Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Będziesz zaskoczony jak se włożyć palec w d. pe

Słyszałem, że to dobra firma. Zaskoczony jestem niektórymi opiniami!!

dupa blada
@Paweł

Wszyscy ludzie z zewnątrz tak twierdzą i gadają że ludzie tutaj zarabiają bardzo dobre pieniądze. Guzik prawda, najgorszy zakład w okolicy, nie polecam

Samuraj
@dupa blada

jak pracujesz kilka lat to z kasą nie jest tak najgorzej. Duzo gorzej jest z kierownictwem i podejsciem do pracownika. Zero szacunku i dlatego ludzie sie zwalniają.

Stary pracownik
@Samuraj

Pracuję już 14 lat i zarobek na poziomie 2.200. No rzeczywiście nieźle

Żal d...ściska.

Głowno!!!szukam nowej pracy 12 lat starczy pojeba..ny. zakład i kierownictwo. Statek tonie!!!!

Lewandowski.

19.5 tys brutto Mc i dalej się nie produkuj pazdziochu. Mało kulturalny.

lewy
@Lewandowski.

wtf ?

Dzoj
@Lewandowski.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Ala

Witam chcialabym zapytac czy poszukuja kobiet do pracy w chifie??

Edek dobra rada
@Ala

Daj sobie spokój z chifą jak chcesz byc zdrowa psychicznie.

Nemo
@Ala

Pewnie ze poszukują. Pytanie czy odpowiada Ci praca za najnizszą krajową. Do tego jakieś małe dodatki trochę nadgodzin i z "dwójkę" może z hakiem otrzymasz. "Podwyżka" rocznie 30 gr brutto/h, na nic więcej nadziei nie miej. Rozważ inne firmy w okolicy NT

ala i ola
@Nemo

Zeby chifa płacila najnizsza krajową!! Wstyd. Taki zakład z takimi tradycjami. Wstyd i Hańba.

Nemo
@ala i ola

A kogo obchodzą tradycje tutaj. Rób i się ciesz że wogulę masz robotę.. Proszę spojrzeć na ogłoszenia chify o pracę na portalach internetowych. Prócz obszernej listy obowiązków, co firma ma do zaoferowania. Cytuję "wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, szkolenia i możliwość stabilnej pracy w przyjaznym zespole." Do zaoferowania? To jest obowiązek zapewnić narzędzia do wykonywania powierzonych zadań! Większość narzędzi i tak pracownicy organizują i "dorabiają" sobie sami! O te które nie są samo w stanie sobie zorganizować proszą się tygodniami i miesiącami! - "nie mam teraz czasu", "zapomniałem zamówić", "no zamowione czekamy aż przyjdzie" Druciarstwo wszechobecne - "zrób na razie tak a potem się zobaczy". Maszyny ch*ja warte. Cnc bez kontroli bite na ilość a potem na stołach ludzie zajeżdżają się przy półfabrykatach zeby wyrobić się w 8 godzin! I z g*wna bat ukrecić. Czyli nie mają nic do zaoferowania! Poza straconym czasem i nerwami. Firma warta miliony w XXI wieku. Kpina kompletna

Alicja
@Nemo

Dzis pracy jest tyle że mozna wybierać i przebierać. Ludzie odchodzą z chify już setkami . Atmosfera tragiczna a zarobki śmiesznie niskie. Ktoś kto czyta internet omija chife z daleka szerokim łukiem . Mnie to wcale nie dziwi. Sama juz niedługo odchodze i radze innym to samo.

Heeel body

Powstały nowe związki zawodowe i co wy na to

Fenomen
@Heeel body

To dobrze oby zaczęły działać

herbatnik

Orientuje się ktoś czy wejdą te karty multisport czy za mało chętnych ??

Do joanny

Jakby w domu wszystko mial to by niczego nie szukal ...a do tanga trzeba dwoje

Dygus

Natury nie oszukasz . No tak jest i koniec.

