PPUH

Stalowa Wola

Opinie o PPUH

pracownik 2012-01-29 21:28:18
Hmmm... trudno się określić jednoznacznie na temat tej firmy.
Z jednej strony jest ok (termin wypłat, pracownicy) z drugiej strony jest [usunięte przez moderatora] z dyrektorem produkcji panem [usunięte przez moderatora]. Gość jest niereformowalny, chaotyczny, nie da się z nim rozmawiać, znęca się psychicznie nad pracownikami, zawsze ma rację nawet wtedy gdy jej nie ma. Dziwi mnie to że on tam jeszcze pracuje. Wprowadza taki chaos że wszystko trzeba robić dwa razy. Tragedia!!!
ja 2012-02-23 17:15:08
Tragedia pomieszana z masakrą!
Zero organizacji, wszystko ma być gotowe na wczoraj.
Ostatnio zatrudnili majstra co nie ma pojęcia o robocie.
Nawet na rysunku technicznym się nie zna.
Majster "[usunięte przez moderatora]" a chłopaki mówią że spawarki w życiu w ręce nie trzymał. Buhahaaaa... masakraaa!
tralala 2012-03-06 20:07:55
Mistrz spawalnik do iso potrzebny im.
Nie ważne że spawarki w ręku nie trzymał.
Ważne że papier ma.
trabka 2012-07-16 22:30:26
a co sie dziwisz suroniowi odpowiada . a zenus spawacz jeszcze pracuje i nie chodzi o lasce ??
pelikan 2012-07-16 22:44:42
a co to kogo obchodzi jaki jest [usunięte przez moderatora]? a jak wam to nie pasuje to sie zwolnijcie .jak mialbys troche inteligencji to by sie nad toba nie znecal , z takimi ludzmi trzeba umiec rozmawiac , a jak ledwo podstawowke skonczyles to rob zebys mial na wino
tralala 2012-12-02 18:14:28
Spawa jeszcze, ale coraz więcej reklamacji i poprawek po nim ;) O lasce też jeszcze nie chodzi.
Co do tego co pisał o [usunięte przez moderatora]. Ciężko spotkać kogoś w tej firmie co na wino by robił. Ekipa raczej nie z pod sklepu zebrana.
A tak odbiegając od wszystkiego, zauważyłem że firma coraz chętniej sięga po młodych pracowników bez doświadczenia. Nie wiem dlaczego. Robiąc tak poważne rzeczy dają młodego na maszynie który partaczy robotę dotego nie zna się na przyrządach pomiarowych. Oszczędności??
Hmmm...a ile poprawki po nich kosztują? O większości rzeczach spartolonych dyrekcja nie ma pojęcia. a szkoda. Może wtedy zaczęli by doceniać naprawdę dobrych pracowników. A tak to myślą...jak nie ten, to inny przyjdzie i zrobi. Bzdura....i w rzeczywistości dopłacają do tego tańszego pracownika.
ninja 2013-10-31 19:41:01
Wszystko gra
cichy 2014-03-16 14:59:01
Intermech to jedna z najlepszych fabryk w Stalowce,a jak się komuś robic nie chce to zawsze znajdzie jakieś ale.
dasy 2014-10-26 22:43:09
Firma PPUH INTERMECH. Usunęli nazwę firmy, nie wiem dlaczego.
aaaanonimek 2014-12-01 18:46:02
Jeżeli ktoś obecnie szuka pracy w branży takiej jak działa firma PPUH to zauważyłem, że opublikowali nową ofertę pracy. Jest spore zainteresowanie, chyba warto zajrzeć i ocenić. Jak dla mnie ciekawy temat. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe RAPID Sp. z o.o. jest jedną z dynamicznie rozwijających się fir...
Juzek 2015-02-24 04:25:12
Przepraszam, czy nie orientujecie się czy to forum dotyczy tej firmy? Zastanawiam się jak tutaj to wszystko spiąć tak aby każdy był zadowolony - Na dobrą sprawę nie ma jednego leku, ale to potem jest weryfikowane i w razie potrzeb prostowane. Prosiłbym o potwierdzenie czym zajmuje się firma i gdzie znajduje się jej pojazd.
ppuh 2015-08-29 10:22:26
Opinie o PPUH INTERMECH Stalowa Wola.
Więc nie piszcie o innych firmach skoro chodzi o Intermech.
Grubas 2016-05-13 23:05:22
Mam nadzieję, ze poszukujecie handlowców tak na serio, a nie tylko żeby narobić nadziei, fajna firma
Zostaw swoją opinię o PPUH - Stalowa Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH