Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

w obronie n koszulki

agata zajmij sie sobą i tomusiem a nie pisaniem o niebieskiej koszulce 2 h siedzisz przy tomaszu 2 na telefonie 2 w kiblu a reszte udajesz ze pracujesz i usmieszki walisz .ile jeszcze rozbijesz małżenstw

do w obronie
@w obronie n koszulki

Ciekawe która jest taka wredna, pani A, pani K czy może pani M ?

do w obronie
@w obronie n koszulki

Ciekawe która jest taka wredna, pani A, pani K czy może pani M ?

Asfalt
@w obronie n koszulki

Żryjcie się więcej, góra zaciera rączki i nie musi robić NIC - sami się psychicznie wykończycie. Nikogo bronić i oskarżać nie będę, ludzie są różni i każdy ma swoje za uszami. Musicie jednak wywlekać brudy nawet na forum? W pracy uśmieszki, po pracy mordownia na forum. "Dobra" robota.

asfaltowa
@Asfalt

To jest właśnie Nt5, najpierw uśmieszki, a jak się obrócisz, to ci nóż w plecy wbiją

Mający wszystko w dupie
@asfaltowa

Taka prawda każdy z tego działu Cię obgada za plecami. Tu uśmiechy hihy pozartujecie sobie a 5 min pozniej rabie ci (usunięte przez administratora) jak nagorszego wroga Sami falszywi ludzie. Nie będę się wypowiadal kto z szlifierni jest najgorszym nierobiem bo to nic nie da . Każdy robi jak chce i jak może. Niektórzy robią szybciej niektórzy wolniej nie każdy jest równy ale jak wstaniesz to już obserwatorzy patrzą gdzie idziesz i z kim gadasz A sami lepsi nie są. Ludzie ogarnijcie się w końcu bo obgadywanie nic nie da!! Jak macie do kogoś problem to mu to powiedzie A nie piszecie na forum lub spojrzcie na siebie najpierw .

Tur
@Mający wszystko w dupie

Na szlifierni trzeba sie przyjzec pracy pani basi ktora to potrafi wiecej czasu przechodzic po innych dzialach i przejeść niz pracowac i oczywiscie prace na pierwszej zmianie konczy o 13 a na drugiej o 21 a do brania premi to pierwsza. nikt z gory tego nie widzi?

Obrona
@w obronie n koszulki

Co macie do Agaty ? Pracuje jak każdy inny A to że jest z Tomkiem to jej prywatna sprawa. Gada z nim jak z każdym innym na tym dziale.Czy to pierwszy związek na tym dziale że aż taka to sensacja ? No chyba nie . Nie pozdrawiam serdecznie .

stoly
@Obrona

Zawsze jakiś pajac ma problem ale w oczy powie.

stoly
@stoly

Nie powie

A
@w obronie n koszulki

Hmmm... Niby w g...nie wchodzić ale czasem trzeba. Zajmuję się sobą, masz coś do mnie to miej odwagę i powiedz w twarz. To samo dotyczy wielu pomowionych tu osób. Chciałabym wiedzieć kto pisze to wszystko i czy taki mądry byłby twarzą w twarz. Zapraszam do konfrontacji jakby co. Prywatne życie.... patrzcie na siebie. ...Dziękuję wszystkim za wsparcie, dużo to znaczy. Pozdr dla stołów..a dla osoby, która to pisze.... żal mi Ciebie. I możesz w d...mnie pocałować.

pomocna
@A

Brawo Ty, moim zdaniem osoba która to napisała(w obronie n koszulki), to ta sama co ostatnio zaatakowała tutaj Sławka, a jeszcze wcześniej Grażynę i Beatę. Podobny ton i sposób wypowiedzi, na waszym miejscu skierowałabym sprawę na drogę sądową z tytułu o którym mowa w art. 212 § 1 k.k. Czas wyplenić ścierwo.

