Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Nicola Galla

Pozdrawiam wszystkich znających znaczenie słowa kua szyty pyk pamiętajcie Majster jest tylko jeden.......

LOVE

O jakich zasobach ludzkich my tu mówimy. Rządzący nie znają takiego terminu. Na dzień dzisiejszy w zakładzie pozostała "garstka" ludzi którzy mają pojęcie o pracy reszta to osoby które siedzą dla ZUS -u bo mają własne firmy i osoby którym się nic nie chce, no i słynni emeryci którzy w życiu się nie napracowali . Przy każdym zwolnieniu pracownika jego obowiązki są przekazywane na innego pracownika i w chwili obecnej każdy pracuje za trzech, więc proszę się nie dziwić, że ludzie się zwalniają. Scenariusz z nożyczek powtarza się teraz na PMN z dnia na dzień sypią się zwolnienia a będzie jeszcze gorzej gdy tak jak na nożyczkach zaczną odchodzić operatorzy. Przechodząc codziennie koło zakładu zastanawiam się gdzie jest ta słynna "brama" za którą stoją kolejki i czekają po trzy osoby na każde stanowisko jak nam się ciągle wmawiało. Nasz zakład nie długo będzie przypominał drugi Radzyń - o wyrobieniu nie będzie mowy a braki będą wywożone taczkami.

Wieśniak ze wsi
@LOVE

To sum te łoszczędności którymi majum się wykazywać kierowniki przed Błożkiem bo jak nie to won ze stanuwiska bo przydzie inny-młodszy.Tytanic tonie.kłyrwa! Ratłunku!

Botak

od Radzynia to Ty sie odpierdol

Kua szyty pyk

Panowie i panie przestańcie płakać! Na Chif-ie się świat nie kończy trza zmienić te środowisko i po bólu Wiem z doświadczeniem;) Pozdrawiem prawie wszystkich z nożyczek

Wiera
@Kua szyty pyk

Ja też wszystkich pozdrawiam z nożyczek. Oprócz dekla Piotra, Adama i Damiana. Ta banda nie warta jest funta kłaków.

LOVE

Prawda jest taka, że jak odejdzie reszta starych kierowników to młodzi sami się wykończą w tym chorym wyścigu szczurów. Oni przecież nawet ze sobą nie rozmawiają. Podglądają tylko swoje słupki który jest lepszy a zapominają, że powinni wspólnie wypracowywać cel dla zakładu. Każdy z kierowników czuje się jakby był właścicielem tego zakładu. Każdy dział rządzi się innymi prawami.....inne zasady co do przerwy, urlopów, przepustek, podwyżek,nadgodzin, obowiązków, BHP. Totalna paranoja......Jeden zakład a na każdym dziale inny regulamin. Da się zauważyć , że góra nie ma pojęcia o zarządzaniu tak dużą grupą ludzi. Byłemu dyrektorowi produkcji który karierę zaczynał od warsztatów szkolnych nie dało się wmówić ,że się czegoś nie da. To on sam wskazywał rozwiązania na niektóre problemy, a dzisiaj,,,,,,przychodzi dyrektor, kierownik czy inżynier i pyta się jak to zrobić - pracownika. Dlatego można im wcisnąć każdą ściemę i łykają jak świeże bułeczki.

Radzio
@LOVE

Pytaja sie ale tylko na poczatku.Jak tylko troche wiedzy im sprzedarz maja cie głeboko w du,,pie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Janek Bo

Prawda jest taka, że jak odejdzie w tym roku reszta starych kierowników to będzie już w ogóle grupa wzajemnej adoracji wśród kierownictwa. Tak jak napisał przedmówca, liczą się tylko słupki i wykazanie się przed wszystkowiedzącą Panią z magazynu która uważa że jest Bóg wie kim. Najważniejszy na działach jest cel, człowiek się nie liczy co sami pracownicy odczuwają w atmosferze, jak i w zarobkach (kiedy ostatnio była jakaś znacząca podwyżka ludzie ?? ) . Zamiast lepszych warunków życia, spada wyrobienie, wypłata i chęć do pracy w tej firmie. Ale grunt że szefostwo jeździ coraz lepszymi samochodami a związki przymykają na ten cały bałagan który obecnie panuje oko, bo przecież lepiej jeździć w spokoju na wycieczki niż wziąć się do roboty żeby zmienić ten stan rzeczy. Wcale mnie nie dziwi ze się ludzie zwalniają z nożyczek i PMN, jeśli nic się nie zmieni ostatni zgasi światło i zobaczymy z czego będą składali narzędzia na stołach...

