Opinie o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Młoda 666

A co myślicie o transporcie i kierowcach

Wielki bebzol
@Młoda 666

No jezdzą sobie jezdzą lecz czasami im sie nie chce a czasami sie nie wyrabiaja.

Świąteczna kapusta

Wielkie podziękowaniami dla ABB za to, że miałam tak udane Święta i Sylwestra. Wreszcie chociaż raz w roku się najadłam a w Sylwka było mnie stać na fajerwerki. Kapusty miałam jak lodu. Aaach! I te przepiękne życzenia. Dziękuję Wam...a teraz dawajcie sowitą podwyżkę na 2022 rok bo inflacja rośnie!

@Świąteczna kapusta

Kiedyś za dobrych czasów na nawijalnii to zupę za wyniki dali .To były czasy .Jak my się najedli . ABB to brzmi dumnie.

Nawijator
@Gil

Bo nawijania to najcięższy dział dlatego trzeba było zupki zjeść żeby siła była do dalszej pracy... ????

obserwator
@Nawijator

Widać ,to jak pracują ciężko na nawijalni i ligu . Siedziąc na stołku z telefonem w ręku grając lub przeglądając internet . I to ma być ciężka praca ha ha ha. Niech idą na inne działy to zobaczą co to naprawdę praca np. wirniki, lm12 czy lm2 , lm3 albo magazyn . pozdrawiam . Edek.

Paradoks
@obserwator

A ja powiem tak.Opinie pisać łatwo tym co na nawijani nie pracowali a jak ktoś nie wie jak jest niech się nie wypowiada.Ja tam nigdy bym nie chciał wrócić i cieszy mnie to że pracuję teraz na innym dziale.A jak ktoś nie wierzy niech prosi o przeniesienie na nawijalnie i sam się przekona skoro ponoć tam jest tak lekko bo jak potrzebowali to chętnych z innych działów nie było co mnie z resztą nie dziwi.Pozdrawiam wszystkich.

Lolek
@Nawijator

Nawijalnii ciężka ? Przejdź do magazynu do Mariusza zobaczysz co to bałagan.

Kiwi
@Lolek

Spokojnie, jak Mariusz na dobre tam przejdzie to zrobi im takie Cassioli, że sami będą chcieli na LM12 przejść...

@Kiwi

Hola,hola on przechodzi żeby (usunięte przez administratora)kolejną kadrę na komponentach tak jak zrobił na magazynie . Teraz to nawet nie ma się do kogo zwróci o pomoc bo te nowe jełopy to się do niczego nie dają Jak coś się pytasz to odpowiada że najlepiej zadzwoń do Marka lub Michała. Czym się w ten Sobol kierował bo na pewno nie rozumem. Przykład :ciepły (Ł.C.) Liderem ,gość który nie potrafi współpracować w grupie z każdego działu się go pozbywali a ten głupol zrobił go Liderem nie pytając się o zdanie ludzi co oni na to ,ale na szczęście związki prześwietlają sprawę. Z Markiem to cios po niżej końskiej cytryny . Gość z najlepszą opinią na całym zakładzie,pracocholik, ambitny zawsze pomocny ,szczery aż do bólu i niech po tym wszystkim taki zostanie.Nic zmieniaj się, byliśmy i będziemy zawsze z tobą,trzymaj się.

Murem za Markiem
@@cichy

Łukasz (usunięte przez administratora)karierę robi największa zakała tej firmy. Za Mariuszem na smyczy biega. Abyś skończył za bramą.

@Murem za Markiem

Jestem tylko pobocznym obserwatorem i nie wiem jak tam jest u was na magazynie ale my już z nim pracowaliśmy i nasza opinia jest taka że dawno powinni go wyjeb.....Przerobił wszystkie działy i z nikim nie mógł się dogadać a na końcu zostało mu zesłanie do magazynu. Ostrzegaliśmy mistrzów z magazynu co wy robicie to jest błąd, takiego jełopa nie daje się na lidera. CIepły porwał się z motyką na słońce a gdzie mu do wiedzy starych wyjadaczy z magazynu. Cała nadzieja jeszcze w Michale i nowym kiero który przejży na oczy i reaniumuja wspólnie starą kadrę bo bez nich jak bez ręki bo inaczej podniemy my i działy wspierające.

