Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Człowiek lekkich obyczajów

Chifa padnie, jak PI$IOR po zwaleniu

Wyciąg wciągający bąki
@Człowiek lekkich obyczajów

Nie padnie, a jak będzie miała upaść to przeniosą produkcję gdzie indziej, np część do Radzynia albo gdzieś jeszcze dalej do Rumunów

Ela
@Człowiek lekkich obyczajów

Chifa nie padnie bo macie wybrany nowy zarząd w NSZZ Solidarnośc. Włąsnie czytam że organizują wyjazd na mecz. Super panowie. Może zorganizujecie coś dla nas pań? Wyjazd do spa było by miło. A tak na poważnie to wezcie sie za powazne sprawy które są do załatwienia a jest tego cała masa. Załatwcie mądrale 13 pensje, podwyżkę która nie obraża ludzi bo kilkanascie groszy mnie obraża. Mobing w pracy iwiele wiele inych spraw.

do Ela
@Ela

A ja się pytam, dlaczego nie startowałaś w wyborach ?

Piesek

Na dziale Nt 5 robi największa parówa i nie rób siedzi tylko na telefonie i nic nie robi tylko wszystkich obgaduje.Nic nie potrafi do niczego się nie nadaję po godzinach ryje u kierasa w polu donosi na wszystkich .Gdyby nie kierownik już dawno by tutaj nie robił zaniża tylko wyrobienie całego działu pedał (usunięte przez administratora)

wiesia
@Piesek

O kogo chodzi? jakieś inicjały typu Robert N. a może Paweł D.

ropa
@wiesia

Wiekszego nieroba i tak nie znajdziesz niż Krzysztof zwiazkowiec. Ten to dopiero nierób.

Ziemniak z Folwarka
@Piesek

Najwiekszym bezmózgiem jest Adam. Każdy człowiek uczy sie na błędach niestety nie dotyczy to Adama. Z roku na rok jesttylko gorzej. Nie dziwi was to? Czy ten koleś nie jest przypadkiem ciężko chory?

przyczepka z wikliny
@Ziemniak z Folwarka

do tego traktorka z wikliny kupcie mu przyczepke. Biedaczyna nie ma sie czym bawić i przez to chudnie w oczach. Niedługo minę go na korytarzu i nie zauważę.

Piesowaty
@Piesek

Smutny, biedny człowieczek musi się wyżalić w internecie, bo na dziale go słuchać nie chcą. Oj jaka szkoda, jak mi jest ciebie żal, taki mały, taki bezbronny i taki smutny. Czyżby chodziło o pana A. ?

Adolfina
@Piesowaty

a gdzie masz się wyżalić? tylko internet zostaje bo inni maja nasze problemy w du..ie.

Auuu

Ubojnia

Kłaczek
@Auuu

Z ulicy ubojnia ładnie sie prezentuje. W środku jak to w ubojni- same świnie.

Joanna

@Auuu czemu tak określasz firmę Aesculap ChifA? Możesz coś napisać na ten temat? Co wpłynęło na Twoją opinię? Pozostałych pracowników proszę o nieopisywania pracowników firmy i ich nie obrażać. To naruszenie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
Zapraszamy

Olaf was
@Zapraszamy

Od pół roku trąbiono na forum by przejąć władze,by kandydowali młodzi a tu te same stare twarze od lat. Ludzie ! Jesteście por...ąbani. Jak głosowaliście! Dlaczego nie przyszliście na wybory?! Puknijcie sie w głowę następnym razem gdy bedziecie narzekać na związki. Mam was w du....pie.

Rudy
@Olaf was

a tak z ciekawości nie było innycvh chętnych kandydatów na przewodniczacego? Kawa! Tobie nie znudziło się jeszcze to wszystko? Dlaczego nie przekazesz pałeczki komuś innemu? Śmieszne.

do Rudy
@Rudy

To dlaczego się nie zgłosiłeś ?

do Rudy
@Rudy

To dlaczego się nie zgłosiłeś ?

