Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Dirty Joe

Chifa to brudny zakład, bez perspektyw. Gdy starzy robole pójdą na emeryturę, to zakład ma polegać na młodszych pracowników, oferując im 1500-1700 zł? Każdy jeden rozsądny zleje te (usunięte przez administratora) i pójdzie chociażby do Wielkopolski albo Bero.

Jarek
@Dirty Joe

Z wyglądu i z daleka zakład piękny. W gazetce firmowej też. W środku jedno wielkie (usunięte przez administratora) Tak sie tam rządzi. Pracowników produkcji nie mozna traktowac jak śmieci bo wszyscy pracujemy dla dobra firmy. Począwszy od sprzątaczek po prezesa. Wymienić paru kierowników, majstrow, i pseudo sztywnego błeżka i bedzie ok.

Johan 1

Dajcie już spokoju z tymi związkami kto będzie chciał przystąpić to sobie przystapi a kto nie to nie lepiej ludzie powiedzcie co z tym nowym regulaminem co wchodzi teraz zakaz telefonów, 2 przerwy po 15 min tylko nie piszą nic o pampersach bo jak się zachce przed lub po przerwie to awaria hi hi ..????

bu- bu

Zgodzę się że związki robią dużo w tych zakładach jak kopalnie,stocznie i inne zakłady ale unas związki to patologia i to nic nie zmieni jeśli nawet będą mieć duże poparcie bo żeby coś się zmieniło w tym kierunku to czeba by nowych młodych przedstawicieli związków Anie cały czas ci sami przy korycie .

Zero
@bu- bu

Bo tam związkowcy są na osobnym etacie, tylko sprawami pracowników się zajmują, a tu raz w tyg.w pn maile odbierają i się nie wychylają, bo skończy się chorowanie całe lato jak u pana herbatki.

szybki

Egon a wczym te związki ci pomogły ?W napisaniu papieru o podwyżkę sądzę że nie a poza tym z tego co się orientuję to za dużo się nie udzielali u prezesa żeby nie powiedzie że wcale .Dla mnie jako pracownika to związki powinny walczyć o podwyżkę dla działu ,dla zakładu a nie tylko negocjować inflację. Wiesz co dobrze im tylko wychodzi składki co miesiąc brać i wycieczki sobie robić co roku to potrafią .

@szybki

Widocznie byłeś obecny na każdym na każdym spotkaniu i jesteś zorientowany bardziej niż ja że wiesz jak przebiegały rozmowy bo ja na wszystkich nie byłem tak że widzę że wiesz lepiej co kto i kiedy załatwił.Tylko że związki wyszły z inicjatywą takich negocjacji. . Pozatym co mogą zrobić jeżeli nikt oficjalnie nie przyjdzie ze zgłoszeniem problemu tylko po kątach się opowiada i psio czy. Co do składek to większość i tak wraca do członka spowrotem. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej udaj się do przewodniczącego i napewno ci wszystko wyjaśni.Wycieczki to temat rzeka ale każdy członek może z tego korzystać.

nt10001
@Egon 75

a ty analfabeto naucz się pisać bez byków i wróć na forum ''spowrotem''.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
szybki

To widzę że Egon jesteś bliski związkom to jeśli chodziles na zebrania i pracujesz na kuźni to dlaczego nie zglosiles jak wam zabrali posiłki na regeneracji skoro prawnie wam przysługiwało bo wiedziałeś że itak związki nic nie zrobią?i wtym momencie też ciacho siedziales brawo ty. A jeśli chodzi o kasę to ty mi nic nie mów bo przykładowo macie 200członków razy 14zł -2,800 na miesiąc razy 12 miesięcy - 33600 zł A czekoladę ci i kawę kupią a gdzie reszta ?nie dosc ze (usunięte przez administratora) to jeszcze nic nie robią .