Edziu
@Janek Bo

Za kilka lat producji w chifie już nie bedzie. To jest raczej pewnie sądząc po tym co robi góra.Zostanie kompletacja i sterylizatornia.To są dzialy które nie generują dużych kosztów za to przynosza duzo zysków.

OOO

WSZYSTKIE ZŁE RZECZY W ZAKŁADZIE ZACZĘŁY SIĘ GDY ZMIENIŁ SIĘ DYREKTOR PRODUKCJI A POTEM PREZES TA BANDA KTÓRA OBECNIE NISZCZY TEN ZAKŁAD TO LUDZIE Z GŁOWĄ W CHMURACH LICZĄ SIĘ DLA NICH TYLKO SŁUPKI I ZYSKI ALE ZAPOMNIELI ŻE KAPITAŁ LUDZKI JEST BEZCENNY PANOWIE OBUDZCIE SIĘ BO LUDZIE WAS OLEJĄ TAK JAK WY OLEWACIE SWOICH PRACOWNIKÓW TYM BARDZIEJ ŻE BEZROBOCIE NA NASZYM TERENIE PRAKTYCZNIE NIE ISTNIEJE

Prawda
@OOO

Do tego wszystkiego należy dodać fakt, iż Radzyń jako karta przetargowa w jakichkolwiek negocjacjach staje się coraz słabszym argumentem. Ludzie potrafią liczyć nie tylko w NT, a druga sprawa - to fakt, zakład na wschodzie nie jest tworem samowystarczalnym.

Jacobs

Mogą, mogą tylko nie zawsze chcą bo walka z górą nie wyjdzie im na dobre.Lepiej sie dogadać po cichutku.

Danka

Pełna zgoda. Czas wybrać przewodniczącego oraz zarząd, któremu będzie się chciało robić coś dla zwykłego pracownika. To co mamy obecnie to jakaś proteza związkowa. Administrują i dbają o swój tyłek. Jak mają ci pomóc to okazuje się, że praktycznie nic nie mogą.

NT5

W chife nie ma związków zawodowych -jest tylko biuro podróży 'Solidarność '

Ala

Koledzy co powiecie o związkach zawodowych w naszym zakładzie.Czy warto sie do nich zapisać i płacić wcale niemałe składki? Pracuję od roku i zastanawiam się co zrobić bo słyszałam niechlubne opinie o kierujących związkami w Chifie.

Edmund

W szkole to był dopiero leń i nygus. Ludzie się nie zmieniają aż tak bardzo.Niestety.

XYZ

Dział PMN = TOTALNE DNO, pensje spadły o ok 1000zł, ludźmi rzuca się jak marionetkami - RAZ TUTAJ, RAZ TAM... Brygadzistka, która nigdy nie wie o co chodzi lata przez pół dnia ze swoimi karteczkami, a drugie pół spędza paląc papierosy... Kontroler jakości, który boi się własnego cienia, technolodzy, którzy na stworzenie PRAWIDŁOWEGO rysunku technicznego potrzebują średnio 3 lata... Dosłowny cyrk na kółkach, a najlepsze jest w tym wszystkim to, że nikt z przełożonych nie widzi w tym nic złego i nic z tym nikt nie robi...

Mikro-ntp80
@XYZ

Jesteś taki cwany weź odpowiedzialność całego działu na swoje barki zobaczymy jaki ty bedziesz majstrem i jak ty bedziesz latał z karteczkami cwaniaczku .

XYZ
@Mikro-ntp80

No i właśnie po takich wypowiedziach jak Twoje można rozpoznać prawdziwego cwaniaczka... No cóż prawda solą w oku jak to się mówi...

regeneracja
@XYZ

Majster bolek rządzi ats.

