Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Niedoszły emeryt Chifoski

Pozdrowienia dla wszystkich Zenków z P-52.

Harry poter

Kieras nigdy by.nie pozwolił odejść takiemu operatorowi jak by to on był właścicielem takiego działu . A tak ty o ma wsxystko w du.pie.

P52

Kierowniku działu P52 czas wielki aby każdy brygadzista rządził swoją zmianą a nie jak teraz jest że brygadzista Rafał.Ł rozdziela pracę ludziom z przeciwnej zmiany (Jasiu też potrafi rozdać ludzią pracę) niech każdy z nich sobie przekazuje informacje co zostało zrobione co jeszcze jest do zrobienia i rządzi swoją zmianą a powinno być dobrze

Annemonus cnc p52

Kolejny operator cnc złożył wypowiedzenie (usunięte przez administratora)

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Adaś

Drodzy podopieczni wyjaśnimy sobie jedną kwestię. Doskonale wiem że wielu z Was ma rodziny kredyty itd. Koszty działu trzeba ciąć. Co miesiąc zabieram wam kilka stówek z wypłaty, w szczególności z premi wyrobieniowej. Nie bardzo obchodzi mnie to że będziecie musieli sobie wiele wiele odmawiać, najważniejsze że cel co miesiąc zdany i moja premia się zgadza. Dzięki!

Trzepie freda non stop
@Adaś

Prawa dynamiki Newtona głoszą: - Każda akcja wywołuje równą jej i przeciwnie skierowaną reakcję.

To tylko ja.Robol.

Wypalenie zawodowe a nadmierna kontrola pracownika.... cytat dla Was, dla tych na dole i tych na górze. Poczucie bycia nadmiernie kontrolowanym oczywiście skutkuje między innymi wypaleniem zawodowym. Wypalenie poznamy u siebie po uczuciu chronicznego zmęczenia, nieuzasadnionych atakach niepokoju, bezsenności, poczuciu ogólnego zniechęcenia i rozdrażnienia, negatywnych myślach. Jeśli rano budzisz się ze ściśniętym żołądkiem i myślisz tylko o tym, jak bardzo nienawidzisz swojej pracy, najpewniej już dotknęło cię wypalenie zawodowe. Warto w takiej sytuacji rozważyć zmianę pracy, zwłaszcza jeśli mamy nad sobą szefa paranoika. Ochroną przed jego paranoiczną podejrzliwością jest jedynie usunięcie się z jego pola rażenia.

szlifujacy nożyczki na zdezelowanych cnc i w brudn

My mamy tak samo.

Byly pracownik
@To tylko ja.Robol.

Dlatego ja zmieniłem i teraz znów się chce żyć.

Dobra dusza
@Byly pracownik

Za wszystko co złe na cnc p52 odpowiada brygadzista kucharczyk. Prosze o tym pamiętać.

Dżordż
@Dobra dusza

Gdy traci sie szacunek i zaufanie u swoich ludzi to nie zrobi sie już nic choćbyś pękł. Amen.

Rownoleglobok

Najserdeczniejsze źyczenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy smacznego jajka i udanego smigusa dyngusa dla całego działu nożyczek a w szczególności dla chłopaków z cnc pozdrawiam

Rownoleglobok

chcący tylko dobrze zarobić

Jest takie powiedzenie ,że kto daje i odbiera.....

Buskowianka

Mam szczerą nadzieję że wielu z Was pójdzie w ślady Kolegi z cnc. A temu Adaśkowi się oczy otworzą i zacznie szanować pracowników, póki co dba Ale tylko o swoje układziki z lysym rudym dokładniej o to jak tu zarząd zrobić w konia i dac mu coś w kooperacje za kolosalne pieniądze, ewentualnie mu jakaś maszynę sprzedać za grosze. Serwis cnc 24/h godzina 22.10 łysy już nie odbiera tel. A pieniądze lecą. Drogi zarządzie przyjzyjcie się tym problemom, pracownicy to wszystko widzą , Wy nie, a oczy bolą.

Lolobrygida
@Buskowianka

Sobie nabić kabzę a drugiemu zabrać. Trzeba być bardzo naiwnym, żeby nie przewidzieć konsekwencji kiedy zabiera się niemałą kasę pracownikom i nie dotrzymuje sie słowa.

Kamena

Podziwiam was chłopaki z cnc.

Ups

Odchodzi kolejny operator cnc z nożyczek.

Stale niewyspany cnc men
@Ups

Wcale mnie nie dziwi że odchodzi. Na dziale atmosfera jest fatalna, zerowy szacunek do pracownika, na każdym kroku kamera, 3 zmiany, bardzo małe pieniądze jak na dzisiejsze czasy.

Joanna

@Praktyk pracujesz obecnie w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Pracy na jakim stanowisku dotyczy sytuacja, o której wspomniałeś?

Praktyk
@Joanna

Jest woda mineralna na dziale, herbata na przerwie , jest ciepło, na głowę nie pada , stawki od 8zł do 14 zł i masz sie cieszyć i nie narzekać.

szukam pracy

Myślę o pracy w Aesculap chifa w Nowym Tomyślu na produkcji. Stanowisko obojetne ważne żeby mozna było dobrze zarobić. Moje pytanie dotyczy stawki zasadniczej i premii .Ile można wyciągnąć na początek i pózniej po przyuczeniu?