@szybki

Przede wszystkim tym ludziom którym zabrano posiłki płacono ekwiwalent doliczonym do stawki dlatego nikt nie protestował i nigdy nie siedzę cicho jak jest coś niezgodnego co do pieniędzy to czy ktokolwiek oficjalnie zgłosił do zarządów aby zmienić formę paczek?No nie kolejna rzecz to aby kogoś nazwać (usunięte przez administratora) udowodnij to .Od tego są grupy rewizyjne.Odnośnie płac w zakładzie niestety nikt nie zgłosił żadnych protestów przy przechodzeniu na dniówki a ja tu dopasuje się głównie przyczyny spadku płac .Przy negocjacjach płacowych na jednym z działów doszło do spodkania z poprzednim prezesem i ludzie zamiast wypowiadać się o podniesieniu stawek wymiękli i chcieli tylko nadgodzin.Zrobili ze związku głów. ... I tak niestety są traktowane na negocjacjach płacowych bo nie ma poparcia ludzi i załoga jest skłócona.Przykład z ostatnich gyby nie zablokowali próby wprowadzenie premi 20 wiele osób straciło by a nie zyskało i twiedzę że lepiej dać te 14.20 i zyskać 60 jak nie dać i nie mieć nic ale to moja opinia nie musisz jej podzielam. Twierdzę że większą grupą ludzi idzie zdziałać więcej mając oczywiście dobrych i rozsądnych przedstawicieli których sami wybieramy pozdrawiam

Megi
@Egon 75

A wiec, kazdy ma swoje zdanie kto chce byc w zwiazkach niech sobie będzie a kto niechce to uszanujcie jego decyzje i nie komentujcie po prostu. Bo bez sensu sie tu żreć o jakieś zasrane zwiazki. Pozdrawiam

Edek
@Egon 75

Czyli idziecie z ludzmi na spotkanie i komplentnie nie jesteście przygotowani do rozmów z zarządem?! Czy wy jesteście normalni?! Zwalasz na pracowników brak swoich kompetencji ?

szybki

Czeba zrozumieć że jeśli sami pracownicy nie pójdą walczyć o swoje to nikt wam nie pomoże .Gdyby ludzie z kuźni w tamtym roku siedzieli cicho to do dzisiaj podwyżki byście nie mieli a związkowcy widzą co się dzieje i dlaczego nie reagowali tyle lat?oni nie będą nadstawiac karku dla waszej podwyżki .

Kuźnia
@szybki

Egon co ty kurna bronisz tych związków. Szybki dobrze gada. A wogole w czym ci pomogly te związki swoja obecnością u Prezesa. Haha..

szybki

Widzę że (usunięte przez administratora)i(usunięte przez administratora) To koledzy z jednego działu w związki wierza jak w Boga a ja mam pytanie gdzie te wasze związki były jak miały większe poparcie niż teraz a wam zabierali z kuźni kartę kuzienika ,wczasy w mierzenie a zarobki teraz macie prawie najgorsze w zakładzie .?

@szybki

Jeszcze mnie tu nie było

Kuźnia
@szybki

Brawo Szybki. Dokladnie zabrali wszystko. A oni twierdza ze duzo robia hahaha.. Prawda jest taka ze to przedstawiciele z kuzni wywalczyli sobie podwyżkę..A zasługi przypisują sobie Związki. Żal.pl

@Kuźnia

Nie powiedziałem że związki nam wywalczyły tylko nam w tym pomogły bo przypuszczam że bez nich nawet nie dostali byśmy się na jakiekolwiek rozmowy

Egon 75

Dużo ludzi twierdzi że związki nic nie załatwią nie mogę się z tym zgodzić wystarczy popatrzeć na inne zakłAdy choćby WV .Orlen.Kopalnie .czy nawet Samsung. Ale tam uzwiązkwienie jest na bardzo wysokim poziomie i tam jest inna rozmowa przy negocjacjach dlatego że mają wysokie poparcie wśród załogi.

@Egon 75

Czlowieku a kto zalatwil podwyzke na kuzni.... Byly zwiazku razem z przedstawicielami z kuzni.. I zwiazki (usunięte przez administratora)Sie odezwaly wiec nie (usunięte przez administratora) Glupot....

@Tępe pal...

Dokladnie! A nie kozakujesz tu jakbys h.. Wie kim byl. To se startuj kozaku bo widze po twoich komentarzach ze nadawal bys sie z tą gębą nie wyparzona.

@Tępe pal...

No właśnie na tych negocjacjach byłem i dlatego znam to z każdej strony a co do kuźni to było tam 70 procent załogi związkowów i obrażać możesz w tej kwestii kogoś innego nie mnie a przedstawiciele związków nam w tym pomogli

Majk
@Tępe pal...

Do Tępej pały;Człowieku bąć realistą gdyby nie zwiąski to nawet tej co rocznej inflacyjnej by nie było,i cicho byś siedział bo jak byś sam poszedł do zażądu to by cie wyśmi.