Honda magma.. . . . Haha

A mnie jest bardzo szkoda Jimmiego...... Jimmi pozdrawiam........ Głowa do góry.......

Lisa Ann

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

Styl życia gnoja
@Lisa Ann

Tak było, potwierdzam

I po wyborach

Ktoś zrelacjonuje jak to wygladało? Niestety choroba nie pozwoliła mi uczestniczyc w spotkaniu. Czy w końcu nastapiły zmiany czy wszystko po staremu tz. stare pryki przyspawane do stołków z Kawką na czele dalej bedą udawać martwiących sie o losy pracownika związkowców?

@I po wyborach

Nic sie nie zmieniło.. Niestety. To bylo oczywiste.

Nemo
@I po wyborach

Tragedia. Zwieńczeniem tego niech będą te słowa: "To, że jesteśmy w czarnej du*ie jest oczywiste. Najgorszy jest fakt, że zaczynamy się w niej urządzać". Amen

@Nemo

Amen

i po wyborach.

Moze coś bardziej szczegółowo? Tylko na tyle was stać? Wcale sie nie dziwie, że dziadki znów rządzą. Jak jest Wasze podejście olewajace to cóż. Mądrzy jesteście tylko w internecie albo na fajce. Z drugiej strony kawuś nie ma za grosz godności jeżeli został ponownie wybrany. Po drugie czas sie wypisywać ze związków bo one nic nam nie dają i nie pomogą. Żal mi was wszystkich.Jesteście mądrzy tylko w pysku.

Waluś
@i po wyborach.

Na znak protestu że nie nastapiły zmiany we władzach czas sie wypisywać hurtowo!

@i po wyborach.

Dla twojej swiadomosci nie jestem w zwiazach ale bylam tak mądra i sie wypisalam. A druga sprawa jest taka tak sapiecie tu ze jak to ze są te same osoby a jak ma byc jak okolo 100 osob mialo w (usunięte przez administratora) Przyjsc na wybory wiec teraz nie sapcie tu. Trzeba bylo isc i glosowac!!!

Pracownik byly zwiazkowiec
@i po wyborach.

Trzecia sprawa jest taka ze byly typowane mlode osoby do zarzadu. I żadna osoba nie przyjela. Wszyscy sa madrzy tylko w gebie a jak dochodzi co do czego to sie nie zgadzają. Wiec darujcie sobie te komentarze i to wy jestescie sobie sami winni ze sie nic nie zmienilo.Czwarta sprawa doszly kolejne starsze osoby do zarzadu a czemu?? Bo mlodzi nie chcieli przyjąć... Ci madrzy na forum mogli isc na wybory i wejsc do zarzadu a nie uzalaja sie tu.

Edmund
@Pracownik byly zwiazkowiec

Dobra ale to nie upoważnia by nadal przewodniczacym był ten sam gostek który nie robił nic przez ostatnie lata dla pracowników.

Edek
@Edmund

To że on tam siedzi to wina tylko i wyłącznie ludzi którzy nie potrafia sie zorganizować a tylko narzekać na fajce i na forum. Sami sobie jesteście wini że macie najnizsze stawki w okolicy i że zarząd pracownika nie szanuje. W sumie mam was w głebokim poważaniu.

Wiecha
@Edek

Czy na zebraniu były poruszane ważne sprawy? 3 zminay na prz? Złożone w ilości hurtowej wypowiedzenia? Ucieczka do innych firm absolwentów szkoły przyzakładowej? Mobing kierownikow, majstrów.itp

@Wiecha

A jestes w związkach? Bo jesli Tak To trzeba bylo isc na wybory. I powiedziec zwiazka o problemach ktore są i prezesowi. O majstrach i kierownikach byla mowa i ma byc wszystko zgłaszane...przez pracowników. Wszyscy zadajecie pytania co bylo i czy o tym bylo czy o tamtym.. A moje pytanie brzmi czemu nie poszliscie na wybory??

