Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

rusek

Zróbcie coś z tym smrodem na cnc p52 bo jak sie wchodzi do Was to jak by sie koń zesrał.

F
@rusek

Kupe kasy to kosztuje

BRUCE LEE

Zastanawiające to fakt. Porozmawiam z kim trzeba.

przyjaciółka

W końcu przyszła kryska na matyska, teraz tak będziecie ru.chani co miesiąc. HA HA HA

byle kto
@przyjaciółka

Jaka kryska jak my od lat po dupi.e dostajemy .

Bc
@byle kto

Serce Działu.....

si en si men

Znowu nas wyru.chali z premią.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Kelezankizeszlifierni

Bo Wielkanoc się zbliża wielkimi krokami

Kelezankizeszlifierni

Koledzy w imieniu całej szlifierni dziękujemy Wam bardzo za niezłą 'podwyżkę' i prosimy o dalszą, jeszcze efektywniejsza pracę

Kelezankizeszlifierni

Koledzy w imieniu całej szlifierni dziękujemy Wam bardzo za niezłą 'podwyżkę'

Benek

Chciałbym pogratulować związkom wywalczenia podwyżki dla wszystkich pracowników 1,6% super

Zgnebiony
@Benek

Kawa dba o swoją du.pę a nie o ludzi.

Bobi
@Benek

To jest podwyżka na odczepnego,,żeby pracownicy niemówili ze niebyło podwyżki

Selena

Wyjęłaś mi to z ust. Już jakiś czas temu chciałam o tym napisać. Pracuję sumiennie od wielu lat i podwyżki nie dostałam już od bardzo dawna. Inflacyjnego nie liczę bo to kpina a nie podwyżka. Brak podwyżki przez dłuższy okres skutkuje olewackim podejściem do swojej pracy i to mimo woli.

Czopek w dupie
@Selena

Z zaszczutego i gnebionego niewolnika nie ma dobrego pracownika.Niech to dotrze do niektórych zakutych łbów.

Królewna śmieszka

Pracuję w chifie już prawie 10 lat i mam prośbe do dyrekcji aby wprowadziła w zakładzie system motywacyjny dla pracowników ale taki z prawdziwego zdarzenia. Ten który obecnie obowiązuje to system nagradzania przez kierowników swoich lizusow, kapusi, donosicieli, kablarzy, dupowłazów.

Marian

Trybik wracaj proszę źle się dzieje

bolec

Przestań pisac głupoty bo nam się dostanie po du..pie!

Kisielwmajtach

Cnc rozumiem doskonale Wasze problemy. Rudy majster( rude odrosty na głowie i ten rudy, mieki i rzadki niczym u nastolatka zarost) lis który udaje Waszego kolegę, robi Wam koło d..y. A później po cichu podbuntowuje Was na Adama po czym Wy jesteście najgorsi i to Wam się obrywa. Pozdrawiam Was serdecznie chłopaki z cnc.

Tańczący z wilkami

Zasobami ludzkimi trzeba umiejętnie kierować tyle, że nie na wyczucie po omacku a praktycznie i fachowo. Opierając się oczywiście na odpowiedniej literaturze czy kursach przygotowawczych. Każde działanie siłowe będzie skazane na porażkę.

Stoły

Cnc jesteśmy z Wami. Stoły

Krzysztof

Cnc trzymajcie się razem pozdr

Edwart Nozycoręki
@Krzysztof

Zastanawiam się dlaczego kilkoro ludzi z cnc traktuje się jak kompanie karną? Paru ludzi pracuje by ponad setka miała pracę. Ba! CNC to przecież ''dziecko'' kierownika a tam nigdy nie ma spokoju.Nierozumiem tego stanu.

Miś

Radzyń zabiera Adamowi nożyczki dlatego taki blady chodzi

Dyszel

Ktoś we co sie dzieje ostatnio z kierownikiem Adasiem? Lata jak poparzony ,wszystko mu przeszkadza. Czyżby kryzys wieku średniego? A może przemeczenie? Proponuje odpoczynek i włączyć na luz.

bolec
@Dyszel

Nie wiecie co zrobić? Jak cie zdenerwuje to na l4 i żeby lekarz wpisał mobbing.

dxter

Kurna ludzie co to za syf te nowe ciuchy. Chiński materiał z polskimi metkami. Polar kiepski gatunek a spodnie dzwony jak z lat 70ych. To ma być dobry wizerunek dla firmy?! Kpina!

@dxter

Aż strach pomyśleć jak nam będą chcieli zmienić obuwie zapewne zamówią nam chodaki albo drewniaki

Qwerty

Jak sie nazywa nowy kierownik narzędziowni?

@Qwerty

A no Dominik Knop zapewne

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o