@Majk

Tępą pałą to ty jestes z tą twoją ortografią. Haha tak gadasz jak by hu.. Wie ile bylo tej rocznej inflacyjnej.. Pozdrawiam

Majk
@Majk

Ile by nie było to co roku coś dostajesz,jeśli nie chcesz rozdaj kolegom.

@Majk

Oczywiście cieszę się bardzo ze dostaję to inflację pare groszy zawsze wpadnie do stawki. Zawsze na miesiąc będzie paczka fajek.

Adam Brambor

Zapraszamy wszystkich do zapisania się do związków zawodowych wszyscy mówią że związki nic nie robią ale prawda jest taka że tylko 30% załogi należy do którego kolwiek ZZ na tą chwilę prezes te związki ma w (usunięte przez administratora) Bo wie że nie mają przebicia

piotr k
@Adam Brambor

Adamie co to da ze ludziska zapiszą się do związku jak związki tylko organizują wycieczki.Strajk tylko wchodzi w grę żeby coś ugrać

@piotr k

Dokladnie!

@piotr k

Aby doszło do strajku to w związkach musi być powyżej 50% załogi

@Adam Brambor

I wierzysz w to ze doszlo by do strajku?bo ja nie... Zwiazki organizuja tylko dobrze ale wycieczki i w zwiazkach warto byc jak jezdzi sie na wycieczki.

@Adam Brambor

Bawią sie za nasze pieniądze. Byli juz przylapani na wycieczkach lub pare lat temu na dniu kobiet jak nie bylo ani 1zl zeby mogl zapłacić za obiad na ktory sam nas zaprosił a potem prosil prezesa by za to zaplacil bo on niema za co yyy to gdzie sa te pieniadze krore co miesiac odciagaja?

Rege Nożyk
@Adam Brambor

Szanowny Adamie. Ludzie maja wyjeb.. na Zwiazki..!! Powód.. Kwota składek... I Opinia ktora sobie wyrobili.. Dlatego jest taka mała liczebność w związkach. Jeżeli zmienilby sie Zarzad w zw... To mysle ze Ludzie by to tego innaczej podeszli. Wszyscy w chifie gadaj ze podwyżki z rzędu 3.4% to jest hu... Pozdrawiam

@Adam Brambor

Dajmy sobie spokoj i nie gadajmy o tych zwiazkach.

Uczeń

Goracy temat hah Dokladnie nie gadajmy o tych zaklamanych zwiazkach..... Ludzie w (usunięte przez administratora) miec te zwiazki i tak nic nie osiągną ..Pozdrooooo

Adam Brambor

W związkach Metalowych składka wynosi coś ok 13 zł. Więc nie jest to moim zdaniem dużo .A najgorsze moim zdaniem jest narzekanie i nic z tym nie robienie uwierzcie mi że dało by się coś zmienić ale przy większej ilości związkowców

Rege Nożyk
@Adam Brambor

Narzekaja bo zwiazki nic nie robia dlatego ludzie sie wypisuja. Po co byc zwiazkach jak nic z tego nie ma. A strajku i tak nie zrobia.

lolek
@Rege Nożyk

Poprostu załoga zaprzestaje pracę.wszystkich chyba niezwolnia jak staniemy wszyscy.

Bdiabav
@lolek

Kolego, wszyscy nie staną, to nie realne a tym bardziej ci co wchodzą kierasowi w du.pe

@Bdiabav

A niech sie zapisują do zwiazkow jak chcą. Jak sądzą ze cos to zmieni, ale (usunięte przez administratora) zmieni, niech sie łudzą.. Ich sprawa. Ja kiedys bylem w zwiazkach i niemam zamiaru wracac i tyle na ten temat.

@lolek

Hehe ludzie są tylko mądrzy w buzi , wierzysz żeby wszyscy sie zbuntowali?? Duzo gadaja a nikt by się nie zbuntowal bo by sie bał ze wyleci. Strata czasu o gadaniu na ten temat nie uwazacie?

Lolek
@Adam Brambor

Adam kto ci takie glupoty nagadal zeby zrobic strajk potrzebne jest 50% czlonkow zwiazku. Hahaha wez troche poczytaj... Zeby zrobic strajk legalny jest potrzebne 50% nie czlonkow zwiazku tylko 50% pracownikow zakladu!!!!!.

