Opinie o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Buła między uszy!

Jak wam się pracuje w ABB? Fajnie i przyjemnie? No pochwalcie się.

Ktoś
@Buła między uszy!

Dokładnie tak ,miło i przyjemnie

Wygwizdowianin

Dzień dobry ja tak krótko. Czy z mojego wygwizdowa bus dowozi do A by by yyyyyyyy? o ludziów mi chodzi co se do roboty jeżdżą yyyyyy??? Z Poddębic znaczy sie, ze sie tak krótko spytam i nooo?! yyyyyy? ile kosztuje ten przejazd w jedno strone ze 3zł bedzie czy wincy??? Pracowniki łodpowiadajta bo ja u wos juz robote zaczynam yyyyyyyyyyyyy??? Słyszałem ze kierowco busa sympatyczny i czasami w lato ogrzewanie włączy yyyyyyyyyyyyy... nooo tak słyszołem jo nie chce nic gadać poprostu kolega z Pierdziszewa mi łopowiadał co tam pracuje tylko ze łon busem nie jeździ on se śmiga 20-to letnim passatem...yyyyyyyyyyyy... to se mysle nie jest tam tak zle jak na takie cacko go stać. Hłe hłe hłe!

Pierdziszowianin
@Wygwizdowianin

a co ty z tym yyyyyyyyyyy takie zawiasy łapiesz?

Ciekawy

O której rusza bus z dworca PKP w Pabianicach?

Prozak
@Ciekawy

o fefnastej i żebernastej jeżdżą

Zapraszamy do cyrku w ABB
@Ciekawy

łoooo! Paaniee! Bierz Pan taryfe będzie szybciej firma zwróci koszty!

Sucha

Czy te nadgodziny i praca w niedzielę jest obowiązkową? Czy w niedzielę przychodzi się na 6.00 do 2.00 w nocy?

Pracownik Produkcji

Podczas rozmowy telefonicznej zostałam potraktowana jak osoba z poważnym urazem umysłowym. Pani kilkakrotnie powtarzała swoje nazwisko, godzinę i dokumenty jakie mam ze sobą wziąć, odniosła się również do savoir vivre o punktualności. Byłam pięć minut przed czasem, wpisałam się do księgi gości i usiadłam grzecznie na przyjście Pani rekrutującej. Po piętnastu minutach nadal siedziałam i nikt się mną nie interesował. W dziewiętnastej minucie podeszłam do Pani na recepcji poinformowałam, iż czuję się mocno zlekceważona takim traktowaniem. W odpowiedzi usłyszałam, że wszyscy tak czekają. Ale ja nie jestem wszyscy.Wyszłam

Pani zadzwoniła do mnie z przeprosinami. Była na spotkaniu!!! Bardzo ważnym !! Pytanie jakie zadała było śmieszne "czy przyjdę jeszcze raz?". Moją koleżankę wyrzucono z pracy w firmie ABB ponieważ spóźniła się drugi raz do pracy o 20 min. Wnioski wyciągnijcie sami

Sucha

Czy kobieta da sobie radę na produkcji? Czy tylko mężczyźni tu pracują? Jest sens aplikować?

Leźący

Chcecie zobaczyć cyrk ?Przyjdźcie do magazynu.Cassioli śmiga jak ta lala.Czasami to i godzinę pochodzi.

Ciekawy

Jak się pracuje w biurze w tej firmie ?

Amator
@Ciekawy

W biurze spoko praca, od początku pandemii home office i spokój.

Salceson i pasztetowa
@Amator

Jednym słowem zaje.bioza

Kisiel w majtach
@Ciekawy

fajnie sie siedzi ale krzyz boli musimy czasami rozgrzewke zrobic przeciąganie liny albo zapasy w kiślu

Moderator

Nie pracuje się.

Aplikant

Cześć, próbuję dostać sie do was do pracy od jakiegoś czasu. Składałem kilka razy CV ale wysyłają mnie do jakichś agencji pracy przez, które ja nie chce pracować. Czy jest to możliwe żeby dostać się bezpośrednio do ABB? Są takie przyjęcia? Bo już powątpiewam.

Silnoręki bandyta

Chce powiedzieć, że pracuję w najlepszej firmie na świecie, otrzymuję podwyżki regularnie a silniki są wykonywane z największą starannością, która przekłada się na najwyższą jakość. Firma o mnie dba jak o Prezydenta. Wszyscy są zadowoleni i przychodzą szczęśliwi i uśmiechnięci do pracy. Każdy jest dla siebie pomocny, nikt nie skarży, nie donosi, każdy dobry pieniądz kosi. (usunięte przez administratora)

bajkopisarz
@Silnoręki bandyta

Eeee! Wstawaaj! (usunięte przez administratora) się!

