Optident Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Optident Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Optident Sp. z o.o.?

DO Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Najlepiej ????

IzabelaR
Kandydat
 Pytanie

Witam. Ostatnia opinia została dodana dawno. Czy mogę dowiedzieć się jak aktualnie wyglada atmosfera w firmie? Czy sa możliwości awansu? Czy zarobki są atrakcyjne?

oki Nowy wpis
Pracownik
@IzabelaR

Atmosfera jest naprawde dobra. Pracuje tu już od pewnego czasu i mogę powiedziec, że zespół to jedna z głównych mocnych stron firmy. Jezeli chodzi o wynagrodzenia - zarobki konkurencyjne w porównaniu do innych firm w branży, moim zdaniem atrakcyjne

IzabelaR Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@oki

A jak wyglądają możliwości awansu ?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Optident M. Foubert, (usunięte przez administratora) Stój S. J. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

PAN-DOBRA-RADA
Pracownik

Po kilku miesiącach pracy juz jestem pewny: nigdy nie sugeruj się opinią na goworku, chyba że naprawdę masz setki takich samych opinii. Kwestia tego, że ludzie piszą tu wylewać swoje żale i tylko Ci. Najlepsza firma w jakiej miałem okazję pracować miała opinie 2.3 bodajże, tylko ze względu na to, że pracownicy jednego działu lali żale o niskich pensjach dla pracowników fizycznych co prawdą do końca nie było bo pensje mieli rynkowe. Pozostawiam do przemysleń i polecam Optident

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Optident M. Foubert, D. Stój S. J.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bezimienny
Pracownik

Optident oferuje duży wachlarz produktów, w tym też produkty najwyższej jakości, dlatego dość łatwo i z czystym sumieniem się je sprzedaje. Nie ma możliwości stracić pracy jak ktoś sumiennie ją wykonuje. Firma rozpoznawał a na rynku co mocno ułatwia nawiązanie kontaktu z klientem. Optident to takie micro korpo, ale z miłą atmosferą i bez zbędnych niedorzecznych sztywnych zasad, które występują w korporacjach. Wiadomo, zawsze jest się czego czepić jeśli ktoś szuka jednak nigdy nie było sytuacji, w której nie byłem wysłuchany. Pracuje już kilka lat i polecam dla osób samodzielnych i rzetelnie wykonujących obowiązki

Aleksander
Inne
@Bezimienny

Jak pracujesz kilka lat to jesteś dobrze zorientowany w zarobkach. Ile teraz płacą nowo przyjętym osobom? Podaj chociaż widełki finansowe, żebym mógł się rozeznać w zarobkach.

Leon_Zawodowiec
Pracownik

Firma robi świetne wrażenie. Wdrożenie sprawne i merytoryczne. Ludzie są życzliwi i zaangażowani Proces rekrutacyjny przeprowadzony w miłej atmosferze. W tej firmie możesz mieć realny wpływ na otoczenie. Wszystko zależy od Twojego nastawienia i zaangażowania. Nie pracuje w tej firmie długo ale póki co, szczerze polecam

Daria
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś może napisać jak wyglądają zarobki na stanowisku Pracownik wsparcia obsługi klienta?Z góry dziekuje

art_vandeley
Pracownik
@Daria

Zależy od Twojego doświadczania, bo stawki są różne.

Daria
Kandydat
 Pytanie
@art_vandeley

Mam duże doświadczenie. Jakie widełki?

Daria
Kandydat
 Pytanie
@art_vandeley

A wielki? Doświadczenie duże mam

Daria
Kandydat
@art_vandeley

Jakie są widełki

OPTIDENT sp. j.
Pracownik
@Daria

Dzień dobry Pani Dariu, w imieniu naszego działu personalnego zapraszam na rozmowę bądź do złożenia swojego CV - przez naszą stronę internetową https://optident.pl/praca/pracownik-dzialu-obslugi-klienta/ bądź przez popularne portale rekrutacyjne. Udzielimy Pani odpowiedzi na wszystkie pytania i dokładnie opowiemy o strukturze zarobków na tym stanowisku. Serdecznie zapraszamy, #teamoptident

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pan_Tadeusz
Kandydat

Osobiście byłem na rozmowie na wspomniane stanowisko. Jasno i klarownie Pani mi wyjaśniła w sumie to, co poniżej było już napisane. Praca polega głównie na kontakcie z klientem, sondowaniu jego potrzeb, przekazywaniu zapytań do handlowców z danego terenu lub umówieniu spotkania. Zdecydowanie odbiega to od typowego callcenter jakie znam. Każde moje pytanie uzyskało wyczerpującą odpowiedź więc nie zbyt rozumiem zasadność tego wpisu.. Osobiście trzymam za siebie kciuki i pozdrawiam Panią rekruterkę

graża
Pracownik
@Pan_Tadeusz

Dokładnie. Nie ma nic złego w call center, zwłaszcza jeżeli od razu mówione jest, co i jak będzie. Praca nie hańbi. A trudno o telefoniczną obsługę klienta, bez siedzenia na przysłowiowej "słuchawie".