@Lolek

Adam chce żeby ludzie się zapisali do związków bo wtedy będzie dalej przy korycie

Egon 75

Jak jesteś taki kozak to wystartuj do zarządu i załatw ludziom podwyżki zobaczymy czy będą chcieli z tobą wogóle rozmawiać i czym będziesz chciał się podeprzeć tym że ludzie za mało zarabiają powodzenia jak nie byłeś nigdy na takich negocjacjach to się nie wypowiadaj

Mozg
@Egon 75

W dup.Miec te zwiazki hu. Robia Ludzie jak byli by zgarni to uwierzcie zwiazki nie byly by potrzebne.

@Lolek

Kto musi doczytać to chyba ty . Najgorsze jest to że ludzie nawet nie wiedzą na jakiej zasadzie działają związki zawodowe w zakładzie pracy

Fenomen
@Nt5

Przy korycie zastanów się co wypisujesz za głupoty

Nt 10001

Nie wymagajcie zbyt dużo od przewodniczacych. Oni nawet dobrze się wysłowić nie potrafią, więc jak Wam mają załatwić cokolwiek? Dbają o swoje a reszta mało ich obchodzi. Takie czasy.

Megi
@Nt 10001

Kolejna osoba która cos z sensem napisala :)

Szeroki 123

Witam czy ktoś wie kto z pracowników stratuje do wyborów Zwiazkow bo nie wiemy na kogo głosować żeby te stare pasożyty zdjąć z stanowiska bo nic nie robią .czas na nową ekipę która będzie działać .jak ktoś zna to proszę pisać na forum nazwiska musimy wybrać inną ekipe

Duck
@Szeroki 123

A do kogo się udać żeby zgłosić kogoś na listę ?

@Duck

Ten ktos sam musi sie zglosic i zapisac ze chce startować

Związkowiec były
@Duck

Zgłaszajcie swoje pytania do członkow zarzadów. Byle nie do przewodniczacego czy skarbnika bo oni nic dobrego ci nie owiedzą . MAm też nadzieję że nowo wybrane zarządy ujawnią w przyszłości wydatki starego zarządu. Napewno bedzie wam się włos na głowie jerzył.To pewne.

Hm
@Związkowiec były

To napewno bedzie sie wszystkim włos jerzyc! Dopiero by się zdziwili ,ale to pewnie niestety juz nikt sie nie dowie co sie dzieje z naszymi pieniedzmi. I tak przewodniczącym bedzie ta osoba co jest i tak wiec po co te bezsensowne gadanie.... Na marne niestety!

Rewolta
@Hm

Wszystko w naszych rękach. Iśc na zebranie, kandydowac do władz, poczytac troche w necie ,zebrac kilka osob i wziąć się za porządki w związkach./Proste. Odwagi.

Ktoś

Wydaje mi się że to najgorszy (z dużych firm) w powiecie, bez perspektyw dla młodych pracowników, przede wszystkim.

Luka

Jak wygląda praca w IT?

Teri
@Luka

Chcesz aplikować, że pytasz?

J A C K

Ludzie patrzcie! My walczymy i osiągniemy swój cel, A wasz zakład śpij! http://wielkopolskamagazyn.pl/czy-dojdzie-do-manifestacji-pracownikow-ikea-industry-poland-sp-z-o-o-na-zbaszynskim-rynku-oraz-pod-sklepami-ikea-w-polsce-pracownicy-licza-na-pozytywny-final-rozmow-ze-szwedzkim-przedstawicielem-f/#

Czy to o chifie?
@J A C K

RED: Powiat nowotomyski zalicza się do powiatów o najniższym bezrobociu w kraju , jednak wysokość oczekiwanych zarobków nie jest adekwatna do wysokich miejsc w rozmaitych rankingach. Coraz głośniej mówi się o akcji protestacyjnej w jednym z zakładów produkujących narzędzia medyczne.

Odenty
@J A C K

Najpierw go osiągnijcie. ALe fajnie że coś robicie. Dosyć pracowania za grosze!

Robol
@J A C K

Bo u nas jest tak: -zaczniesz walczyć zostaniesz zjedzony

szaraczek

Nie obrażajcie lydera , majstra , super wyjeżdzacza nożyczek, eksperta od ABB.

wielbiciel

Sid widzę, że sporo masz wielbicieli ha ha ha. W prosty sposób wyszło jaki z ciebie pustak.

Wielbiciel

olaf
@szaraczek

dobre hle hłe hłe.

as
@olaf

bardzo dobre i prawdziwe.

Kocham sida

28 lajków. Sid ale z ciebie przypał.

aserty
@Kocham sida

już ponad 31 lajków. Sid ty głąbie.