Megi
@pomocna

Dokladnie!! Czas wkoncu sie wziąść za tą osobę... Interesuje sie zyciem innych... Wiec dajmy tej osobie troch. wrazen w zyciu, czyli osoby obrazone tutaj niech zglosza sprawe do sądu. Wkoncu i ta osoba będzie miec ciekawe zycie lazeniem po sadach i nie bedzie miala czasu interesowac sie innych zyciem!!!! :)

Żal
@pomocna

Najlepiej poprostu nie zaprzatac sobie tym glowy. Co nie w oczy sie nie liczy i tyle. Pomyslcie jaką, osoba piszaca tego typu posty, musi mieć odwage ze robi to w tym miejscu anonimowo. Żadną

Joanna

@Ja ty on a czy pracownicy firmy Aesculap ChifA nie mogą zgłosić się do związków i zapytać czy mogą im pomóc? Może częste upominanie by wtedy poskutkowało? Pamiętajcie również, żeby nie opisywać innych pracowników na forum. Forum służy opisaniu pracy.

Chciałem się przenieść na regeneracje ale słyszałem ze z kontroli Pan A jest bardzo nie przyjemny. czy to prawda?

@Zainteresowany

Pan andrzej jest bardzo w porządku dla tych co sa w porządku dla niego.

Żal d...ściska.

Witam o uszy mi się obiło że,związki mogą zorganizować protest tylko 60% załogi musi się podpisać,co o tym sądzicie?Moim zdaniem to dobry pomysł jak zakład straci pare milionów to może zażądowi otworzą się oczy i zaczną pracowników doceniać i w końcu dadzą podwyszki konkretne a nie 2-3%.

poieram strajk
@Żal d...ściska.

W końcu, ile można czekać, mam nadzieję że zorganizują go jak najszybciej

Eryk
@poieram strajk

Strajk ok, byle postulaty były sensownie opisane. Kasa to nie wszystko, trzeba jeszcze wziąć się za tych kierowników którzy ludzmi pomiatają. To głównie przez ich zachowanie w stosunku do pracowników są te masowe zwolnienia.

@Eryk

Kierownik robi to co każe mu dyrektor, bo to przednim odpowiada, tak jak ty odpowiadasz przed brygadzistą.

@popieram strajk

Jaki strajk.nikt nie zgodzi sie żeby zorganizować strajk.związki tylko patrzą na siebie a nie załogę

@bogu

To zrób coś, żeby stało się inaczej

@popieram strajk

Jako jedna jednostka nic nie zdziałasz.cala załoga musi tego chcieć.kolejna osoba wypowiedzenie przyniosła.tak jak było mówione po nowym roku zostaną tylko ludzie którym brakuje do emerytur,a młodzi uciekaja do konkurencji.np.phenix

Łedek
@popieram strajk

Główn.no prawda. Dyrektor jest równy chłop tyle ,że o wiekszości nie wie co odwalają niektóre kierowniki. Umie co prawda czytać ale sam zbytnio mało młoże. Błożek żondzi. Za tego trza się wzionć.

Wera
@bogu

Uciekaja bo zarabia sie coraz mniej ale glowna przyczyna to podejście do pracownika. Po kilku latach traktowania jak smiecia wiekszośc ma dośc i mówi nie!

@Łedek

Dyrektor produkcji a nie prezes, przecież siedzi nad Nt5 więc chyba wie co się dzieje

ertopek
@popieram strajk

Pewnie że cos tam wie ale gów...no może.

Archanioł
@Żal d...ściska.

Prędzej Kawa w pory narobi.On o swoją (usunięte przez administratora) się martwi i tak idzie przez lata.Na wiosnę i tak będzie na l 4 .

Ela
@Archanioł

Wybory są niedługo. Wybierzmy nowego przewodniczacego lub przewodniczącą. Ludzie ! Tylko nowa ekipa we władzach związku jest w stanie cokolwiek zmienić. Starym prykom nie zależy na ludziach tylko na własnym świętym spokoju. Pojechac na wycieczkę, nachlać się to jest najwazniejsze.

