Opinie o P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Izydor

Czasami nie zauważmy swoich błędów i niedociągnięć a posądzamy firmę o niesprawiedliwą opinię. To jest dobry pracodawca!

Pr
@Izydor

Boty piszą opinie? ????

Czy firma PPUH w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pr

Zależy z kim i jak się dogadasz. Łatwo nie jest, ale do ogarnięcia.

Darek

Pracowałem dla nich kilka lat temu. Szef produkcji to psychopata który znęca się nad pracownikami. Za nadgodziny mialem płacone w postaci premi po przeliczeniu wyszło mi że dostałem 3zł/h super zawsze marzyłem o takiej kasie. Raz potrzebowałem urlopu żeby zawieźć dziecko do szpitala, szef zgodził się na urlop ale jak dzień wcześniej mu przypomniałem o tym że jutro mnie nie ma zacząć się na mnie wydzierać i kur.../ch... że produkcja nie stanie i mam przyjść do pracy jego to nie interesuje. Nasze drogi z intermechem się rozeszły jedmak dopiero po tym jak psychopata rzucił w moim kierunku metalowym wałkiem długości około 40-50 cm, wcześniej byłem świadkiem podobnej sytuacji jak rzucił niewiele mniejszym wiertłem w stronę innego pracownika. Jeśli szanujesz swoje zdrowie psychiczne to odradzam pracę w tej firmie. Ja wytrzymałem tsm pół roku i jak dotąd była to najgorsza praca w moim życiu.

Pracowało się tam
@Darek

O kurde, na której hali robiłeś czyżby hala nr.2

Iza

@Sciemniacz proszę Cię, abyś w swoich kolejnych wpisach na forum nie używał wulgaryzmów. Język polski jest bogaty i wszelkie opinie można wyrazić w sposób kulturalny. Komentarze, które łamią regulamin mogą zostać usunięte. W przypadku wątpliwości, pozostawiam linka do obowiązujących nas zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Product Marketing Specialist
Biogened S.A.
Sciemniacz

Pracowałem tam kilka lat temu kasa mała ale za to atmosfera pracowników git robiło się na wyjebc.e hehe mowa o hali nr 2 byle do 15 stej ???????? pościemniało się i zlecialo ???? a i wypiło ????????????????????????

Iza

@Darek dzięki za opinię, ale mimo swojego żalu nie możesz obrażać szefa, bo to łamie regulamin serwisu gowork.pl (http://www.gowork.pl/regulamin). Czy inni pracownicy też mają takie odczucia związane z pracą w PPUH?

Iza

@Grubas własnie firma PPUH poszukuje handlowców, także można aplikować. Są też inne oferty pracy http://www.gowork.pl/praca/ppuh-;pr, dlatego warto zajrzeć i znaleźć coś dla siebie.

Grubas

Mam nadzieję, ze poszukujecie handlowców tak na serio, a nie tylko żeby narobić nadziei, fajna firma

ppuh

Opinie o PPUH INTERMECH Stalowa Wola. Więc nie piszcie o innych firmach skoro chodzi o Intermech.

Juzek

Przepraszam, czy nie orientujecie się czy to forum dotyczy tej firmy? Zastanawiam się jak tutaj to wszystko spiąć tak aby każdy był zadowolony - Na dobrą sprawę nie ma jednego leku, ale to potem jest weryfikowane i w razie potrzeb prostowane. Prosiłbym o potwierdzenie czym zajmuje się firma i gdzie znajduje się jej pojazd.

aaaanonimek

Jeżeli ktoś obecnie szuka pracy w branży takiej jak działa firma PPUH to zauważyłem, że opublikowali nową ofertę pracy. Jest spore zainteresowanie, chyba warto zajrzeć i ocenić. Jak dla mnie ciekawy temat. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe RAPID Sp. z o.o. jest jedną z dynamicznie rozwijających się fir... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723558?keywords=&region=

dasy

Firma PPUH INTERMECH. Usunęli nazwę firmy, nie wiem dlaczego.

cichy

Intermech to jedna z najlepszych fabryk w Stalowce,a jak się komuś robic nie chce to zawsze znajdzie jakieś ale.

ninja

Wszystko gra

tralala

Spawa jeszcze, ale coraz więcej reklamacji i poprawek po nim ;) O lasce też jeszcze nie chodzi. Co do tego co pisał o [usunięte przez moderatora]. Ciężko spotkać kogoś w tej firmie co na wino by robił. Ekipa raczej nie z pod sklepu zebrana. A tak odbiegając od wszystkiego, zauważyłem że firma coraz chętniej sięga po młodych pracowników bez doświadczenia. Nie wiem dlaczego. Robiąc tak poważne rzeczy dają młodego na maszynie który partaczy robotę dotego nie zna się na przyrządach pomiarowych. Oszczędności?? Hmmm...a ile poprawki po nich kosztują? O większości rzeczach spartolonych dyrekcja nie ma pojęcia. a szkoda. Może wtedy zaczęli by doceniać naprawdę dobrych pracowników. A tak to myślą...jak nie ten, to inny przyjdzie i zrobi. Bzdura....i w rzeczywistości dopłacają do tego tańszego pracownika.

pelikan

a co to kogo obchodzi jaki jest [usunięte przez moderatora]? a jak wam to nie pasuje to sie zwolnijcie .jak mialbys troche inteligencji to by sie nad toba nie znecal , z takimi ludzmi trzeba umiec rozmawiac , a jak ledwo podstawowke skonczyles to rob zebys mial na wino

trabka

a co sie dziwisz suroniowi odpowiada . a zenus spawacz jeszcze pracuje i nie chodzi o lasce ??

tralala

Mistrz spawalnik do iso potrzebny im. Nie ważne że spawarki w ręku nie trzymał. Ważne że papier ma.

Tragedia pomieszana z masakrą! Zero organizacji, wszystko ma być gotowe na wczoraj. Ostatnio zatrudnili majstra co nie ma pojęcia o robocie. Nawet na rysunku technicznym się nie zna. Majster "[usunięte przez moderatora]" a chłopaki mówią że spawarki w życiu w ręce nie trzymał. Buhahaaaa... masakraaa!

Hmmm... trudno się określić jednoznacznie na temat tej firmy. Z jednej strony jest ok (termin wypłat, pracownicy) z drugiej strony jest [usunięte przez moderatora] z dyrektorem produkcji panem [usunięte przez moderatora]. Gość jest niereformowalny, chaotyczny, nie da się z nim rozmawiać, znęca się psychicznie nad pracownikami, zawsze ma rację nawet wtedy gdy jej nie ma. Dziwi mnie to że on tam jeszcze pracuje. Wprowadza taki chaos że wszystko trzeba robić dwa razy. Tragedia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

P.P.U.H. INTERMECH Sp. z o.o.