Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Ludzie nie zapominajmy ze w zakładzie są jeszcze jedne związki Metalowcow które też nic pożytecznego nie robią dla zakładu. ...na czele z zarozumialym przewodniczacym.

Członek zwiazku

Juz niedługo wybory i zebranie związkowe. Rozliczmy zarządy za nic nie robienie przez ostatnie lata. Wybierzmy nowe osoby i nie patrzcie na innych, że za was coś zrobią. Ruszcie tyłki i licznie przyjdzcie na zebranie.

@Członek zwiazku

Kiedy te wybory ?

Koleś

Kiedy ? Chyba w Marcu. Zapytaj może Krysi Strugały ona powinna wiedzieć.

Zielona koszulka

Kocham chifke

Joanna

@Pracownik możesz zgłosić wszystkie komentarze, które nie są na temat firmy Aesculap ChifA do administratora forum (admin@gowork.pl). A co się takiego stało w firmie, że nastały dla niej gorsze czasy?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Administrator strony powinien usunąć te wszystkie durne komentarze nie mające nic wspólnego z chifa bo aż czytać sie tego nie chcę . Co wy ludzie macie w głowach ze takie coś tutaj piszecie a tak na prawdę to w chifie nie macie odwagi sie udzielić nawet. A co do samej chify to idzie powoli na dno kiedyś jeden z lepszych zakładów w Nowym Tomyślu a teraz jeden z gorszych sie robi

Adolf

Jak dobrze się żyje w chifie 19tysiecy brutto resztę dopowiedzcie se sami.

Kiepsko, ja miałem ostatnio 20 tysięcy brutto, da się ? Pewnie że tak

Hahah
@kierownik

Chyba Przez ostatni rok hahaha

Braun
@Adolf

Pajace,adolf i kierownik bez tych co zap.na profukcji głowno byście mieli,tak że pamiętajcie stanie produkcja to się ze..sra...cie.poz.imbecyle.

@Braun

Stanie produkcja to się gdzie indziej pracę znajdzie, Chifa to nie cały świat. Szczerze to nawet bym się ucieszył, nie musiałbym się użerać z takimi niedorozwiniętymi szczeniakami jak ty

Szeroki 123

Zapraszamy na Kuznie za 1800 zł mile widziane d...y lizanie .tu sobie polepszycie.Pozdrawiamy

Wysoki25
@Szeroki 123

W dodatku dostaniecie posiłek regeneracyjny i garba...

Hehe
@Szeroki 123

I tak popeline robicie więc...

Słaba odkuwka

No dobra, to napiszę tak - często wam się zdarza :D

Hahaha
@Słaba odkuwka

Kolego to nie winna pracownikow tylko starozytnych maszyn za czasow gierka... Wy macie nowa technologie... a wymagacie idealnych odkowek....

avaz
@Szeroki 123

A co to za stanowisko do kontroli oprzyrządowania na kuźnię? Ile płacą na nim?

Szeroki123
@avaz

Nic więcej niż na innym stanowisku .ale może być mniej .

Matka.

Jestem zadowolony z szopki sam osobiscie wyciagam 7200zl oby tak dalej karmili to i emerytura bedzie godziwa. Pozdrowienia

Prawda

Witam panowie co do kuzni jest tak od wielu lat zacofana w rozwoju [maszyny z epoki Gierka] pensje 1800-2200 chyba ze liżesz[ a paru się znajdzie] i masz parcie na szkło to 2600 zł wpadnie.

Kierownik.

Frajerzyno zal (usunięte przez administratora) sciska.

Adolf

Kierownik głupoty piszesz do roboty to może połowę mojego profitu zarobisz hehehehehahaha.

Hehehe, połowę twojego profitu to ja w 10 min zarabiam frajerzyno

Joanna

Po pierwsze trochę zapędzacie się wszyscy w swoich wypowiedziach, bo forum nie jest od tego, by kogoś obrażać czy wnikać w jego życie prywatne. Jeżeli chcecie kogoś z pracowników obgadywać to zróbcie to na przerwie w pracy, a nie tutaj. Tu wchodzą użytkownicy, którzy chcą się dowiedzieć konkretnych informacji o pracy w firmie Aesculap ChifA i nie obchodzi ich życie prywatne pracowników. Nie przeszkadzajcie sobie wzajemnie w komunikacji. @To sem ja ,robolek skoro pracownicy nie są zadowoleni ze stawek w firmie o czemu nie negocjują wyższych?

