Opinie o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Kibic z Polska A Be Be!

Granit Czaka i Embolo! a na koniec pier(do)lolo. Słicerland gola! Całe abb w Polsce trzyma kciuka nawet Dragomir Okuka!

Dziordżio Kieloni

Czy są przyjęcia teraz do firmy??? Jestem w potrzebie i mam złą sytuację finansową. Szukam czegoś na już i cos pewnego.

PIERDZILUIDŻI
@Dziordżio Kieloni

Z tego co wiem i z tego co mnie wiadomo przyjęcia są przez jakieś agencje pracy ale nie radziłbym bo ja się na agencji zawiodłem. Przyjechałem tu prosto z Włoch ze słonecznej Toskanii. Mówili mi, że tu nowy ład wprowadzają i będzie jeszcze lepiej niż u nas we Włoszech więc mówię dobra jadę porzucam te marne eurasy trzeba sie dorobic w Polsce w Abb a tu tylko agencja i marne zlotuszki. A przez abb tez sie nie zarobi jedynie kilka stówek wiecej niz przez agencję. Oj słabo słabo mamma mia!!!

jankes
@PIERDZILUIDŻI

Ja chyba jednak zaryzykuję..... przyjechał ja tu z wysp...wrócił z angielskiej niewoli....bo tu tak dobrze podobno , dobra zmiana .nowy ład Miał siem w stoczni najpierw zatrudnić....ale tam tylko stępka gnije.....a w innej łódz podwodna z dykty się rozkleja To może coś w centrum kraju....działke sem kupił i krówke ...bo pincet dadzą...i korytko łot świń zalał wodą na łoczko plus dzieciora dorobię i kasę mam...to to z ŁABEBOWA to ino dodatek by był Martwi mnie tylko ta comiesięczna danina....dla jakieś sekty z Torunia....co to telewizyjum mają i radio Ale....przecież tu jest tak pinknie i wspaniale

EURO 2020

No i się zaczęło! I mam dylemat, czy mam pracować i przez to nie obejrzeć wszystkich meczy mistrzostw europy czy iść na zwolnienie? Czy firma znajdzie na to rozwiązanie i jakiś kompromis? W końcu taka duża impreza jest co 4 lata a nawet wydłużyła się o rok? Myślę, że praca nie ucieknie a EURO szybko przeminie i trzeba obejrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kibic
@EURO 2020

Przecież wyniki są łatwe do przewidzenia w ćwierćfinałach spotkają się Magazyn - nawijalnia Edek - FF1 LM 12 -FF2 LM3 - Daco ......ostatecznie wszyscy grają a wygrywają Niemcy....czyli Von HELGA z ochrony ......( GDZIE PAN MA MASECZKE !!!!!! )

Kanban
@kibic

Epd i kałow nie bierze udziału

Mamija Dżikija
@EURO 2020

Polacy! Na stadionie La Kartuha oddadzą fartucha. I znowu EUROwpi..dol!

PIERDŻORDŻI

Tak się zastanawiam ile jeszcze osób przyjma do fabryki bo miałbym jedna osobe kompetentną i godna polecenia. Ile teraz kasiory za polecenie niewolnika dają???

Pracownik Produkcji

Podczas rozmowy telefonicznej zostałam potraktowana jak osoba z poważnym urazem umysłowym. Pani kilkakrotnie powtarzała swoje nazwisko, godzinę i dokumenty jakie mam ze sobą wziąć, odniosła się również do savoir vivre o punktualności. Byłam pięć minut przed czasem, wpisałam się do księgi gości i usiadłam grzecznie na przyjście Pani rekrutującej. Po piętnastu minutach nadal siedziałam i nikt się mną nie interesował. W dziewiętnastej minucie podeszłam do Pani na recepcji poinformowałam, iż czuję się mocno zlekceważona takim traktowaniem. W odpowiedzi usłyszałam, że wszyscy tak czekają. Ale ja nie jestem wszyscy.Wyszłam

Pani zadzwoniła do mnie z przeprosinami. Była na spotkaniu!!! Bardzo ważnym !! Pytanie jakie zadała było śmieszne "czy przyjdę jeszcze raz?". Moją koleżankę wyrzucono z pracy w firmie ABB ponieważ spóźniła się drugi raz do pracy o 20 min. Wnioski wyciągnijcie sami

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
KAŁOWIANIN ROKU

Czy jest ktoś w stanie mnie powiedzieć ile trzeba pracować i jak trzeba pracować żeby zostać pracownikiem roku u Was...znaczy u nas?

Luka Dončić
@KAŁOWIANIN ROKU

Po prostu staraj się pracuj, daj coś od siebie a oni cię poklepią po ramieniu i powiedzą GOOD JOB! A w następnym tygodniu zwiększą target i stwierdzą: co tak małoo!?

Arsę Lipę
@KAŁOWIANIN ROKU

Pracuj pracuj nie piejdoj od gadania jeszcze nikomu nie przybyło

@Luka Dončić

Tak właśnie działają korporacje jeśli ktoś o tym jeszcze nie wie... Zamówień coraz więcej, targety coraz większe, a gdzie podwyżki? Dadzą pół bułki z Hiltona i gruszkę i się ciesz. Gdyby nie lm12 (niewypał) to już dawno bylibyśmy na plusie

Domagam się rekompensaty

Czy abb wypłaci w końcu pieniadze covidove bo tak pracujemy a trochę się tego nazbierało. Kiedy to dojdzie do skutku ta rekompensata. Każdy kto z narażeniem życia i zdrowia pracował powinien dostać. Za kogo oni nas mają zdrowia nikt nie wróci. Moje płuca są w 30% zniszczone przez covid, wydolność i funkcjonowanie mocno spadło. Ja się nie pytam ja się domagam.