Bolek

(usunięte przez administratora)Ponad 40 lajków...

Racki

Ponad 52 ludzi uważa sida za cieniasa. Ło matko i córko!. Ze wstydu już bym sie zwolnił.

robotnik

Człowieku jeśli masz jakieś uwagi do kolegi z pracy to powiedz mu to osobiście. A nie obrażasz człowieka na forum bo Ci odwagi brakuje.

tola
@robotnik

Przecież Sid to nie człowiek. To taki śmieszny stwór. Ps. Cześc Sid.

Pies Reksio

Normalnie nie mogę .Ponad 80 laków. Jak byś był na olimpiadzie w Pjongczangu miałbyś złoty krążek. Buchahaha.

Beujavai

Łoooo zaraz 90!

Czerwony autobus
@Beujavai

Prawie 100 osób na dziale uważa go za ścierwo i cieniasa. Kur#WA zapadł bym sie pod ziemie .

kłak
@Czerwony autobus

Faktycznie trzeba przyznać że padł rekord.

Twój kolega na zawsze
@kłak

Ponad setka lajków. Go Work za chwilke rozpoczyna wypłatę tantiem dla Sida. Brawo Sid , brawo ja, brawo wy.

Witia
@Twój kolega na zawsze

Sid cały czas udowadniasz ,że jest totalnym zerem i masą odpadową. Za ten wpis na tablicy i skarżenie kierasowi dostaniesz w czape. Możesz być pewien szmaciarzu.

Azja Tuhajbejowicz
@Witia

Po miesiącu jak tylko to coś zjawiło sie w chifie wiedziałem,że to bedzie cap. Nie ma sie co dziwić- z Borui.

Fabian
@Witia

To ścierwo .

Twój kolega na zawsze
@Fabian

Ścierwo, które nadaje się jedynie do nalewania chrzczonych win czy szampanów. Zabierzcie mu kajet i pendriva a zobaczycie jaki to fachowiec. 111 lajków. Kur_wa. Bu hahahaha.

kroczy tu i tam
@Twój kolega na zawsze

Jak sie nic nie umie to zostają trzy rzeczy. Sprzedawać kumpli , kablować i włazić w (usunięte przez administratora) kierasowi. Jak wiemy on takich lubi i docenia.

Paf
@kroczy tu i tam

113 lajków. Dobijemy pewnie do 200 w niedlugim czasie.

Szidek
@Paf

Jak jeszcze bedzie fikał to podrzuccie link z odpowiednim opisem do jego starej na fejsa. Niech poczyta jaki fajny jest jej men.

@Szidek

Pajacu kiedy zrozumiesz, że nie jesteś anonimowy w internecie i w końcu dobiorą się Tobie do du.py za obrażanie innych

Sadolin
@pracownik

Juz się boję. Buchacha.

Allegro

Sprzedam Opla. Tanio.

Joanna

@Bocian jeżeli chodzi o atmosferę to chyba Wy pracownicy powinniście między sobą próbować się dogadać? @Zwiazkowiec Co zamierzacie zrobić z wyborami? Nie jesteście zadowoleni z obsady aktualnej w związkach pracowników Aesculap ChifA? Macie jakąś strategię?

drewniak

Widać że firma się rozwija (PRZ-ty, sterylizatornia, CNC, Kuźnia) i że nie stoi w miejscu pod względem inwestycji. Organizacyjnie też nie wygląda to najgorzej. Osobiście - co by należało zmienić to ograniczyć ilość białego proszku jednemu p. kierownikowi, który lata popołudniami jak zwierze po hali i nie idzie się z nim dogadać bo tak dzikuje.

Dziadek
@drewniak

...i pracowników sie pozbywa bo ma ich za dużo. Znaczy sami uciekają. Firma ładnie wygląda z zewnątrz i w gazetce firmowej a tak naprawdę jest to gów...no w ładnym papierku.

@drewniak

Pokaż mi gdzie i jak rozwija się kuźnia pracują tam na maszynach z lat siedemdziesiątych więc pytam gdzie ten rozwój jeżeli trzeba robić wszystko rękoma na rozlatujących się maszynach

Bocian

Ostatnie 2 lata chify to lawinowa ucieczka pracowników do innych firm( nigdy nie spotykane w historii chify). Główne przyczyny są znane bo są tylko dwie. Najważniejsza przyczyna to trująca atmosfera na wielu działach. Dziwi mnie, że nikt nie podjął próby rozwiazania tego problemu, który w każdej chwili stanie się dużym problemem dla firmy. Dlaczego nikt nie rozmawia z pracownikami którzy złożyli wypowiedzenia? Dlaczego nikt nie bierze się za kierowników czy majstrów którzy ludzmi pomiatają? Problem mozna szybko i łatwo rozwiązać ale widać chęci brak. Dla mnie to wszystko jest niepojete.