Chifmen
@Joanna

Tu są same konkrety i w 99% sama prawda. W zakładzie nie ma książki skarg i zażaleń , nie ma tez nikogo kto by wysłuchał pracownika ,nie ma tez nikogo by pomógł,wiec swoje żale wylewamy tutaj. Łot co.

Egon 75
@Joanna

Zapraszam do próby negocjacji stawek z zarządem i życzę powodzenia nie wiem jakie trzeba mieć argumenty aby załatwić sensowne podwyżki nie ma szans wywalczyć więcej niż zapanuje sobie zarząd i koniec

Szukający
@Joanna

Witam. Szukam pracy, myślę nad przyjęciem się do Chify, ale żeby znaleźć tu jakąkolwiek sensowną opinię, to graniczy z cudem.

Marynarz
@Egon 75

Powiem ci tak,na początek będą ci miodzić,na niekturych działach dostaniesz nawet 1800netto,po roku 2000,po 4 2400,po 12 2800,tak w przybliżeniu i na nic więcej nie licz.A atmosfera do du...,Po 10 latach żeby dostać podwyżkę to nie wiem co trzeba zrobić,chyba że lizać ale ja do tych nie należę więc jest ciężko.Jeśli masz ambicję i chcesz zrobić karierę,to nie tu.pozdrawiam.

Adam i Damiś ze stoku.
@Szukający

Co jeszcze chcesz? Sama prawda i tylko prawda. Wnioski nawet głupek szybko sam wyciągnie wiec ty jak masz problem to kim jesteś?

Szukający
@Marynarz

Dzięki za odpowiedź, w końcu jakieś konkretne info.

tron

Co za analfabeta. Ludzie skąd wy się bierzecie?

Egon 75
@Marynarz

Wiem i przekonuje się o tym codziennie mam być uniwersalny i umieć pracować na 10 stanowiskach a pensja w miejscu od 5 lat pomimo podnoszenia kwalifikacji tylko się cieszyć się że masz robote kuźnia to bardzo ciekawy dział znam to z autopsji jest tak dobrze że pracownicy też się ewakuują pozdro

ChifaMatkaŻywicielka

Chifa to najlepszy zakład na świecie. Wysokie zarobki i super atmosfera. Nie przeszkadzają nawet odgłosy seksu z toalet. Polecam każdemu

Kamena

Wysokie zarobki? No chyba na P-20

To sem ja ,robolek
@ChifaMatkaŻywicielka

Cos ci sie pomyliło z KGHM. Tu zarobisz na chleb i zupkę chyba ,że przywalisz 240 nadgodzin ale co to za sztuka? Tak to kazdy głupek potrafi .

Pilnik precyzyjny
@Kamena

Jak nazywa się ten kierowniczek od P20?

Ina
@Pilnik precyzyjny

Laskowski

Marynarz
@ChifaMatkaŻywicielka

Przy takim żądzeniu jak i podejściu do pracowników od majstrów aż po zażąd,i pensji głodowych,w tym zakładzie będzie tylko gorzej,pomału okręt tonie, czas się ewakuować.

Wielki szu

Do wszystkich państwa z nożyczek jeszcze trochę i skończą się wasze problemy większość trafi na kuźnię i nikt nie będzie się już musiał zwalniać. A na kuźni jest bardzo fajnie ciepło wam będzie a i posiłek regeneracyjny dostaniecie uwierzycie że na nożyczkach było bardzo źle ????????

sobek
@Wielki szu

Na nożyczkach od paru lat powinien być nowy kierownik bo ten sie wypalił a do tego ludzi ma za nic.

RINGO

Czy robisz czy nie robisz 1480 zarobisz. Zrobisz 50 godz masz 1480, zrobisz 120 godz masz 1480. Wiec niech mi ktoś powie jaki jest sens robić?? Nikt Cie tu nie doceni.I jak tu mieć motywacje do pracy. Odwalić 8 godz i do domu i tak wiecej nie zarobisz!!