Łosoś
@@cichy

Dobrze ze ty się do czegoś nadajesz

Do kiera Krzysztofka!
@Gil

Panie Krzysztofku W. kierowniku komponentów i lig-a a może byś pan pomyślał o kupieniu placuszka pracownikom żeby coś zjedli jak zostają do godziny 2:00 po południu?! To nic pan nie pomyślisz! Tylko robisz pan dziecinade i nic więcej. A gdzie okulary??!!! A gdzie maseczka??? Tylko pierdoły panu w głowie a tu czas zająć się poważnymi sprawami - sprawami pracowników włącznie Panie Krzysztofku!!!

Pełen nadziei

Anna to już rewolucjonizuje tylko tam gdzie nie trzeba a konkretnie pracownikom produkcji ujmuje i zabiera. Proszę cie ona na pewno nie jest po to żebyśmy my mieli chociaż trochę lepiej. Zobaczymy w ocenach i jaki procent podwyżki nam zaoferują. Mi to już się chce płakać ze śmiechu bo głosy dochodzą, że nie będzie tak słodko. Znowu dadzą guzik z pętelką a obiboki po studiach zaocznych bez wiedzy podstawowej będą spijać śmietankę.

zjedz sushi wieśniaku
@Gil

musiało być bardzo zimno jeżeli dostaliście zupke regeneracyjną. Kwaśnego żuru wam dali i jedzta chopy!

vice wersa
@obserwator

To sie zwolnij gamoniu jak ci tak "ciężko" na tej swojej linii. Nie kłam obsrywaczu tylko weź sie w koncu za robote.

Stevie Wonder

Ja wszystko widzę co się dzieje w firmie mam oczy dookoła głowy.

Iko
@Stevie Wonder

Najwłaściwsze jak każdy by zajął się swoimi obowiązkami a nie interesował się kimś innym .

Syn Bogdana
@Iko

Nie czepiaj się. Stevie nawet jak patrzy to nic nie widzi. To jest swój człowiek.

Iko
@Syn Bogdana

Nie wiem kto to jest Stevie . Moja opinia nie jest dedykowana konkretnej osobie Aczkolwiek niech wszyscy zajmują się swoimi obowiązkami i niech każdy pilnuje siebie.

Rocco Sifredi
@Iko

Mama ci go puszczała zamiast kołysanki i ty nie wiesz kto to jest Stevie??? To tak jakbyś nie znał Rysia Rynkowskiego "Wypijmy za błędy"

Jola

Przeklęte ABB.Niesprawiedliwe.Kolesiowskie.Patologiczne .Nie kupiłbym silnika .Robiłem i nie polecam jako pracodawcę.

Artur Szminka
@Jola

A ja kupiłem dwa silniki i trzeci dostałem za darmo bo black frajdej było. Masz pan ten trzeci bo dwa się szybko zepsują to se pan wymienisz i dłużej se coś porobisz. Tacy abb-owcy chojni! O klienta dbają

Pracownik Produkcji

Podczas rozmowy telefonicznej zostałam potraktowana jak osoba z poważnym urazem umysłowym. Pani kilkakrotnie powtarzała swoje nazwisko, godzinę i dokumenty jakie mam ze sobą wziąć, odniosła się również do savoir vivre o punktualności. Byłam pięć minut przed czasem, wpisałam się do księgi gości i usiadłam grzecznie na przyjście Pani rekrutującej. Po piętnastu minutach nadal siedziałam i nikt się mną nie interesował. W dziewiętnastej minucie podeszłam do Pani na recepcji poinformowałam, iż czuję się mocno zlekceważona takim traktowaniem. W odpowiedzi usłyszałam, że wszyscy tak czekają. Ale ja nie jestem wszyscy.Wyszłam

Pani zadzwoniła do mnie z przeprosinami. Była na spotkaniu!!! Bardzo ważnym !! Pytanie jakie zadała było śmieszne "czy przyjdę jeszcze raz?". Moją koleżankę wyrzucono z pracy w firmie ABB ponieważ spóźniła się drugi raz do pracy o 20 min. Wnioski wyciągnijcie sami

Gil

Nie ma podwyżek(usunięte przez administratora)

x
@Gil

Oni są dobrzy idą na L4 i w tym czasie składają meble u jakiejś kobity tak się (usunięte przez administratora) firmę potem wracają kilka niedziel się zrobi i znów L4 a Paweł M jest dobrze znany z włażenia w du..ę kierownikowi.