Praktyk
@szukam pracy

Daj sobie spokój z chifą. Dziś wszędzie zarobisz dużo lepszą kasę. Chifa ma śmiesznie niskie stawki podstawowe oderwane od rzeczywistości a potem szczują cie premiami by mieć cie na wyłączność. Wcale mnie nie dziwi nadchodzaca fala odejść którą zarzad firmy lekceważy.

Zaniepokojeni z p52

Mamy dwa pytania do dyrektora produkcji: 1. Czy wie że na nożyczkach planuje się zamontowanie następnych dodatkowych kamer? nic na dziale nie ginie i jest to jedyny dział gdzie są kamery.Śmierdzi tu gestapowskimi metodami. 2. Dlaczego od lat negatywne wpisy są tylko o dziale nożyczek? zakład traci dobry wizerunek.

Ja bym dodała jeszcze to. Mobbing jest nielegalny Pracodawca ma obowiązek zapobiegać mobbingowi (art. 94 § 1 KP). Jeśli tego nie robi, albo sam dopuszcza się nękania, narusza przepisy. To kierownictwo zarówno poprzez obowiązujące w firmie/organizacji wewnętrzne dokumenty (regulaminy, kodeksy, procedury), a także poprzez swoją postawę modeluje zachowania w miejscu pracy. Wskazuje, jakie zachowania są niedopuszczalne, a na jakie jest zgoda i przyzwolenie. Pracownik doświadczający psychoterroru może rozwiązać umowę o pracę w trybie natychmiastowym, za przyczynę podając właśnie mobbing. Na drodze sądowej może domagać się odszkodowania, przy czym nie będzie ono niższe niż minimalne wynagrodzenie za pracę, zaś górna granica nie jest określona (w tym przypadku podstawą wniesienia skargi jest łamanie przepisów kodeksu pracy). Jeśli zaś nękanie przyczyniło się do rozstroju zdrowia, pracownik może domagać się zadośćuczynienia pieniężnego (w tym przypadku podstawą wniesienia skargi jest łamanie przepisów kodeksu cywilnego). Pogorszenie stanu zdrowia musi być poświadczone przez lekarza. Pamiętajmy – dochodzić swoich praw na drodze sądowej można w dwóch przypadkach: gdy w wyniku mobbingu pracownik doznał rozstroju zdrowia lub gdy w wyniku mobbingu rozwiązał umowę o pracę. Przed złożeniem pozwu do sądu, warto poszukać wsparcia instytucji prowadzących doradztwo dla ofiar mobbingu. Poradę można uzyskać w Państwowej Inspekcji Pracy. Na stronach pip.gov.pl znajdziemy poradnik dla osób doświadczających mobbingu (http://www.pip.gov.pl/html/pl/wydawn/pdf/mobbing.pdf) oraz dla pracodawców, jak zapobiegać mobbingowi. Do Państwowej Inspekcji Pracy pracownik ma prawo wnieść skargę na pracodawcę. Skutkiem takiego zgłoszenia może być wizyta inspektora w miejscu pracy. Niemniej jednak w jego gestii nie leży orzekanie, czy doszło do mobbingu, ani nakładanie sankcji. Do tego upoważniony jest sąd. Porady i pomocy można szukać także w działającym we Wrocławiu Krajowym Stowarzyszeniu Antymobbingowym (www.mobbing.most.org.pl). Stowarzyszenie organizuje szkolenia dla pracowników i, co ważne, także dla pracodawców, spotkania indywidualne i grupowe, podczas których udzielane są porady prawne i psychologiczne. Niewykluczona jest także interwencja u pracodawcy. Organizacja ma swoje oddziały w Krakowie i Łodzi oraz punkt konsultacyjny w Gdańsku. Adresy innych organizacji antymobbingowych, działających w różnych miastach dostępne są m.in. tutaj: http://nomobbing.pl/Adresy/Wazne%20adresy.php.

Anemonus cnc

Nagrywanie rozmów, w których uczestniczymy Przepis art. 267 k.k. jednoznacznie mówi o uzyskiwaniu dostępu do informacji (czyli treści rozmowy) nieprzeznaczonej dla osoby, która rejestruje rozmowę. Skoro jednak osoba rejestrująca rozmowę jest jej uczestnikiem, to nie sposób twierdzić, aby rejestrowała treść dla niej nieprzeznaczoną. Tym samym nagrywanie rozmów, w których się uczestniczy, nie może być uznane za popełnienie przestępstwa, o którym mowa w art. 267 k.k. . Podsumowując: • nagrywanie rozmów, których sami jesteśmy uczestnikami. To z kolei jest DOZWOLONE, niezależnie od tego, czy są to rozmowy prywatne, czy służbowe. Nie ma tu żadnych przeciwwskazań. Nagrywanie rozmów, w których bierzemy udział, jest jak to tak jak robienie notatek.

Młody
@Anemonus cnc

Nas się nagrywa non stop przez 24h na dobę, dlatego mam nadzieje że poczół jak my sie czujemy.

Szperacz

Serce to sie kroi jak zobaczy kwitek z wypłatą.

Stolec

Jak tam serce działu? Kolejne 200 zł mniej. Robcie jeszcze wiecej. Czekamy.

(Smog) zainteresowany

Skoro to dużo kasy kosztuje i nie liczy się ze zdrowiem pracowników tam pracujących to może Państwowy Inspektor Pracy wykona tą usługę taniej?

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o