Nikolas Edmunt trzeci Waza
@RINGO

Widzisz kolego. Młody jeszcze jestes ale ci powiem.W chifie kase trzepią cwaniaki, stare wygi i klakiery(dup..owlazy i kable).Cała reszta na to co ma. Kto jest ciut za mądry ten też ma przerąbane. Musisz grac z majstrem lub kierownikiem.Inaczej nie zarobisz.Taka poprostu patologia drobnomieszczańska.

@Nikolas Edmunt trzeci Waza

Tak jest teraz w tym zakładzie takiej sytuacji nie było za czasów przed Bożkiem który wszystko niszczy co było dobre jak długo jeszcze to potrwa

Maciuś drugi
@anonymous

TAk długo doputy niemce się nie wkurzą i go nie wywalą. Lukaszyk też chyba niedowidzi.Dziwie się mu że na takie coś pozwala. Sam Bozek to nie wszystko.Razem z nim musi odejsc paru ''jego'' kierowniczków którzy nic lepiej nie robią a co gorsze mają ludzi za nic. Za mięso armatnie z którym mozna zrobić wszystko.Zgnoic i zniewolić.

kark
@RINGO

Ludzie czy wy aby na pewno w tym samym zakładzie pracujecie ? Na nożyczkach, za 160 godz, bez nadgodzin, w zależności od wyrobienia, bez włażenia tym wyżej w d#$ę od 2900 do 3200 na rękę po 8 latach pracy.

Bulerwa
@kark

Teraz na nożyczkach pewnie tak. Najpierw buraki narobiły gno.ju więc podniesli ludziom szybko pensje bo jeszcze chwila i mało kto by tam został. Z nozyczek spier.doliło w ostatnich kilku miesiącach tyly dobrych pracowników że aż żal pisać. A przez ostatnie lata jeszcze więcej.

Fallus
@Bulerwa

Uciekli bo byli mądrzejsi niż ten zakompleksiony , nadymany egocentryk z folwarka, który juz dawno powinien byc przeniesiony lub zdegradowany.

Czesio

Gdzie Ty żyjesz człowieku? Jakie k... 3000 bez nadgodzin. Następny dupowłaz

nie_z_chify
@Czesio

A czemu nie? W 2012 na cnc proponowali mi 2600 podstawy netto plus premia. Nie wiem jak jest dzisiaj bo w Chifie nie pracuję. Znajomy opowiadał mi że prototypownia i narzędziownia to najlepiej płatne działy i 3000+ netto to już kilka lat temu brali.

Już nie pracujący
@RINGO

Są też tacy co bez chify życia nie widzią przychodzi łazi po dziale zabiera wasze godziny później że takie małe wyrobienie jest i twierdzi że robotę załatwia chociaż jest dwóch innych brygadzistów to w tym momencie trzeba stwierdzić że ma ich za (usunięte przez administratora) bo nie potrafią nawet roboty załatwić gość jest w dużym błędzie bo NT5 da sobie radę bez niego nie to co on twierdzi że jak go zabraknie to nożyczek nie ma hahaha

kot
@Już nie pracujący

Mówisz o manekinie? Jeżeli tak to masz rację. Potrzebny jest jak zeszłoroczny snieg.

@kark

Haha 2900-3200 kto to ma bo pracuje na nożyczkach i bez nadgodzin nigdy nie miałem więcej niż 2200-2300 hahahaha

bogacz

A ile lat pracujesz jako normalny pracownik ?

Kark

Kolejny frajer, który przepracował 5 lat z czego 3 jako uczeń i chciałby zarabiać ponad 3 koła na rękę. Spytaj się starych pracowników ile mają premii stażowej i jaką stawkę godzinową. Gwarantuje Ci że każdy z nich ma 12 zł wzwyż plus około 2-3 stówki za staż pracy. Więc spokojnie ponad 3 koła na rękę zarobią.

Nożyk
@Kark

A co to są dzis 3 koła na rękę? Człowieku-wegetacja i zerowa nadzieja na swoje mieszkanie czy samochod. Jak mam zakladać rodzine za takie pieniadze gdzie ceny sa jak w Niemczech. Dajcie 4 klocki na ręke w 8 godzin i przestaniecie mieć problemy z ludzmi.

torba
@Kark

Zawsze mowilem że chifa to zakład samych dodatków a że głupi ludzie robili latami za 10 zl /h to juz ich problem. Głupich nie sieją tylko sie rodzą.