Związkowiec Metalowcy

Popieram, jak sama nazwa wskazuje związki to nie tylko szanowny pan K. tylko wszyscy pracownicy należący do związku. Taka prawda, związki bez oficjalnego poparcia pracowników nic zrobić nie mogą.

Rudolf
@Związkowiec Metalowcy

Co nie zmienia faktu że kawa zbożowa nie ma za grosz honoru by odejśc albo jest tam tak namataczone że nie potrafi odejśc bo pewnie wyszło by wszystko.

Nadia85

a co powiecie o zarobkach i pracy na akord na PRZcie ? lub może tam obok na dziale RHC...

Xxx
@Nadia85

Może warto wspomnieć o magazynie na którym zarabia się śmieszne pieniądze i jeszcze w ramach wdzięczności dla swoich pracowników stwierdzili że zrobią im trzy zmiany.....

Xxx

Zenada....jalmuzna.....

XYZ
@Nadia85

I obowiązkowo trzeba mieć 32 nadgodziny, jak ma się mniej jest się wzywanym na dywanik

nn
@Nadia85

Na tym dziale nie ma szans na rozwój, a tym bardziej na podwyżkę. Ludzie po 10 lat robią i gdyby nie te grosze z inflacji stali by w miejscu ze stawką. "Zakład przyjazny matką" wprowadza 3 zmiany dla kobiet, żeby mogły odpocząć od nadgodzin :-) Po prostu brak słów na ten dział...

Adam N
@nn

3 zmiany? Na co czekacie mądre panie w buzi? Idzcie do związków .

Lumbago
@Adam N

Jakich związków, przecież to są marionetki, mądrala się znalazł. Jak będą nowi kandydaci to się zaglosuje itd.ale szans na zmiany zarządu związków są nikłe, chciałbym sie mylić.

do Lumbago
@Lumbago

Co z tego że marionetki, nad nimi też jest ktoś wyżej, przecież Solidarność to nie tylko Chifa, jak jest z nimi problem to zgłoście ich do centrali i tyle w temacie.

Nemo

Patrzac z perspektywy lat spedzonych w chifie pod względem pracy i zarobków przede wszystkim, można co najwyzej środkowy palec pokazać tej firmie. Nie doceniają i mają w du*ie to i nawzajem

Brak słów na związki

Brak słów,na związki zawodowe o wielkie negocjacje podwyżki 3%,,bierzcie przykład chociażby z Ikea w chlastawa dostali 6% i jeszcze w niedzielę organizują pikiete,na temat dalszych podwyżek. Widać że związki walczą o podwyżkę do pracownikow, a nie tak jak w chife walczą tylko o dobro swoje i Pana B... a i zgadzają się na każde jego kwiecie palcem.

torba
@Brak słów na związki

Bo dla nich liczy sie świety spokój, i kasa. Ludzi maja w dup..ie.

Lumbago
@Brak słów na związki

Bo to są marionetki. Ciepła posadka i tyle. Ciekawe czy ktoś zgłosi nowych kandydatów do związków?

Cienias Sid

Czy zwiazki w końcu dowiedziały sie ilu ludzi w 2017r złożyło wypowiedzenia? Nowy tomysl osobno i radzyń osobno. Myślę że po cichu wygasza sie produkcję narzędzi w Nowym Tomyślu.Tak to wygląda z mojej perspektywy.

Magda M
@Cienias Sid

Jeżeli nie zatrzymuje sie pracowników z kilku letnim czy kilkunastoletnim stażem składających wypowiedzenia to moim zdaniem jedyne wytłumaczenie to takie , że coś jest na rzeczy. Jeszcze gorsze to to, że odchodzą młodzi po szkole chifoskiej a ich przejmuje Phoenix i zaciera rączki bo za free mają wyłuczonego młodego pracownika. Młodym się nie dziwię że odchodzą bo nikt normalny nie bedzie dzis pracował za 8,30/h. Phoenix płaci na start 14-15 zł. Za to powienien ktoś beknąć.

aiysdbn
@Magda M

młodzi mają więcej niż ci starsi.. ponad dyszke dla twojej wiedzy

Błożek to h
@aiysdbn

Ło kurcze.Super kasa. Nic tylko zakładać rodzine i brać kredyt na dom na 35 lat.