Helmut
Były pracownik
 Pytanie

Obsługa klienta-wykonanie ponad 100 telefonów wychodzących dziennie i cele SPRZEDAŻOWE. W ogłoszeniu jest informacja o rekrutowaniu na stanowisko obslugi klienta, a ona jest tutaj elementem dodatkowym. Jak cały dzień lepisz pierogi i zapalisz 2 papierosy to twoje stanowisko nie nazywa się palacz papierosów. To w końcu obsługa klienta czy pozyskanie i sprzedaż?

1
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Optident M. Foubert, D. Stój S. J.?

generator_memów
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

A o co dokładnie pytasz?

kakasztan
Pracownik

Różnie było przez te lata, ale ostatnio nie ma co narzekać. Solidne wynagrodzenie, wyjazd integracyjny, bardzo energiczna atmosfera. Wiem dlaczego niektórym nie podobają się działania zarządu - bo trzeba pracować, a nie dłubać w nosie.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Optident M. Foubert, D. Stój S. J.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

wombat
Pracownik
@Pytanie

Na początku każdego miesiąca, bez żadnych opóźnień.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Czy firma Optident M. Foubert, D. Stój S. J. oferuje swoim pracownikom benefity pozapłacowe?

kanu_la
Pracownik
@Pytanie

Tak, jest multisport z przyzwoitą dopłatą. Regułą były zagraniczne integracje, przez pandemię przeniesione na wyjazd krajowy.

olejnik_kokosowy
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Bardzo maglują?

ja_klaudiusz
Pracownik
@olejnik_kokosowy

Myślę, że nie :) dużą wagą przywiązują do tego, czy wpasujesz się w konkretny dział. Całej reszty zawsze można się nauczyć w boju.

olejnik_kokosowy
Kandydat
 Pytanie
@ja_klaudiusz

A długo czeka się na odpowiedź?

ja_klaudiusz
Pracownik
@olejnik_kokosowy

Nie, tak całkiem zwyczajnie, całość nie trwa dłużej niż dwa czy trzy tygodnie.

Radek
Kandydat
 Pytanie

Widzę, że rekrutują państwo na stanowisko pracownika działu obsługi klienta ale w samym ogłoszeniu jest bardzo mało informacji, czy ktoś kto pracuje na tym stanowisku może powiedzieć nieco więcej na temat zakresu obowiązku oraz atmosfery pracy wynagrodzenia etc?

Inny
Kandydat
 Pytanie

A pracowałeś na tym stanowisku?

ja_klaudiusz
Pracownik

Z perspektywy lat powiem tylko, że rotacja jest normalna, ani większa, ani mniejsza. Są w firmach bardzo ruchome stanowiska i ... nie ma w tym nic dziwnego. Tak też jest u nas. W moim dziale akurat nie brakuje osób z dużym stażem. Szukacie trochę dziury w całym. Komuś się nie podobało, to się pożegnał, ok, nikt mu nie robił problemu. Naturalna sytuacja.

Mila85
Pracownik

Pracuję w Optident od ponad dwóch lat i polecam firmę każdemu kto chce pracować z zespołowymi projektami (na finalną decyzję Klienta mają wszystkie działy firmy), z fajnymi markami, a przede wszystkimi ciekawymi ludźmi. Owszem, są dni nerwowe gdy terminy i targety gonią, klienci naciskają, telefony szaleją, a w kolejce czekają kolejne pilne tematy. Ale tak wygląda właśnie praca w dzisiejszych szybkich czasach. Wszyscy są ASAP. Czasem jest ciśnienie, ale jak jest dobry zespół, to aż się chce działać. Grunt to współpraca i wzajemne zrozumienie . Jestem pod wrażeniem wiedzy, pasji i zaangażowania ludzi tu pracujących. A o poziomie niech świadczą zrealizowane instalacje sprzętu i to, że klienci wracają do Optident. Ponad 20 lat na rynku i ponad 5 tys obsługiwanych gabinetów , 35% udziału w rynku polskiej stomatologii - mówi samo za siebie, nie trzeba nic komentować :) Mimo sugestii kilku dawnych kolegów (którzy nie pracowali w firmie dłużej niż kilka miesięcy), praca w Optident nie jest dla mnie koszmarem. Lubię swoje obowiązki, a jeszcze bardziej lubię ludzi tu pracujących. Po dwóch tygodniach urlopu tęskniłam za ekipą. Od ponad roku panuje pandemia, a skład osobowy Optident nie zmniejszył się. Wydaje się, że jest nas więcej i wynagrodzenie wpływa idealnie w terminie ???? I chyba o to w pracy chodzi... W każdej firmie są plusy i minusy. W Optident da się wytrzymać ????

3
Pytanie
 Pytanie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Optident M. Foubert, D. Stój S. J.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Henry
Inne

Każda firma jest nastawiona na zysk bo charytatywnie nikt nie pracuje. Wystarczy mieć chęci do pracy i opinia będzie inna. Jestem zadowolony , mam dobre wynagrodzenie i fajna atmosferę stworzyliśmy

Patrycja
Inne

Firma nastawiona na zysk tak?

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Optident M. Foubert, D. Stój S. J.? Spoko traktują ludzi?

Zuzia
Inne

@Mala a gdzie znalazłaś ta ofertę pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Optident Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Optident Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Optident Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Optident Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Optident Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii