Optident M. Foubert, D. Stój S. J.

Wrocław

Opinie o Optident M. Foubert, D. Stój S. J.

Ja byłem na rozmowie na inżyniera serwisu to było ok, praca wyjazdowa bo urządzenia w całej Polsce mają pomontowane, ale też kilku serwisantów w innych miastach jest, generalnie fajnie by było jakby mnie przyjęli ale odzew mieli duży więc czekam na info. Kasa też wygląda ok.

Lukas

Witam, jak wygląda sytuacja na stanowisku serwisant? jak płaca ?

apokl

myślę @Alice że zalezy po prostu czy umiesz sprzedawac czy tez nie :P przecież ci ludzie nie dostaja premii bez powodu. Premia jest za coś, więc jak masz umiejętności i podejście do klienta to nie powinnaś mieć problemu

Alice

Część, jak wygląda w praktyce rozliczenie premii w tej firmie? Podobno starzy reprezentanci są w stanie dorobić sobie premią, a co z nowymi? Na ile szybko wchodzac w te firme można sprzedać tak drogi sprzęt?

Klaudia

Cześć znalazłam ofertę pracy w optident Recepcjonistka - Pracownik działu obsługi klienta chciałabym się dowiedzieć na temat zarobków i trochę o obowiązkach na tym stnaowisku może ktoś miał przyjemność pracować bądź tez wie jaka atmosfera panuje na recepcji każda informacja mile widziana ^^ Pozdraiwam,

Bardzo sympatyczna firma, mili wspłpracownicy. fantastyczny dyrektor marketingu niestety mało profesjonalna. Nawet jak dobrze pracujesz i wykonujesz z powodzeniem wszystkie polecenia dodając własną kreatywność to możesz z dnia na dzień stracić pracę, bo wszystko zależy od humoru i \"wizji\" prezesa w danym dniu. Żadnych procedur, zakresu obowiązków, organizacji kompletny chaos i luz oraz niedomówienia. No i niestety duża rotacja a w przypadku takiej malutkiej firmy to aspekt bardzo negatywny. Klasyczne polskie niebiznesowe ( w znaczeniu pejoratywnym ) podejście do tematu prowadzenia firmy. Jak najmniejszym kosztem jak najszybsze zyski bez planu przygotowania i inwestycji - na hurra. Nie wymaga komentarza.

Dodaj opinie o optident - Wrocław. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw opinię o Optident M. Foubert, D. Stój S. J. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optident M. Foubert, D. Stój S. J.