Smarkanie TIG-iem

Dobry. Jest tam jakaś u wos marna spawaczyno? rower wigry by mi posmarkoł bo nimom czym do roboty dojechać a pare kilomytrów mom. Słyszołem że na ligu w automacie cuś tam spawajo to bym rower podstawił. Ino roz by mi hyftnoł.

Prymus Apryllis

Dzień dobry Wam. Taka nurtuje mnie myśl i mam pytanie: czy ktoś dostał ocenę 4-ke przy ostatnim ocenianiu? Proszę się przyznawać. Jeśli są takie oceny to czy te osoby robiły coś pod biurkiem by otrzymać taką ocenę?

Odpowiedź
@Prymus Apryllis

4 było mało, raczej nikt się nie chwalił więc znowu statystyki muszą się zgadzać na górze. Kolejne cięcia kierowników, pani dyrektor i hr żeby tylko tam się premia zgadzała, a reszta pracowników klapki na oczy i dalej. Biuro od ponad roku pracuje z domu a my żadnego dodatku nawet nie dostaliśmy.

Swiezak
@Prymus Apryllis

Wiara pojdzie na l4 zadnego dodatku a jest 3 fala pandemi

Zosia

Abb aleksandrow lodzik potwierdzony wynik covid19 dodatni .Czy nadal chcecie ryzykowac zdrowie pracownikow

ONZ
@Zosia

Im na nas za bardzo nie zależy kiedy wybuchła pandemia na początku roku i garstka ludzi narażała swoje zdrowie i swoich rodzin żeby utrzymać fabrykę przy życiu piszę tutaj o (usunięte przez administratora)nie zrobiła nic gdzie w biedronce czy procter&gambel płacili ludziom za to że się narażają . Najważniejsze są tylko słupki w exelu ktoś mi kiedyś powiedział na spotkaniu "fabryka nie jest po to żeby dogadzać ludziom tylko po to żeby zarabiać " tak ale fabryka bez ludzi = (usunięte przez administratora)

Biedrona
@ONZ

ONZ jak tak tu zle i za mało cię doceniają Biedronia, zatrudnia będziesz miał dodatki , i 24 h dowartosciowujesz się, albo otwórz firme zatrudnij nasz i dodaj nam dodatki. Skoro firma ma nie zarabiać, to wszyscy na bruk szukać pracy do biedronki pójdziemy a firme do chin za miske ryżu oni się ucieszą , albo nie na narodowy jako wolontariusze bo na pandemi zarabiać się da . Zakładaj firme zatrudnij nasz!!! A skoro nie dba to za testy na covit i postój ty zapłać by innych chronić z innych zmian i działów .

@Zosia

Boże. Kobieto ! W każdej fabryce jest jakaś osoba z pozytywnym wynikiem covid 19. Z tym trzeba nauczyć się żyć. Lepiej już może nie być. Chcesz ,żeby pozamykali zakłady pracy? Stać cię będzie na utrzymanie siebie i rodziny. Jeśli masz. Pomyśl kobieto trochę i nie buntuj ludzi. Boisz się to sama zrezygnuj z pracy. Idź do Biedronki. Tam się nie choruje.

No tak...
@ONZ

I o to Zosi chodzi. O pieniądze. Jak jej zapłacą to nie zachoruje. Covid będzie się jej bał. To idź do biedry czy procto. Droga wolna.

@Zosia

Związki zawodowe w ABB powinny się wstawić za pracownikami starać się o dołożenie do pensji np.dodatkowa kasa ,za to że przychodzimy do pracy jeszcze .Bo nie długo nie będzie miał kto robić na produkcji silników i nawijalni. I co zamkną zakład !

@Adam

Związki zawodowe w zakładzie tylko pobierają składki i nic nie działają na korzyść i pracownika. Nie dawno się wypisałem. Porażka dźwiękowa, szkoda kasy.

Dżordż Klunej
@Andrzej

Jak sami sobie nie pomożemy to związki tym bardziej nam nic nie wywalczą. Oni są zadowoleni że mają dobrą kaskę i nie muszą się wysilać gdzieś na dziale na produkcji. Oni tylko posłusznie przytakują pracodawcy i godzą się na każde warunki(niekorzystne).