Witek super rada
@Ela

Własnie! Najwyższy czas by kobieta została przewodniczacą związku. Kobiety są mniej przekupne, i dotrzymują słowa. Trzeba namówić panie by wzięły udział w nadchodzących wyborach. Głosujcie na panie w tym roku a nie na grubych leniwych starych ramoli.

@Żal d...ściska.

To już chyba odpowiedni moment aby na wyborach odsunąć obecnych przewodniczących związków i w ich miejsce weszły bardziej ambitne osoby. Kolejny rok i kolejny brak zmian i stan wegetacji. Ludzie się zwalniają co kiedyś w tej firmie było nie po pomyślenia a zarząd chify wogule nie reaguje to nie jest normalne. Oferowane stawki płacowe pracownikom przy dzisiejszych kosztach utrzymania to jest wstyd na firmę o takiej renomie i pozycji na rynku. Fundament firmy leci na r*j, za nic ma się doświadczenie i staż pracy ludzi. Wg rządzących na miejsce jednego pracownika jest dwudziestu innych. Jeszcze ten cały film co ma promować firme który tworzą, ludzie dają nogę jak tylko mogą nie próbują zatrzymywać a oni chcą ludzi zatrudniać i zachęcić do obsadzenia nowej hali którą budują. Na jego końcu w formie puenty zamieścił bym tabelę z oferowanymi stawkami godzinowymi. Przy okazji podwoił ochronę, żeby te tłumy chętnych portierni nie rozje*ały. Chętni przyjdą i po paru miesiącach zrezygnują.

P20
@Pracujący 01

Bo im duma nie pozwala zatrzymać doświadczonego pracownika. To są jełopy przez duże J. Zobaczcie ilu młodych co konczyło szkołe chifoską spier..dolilo do innych zakładów! Kto do tego dopuścił! Kur..wa! Prowadzi sie szkolę przyzakładową by mieć zastępowalnośc pokoleniową a tu dopuszcza sie przez niskie płace do tego, że młodzi uciekają po roku lub szybciej i nic sie w tym kierunku nie robi by ich od tego odwieźć. Chory zakład, chorzy ludzie u góry.

tryka
@Pracujący 01

Tych chetnych dajcie od razu na nt5.Spier@olą jeszcze szybciej.

dolar
@Pracujący 01

Nowa hala to sterylizatornia. Pewnie kilkanascie osob max bedzie to obsługiwało.

@dolar

Jeżeli będzie jak mówisz to znając życie, będzie to zbiór "przypadkowych" zatrudnionych osób.

@Pracujący 01

Jesli ktos jest zainteresowany stawkami to zaczynaja sie od 4 zl.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Prośba do kogoś zarządzającego na NT3 - zróbcie coś z Panem MP z fanuców - ten człowiek potrafi chodzić cały dzień po dziale i zajmować się tylko rozmowami i pierdołami - tu podpytać, tam podsłuchać i przekazać dalej wiadomo komu... gdzie drugi operator musi zajmować się wszystkimi maszynami żeby produkcja nie stała...

Hej jak wygląda praca na dziale regeneracji? Bo zastanawiam się nad pójściem do pracy. Jak płaca i atmosfera

Życzliwy
@Tomek

Człowieku tylko nie regeneracja. W ogóle nie przychodz do Chify. Dobrze Ci życzę

kropek
@Życzliwy

popieram cię współpracowniku

On

A co sądzicie o ciuchach? Zmiana na lepsze? Jeden plus jest taki ze pralki nam się nie zasyfiają.

Elektroencynomonograf
@On

Materiał jedynie na szmaty, mi osobiście się nie podobają.

Megi
@On

Inne ciuchy byly testowane a inne dostalismy...

Beka

Ładne wyrobienie na NT5 prawda chłopaki? Znów będzie 1500 czy max 1700? Hahahahahha

Ciekawy
@Beka

No to na co czekasz?! W około kilka firm które lepiej płacą. Zamiast narzekać to miej jaja i połóż wypowiedzenie na stole. Zostaną bez fachowców to wtedy im się oczy może, zaznaczam może otworzą.

