Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Klara Weritas

Ja bym to nazwała inaczej ale niech już tak zostanie.

olo

Najpierw rozwalił prawie wszystko a teraz kasę rozdaje.Co za brak kompetencji...

cnc men

Adaś rozdaje nowe aneksy z lepsza kasą. Hi hi. Teraz!? Przecież nam o nic innego nie chodziło no może jeszcze o spokój na dziale. Strach obleciał co?

Joanna

@Wiola Ty jesteś zadowolona z pracy w Aesculap ChifA? A na jakim stanowisku pracujesz? Możesz je opisać i powiedzieć co sprawia, że lubisz tam pracować? Te informacje mogą innych zainteresować na forum. Czy ktoś jeszcze chce wypowiedzieć się w sposób merytoryczny o firmie Aesculap ChifA?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ślusarze

Najbardziej mi szkoda chłopaków ba mega fachowców z cnc pozdrawiam.......

To ja robot

Większość przez toksyczną atmosferę na wielu działach. ''Dobrym'' przykładem jest dział nożyczek z którego co chwila ktoś spier.dala gdzie pieprz rośnie.

Wiola

Ludzie co was tylu z chify odchodzi? Pogieło was? Przecież to super zakład .O co wam chodzi?

kleopatra

Jak się jest dyrektorem czy prezesem to takie ''zadowolenie'' anonimowo fajnie jest napisać tym bardziej, że zarabia sie duzo, duzo, duzo więcej niż robol.

Joanna

@wół roboczy na forum nikogo nie można obrażać i mówi o tym regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin. takie komentarze są kasowane przez admina forum. @Cyc, @Dwa dwa zero a dlaczego jesteście zadowoleni z pracy w Aesculap ChifA? Co spowodowało takie zadowolenie? Wyjaśnicie innym użytkownikom? Może powiecie do zaletach pracodawcy?

Dwa dwa zero

Dobrze gadasz, pozdrawiam p20

bolek

A czy dożyjesz w takim tępię życia pracując w chifie emerytury?żądamy podwyżek o 3zł minimum tak jak to inne firmy robią.pozdrawiamy

Miodek
@bolek

Tobie to zabrałbym jeszcze ze 3 zł bo nie umiesz napisać jednego zdania bez błędów ortograficznych . Składnia też duszy.

Kiedy będzie ta gazetka wreszcie ? Wie ktoś ?

Koledzy jesteśmy na forum Aesculap Chifa Jarocin. Czy ktoś może mi wskazać przy której ulicy w Jarocinie znajduje się zakład Aesculap Chifa? Chciałam złożyć cv.

Rumcajs

Jak to gdzie. W kopertach u Prezesa. Ilu to młodych prężnych znajomych i ich rodziny potrzebuje właśnie takiej - wymarzonej - pracy, za godziwe (nie mylić z głodowymi), piniądze.

Pytam_sie

Skoro podobno odeszło tylu operatorów cnc lub wielu ma zamiar odejść, to gdzie są ogłoszenia na te stanowiska? Pxcw ma srednio 10 -15 ogłoszeń a Chifa 1 lub 2 lub zero. O co tu chodzi?

Jakiego leśnika

Pracownik za grosze

Jak to powiedziała pewna osoba z p-52 "za 5 lat to tu będą rosly tylko chwasty"

Kalafior z pola
@Pracownik za grosze

Chyba szybciej. To co zrobił Adaś z cnc spokojnie zaliczył bym pod paragraf . Działanie na szkodę firmy.

Bodygard
@Kalafior z pola

Pozdrowienia dla Kiśla z cnc..............jak leci?

bazyli

Jak będziesz mówił niewygodną prawdę w oczy i upominał się zbyt często o pieniadze to też cię w końcu zwolnią. Tak to działa.

nowy
@bazyli

Tu masz racje.zróbmy strajk lub zmniejszmy wyrobienie narzędzi żeby odczuli to prezesi.

Titanic
@nowy

W tej chwili nie potrzeba żadnego strajku. Swoimi decyzjami i gnębieniem ludzi na wszelkie sposoby doprowadzono do tego, że większośc operatorów w tym roku odeszła z pracy bo miała już dość pomiatania. Efekt końcowy jest łatwy do przewidzenia. Czarna du_pa.

@Titanic

To pozostałej załodze pasuje taki wyzysk.a co z prototypownia dzieje sie.pozdrowienia dla emerytów i rencistów.tylko blokujecie miejsca pracy won z chify do zakładów chronionych.

Archsnioł
@bolek

Nie za bardzo,ale nap52 dalej jest równia pochyła i niewiadomo co z tym zrobić.Nie wim dlaczego tak trudno zrozumieć zwykłego pracownika.Kierownictwo i majstrowie myślą że zawsze mają rację.Na Boga przecierz my nic nie zmieniliśmy,pracujemy jak dawniej a może te błędy płyną z kąd indziej.Proponowł bym trochę pokory dla kierownictwa i naprawdę lepszej współpracy z załogą ,bo naprawdę szkoda tego wszystkiego co naprawdę nyło dobre.Tak,ale to było kiedyś.POKORA i to wzajemna a nie tylko wymagana u pracownika.POZDRAWIAM .

Ela
@Archsnioł

Pokora? Kolego, oni takiego słowa nie znają. Wiedzą za to jak zamontować dodatkowe kamery i podglądać ludzi co robią na nockach. Na p52 jest mobbing, i stała inwigilacja. Sobie w biurze niech Adaś zamontuje kamere i wtedy zobaczymy jak ciężko pracuje.

Twardy Stolec

W tym tępie Święta Trójca(A+D+P) do końca roku doprowadzi ten dział do zapaści. Założymy się?

Muszkieter

Tylu ludzi już wypowiedziało pracę na nożyczkach - to ilu tych operatorów tam zostało?

Snickers

Willi and Wholli...... Sp zoo

Bloger
@Muszkieter

Zastanawia mnie fakt, że nikt nie interesuje się dlaczego właśnie na nożyczkach jest tyle zwolnień i hałasu? Czyż to nie jest zastanawiające? Jak coś się dzieje niedobrego to praktycznie tylko nożyczki. Szum na forum-nożyczki! Hałas i ''afery'' we firmie-nożyczki! Może juz czas na zminę warty na nożyczkach...?

Fallus z folwarku
@Muszkieter

Najlepsze jest to, że zatrudnia sie jakiś gówniarzy z zewnątrz zamiast brać ludzi którzy mają jakieś pojęcie o obróbce metali bądź ludzi ze stołów.

Inteligent
@Fallus z folwarku

Biorą z zewnątrz bo myślą że sobie nowych po swojemu " wychowają". Chłopaki ze stołów szczają na nich jak i cała reszta. Za te grosze nikt rozsądny na trzech zmianach nie będzie pracował.

Niekompetentny klikacz
@Fallus z folwarku

Biorą z zewnątrz bo żaden wykfalifikowany operator nie bedzie pracowal za takie pieniadze na takim sprzecie i juz nie wspomnę o kierowniku, mistrzu produkcji no i nic nie wartego parchatego Łba. ŻAL

Zlecenie
@Niekompetentny klikacz

Czy to prawda że Kondzia chcą zwolnić???

Wypowiedziany

I kolejny pracownik cnc dostarczył wypowiedzenie. Hehehe

Nożyczkaż
@Wypowiedziany

Ktoś zaplanował sobie zniszczenie działu cnc p52. Straci na tym cały dział i firma. I to sporo!Ktoś za to powinien odpowiedzieć.

Edek z całą masą kredek
@Nożyczkaż

Na nożyczkach powinni ludziom płacić szkodliwe. To praca w szczególnie ciężkich warunkach, która wymaga od ludzi dużo zdrowia fizycznego i co najważniejsze -psychicznego. Co tydzien każdy z pracowników powinien mieć darmową wizyte u psychoanalityka. Tak sie tam rządzi .

Master

Hej ślusarze z nożyczek nie kablujce proszę na siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o