Jasiu
@x

To tu tylko włażenie od tyłu się liczy ?

Demon
@x

Oni sobola(usunięte przez administratora)robią a on im wysokie podwyżki daje .Naiwny

Dil
@x

Nawet jak tak by było co cię interesuje kapusi takich ja najbardziej nielubie

Ex y
@Dil

Nawet jak by tak było???Człowieku uczciwi ludzie masę lat tu robią i nikt ich nie dostrzega A bracia M. robią jak inni i są bardzo cenieni .Za co Że jeden drugiemu załatwił .Na jednych stanowiskach robią. Ale ucha nadstawiają.Sprawiedliwosc.Jego mać.

Poboczny Obserwator
@Ex y

Od zawsze na magazynie tak było że im więcej siedzisz w biurze magazynu to twoja pensja idzie w górę, a Ci co w tym czasie rzetlenie pracują są olewani mimo że pracujesz parę lat. Kierowniku zacznij doceniać tych co pracują a nie tych co donoszą i wchodzą Ci w (usunięte przez administratora) nie tedy droga. Wesołych świąt.

Jola
@Poboczny Obserwator

Tu jak nie masz znajomości to zapomnij o podwyżce.Wszystko na zasadzie koleś Oleś Tu potrzeba rotacji na wyższych stanowiskach żeby zakończyć tę bratnie wysokie podwyżki.Dziwne że góra z tym nić nie robi.

Swój czlowiek
@Ex y

Paweł zalatw mi podwyżkę .Robię tyle lat na wielu stanowiskach i nikt mnie nie zauważa .A bratu załatwiłeś na momencie .Ty masz moc .Ciekawe co będzie jak sobol odejdzie .Bracia M . w zapomnienie pójdą .A to nad ludzie byli .Ogarniali temat .A inni tylko udawali .Ciągnęli produkcję .

Biurowy żebrak
@Swój czlowiek

Paweł ile czasu w ciągu miesiąca trzeba poświęcić na żebranie o 200 zł podwyżki żeby ją dostać? Paweł byś cos ogarnął bo lipa z hajsem inflacja duża a tylko twoja pensja rośnie.

@Biurowy żebrak

Nie każdy szmatę by z siebie robił. Kawałek honoru trzeba mieć. Nie bierzcie przykładu.Pozdrawiam

Lolek
@Biurowy żebrak

A na nim wrażenia to nie robi .Człowiek bez honoru .

Pawełek Leń Vel Leser
@Swój czlowiek

Chcesz? To masz! Mogę ci dać podwyżkę tylko taką wirtualną. Ja udam, że ci dałem a ty udasz że ją przyjąłeś i obie strony będą zadowolone. Tak się załatwia sprawy w abb! Zadowolony???

Zaczipowany JOE

Witam, mam pytanie bo przyjąłem 5-tą dawke przypominającą i zapomniałem o 6-tej. Czy takie skutki uboczne już ktoś miał? Czuję również pod skórą jak mi się coś przemieszcza. Czy to nie jest czasem efekt zakeczupowania? Mało tego?! Po złapaniu tego ustroństwa jeszcze gorzej przeszedłem to paskudztwo niż osoba niezakeczupowana! Tosz to eksperyment jest na żywym organiźmie! Naszym organiźmie! A lekarzom to na ręke jest bo piniondz się zgadza. Na inne choroby nie warto leczyć bo pieniążek mniejszy lecz gravedigger się nałopatuje.

Franc
@Zaczipowany JOE

Rozumu to w twojej lepetynie za durzo nie ma imbecyl w calej okazalosci

lastkeczap_six_feet_deep
@Franc

dziękuję bardzo polecam się na przyszłość keczupu jest pod dostatkiem.

Ktoś

Znam ludzi co pracują w ABB o chwalą Sobie prace .. wszystkie dodatki , wiec nie wiem czeku tyle tutaj negatywnych komentarzy ?