Do admina

Prośba do (usunięte przez administratora) administracji, moglibyście usunąć wpisy które nie są opiniami ? Bo to już się robi żałosne, a wiem że widzicie co tu jest wypisywane.

Hanna

Jak się patrzy to same romanse na działach. Ojcowie zostawiają swoje dzieci. Pójdziesz do pracy to trzeba liczyć się ze zmianą partnera.

do hani
@Hanna

Puknij się w ten głupi łeb, schudnij, to może wtedy też kogoś znajdziesz, a tak nie pleć głupot

Praca

Chifa proponuje 2850 brutto i do tego premie dla nowych szlifierzy. A ile maja pracownicy z kilkunastoletnim stazem ?

do pracy
@Praca

Około 4200 brutto bez nadgodzin

hama

---a,bosostopy pijus ma się dobrze ---

@hama

A kto to taki???

rywolta

Łaszczu

hama

to gość w drewniakach co przyjechał z bangladesh fashion week :-0

@hama

Odpowiedź z (usunięte przez administratora) jedziesz po kimś I boisz się powiedzieć kto to ... żenada człowieczku

Kika.

To były kierowca galwaniki,hartowni co 22 III odstawiał od rana indiańskie tańce i wylewał "ferdowskie" teksty. Na końcu poddał się AUTOholowaniu. Widziało to dużo ludzi od góry do dołu. Jeszcze coś -ja- ?

@Kika.

Ale skoro jest taki fatalny to dlaczego dalej pracuje???

Kraken

Bo mimo ludzkich błędów ma wiedzę i doświadczenie ktorej innym na tym dziale brakuje.. I w momencie zaistniałełego problemu jest potrzebny bo potrafi go rozwiązać, są takie sytuacje.

Robol
@Kraken

Czyli wychodzi na to ze reszta pracownikow jest nic nie warta tak???

Arch
@Kraken

Gołek ty ciulu

Szlifierz

Chcialbym przyjac sie do chify jako szlifierz na jakie zarobki mozna liczyc na poczatek i jak dalsze podwyzki ?

Dobry człowiek
@Szlifierz

Chłopie daj sobie spokój.. nie dość że będą Tobą pomiatac, zarobki nie licz na wyższe niż 2100 A na podwyżkę tym bardziej chyba że Cię satysfakcjonuje podwyżka w ilości 5-15gr/h i dodatkowe 30% pracy za ta podwyżkę.. JAK NAJDALEJ STĄD.. z zewnątrz wygląda ładnie pięknie a w środku (usunięte przez administratora) jakiego sobie nie jesteś w stanie wyobrazić.. szukaj gdzieś indziej.

Rakamakafą
@Szlifierz

2100? To chyba po 5 latach, albo z 30 nadgodzinami

@Dobry człowiek

Ktoś pisał dawno temu że z nożyczek zostanie tylko kamień na kamieniu.Teraz widzę że miął rację.Co się dzieje na nożyczkach czy ktos mi to wytłumaczy bo ja już nic nie rozumiem. Wypłaty spadają a ja zaraz bedę musiał szukać nowej roboty.

do matrycy

Co kilka lat jest rotacja kierowników. Poczekaj trochę, dadzą ci Laska za kierownika, to za nim zatęsknisz i będzie jeszcze większy płacz.

Franek Dolas
@do matrycy

Nie ma takiej opcji. Większego cała nie ma.

Franek Dolas
@Franek Dolas

Miało być większego Capa

Dobry człowiek

Tak się dzieje ponieważ ten młotek na górze który siedzi nie rozumie że te wszystkie "lepsze zmiany" powodują że jest coraz gorzej. I tak się dzieje po każdej jego zmianie.. każdy jest na NIE a on wbrew woli robi to co mu pasuje.