Lechu
@Beka

To jaki tam macie próg wyrobienia? Czy każdy indywidualnie?

Wujekdobrarada
@Ciekawy

Aż tak różowo na rynku pracy nie jest, choć w obecnej sytuacji nie trudno będzie znaleźć firmę co zapłaci więcej. Piszę to z perspektywy osoby, która niedawno się zwolniła z NT5. Przez 5 lat było dobrze, perspektywy były dobre i co? Wystarczyło podjąć kilka błędnych decyzji (odnośnie chłopaków z CNC) i posypało się wszystko jak domek z kart. Z 31/32 tysięcy spadliśmy na ryj, ludzie uciekają i tyle, bo na poprawę chyba się nie zanosi. Pozdrawiam

dera
@Wujekdobrarada

Nic nie dzieje sie bez przyczyny. Adaś juz dawno powinien być przeniesiony np. na kuznię. To do czego doprowadził nie ma wytłumaczenia.

Z kuźni
@dera

Nie chcemy tu go!!!!

Życzliwy
@dera

Przeniesiony na kuznie... Ale tu potrzeba ludzi takich co mysla logicznie... Ale chwilka slyszalem ze potrzebuja Pracownikow Fizycznych wiec pewnie by sie przydal... Na poczatku nie zle placa 1800zl..aa Warunki tez sa super a przewaznie Latem jest fajnie cieplutko, skladac podania praca czeka...

Szczery

Zwiazki tylko dobre dla tych co jeżdżą na wycieczki.. Nic innego nie robią dla nas. Skladka wzrosla przez 4 lata o drugie tyle.. Wypisujcie sie....!!! Ludzie ktorzy siedza w zarządzie to chamy... Zero szacunku do czlonka zwiazku oczywiscie mowimy tu o solidarnosci...bawią sie za nasze pieniadze.. Zresztą juz nieraz przylapani, teraz sie pilnują. Brak slow.. Czas na inną ekipe zrobcie cos z tym!!!!!

Wkur.....
@Szczery

Podpinam sie pod Temat.... Ktos tu cala prawde napisal na temat Solidarnosci...Darmo Zjady... Ale oni tyle dla was robia.... Wycieczki paczki itp.... Ludzie obudzcie sie wkoncu..... Oni tylko żeruja na was...

pracownik....

Nie wiem czy wiecie ale na mikro zdiagnozowali u pracownika świerzb :D więc życzę miłej pracy ha ha ha......

No no no
@pracownik....

Milej pracy ale dla wszystkich????przypominam ze ciuchy skladowane sa razem wiec milej pracy dla calej chify... Te ciuchy to jest jedna wielka porazka.. Obrzydliwe....

Solidarnośc, Metalowcy wybory

Wybory do władz związku 2018r. Pokażmy środkowy palec obecnym przewodniczacym związków, którzy przez ostatnie lata nic dobrego dla ludzi nie wywalczyli. Idzcie na wybory, namówcie nowych ,młodych, chętnych do pracy we władzach związku. To nic strasznego. Wszystko jest w sieci jak i co .Odwagi!

Bartosz

Hej a co słychać na cnc na nozyczkach? Jak sobie dajecie rade?

skalpel
@Bartosz

Nie dajemy radę rady rady.

ja.....

