Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

cnc

Czy to prawda ze Nowotomyska Izba Gospodarcza dba o to by firmy do niej należące nie podbierały sobie pracowników? Chifa i wiele innych firm do izby należy więc jeżeli to prawda to będzie problem ze zmianą w pracy w obrębie miasta.

bruce lee

pozdr cnc

szrek
@bruce lee

W chifie zarabia sie marne grosze bo to zakład samych dodatków.Spróbuj tylko zachorować a zobaczysz na kwitku troszkę więcej niż zasiłek. Wszystko jest tak zrobione by pracownik był na każde pierdnięcie i posłuszny jak owieczka. Oczywiście zakład daje poczucie stabilności tz wypłata nawet przed czasem, jakiś tam socjal jest ale atmosfera w zakładzie i podejście do pracownika jest na kiepskim poziomie.Gdyby było w NT czy w okolicy więcej zakładów już dawno przy tym podejściu do ludzi chifa miała by spore problemy kadrowe.

cha cha
@szrek

Chyba jesteś młodym młokosem bo pleciesz bzdury niesamowite takich zarobków jak w Chifie nie ma w pobliżu nigdzie więc przestań płakać tylko weż się do roboty

super_zarobek
@cha cha

No tak niskich nie ma nigdzie, w biurze po studiach 1500 netto, szał macicy na ulicy.

Taki on

JA PRACUJE 30 LAT I SIĘ Z Tobą zgadzam w 100 procentach.

MOLO

JA PRACUJE W CHIFIE PONAD 20 LAT PRZEDTEM PRACOWAŁEM U TAK ZWANYCH PRYWACIARZY I JEDYNE CO WAM MOGĘ POWIEDZIEĆ CIESZCIE SIĘ Z TEGO ŻE PRACUJECIE W TAKIM ZAKŁADZIE DOBRE ZAROBKI NA CZAS, CIEPŁO ,SUCHO,DOBRY SOCJAL ,PEWNA POSADA 8 GODZIN I DO DOMU A JAK NADGODZINY TO W PEŁNI ZAPŁACONE JEŻELI WAM SIĘ NIE PODOBA TO IDZCIE DO PRYWACIARZA I ZAPIEPRZAJCIE PO 12 GODZIN ZA 1200 RESZTA W KOPERCIE ZERO URLOPU ZERO SOCJALU

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
2 kc

co ty gadasz dziub przecież wisi ogloszenie.. przedstawiciel handlowy. znajomosc farmacji . tyle ze to na gdansk. ale w dzisiejszych czasach akurat to nie ma zadnego znaczenia.

2kc

a ja wam powiem jedno pracuje w tym zakladzie jakies 11 lat.. i moje spostrzezenia sa takie ze chifa w rozwoju zatrzymala sie jakies 15 lat temu. zauwazcie ze 15 lat temu zarabialiscie najwiecej chyba w okolicy a akordzie.. dostawaliscie po piec szesc tysi... minelo 15 lat i ile zarabiacie... ja w chifie tylko poracuje... a kase zarabiam gdzie indziej

ursa
@2kc

Zgadzam się z tobą w pełni.Co drugi gdzieś dorabia więc to mówi o zarobkach samo przez się.

Emeryt

Tak to wszystko prawda.Pracowałem w Chife i to inajlepsze firma..Może teraz inne firmy próbują też w NT coś produkować .Ale pamiętajcie Chifa to podstawa w NT .I jeszcze jedno zarobki to nie wszystko "..............chrońcie zakład ......

Do wszystkich pracowników Chifa

Pracujecie w najlepszym zakładzie na powiat a może Wielkopolska.Macie najlepsze zarobki,najlepszy socjal inajlepsze warunki socjalne czego jeszcze chcecie ? A może chcecie strajku bo jak wam to jes źle w tej fabryce.Poprostu weście sprawy w swoje ręce i otwieracie swoje nowe firmy z tym asortymentem co robi Chifa .POWODZENIA

Anioł

Komu zgłosić zły stan kryeseł na ktorych siedza pracownicy prototypowni?

usa

Byłam jakiś czas temu aby wypisano mi przydział na ciuchy.Nie wiedziałam że są jeszcze miehjsca w chifie gdzie czas zatrzymał sie w latach 70 czy 80 tych. JAk w tym syfie mozna pracować.Waszak i jego pani powinni się wstydzić.Czy prezesowi nie wstyd za taki stan rzeczy?Brakuje tam jeszcze aby na środku zrobic kupę.

Ańioł

Zapraszam na prototypownie pana bhpowca.niech zobaczy na jakich krzesłach musimy pracowac

toja

my już tak ciężko pracujemy, nie wiemy czy ktoś zauważył że coraz mniejsza grupa pracowników produkcyjnych musi zarobić na siebie i coraz większą grupę pracowników niby umysłowych więc proszę nie mówić jak ciężko mamy pracować ciężka praca to nie jest błaha sprawa

Oszukany

Na kleszczykach jedna grupa za wyrobienie 120 % dostaje od 500 do 700 zł a druga za takie same wyrobienie 100 do 200 zł Brawo mistrzu Piotrek i niech żyje nam długo twój pan Adam

anioł

Oj,z tym to się nie zgodze,majstrowie rządzą podwyżkami i basta.Kierownik tylko opiniuje ,a majster daje podwyżkę temu kto więcej dziobie i jest posłuszny jak mały piesek-wiedza i fachowość w oczach majstra i kierownika przedewszystkim to coś zupełnie niezwykłego jakby z innej galaktyki,i niech się kierownictwo zastanowi zanim podejmie decyzję o awansie,bo szkoda człowieka -majster niekiedy robi naopak tzn. nie zna się i on nie może ba nie ma takiego prawa aby być wyżej aniżeli kierownik.POZDRAWIAM ANIOŁ.

PS

Moim zdaniem największym problemem jest różnorodność płacowa pomiędzy poszczególnymi działami oraz brak jasno określonych zasad przyznawania podwyżki, ale to tylko moje zdanie.

Wszędzie wam żle.Dali gwiazdkę mało,dali bony mało .Zdzisław wam przeszkadza ....zwolnić .Co wy chcecie .Jak się wam niepodoba to idżcie pracowac do wielkopolski ,kiell,lub BERO

biznysmen
@Plus

albo do Patora Kołchozen Gmbh Co Ltd S.A.!

psikuta

Każdy kto coś powie apropo tego pana Rafała. Kończy na dywaniku u kierownika. Więc (usunięte przez administratora) nie dziwcie się że te tematy są poruszane tutaj. I właśnie kilku osoba z tego działu życzę nieszczęśliwego nowego roku!

kleszczyk

hmm...600+bony to standard od paru lat nic się nie zmienia.Nazwałbym to wegetacją anie dobrą płacą

nozycykasz

Dobre pytanie, bo nieco ponad 600 na rękę od kierownika + bony, to chyba nie dużo ?

katie melua

No to niezły terror na nożyczkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o