli którym nic się już w życiu nie chce robić. Swoje mają, wiec teraz byle przetrwać do emerytury w spokoju i bez zbednych zatargów z Bożkiem. Bedą wybory to do licha zagłosujcie na ludzi młodych którym coś będzie się chciało zmienić w tym zakładzie pełnym dziwnych układow i powiązań.

zamyślony

Ktos mi powie dlaczego zostały zmienione nazwy działów? Jaki był powód?

Miękki stolec
@zamyślony

Zmienili nazwy działów przez nożyczki. Tak w necie narzyg.ano na ten dział że wstyd na cały świat i przyszłych roboli mogło to wystraszyć.

Uczulony na parchatego łba

Zwalnia się w końcu czy nie? Jak przechodzi koło mnie to nie mogę poprostu na niego patrzeć. Normalnie chłop bez jaj.

Johny

Nt5 Nt2 Nt3P75 Pmn P10 (usunięte przez administratora). kolejny nie dokonczony i nie przemyślany pomysł wysokiego Bossa. Nie wystarczy zmienić nazwę działu i dac do podpisania. Dlaczego kierownicy podbijają się nieaktualnymi pieczątkami.? Kiedy wymiana pieczątek kontrolerów, pieczątek informacyjnych , przepustek. Dokumenty w IMS także straciły ważność gdyż posiadają Stare nazwy. wejścia do działów źle pooznaczane. Stare symbole w Sap i na przewodnikach. Czyli jak zawsze zmiana po której pozostanie wielki bałagan.

Oj oj
@Johny

Phahaha, przecież dokumentów i SAP-a nie zdążyli pozmieniać od kiedy powstał PMN, to co się dziwić teraz. Po co zmieniać, jak za 2-3 lata znowu będzie przewrót ? Nasza góra się szczegółami nie zajmuje :P

prus

W całym zakładzie trzeba miec wyjebane tak jak oni maja wyjebane na pracowników.jedynym dobrym sposobu jest strajk lub obniżenie wyrobienia do minimum.góra to odczuje i Niemcy również.pozdrawiam ats.wczegolnosci kierownika Tatę i jego super pomysły

Fiona

Ha- Dobre, nie znałam tego określenia. A czemu akurat lord Farquad?

Parchaty łysy łeb

Jeszcze troszke i za was się wezme cwaniaczki . Przestaniecie pisać głupoty.

Konkrtetny

Ludzie ... Narzekacie na ten zakład a co robicie żeby było lepiej. NIC!!!. Na związki narzekacie że nic nie robią a czy ktoś zgłasza jakiś problem do przewodniczących? NIE!!! Więc nie rozumiem!! Najlepiej siedzieć cicho i niech ktoś załatwi bo ja nie chcę się narażać!! Tacy jesteście. Egoiści. A może trzeba się zjednoczyć, może trzeba się zebrać do kupy, pogadać ze związkowcami, wiecie co to protest zbiorowy? Pewnie tylko słyszeliście z opowiadań. Kto miałby odwagę postawic się pracodawcy, odezwać się? NIKT!! Więc zapiszcie się do związków i trzeba działać. Związki muszą mieć poparcie w ludziach a nie powietrzu.

nożyk
@Konkrtetny

Ciężko jest protestować, jeżeli jest tak duża dysproporcja w zarobkach jak, na przykład, na nożyczkach.

Rudy 102
@Konkrtetny

Związkowcy powinni znać całą sytuację w zakładzie na bieżąco. Jeżeli tak nie jest znaczy że nie interesują się pracownikami. Zorganizować wycieczkę i kupić czekoladę na wielkanoc to nie wszystko. Pamięta ktoś kiedy ostatnio było zebranie ze związkowcem??Najlepiej co pół roku wywiesić to samo pismo : zakład ma straty , macie 1 %, dolar jest tani......itd. Po co im te biura dodatek za funkcję plus wysokie składki. Dlaczego gdy w tym roku organizowano strajk na kuźni związki nie rozszerzyły go na cały zakład?? Kuźnia wywalczyła a mogli wszyscy zyskać.

Obciach
@Rudy 102

Bo to nie komuna.Po co walczyc o kasę dla kogoś obcego jak mi jest fajnie i dobrze na stanowisku przewodniczącego. Przecież jak będę walczył o innych to mi się dostanie i będę nielubiany a tak robie co chcę i mam się dobrze. Takie właśnie jest myslenie w związkach.

Ludmiła
@Rudy 102

Związki dobrze znają sytuację w zakładzie a w szczególności na nożyczkach gdzie z odcinka cnc zostały jedynie zgliszcza. Co z tym zrobili? Nic! Nikt za ten bałagan nie został pociągniety do odpowiedzialności bądz ukarany. Zmieniono jedynie nazwę działu na NT5. Związki w chifie to tylko proteza związkowa czy biuro podróży.

LOVE

Widzę, że na stronie pojawiło się kilka ogłoszeń o pracę , a więc jednak dużo ludzi odchodzi. Zastanawia mnie tylko to po co ogłoszenia jak wszyscy dobrze wiemy, że w naszym zakładzie już od dawna są osoby wybrane na te stanowiska. . Zastanawia mnie też fakt skąd osoby z zewnątrz mają znać "Produkty oraz (co najlepsze) środowiska odbiorców IWC" jak w ogłoszeniu na przedstawiciela medycznego. Przykład ogłoszenia napisane pod "kogoś" kto zna. Z drugiej strony w każdym ogłoszeniu wymagana jest znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym, tylko dlaczego żaden kierownik (oprócz Dominika - pozdrawiam) nie zna języka. Jak przechodzą konkursy...????? Czytaliście awanse w nowej gazetce?? Tylko w naszym zakładzie można" awansować" z kierownika na specjalistę :-) pozdrawiam Pana niemowę z prototypowni.

Janek Bo
@LOVE

Hahaha, to samo chciałem napisać. Jawna degradacja a gazetka pokazuje jaki to sukces. Jeden z tych panów w ciągu nieco ponad roku już drugi raz taki "awans" dostał, pierwszy raz jak go ściagneli z narzedziowni... Tak samo denne są te awanse gdzie się zmieniło nazewnictwo działu (vide Pan Dominik czy Pan Adam) czy zmiana w przypadku TUR - dodanie przełożonego i i mała zmiana przy dopisku kierownika to awans? W Chifie wszystko możliwe ????

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o