Czesio
@Nożyk

Pokaż mi zakład w okolicy gdzie zarobisz więcej w 8 godzin, wszędzie jest podobnie

Skalpel
@Czesio

I dlatego wszędzie są problemy kadrowe z ludzmi. Płacisz grosze więc nie dziw się, że albo ludzi do pracy brak albo olewają to co robią. Skończyły się czasy gdzie pracownik tyrał za chleb i zupę. Dziś każdy chce życ godnie,wyjechać na lepsze wczasy, kupic dobrą bryke czy poszpanować nową komurką.

Qqqqqq
@kark

Zapraszam na stare p-20 zrób 100% normy bez nadgodzin i zobacz ile dostaniesz wyplaty. Najlepiej jak by sie wzieli zeby w zakladzie zakazali robić szopki. Bo najlepiej platna robote zabierają do domu a inny niech robi gluty i malo płatne roboty nad którymi trzeba sie narobic i tak z tego potem nic nie ma

Aaaaaaa
@Qqqqqq

Jestem za zabranie szopek,, bo tak niepowinno być ze jeden na p-20 zarobi 1500 a inny 6000 który robi szopki.

Gusti
@Aaaaaaa

Szopek niepowinno być już wcale, dlaczego wydawała dobrze płatne pracę, a niewdawaja tych co robią szopki.

Nozyczkownikpl

Kto jeszcze dostal 2600zł na wypłatę.....(NT5)

Szybkie rączki
@Nozyczkownikpl

Marne 2200 w tym miesiącu, jak za miesiąc też tak mało będzie to idę w (usunięte przez administratora) z tego zakładu

@Szybkie rączki

No, dokladnie... Masakra

@Nozyczkownikpl

A ile macie lat przepracowanych?

młody
@Hm

A ty masz inny żołądek niż ja? Inne potrzeby?

@Hm

Za dużo jak na moje nerwy

@młody

To akurat byla glupia odpowiedz... Kazdy by chcial duzo zarabiac nie tylko ty.. Masz na utrzymaniu rodzine , pelno kredytów i mieszkanie?

@Nozyczkownikpl

No jak duzo lat a wyplata nic nie rośnie to nie fajnie. Gdybym byl sam i nie mial bym rodziny i kredytow to uciekal bym jak naj dalej od tego zakladu bo jest coraz to gorzej. Żyć z wyplaty do wyplaty i zeby tylko starczylo. Kupe lat przepracowanych i marne 2600.. I zyjesz ciagle w strachu bo może być jeszcze mniej i przeliczasz czy starczy na to czy na ciuchy dla dzieci. Co sie dzieje z tą chifa? Zamiast coraz lepiej to jest coraz to gorzej.

NT5
@Hm

"Im szybciej się przyzwyczaisz tym lepiej dla Ciebie" nie łudzić się nie będzie już lepiej.

@NT5

Nie no jak nie lepiej jak co pół roku pare zł wiecej z socjalnego hehe smiech na sali no i pupilki dostaja podwyzki oczywiście.

Żal....
@Nozyczkownikpl

Ludzie przestancie narzekać...... 2.600zl to nie jeden pracownik na KUŹNI BY CHCIAL MIEĆ.... Co wy odpierdalacie za szopki na tym NT5... Jak tak bedziecie narzekać i wogóle.. To wasza Robote przeniosą do Radzynia bo tu nie bedzie sie opłacać to Robić...

Żal....

Teraz to Rozumiem... Nie stety nasataly czasy gdzie pracownik ktory ciezko pracuje... Itp jest niedoceniony.... A ten ktory lazi.. Lizeee jest najlepszy.... Chifa upada.... Jeszcze troche i tu beda ale Chwasty rosnac....

Wkurzony Pracownik

Ale mnie wkurza ten w zielonej z regeneracji, ciągle łazi i fajki żydzi, mówią na niego Łazik? Co myślicie o uczniach na innych działach?