Patrzę i widzę
@Ktoś

Ooo tak! Praca w abb nie jest taka zła tylko ta organizacja troche kuleje i ludzie pełniący pewne obowiązki typu lider, mistrz. Mają swoje układziki, biorą niezły cash podchodzą olewatorsko do pracownika chyba ze mają kolegów na dziale wtedy ci pracownicy mają przywileje czy to w formie urlopu czy niepojawiania sie w pracy a zawsze cos tam sie zakombinuje. Przez takich ludzi dobrze w firmie nie będzie bo psują relacje i warunki pracy. Dodam jeszcze, że rozmowa z takim typkiem to tez nic fajnego. Nic ci nie powie i nie przekaze bo tak! Bo zgrywa wielkiego przełożonego a nic nie znaczy a ponosi się jakby był kierownikiem albo dyrektorem. Żenada bo wielu tu takich mamy majstrów i liderków tylko koledzy mają lepiej i myślą, że tego nie widać ale to się rzuca w oczy. Nikt (usunięte przez administratora) nie jest!

Lali

Dołożyć braciom.m.Karwasz Barabasz.

Bracia Strach Karwasz jego...
@Lali

O karwasz twarz co to za bracia Barabasz? Sieją postrach w abb? Pewnie zgarniają pełną pulę podwyżek a innym co skapnie dostają.

Kierowniku Balcerak wielu takich karierowiczów tu już pracowało, ale ty jesteś THE BEST. Może masz jakieś problemy w domu i przenosisz to na pracę? może ktoś Ci zrobił krzywdę jak byłeś dzieckiem.

Ela

Cześć. Jak wyglądają zarobki na operatora lini ?? Widzę ogłoszenia na internecie i waham się nad złożeniem cv.

@Ela

Nowy dostaje więcej niż doświadczony pracownik.Patologia ABB.A potem groszowe podwyżki .Chyba że masz znajomości.Tu bez pleców to kiepsko.A zarobki jak w markecie.Jedno mogę obiecać - po ośmiu godzinach pracy odczujesz to w kościach

R.R
@Gil

Witam, Tak jak pisze operator to jest dokuczliwe w pracy którą wykonuję .

Jula
@Gil

To zależy jakie market ????w niektórym markecie zrobisz dobry pieniądz ok 4 tys ( moja kuzynka pracuje , wiec wiem ) a w drugim zarobisz najniższa krajowa :)

Aaaaa
@Jula

A to przemysł ciężki .

Sztefen

Jestem ciekaw czy osoby kierujące docenia osoby przychodzące normalnie do pracy to co się dzieje z frekwencją chociażby na magazynie to jakiś żarT

Miko
@Sztefen

Na pewno nie wspomną Będą szukać Twoich błędów aby Ci je wytknąć

Jel
@Sztefen

To przyjdź do magazynu to zobaczysz .Najgorszy dział dla pracowników.A kiero nie może odejść.Bo żeby te obowiązki przekazać jak mówił to ho . ho.(usunięte przez administratora)

lopez
@Jel

nie uważam zeby byl najgorszy najwięcej można tam się nauczyć odnośnie sapa np Ja jestem zadowolony Nie mówię że praca marzeń ale przyda się to jako doświadczenia na przyszłość co do ludzi tez nie narzekam można spotkać osoby które chcą zeny taa praca jako tako wyglądała i zachęcają do działania

Robol

Ania Sobańska ściągnęła Balceraka z Alex2 szkoda tylko że wybrała takiego nieudacznika,

xyz
@Robol

Myślałem że na sąsiednim zakładzie pracują normalni ludzie a okazuje się że tam to dopiero jest wylęgarnia (usunięte przez administratora) a zaczęło się od Rolanda i tak ciągnie się to (usunięte przez administratora) za nim dalej :(

DD
@Robol

Racja

rolnik z Kałowa

Dobrze napisane Ciekawe czy zarząd wie czym się zajmuje ten cały Balcerak, może trzeba ich uświadomić.

Gil

Widzieliście czym zajmuje się Balcerak Kierownik od powierzchni płaskich na tym się zna, na niczym innym zero.

EL CZTERY

Witam, przebywam aktualnie na zwolnieniu chorobowym. Czy na zebraniu które odbyło sie teraz coś przekazano konkretnego? Podwyżek, ważnych spraw firmowych itp.?

Czy ktoś startował na stanowisko Global Marketing Specialist?