@mikro-ntp80
@XYZ

Zgłoś sie na majstra a potem cwaniakuj !!!anie tel w reku i szuka wyrobienia

Rudy 102

Jak ma być dobrze w tym zakładzie jak prezes jest po szkole rolniczej ....dyrektor jeszcze nie dawno pakował meble w kartony, a żaden kierownik produkcji nie wywodzi się z produkcji. Panowie doprowadzili do tego, że zakład ma najgorszą opinię w mieście. Przychodząc do tego zakładu jest się traktowany z góry jako złodziej i nierób. Zakład na dzień dzisiejszy nie zapewnia żadnej stabilizacji. Dzisiaj się pracuje "tu" jutro "tam" . Ciągła mieszanina, ale trzeba się jakoś ratować jak zwolniło się ponad 100 osób. Choć Titanic był niezatapialny to i tak zatonął u nas także nie ma już odwrotu.

Kadafi

W tmtych zakładach które wyżej wymieniłeś wypłaty są rowniez kiepskie.Taka sobie zmowa płacowa małomiasteczkowa i zatrudnianie ukrainców. Niestety na minus dla chify to brak rozwoju i coraz gorsza atmosfera. Niestety wiekszośc ludzi traktuje chife jak krowę dojną a nie jak zakład pracy.

Pracownik chify

Do ludzi którzy chcą pracować w chifie jak sa jacyś despercaci to odradzam idzie do bero albo Wielkopolski bo w chifie na godne życie nie zrobicie tylko ubogie. A co na temat chify jej opini to zarobki bardzo marne darmowy cyrk co miesiąc można pośmiać się aż do łez to chifa potrafi zapewnić , zrujnowanie zdrowia psychicznego bo atmosfera jest do niczego i wiele innych złych rzeczy nic dobrego. Chifa to ostatnio największe dno w Nowym Tomyślu

ChifatoHIV
@Pracownik chify

To prawda. Smutne, że firma tak upada. Pracujemy coraz więcej, zdajemy coraz więcej narzędzi (mam na myśli NT5, nie wiem jak jest na innych działach) mimo kryzysu z brakiem ludzi na CNC a co robi góra? Olewa problemy produkcyjne i śmieją się z naszych uwag na porannych zebraniach. Swoją drogą jakim **** trzeba być, żeby organizować te poranna i popołudniowe zebrania i w ogóle nie wyciągać z nich wniosków? Jeśli zgłaszamy problem, a brygadzista/kierownik/mistrz produkcji śmieje się nam w twarz...sorry, ale nie ma ludzi niezastąpionych, a niebieskich i tak jest za dużo jak na mój gust. O wypłatach szkoda gadać, bo po dzisiejszym przelewie mam ochotę wbić zęby w ścianę i za przeproszeniem żreć tynk z rozpaczy.

Joanna

Na forum nie piszemy o konkretnych osobach. Odsyłam do regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin Skąd wiesz @NT5 o tych zmianach w regulaminie? DLaczego pracodawca obniża pensje? Nie boi się, że pracownicy się zwolnią?

NT5

Niedługo będą wprowadzone zmiany w systemie wynagradzania pracowników polegające na obniżeniu ich pensji.Będzie wprowadzony nowy regulamin wewnętrzny żeby nikt przypadkiem za dużo nie podskakiwal że mało zarabia.Robią tak bo sprawdzają czy ktoś będzie szumieć po takich zmianach(związki zawodowe )a że nikt nie będzie to............będziemy pracować ciężej za mniej.Pozdrowienia dla pana Adama-mam w (usunięte przez administratora) straszenie mnie radzyniem.

Klara Weritas

Ja bym to nazwała inaczej ale niech już tak zostanie.

olo

Najpierw rozwalił prawie wszystko a teraz kasę rozdaje.Co za brak kompetencji...

cnc men

Adaś rozdaje nowe aneksy z lepsza kasą. Hi hi. Teraz!? Przecież nam o nic innego nie chodziło no może jeszcze o spokój na dziale. Strach obleciał co?

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o