Bizoon
@Wkurzony Pracownik

NT5: pójdzie do kiosku wróci weźmie telefon idzie na pół godziny, wraca zrobi jedna sztukę i idzie do kibla, przyjdzie i ciągle w telefonie, za to ta dziewczyna pracowita i nie mam nic do zarzucenia.

Obserwator z stolow
@Bizoon

Za dużo sobie pozwala . Powinna/Powinien się za niego wziąść jego szkolaca/szkolacy A nic sobie z niego nie robi. Widzi że łazi to dlaczego nie może mu powiedzieć żeby nie miał tak robić? Najlepiej mieć to wszystko gdzieś i tylko kasę brać za niego. Chore to wszystko. NT5 coraz gorsze się robi.

Naczelny

Hania w twarz możesz dostać ewentualnie liścia, cos się nie podoba to się nie odzywaj, skąd możesz wiedzieć co robią uczniowie? Ten uczen najwidoczniej odbiega umiejętnościami od innych, skończy na kopaniu rowów a nie pracy w chifie, pozdrawiam ;)

NT pięć

Miał powiedziane żeby wziął się do roboty a nie lazil i w telefonie. Wiesz co zrobił? Wzruszył ramionami zaczął się śmiać i powiedział "i co z tego?" Albo słyszałem jak mówił, że woli iść na fajkę żeby tylko nie pracować..

Łazik
@NT pięć

Wy jesteście pojeban.... nigdy tak nie mówiłem cwaniaki zapraszam cwaniaków żeby prosto w oczy mi powiedzieli a (usunięte przez administratora)y piszecie xd tylko na to was stać, widać że nie macie co w domu robić , może mam za Was jeszcze normę zrobić ?? Bo i tak to na moje konto nie idzie xd za mało za mniw dostajecie zacznę robić normalnie jak szkole skończę o nikt i na mnie nie będzie zarabiał xd naro lamusy

Papa Smerf
@Łazik

Dobrze mówisz

Pracownik:););)

Jak czytam te wypowiedzi na to normalnie az smiac sie chce... Ludzie co wy macie na tym dziale za balagan "NT5"... jeden na drugiego jedzie... Bo Ten to a Ten tamto.... I ciagle jak wy ciezko tam macie... Bo wyplaty slabe....itp.. Ludzie puknijcie sie w leb.... I przestancie narzekać..... Sa dzialy gdzie jest ciężej np... Kuźnia.. Jak jest wam aż tak źle to zapraszamy na kuźnie... Pozdrawiam buraków....

eryk
@Pracownik:););)

Na kuźnie napewno nie pójdziemy bo podobno Adama maja tam przenieść. hu hu hu

Pracownik:););)
@eryk

Swietnie Zapraszamy .Sz. P. Adama:):):)

bogu
@Pracownik:););)

Co on tam będzie robił

Renia
@bogu

To co umie najlepiej. Instalacja kamer co 2 metry, zabieranie kasy ludziom, udawanie najmadrzejszego, obstawienie się głąbami, gnębienie i szantażowanie ludzi. Takie tam dzisiejsze normalności zakładowe.

Hehe
@Renia

Hmm raczej jest tylko miejsce jako kowal mysle ze na 6 mlocie by mu odpowiadalo :)))))

bogu
@Hehe

Bardziej jako młot

Ludzie zamiast opisywać innych ludzi opisali byście jaka jest sytuacja w chifie. Brak pracy na działach , coraz mniejsze wypłaty przez to ze nie ma pracy, jak tak dalej pójdzie jak idzie to albo chifa upadnie albo zaczną zwalniać ludzi. Wszystko wywożą do Radzynia bo tam za mniejsze pieniądze pracują. Jeżeli ktoś szuka pracy w chifie jako pracownik fizyczny to odradzam no chyba że jako biurowy to można się zatrudnić bo coraz więcej biurowych się robi niż pracowników fizycznych a większość biurowych to tak zwanych łazików chodzą nic nie robią a kasę biorą

Obserwator

Tak czytam i zastanawiam się kim jest tzw (usunięte przez administratora) z NT5 czy chodzi o tego lizusa ze stołów? Czy się mylę ?

Stolownik
@Obserwator

Którego? Bo pełno tu takich..

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o