ślimak

coś kiedyś słyszałem że jak ten nowy lider magazynu tzw Ciepły pracował na impregnacji to poprzylepiał sobie na plecach kartony i na czworakach łaził po hali udając ślimaka :) jak ktoś może przybliżyć tą historie to chętnie poczytam

@ślimak

Pamiętam, Pamiętam jak (usunięte przez administratora)z siebie robił,taki typ i powiem wam że się nie zmieni. Teraz to wasz mistrzu musi uważać no i ten drugi mistrz zamentu bk będzie ich podpierdzielał przy każdej nadarzającej się okazji a jak nowy kiero przyjdzie to dopiero rowa będzie lizał. Spróbować ślimaka to Zdjęcia były w necie i na Faceboo......

Wall-e
@@cichy

Cichy po twojej nieskładnej pisowni nie trzymającej się kupy stwierdzam, że jesteś najcieplejszym dzbanem i imbecylem abb. Piszesz jakbyś 20-ty rok był na helu i kompocie jednocześnie. Twój mózg nie nadąża za normalnym tokiem myślenia. Sznuruj puche (usunięte przez administratora)

Lamus
@ślimak

Cichy nie udawał ślimaka.On człowieka udaje.I słabo mu to wychodzi.To kawał głąba.Lata jak głupi po tym magazynie.Na bezpieczeństwo nie patrzy.Cassioli ręcznie palety pcha.W końcu mu te łapy urwie.Nie dajcie się w to wciągnąć.Niech sam się naraża.

Rabadżan z Dżalalabadu

teraz w pracy jedzą pączki a po pracy chodzą na "kremówki" ale święci jak papież to oni nie są. Po terapii ziołowej chodzą z gilem do pasa feee!

Magazynowy obskur

Co tam się dzieje u was tam na magazynie nic innego się nie słyszy tylko źle! i źle! Jeszcze istnieje coś takiego jak wypowiedzenie! Ktoś was tam trzyma na siłę? Albo weźcie całą grupą jednocześnie poskładajcie wypowiedzenia jak tam takie koło wzajemnej adoracji się utworzyło i wtedy im wody do tyłka się naleje.

nowy
@Magazynowy obskur

mnie to tam się podobuje fajna ta robota na magazynie i po można zobaczyć jak linie funkcjonują jeszcze jak by ktoś pokazwyal tego sapa byłoby wspaniałe

Informator

Widać tutaj coraz więcej wpisów o braku podwyżek. Przed końcem roku dostali je ci co pracowali za mniejszą stawkę niż nowo zatrudnione osoby żeby nie czuli się pokrzywdzeni. Co roku macie podwyżki o ocenę roczną na jaką zapracujecie.

Wybitna Strategia
@Informator

Masz rację fajnie jest mieć po 7 latach pracy tyle samo co gość który do niczego się nie nadaje.

Tedzio
@Informator

Ciekawie na którym dziale dostali te niby podwyżki . Daj przykład.

Ol
@Informator

Nie pisz głupot dostali ci co pod biurkiem siedzą .A resztę olali.

@Informator

Po pierwsze dostali ci co najbardziej w (usunięte przez administratora) włazili. Druga sprawa oceną to se możesz podetrzeć (usunięte przez administratora) bo wystawią oceny jakie mają wyjść według ich wskaźnika: tyle i tyle 2 ,tyle i tyle 3.Po trzecie gdzie jest podwyżka inflacyjna ,której ABB zawsze unika i łączy ocenę z podwyżką inflacyjną. Pozdr.

Awans

Gratulacje dla Jarka M. z okazji awansu na Lidera kompotów lig. Ty masz siłę, ty masz moc, ty wytrzymasz każdą noc.

AJTUJ JABAJBAJ
@Awans

Brawoo!!! Należy mu się tyle lat pracuje więc jest to dobry wybór... a ty nie pij tyle "kompotów" kolego bo cie zmiecie z planszy.

UN
@AJTUJ JABAJBAJ

jak Jarosław M. mawiał "pokoz mi drugigo takigo jak Jo... no pokoz takigo no" takze Un jak awansowol to some plusy bydom, bydzie kroina mlykiem i miódem pynaca ino hyj

Głupawy JOE
@Awans

Dejta mu same noce zobaczymy czy wytrzyma

Ktos
@Głupawy JOE

Twój nick tłumaczy jakie masz ambicje i co masz w głowie więc komentarz zbędny

Kaizen 500 PLUS
@Ktos

Ludziee! Dejta spokój! Tylko Głupawy Joe coś w tej firmie znaczy i napędza ją jak kolej wąsko-torowa. Szanuj go bo on ma w głowie wincy niż tyyy!

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 19 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Sp. z o.o.