Skopiowane z innej strony (dla czepialskich) "Chcialem dodac tylko do tych waszych wpisow ze chifa jest i dobra i zla pracowalem w tym zakladzie 10 lat i stwierdzam ze w tym zakladzie bylo by zupelnie inaczej gdyby pracownicy polazali tym wszystkim kolesia na stolkach i przypomnieli dzieki komu oni wogole maja pieniądze a Wszyscy dobrze wiemy ze dzieki naszej pracy rąk,doswiadczeniu itp. Przypominam rowniez ze w tym zakladzie sa robione narzedzia medyczne ,ktore ratuja ludzkie zycie wiec powinismy byc traktowani poniekad jak lekarze ale niestety jezeli dalej kazdy bedzie tylko madry w grupach dzialowych przy siupsianiu co ten ,co tam ten to za przeproszeniem hu sie zmieni .Strajk ludzie i koniec tematu a nie pozwalacie soba pomiatac przez lizo dupcow i innych kolesi .Dwu dniowy strajk przypomni tym chama na stolkach o tym dzięki czemu maja upasione geby,a straty ktore by poniesli dzieki strajka otworzylo by im oczy ze jednak ludzie sie ich nie boja i w koncu dali by godne podwyżki a nie 0,40 gr i moze tez by zaczeli mniej okien wymieniac jak to robia dotychczas pozdrawiam kolegow"

Ortografik
@ja.....

*kolegOM *strajkOM

ja.....
@ja.....

Ja tego nie pisałem czytaj początek.

Projekt X

Jak tak czytam te wszystkie komentarze to stwierdzam, że Ci wszyscy którzy tu się udzielają mają bardzo duży problem, ale ze sobą. Hahahahaha. Jak wam się tak nie podoba w tej firmie to co tam siedzicie?! Na waszym miejscu to już dawno bym się zwolnił. Jak widać atmosfera na dziale nożyczek jest fatalna. Ale to zasługa samych was, czyli pracowników. Zamiast pracować, to każdy tylko patrzy jak tu komu dowalić. Ten taki tamten jeszcze gorszy. Ten się obija tamten na komórce siedzi, itp. No żenada i to straszna. Aż się tego czytać nie chcę.!!! Niech każdy zacznie od siebie a może się poprawi. Każdy na każdego jedzie i to po bandzie, a sam jest nie lepszy. Pomyślcie czasem zanim coś napiszecie.

Edziu
@Projekt X

Przyklad idzie z góry. Jak sie widzi przez lata co robi kierownictwo i majstry to zwykły pracownik po prostu inaczej nie umie sie zachować. Robi podobnie lub gorzej. Adas sam jestes sobie winny. Sam sobie to wychodowaleś a teraz masz pretensje.Sam jestes żałosny.

@Projekt X

O tym samym wspominałem tutaj już nie raz, ale do tych pustych łbów nic nie dociera

Wacek

Sławek Ś. NajwięksZy opierdalacz na dzielę nt5 łazi i nic poza tym tylko mu baby w głowie poZdrawiam zatroskany czytelnik ..

Wqurw
@Wacek

Daleko nie trzeba szukać drugiego przypadku, Jakub Nowi.. Gościu przeszedł z tamtej zmiany bo majster mu nie dawał sciemniac, a tu robi co Chce, codziennie kolenda po dziale. A tel to jego okno na świat, ino fb i nic więcej.... Majster weźcie się za to...

taki i owaki

Radzę poczytać kodeks karny art. 212 § 1 k.k.

taki i owaki

Z resztą nie tylko jego, całej reszty tu pomówionej i obrażonej również

znajomy

Gdzieś już to słyszałem he he pozdro..

Beka z was
@Wacek

A bracia G. Oraz na samym końcu K.K. na początku M.Sz. , W.P. i K.W. ? Ilu tu takich?

@Beka z was

I oto pełny obraz ludzi pracujących na Nt5, patrzeć na innych, nic im nie powiedzieć, a na dodatek samemu się opierdzielać. Chamstwo i buractwo w czystej postaci. Do tych co myślą o pracy na tym dziale, ODRADZAM TAM PRACOWAĆ, TYLKO NERWY STRACICIE A NIE ZAROBICIE.

Beka z was
@pracujacy

Szanowny kolego, mnie to nie interesuje kto się obija A kto nie. Tylko pisze to co widzę Ale mam wylane na to, chcą niech używają ich sprawa.

@Beka z was

Jakby cię to nie interesowało, to byś się tutaj nie wypowiadał. Niestety PRAWDA BOLI

stary

I tak dalej będziecie tam robić bo się większość boi coś zmienić, bez hify też można żyć!