Nożyczkasz
@Dobry człowiek

"Zatrudniamy inteligentnych ludzi nie po to, aby im mówić, co mają robić, lecz dlatego, aby to oni nam mówili, co my mamy robić" – twierdził Steve Jobs Niestety do tego głąba u góry takie słowa nie docierają a powinny! Świadczy to tylko o jego małostkowości i niekompetencji. Rozwali wszystko bo kilku ludzi postawiło mu się a tak naprawde nie mieli innego wyjścia. Duma, arogancja, niekompetencja i chore ambicje doprowadzaja ten dział do ruiny.

@Nożyczkasz

Tak narzekacie na kierownika, a sami jesteście sobie winni, jak wprowadzali wszelkie zmiany żaden się nie odezwał na zebraniach. Dlaczego wszyscy byliście cicho, wtedy odwagi nie starczyło, ale teraz po fakcie wszyscy nagle jaki to kierownik jest niedobry. Może napiszcie jaki według was powinien być kierownik nożyczek. Czekam na odpowiedzi.

qwe
@chyba jedyny normalny

Co ty człowieku pier.dolisz?

Rycha
@qwe

Właśnie. Ten cap nikogo z roboli nie słucha bo widocznie to obniża jego samo ocenę.

@qwe

Jesteś popierdułka czy facet, bo wiesz facet ma jaja żeby powiedzieć głośno co go boli, a popierdułka już nie i wydaje mi się że właśnie jesteś popierdułka.

@Rycha

Pamiętam te wszystkie zebrania i nikt ale to dosłownie nikt się nie odezwał, więc wytłumacz to kolego bo ja tu czegoś nie rozumiem.

Cnc
@chyba jedyny normalny

Chyba o innych zebraniach mówimy. Na tych co byłem operatorzy jedno a kieras drugie. Zawsze odwrotnie! Po paru latach tego typu zebrań nie ma sensu się odzywać. Od wielu lat ten człowiek nie powinien pełnić tej funkcji bo wiedzieliśmy jak się to skończy przy takim podejściu. Macie teraz to co macie czyli czarna du.. Pa.

Cnc men
@Cnc

Proszę sprawdzić ilu świetnych pracowników w ostatnich 8 miesiącach złożyło wypowiedzenia z nożyczek. Nikt nie odszedł z własnej woli, tylko dlatego, że nie szło dłużej patrzeć na to co wyprawia kierownik i. Te jego dwa pieski. Tylko za to powinien wylecieć z hukiem. Dział pada na ry.. J. Nikt tego nie widzi?

Stary szlifer nt5
@Cnc men

Też już nie wrócę bo nie mogę patrzec jak na dziale traktuje się ludzi od lat. Ostatnie 12 miesięcy to totalna ucieczka dobrych pracownków-prosze sprawdzić dokładnie. Ostrzegałem przed tym ale robiono ze mnie śmiech. Teraz płacz i trwoga. Ludzi nie traktuje sie tak jak to wy robiliście przez ostatnie lata. Z ludzmi trzeba gadać i słuchać a nie wymadrzac się.

aa
@Cnc men

Jeżeli chodzi o świetnych pracowników to żaden się nie zwolnił bo na nożyczkach ich nie było

ABC
@aa

a tak! Według was to byli tam i są tylko cieniasy i nic nie warte głąby. Zgadza się.! Macie rację. Dobrze że sami sie pozwalniali. Żałosne.

Łooo...
@ABC

Ci ktorzy sie zwolnili sa super fachowcami na ktorych zakladu nie stac a zostaly cieniasy he he

Bgt
@Łooo...