Nikt Ważny
@Dżordż Klunej

Zgadzam się z Andrzejem

Ciekawy

Jak wygląda praca w abb czy jest ciężko,? I czy jest jakis transport zapewniony?

Pozytywny
@Ciekawy

Jest dobrze jak chcesz pracować i masz pozytywne nastawienie do stawianych wyzwań i oczywiście osób z którymi współpracujesz.Dobrze by było mieć jakieś pojęcie bądź zainteresowania w temacie mechaniki czy elektroniki bo to ci się przyda ale najważniejsza jest chęć do pracy i zaangażowanie...Jest możliwość dojazdu na koszt firmy busami pracowniczymi.

@Pozytywny

Dziękuję za konkretną odpowiedź. Wszystkiego najlepszego w nowym roku

Gosc
@Ciekawy

Jest bus co jeździ raz na 100 lat do wsi Aleksandrow. Fabryka w polu zasięgu w telefonie brak ogólnie dramat lokalizacja

Zorro

Kiedy w abb dołożą covidowe pieniądze , za obecność w czasie pandemi .Bo w innych zakładach pracy do pensji maja dodatek covidowy .

onz
@Zorro

pewnie nigdy jak się zapytasz to powiedzą ci ciesz się że pracujesz.

Salceson i pasztetowa
@Zorro

dostaniesz szpryce w tyłek z astry od Zenka i kopa na rozpęd

Jaka jest kultura pracy w ABB Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pracownik biurowy ABB

Cześć W biurach raczej nie ma dress code'u (mówię o fabryce silników). Założysz jeansy + T-shirt i jest OK.

Johny Bravo

Oczywiście , jest --- dress code . Kierownicy chodzą jak chcą , operatorzy i inni jak im każą . ( a zwłaszcza komponnety) .Podobno jakiś koleś przyjechał z Finlandii i kazał Polaczkom chodzić w przdłużonych rękawach .

@Johny Bravo

a to nie było czasem tak że operator rozciął sobię rękę o blache i po tym wypadku wprowadzono rękawki lub obowiązek zakładania bluzy lub koszulki z długimi rękawami ?

Lekarz medycyny pracy
@Johny Bravo

Człowieku! Jak byś nie chodził w przedłużonych rękawkach to już byś nie miał ręki a ja musiałbym ci ja przyszyć więc rękawki robią robotę. W imieniu wszystkich pracowników dziękujemy za to i ja mam mniej gnatów do połączenia. Jeszcze raz dziękujemy Panie Finie.

Kawa i pączek
@Pracownik biurowy ABB

ja chodze w dressie i jakoś się nikt nie czepia. No helo! Co ma do tego że ja lubie w dresikach popylać.

Maska na pyszczku

NO I (usunięte przez administratora)! NO I CZEŚĆ! Gdzie maseczka ja się pytam!!!???

Papirus

Cześć Koledzy i Koleżanki. Mieliście już oceny roczne ze swoimi przełożonymi?

Nawijalnia
@Papirus

Tutaj cisza i nic nie wiadomo kiedy.

Sofija
@Papirus

Czy jakaś kobieta dostała 4?

Lekarz medycyny pracy
@Sofija

Raczej L4 bo dostała skierowanko na badanko do mnie

Pracowalem na Alex2-chyba (napędy). Poznałem trochę osób i to co się tam dzieje. Robota jak robota walisz 8h(małe chińskie rączki) kręcenie śrubek 5h później kabelki itp. Na awans mozna liczyć po roku, każdy oczekuje że po tygodniu będziesz musiał wszystko, uczą wszystkiego po trochu, oczywiście pierwsze 2/3 miesiące to mobbing że się nie starasz i nie widać w tobie zaangażowania, straszenie kamerami. Jest 10inzynierow jeden jest inżynierem inżyniera inżynierów. Jakiś dratam połowa osób z biura powinna tam wgl nie być. Nic nie ma, a jak coś jest to popsute, ale nie to. Tygodniami się czeka na częściej, a jak nie idzie wszystko w terminie to twoja wina? Jakieś straszenie za brak maseczek PISOWCY!

lentucky

Cześć, Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, jak wygląda praca w działach inżynieryjnych w ABB w Aleksandrowie? Czy można się rozwinąć, możliwości awansu, nadgodziny, pensja, ogólne wrażenia z pracy. Proszę o prawdziwe odpowiedzi. Pozdrawiam.

Z ciekawości?

Cześć co u was słychać? Już dawno nikt nic nie pisał czyli wnioskować można jest dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Sp. z o.o.