Do zwiazkow
@Cienias Sid

Chcemy wiedziec !

Dziwne...

Z nozyczek ludzi przenosza na inne dzialy bo roboty nie ma a przyjmuja nowych szlifierzy tylko ze w zadnym ogloszeniu ten zaklad nie podaje wynagrodzenia....

Nt5 kot
@Dziwne...

Bo masz sie cieszyć że pracujesz w tak pieknym i nowoczesnym zakładzie bBraun Aesculap Chifa i o kase nie pytać.

kogut
@Dziwne...

a co mają napisać? że najniższe stwaki w okolicy i zapraszamy? Przecież wstyd na maxa.

Edek
@Dziwne...

Ktoś kilka miesięcy temu wygrał bitwę ale teraz do niego dotarło, że jednak przegrał wojnę i niszczy ze złości wszystko co sie da. Ewakuacja jest nieunikniona panowie.

Roman
@Dziwne...

W tym kadłubie jest większa dzióra niż w titanicu. Pół roku temu mówiłem że tak bedzie.

były szczęsliwy cnc men
@Dziwne...

Trzeba być niedorozwojem aby nie przewidzieć jak to sie skończy. Żal było dać kilku ludziom parę złotych a teraz dział idzie na dno.

Nie daj się

Kopernik.

Proponuję szopki do Radzyńia wywieźć Misiu więcej miodu będzie miał noi nowego Passata za nasze pieniądze.

Nick Fryer
@Kopernik.

Raz Passatem raz Mondeo

Kojak

Bo w chifie masz albo dużo roboty albo dużo pieniędzy.

nt5 pies

Tak sie zastanawiam co sie dzieje z nt5? Przecież ten kret..yn niszczy dalej ten dział a na koncu spier.....oli doRadzynia.

Beka z typa

Najlepszy to jest pracownik na NT3 zwany podobno "kierownik" z tego co zauważyłem i słyszałem to przez większość czasu się opierdziela, łazi, gada i bez przerwy narzeka jak to jest mu źle i jakiej to słabej wypłaty nie miał. Jeżeli przez 90% czasu robi coś innego oprócz pracy to raczej nie ma prawa narzekać burak. Bez pozdrowień

@Beka z typa

A co to za jeden, można inicjały?:)))))

Lodołamacz
@Beka z typa

Co się czepiasz chłopaka. dostawał byś same jaja do roboty to tez bys miał to w (usunięte przez administratora)

Lodołamacz

Biuro Podróży Solidarność Pan K.w niczym nie pomaga. Nowy regulamin porażka!!! Jedynym wyjściem jest nie podpisywanie tego!!!

kuzniar

Obstawiam, że tak jeszcze z 4-5 lat i Chifa pójdzie z torbami. Prezes ewidentnie ma gdzieś produkcję, woli inwestować w biurowce, akademie itp. zamiast w maszyny, czy też fachowców. Jednym słowem Chifa, to tonący okręt, na którym zostają ludzie z kredytami na głowie i ci co do emerytury mają niedaleko.

NT10001
@kuzniar

Po zmianie z akordu na dniówke słowo fachowiec działa na szefostwo jak płachta na byka. Dla nich wystarczy małpa do skrecania, wazne że mało jej sie bedzie płacic. FAchowiec to ktos kto zbyt duzo umie i za dużo żąda kasy. proponuje szybko wrócic do akordu ponieważ ostatnie lata wyraznie pokazują że to był błąd wchodząc w dniówkę zadaniową. Okręt tonie (produkcja narzedzi) i to widać coraz wyrażniej. Zatrudnijcie sobie ukrainców bo za tą kasę tylko oni są jeszcze wstanie robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o