Jesteś żałosny.

zadowolony
@Stary szlifer nt5

Ja tam nie narzekam, robię swoje, nie wpierdalam się w ich pomysły, a zarabiam nieźle, mi tam 3.5 koła starcza w zupełności.

prawy
@zadowolony

I to zle że sie nie interesujesz. Własnie o to chodzi że gdzie ty byłeś jak zmiany były przeprowadzane? Nie masz tylko robić.Masz się odzywać. JAk sie nie odzywasz to tez zle. Jak odzywasz się za czesto to tez niedobrze. Kuwa .Dajcie sobie spokój.

assss
@zadowolony

no innym tez by tyle starczylo....niestety nie płacą

ewakuujący

Ludzie dobra rada zacznijcie się ewakuować kto może bo Zarząd ciągnie Chifę na dno

OnOnOn

Mam pytanie do świń pracujących w tym zakładzie. We własnym domu też zostawiacie po sobie taki (usunięte przez administratora) w toalecie? Też wycieracie babole z nosa w ścianę gdzie tuż obok wisi papier toaletowy? Może poprostu wychowano was na wychodkach że nie wiecie jak posłużyć się szczotką aby posprzątać ten obsrany kibel po sobie. Zacznijcie zostawiać po sobie porządek ludzie.!!!

MISTRZ

PRZYKRO CZYTAĆ TE WSZYSTKIE OPINIE JESZCZE KILKA LAT TEMU DAŁ BYM SOBIE J,,A OGOLIĆ ZA TEN ZAKŁAD A TERAZ JESTEM ZAŁAMANY POSTAWĄ TYCH MŁODYCH ZAROZUMIAŁYCH KIEROWNIKÓW I DYREKTORÓW KTÓRZY ZAPOMNIELI KTO TEN ZAKŁAD BUDOWAŁ I PRZEZ KOGO PRACĘ TO WSZYSTKO POWSTAŁO MAJĄ ZERO SZACUNKU DLA ZAŁOGI DLA PRACOWNIKÓW DZIĘKI KTÓRYM ZARABIAJĄ OGROMNE PIENIĄDZE MAM NADZIEJĘ ŻE W KOŃCU WŁAŚCICIEL Z NIEMIEC DOWIE SIĘ O TYCH CHAMSKICH PRAKTYKACH I ROZGONI TĄ BANDĘ GÓWNIARZY

nt5
@MISTRZ

42 lata to juz nie jest młody kierownik a to on wlasnie jest najgorszy.

Nie cierpie nt5
@nt5

To jest zakamuflowany najwiekszy h..j w chifie. Mówmy wyraznie i bez ogródek. Przez takich jak on jest syfilis totalny.

Szarpacz
@Nie cierpie nt5

Zobaczcie ilu ludzi przez tego h...ja odeszło z zakładu. Co to jest za układ ,że palant jeszcze zajmuje to stanowisko i niszczy nadal dział do reszty. Gdzie jest ktos władny by to coś wypier....olic?!

Hajtek.

Adaś do wymiany i wcielony Dziu..ia natychmiast do wymiany w piz.u bo tylko chora atmosfera 95 procent jest za.

Malarz
@Hajtek.

Goń sie leszczu malowany

Nie zwiazkowiec

W tym obozie zasada jest prosta: oni udają że mi płacą ja udaję że pracuję.

dron
@Nie zwiazkowiec

a druga zasada mówi :nie jesteś z nami jesteś przeciwko nam i masz przerabane.

dron2
@Nie zwiazkowiec

Jest jeszcze jedna, "brak kolegów i przyjaciół w pracy tylko znajome twarze", bo zawsze znajdzie się ktoś kto wbije ci nóż w plecy.

dron3
@dron2

I trzecia zasada: unikać jak ognia NT5

nick
@dron3

czemu nt5 ? zły dział, małe zarobki, ludzie nie mili, czy może niebiescy i wyżej ustawieni ludzie są nieludzcy ???

Vg5600
@nick

Adaś do wymiany natychmiast!

XYZ

Czy jest prawdą że dom jednego z Panów Prezesów został obrzucony jajkami ?

Ciekawski

W Niemczech nie wiedza, co tutaj się dzieje, bo dostają tylko wspaniałe słupki. Jestem ciekaw, kto zdąży napchać kabzę, zanim to upadnie.

Tytan
@Ciekawski

Dziwi mnie że Niemcy nie robią dokładnych audytów co tu się wyprawia i na co idzie kasa? Jak się traktuje pracowników. Totalna masakra i żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o