Nożyczkaż
@Bocian

Rekord jeżeli chodzi o samozwolnienia bije NT5 -dawniej nożyczki . Tu by sie najpierw wziął i zastanowił.

@Bocian

Na dzień dzisiejszy chifa nie potrzebuje tylu pracowników więc pozbywa się tylu ile się da.

Marynarka na wieszaku
@Nt5

Czyli jednym słowem cienkie bolki. Pxoenix czy bero potrzebują non stop nowych pracowników a to świadczy, że tamte firmy rozwijają się a chifa leci na łeb. Widać wyraznie jak sie teraz rządzi w chifie. Kompletne dno.

@Marynarka na wieszaku

W Nowym Tomyślu chcą zrobić biura i nie potrzebują roboli-wszyscy możecie iść do Wielkopolski im to jest na rękę. Roboli to oni mają w Radzyniu .

bolek
@Nt5

Tylko radzyn tez niema kim robic

Robol
@Nt5

Może i mają roboli ale do czasu, ludzie też kombinują i chcą więcej zarobić. Jak przyjdzie nowy i zobaczy na kwitku minimalną to nie będzie siedzial, chyba że 18latek

Zwiazkowiec

Wybory są 16 marca! Tylko głosować! Ludzie blagam zmieńmy cos wkoncu!! To od nas zalezy! Czas najwyzszy zmienic tą ekipe ktora nic dla nas nie robi.. Nie no robi.. Wycieczki :)))

Wkurzony na maxa
@Zwiazkowiec

Porozwieszajcie dokładne informacje wszedzie w zakładzie o wyborach do zwiazku. Namawiajcie ludzi do kandydowania do władz. To nic strasznego. Wszelkie info i pomoc znajdziecie na stronach związkowych zarządów głównych. I po raz kolejny apeluję do pań. Startujcie do zarządów bo facetom nic się nie udaje załatwić dla pracowników. Inflacyjne to niech sobie przekażą na cele charytatywne bo 18 groszy to nas obraża.

Wybory 2018
@Wkurzony na maxa

Proponuje na forum podawać nazwiska i imiona osób które chętnie widzielibyście w nowych zarządach związku aby ludzie wiedzieli na kogo głosować.

Zwiazkowiec
@Wybory 2018

Dokładnie jestem za! Macie jakis swoich faworytów?

Wybory
@Wybory 2018

Najlepszym kandydatem mysle że jest P. Krystyna Strugala.

Wybory 2018
@Wybory

Krysia tak -popieram ale czy będzie chciała kandydować? Mam nadzieję, że tak bo była by to odpowiednia osoba na stanowisku przewodniczącego. Mam tez nadzieję że Krysia to czyta i nakłodni odpowiednie osoby do kandydowania do zarządu bo samemu jak wiadomo nic się nie zdziała.

wybory 2018
@Wybory 2018

Startym pierdzacym w stołki dziadkom już dziekujemy. Przez ostatnie lata nic nie zrobiliście odczuwalnego dla pracowników! Trzęsiecie gaciami na słowo Bożek, więc miejscie troche honoru(nie wiem czy w ogóle znacie znaczenie tego słowa) i nie kandydujcie.

Były Związkowiec
@Wybory 2018

Ooo tak Sz.P. Krystyno prosilbym o stratowanie na przewodniczacego związków. Jest Pani kompetentną osobą na te stanowisko. Tak jak ludzie pisza te stare Dziady nic nie robia... Ludzie wypisują sie z związków... Powód.. Mają Nas wszystkich w du... Nie wspomnie o skladkach ktore siegaja prawie 30zl na miesiac... Aaa hu.... Z tego jest... Oddajesz im te pieniadze aa oni sie za bawia na Wycieczkach... Panie Przewodniczący Solidarności może czas Podać sie do Dymisj...

Były Związkowiec
@Były Związkowiec

Startowanie*

zz
@Były Związkowiec

Jak zmieniać to na lepsze a nie że starych dziadów zamieniać na stare baby

bolek
@zz

Związki ale zewnetrzne

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o