Entefajwkila

Ilu z Was slyszalo ze prezes nie podpisuje podwyżek? Z tego co sie orientuje bardzo wielu z Was. A co najbardziej nielubiany kretyn, ściemniacz(4/8h siedzi na tel) i pedał na nt5 robil w poniedziałek u kierasa? Podpisywal aneks i zapewne gdyby idiota sie nie pochwalił to sprawa nie wyszla by na jaw. Nie pozdrawiam zaklamanej nędznej władzy

Nt5
@Entefajwkila

Sprecyzuj o kogo chodzi bo tu co drugi siedzi w komórce 4/8h a co trzeci jest pedałem ????

Ciekawy
@Entefajwkila

Ja też chciałbym wiedzieć kto to taki...

@Entefajwkila

Oczywiście, że w chifie są regularne podwyżki. Ale na zasadzie kolesiostwa. Niby nie dostał nikt ale aneksy podpisywane są po cichu. Nie każdy się pochwali jaka ma stawkę jak się zapytać wprost, a takim osobom kłamliwość bije z oczu na kilometr odpowiadając "no tyle co Ty, a ile mam mieć". Albo nagle zmieniają temat żeby uniknąć odpowiedzi więc jednak wielka tajemnica.

Nt5

Chodziło o działowa (usunięte przez administratora)

nozyk
@Pracujący 01

Kierowniki mają pulę na podwyżki i dawają swoim zaufanym lizusom,kablażom, donosicielom,włazityłkom, itp. Zwykły pracownik nic nie dostanie bo i za co? za to że cięzko pracuje i jest nienormalny bo nie donosi? wtf?

hmm
@Nt5

ale o którą? Jest ich sporo. Parchaty łeb, manekin, sucha beata, wypinająca tyłek stunzowi grażyna, dłupa?

Trelemorele
@Entefajwkila

Kazdy kto tam ciężko pracuje i liczy na "cos" jest poprostu głupi. Lizesz (usunięte przez administratora) wtedy mozesz na cos liczyć

Trelemorele2
@Trelemorele

Kazdy kto tam ciezko pracuje jest głupi

bogaty nozyczkasz

Może a może i nie. Co za różnica ?

Zwolniony

Nie polecam dzialu p20 . "starsi wyjadacze" którzy codziennie hapią po kilkanascie godzin, gdzie młodzi dostaja doslownie g.o.w.n.o, na widok wózka z robota dostaja padaczki.

lopi

Nie do wiary jak ten (usunięte przez administratora) zwany Chifa jeszcze się kreci! Garstka fachowców ciągnie ten wózek, a laziki latają z karteczkami cały dzień tam i z powrotem. W tym cyrku docenia się tylko kablarzy, lizusów...pozdro nt3

Eee
@lopi

Jeszcze więcej niech ludzi biorą do biur, które trzeba utrzymywać. Garstka fachowców, bo nikt nie będzie się udzielał i spuszczał za 1500zl.

Hahahaha
@Eee

Muszą kogoś zatrudnić do uzupełniania pasy do mycia rąk w dozownikach , bo sprzątaczki sobie nie radza. Pozdrawiam p-20 i ich kibelki

@lopi

O co chodzi z ta podwyżką.stracimy czy zyskamy

Benger

Podwyżka?? Chyba w biurach

@Hahahaha

Bardziej stracimy. Polegać to miało na wyciągnięciu premi "dwódziestki" w stawkę zasadnicza. Czyli +20% od stawki godzinowej. Zagrywka z kieszeni na zebraniu. Z resztą już jest temat zawieszony bo nagle doliczono się ze pracownicy wyjdą gorzej na tym. Pozostaje inflacyjne 3% i nie wiadomo co dalej.

Czyli niema podwyzki

Tchibo
@lopi

Ktos tu liczy na masową podwyżkę? Bedzie ok 3% inflacji czym jacobs bedzie sie szczycil 10 lat

nt5

Parchaty łeb zwalnia sie czy nie?

Pustyłep
@nt5

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o