Łęczycki drwal
@Domagam się rekompensaty

Ty normalny jesteś chłopiee? Zjedz se gruszke i przestan gwiazdożyć.

Jo

Będą zatrudniać przez abb.Widziałem kolejki pod biurem przepustkę. Dobra kasa i lekka praca..To jest robota.Mówią źe 2.5 tys można zarobić. Ile żarcia można kupić. Polacy dobrze rządzą. Na stołówce bułki za 7.5 można kupić. Raj.Woda sodowa darmo.Jeszcze tak dobrze nie było.

Matko(yebca)
@Jo

Raj na ziemi gruche i jabco opędzlujesz popijesz mlekiem z kartonu, walniesz rzadką bombe w kiblu, wrócisz do domu najedzony i zadowolony.

Dżordż Busz dżunior
@Jo

A jaak! Druga Ameryka. A może nawet to ta zielona wyspa co tusk obiecywał która nazywa sie abb. Każdy kto do niej zakotwiczył strąca kijem kokosy i mówi jak tu pięknie że aż skóra na ....u mięknie.

RANDOMOWY

Pracownicy abb chcę poznać wasze opinie o tej firmie. Czy firma jest godna polecenia? Czy wykonywana u Was praca jest ciężka czy znośna i czy to jest to czego człowiek szuka już na stałe a może są duże rotacje pracowników wynikające z niskich płac lub charakteru wykonywanej pracy? Podzielcie się swoimi odczuciami. Będę bardzo wdzięczny.

Ktoś
@RANDOMOWY

Firma jest godna polecenia , pracuje tu sporo osób od początku istnienia tej fabryki ,więc to pokazuje ,że można tu długo pracować i być zadowolonym

WAFEL TRZASK(owski)
@RANDOMOWY

Firma pod pod względem finansowym nie oferuje żadnych kokosów gdzie nie pójdziesz to oferują podobne pieniądze (a nawet większe) a sama praca wcale nie jest lekka i przyjemna. Trzeba się i nadźwigać i pomyśleć i jeszcze dosyć szybko to zrobić. Więc jak na rodzaj wykonywanej pracy powiedziałbym, że zarobki są bardzo kiepskie jak na taką niby renomowaną firmę. A sam wiem co mówię bo pracuję gdzie na sam początek pracy proponowali 3000-3200zł brutto czy to jest dużo? To sam sobie odpowiedz. Porównując z Volksvagenem w Poznaniu na produkcji 6500zł brutto czyli 2x więcej. Tyle co w abb zarobi sie w lidlu, biedronce itp. A tutaj jest branża mechaniczna większe ryzyko wypadku większa odpowiedzialność za to co sie robi no i chociaż jakieś umiejętności. A nie ciastkarz cukiernik.

mgła

siemka, pracują u Was na produkcji kobiety? (bez znajomości rysunku tech./sch. eletr. chyba nie ma szans?

Zigi Rozalski
@mgła

Brałbym łaaaaaa! Takie fajne!

Przewodnik po zakł. pracy
@mgła

Tak zgadza się. Pracują tutaj kobiety i znają rysunek tylko narysowany przez swoje dzieci. To w zupełności wystarczy do pracy w tej firmie. Zapraszamy! Żadna praca nie hańbi.

GRINGO

Mi ta firma koło (usunięte przez administratora) sie za takie pieniądze to ja moge w markecie robic. Żałosni sa.

Mati

Kierownik z ACS 5000 mówił że niedługo rusza dział Wiatry, znowu będą przyjmować ludzi przez agencję do czasu zakończenia produkcji

Zlatan Ibra
@Mati

jak chcą mieć wiatry to niech sie najedzą grochówki. Ten dział utworzyły jakieś ameby umysłowe i jeszcze myśla, że są wspaniali. Nastawiają tego badziewia niszczą przyrodę fizycznie i wizualnie to nie jest tak efektywne jak zachwalają. Ta energia odnawialna to nic dobrego.

ACS Pińcet plus
@Mati

wy sie tam nadajeta! Pierwsi w kolejce do eatanazji jesteście

ACS Pińcet plus
@Mati

na wasze zachcianki piniendzy nie ma i nie będzie!

wiatry po grochówie
@Mati

weźta z tymi wiatrami nie pitolta wykorzystują tych agencyjnych. Jedna wielka fuszera!!!

Wicherek
@wiatry po grochówie

A co wy tam na tych wiatrach robicie? Nową linie już otwarli czy jeszcze tyłek przy (usunięte przez administratora) i się ocieracie na tej małej prowizorce i fuszerce? Co ten młody kierownik tam działa coś czy tak nadal jest nieodpowiedzialny?

WÓDZ RAFAŁEK

Ja wam dam paczki, żadna do was nie trafi! Ja na to nie pozwolę to jest rozdawnictwo! Nic wam się nie należy moi drodzy obywatele i obywatelki na wszystko trzeba sobie zapracować. Ja wam zbiłem z palet w centrum "stolycy" strefę relaksu za 800 tys złotych. Usiądźcie cieszcie się, powdychajcie trochę spalin a potem do pracy! Po co partia rządząca skróciła wiek emerytalny. Ja bym wam znowu wydłużył bo praca upiększa człowieka. Ja znam lepiej język angielski od Pana Andrzeja D. i znam się na wszystkim najlepiej. Słuchajcie mnie a będziecie paść kozy nad Wisłą. Bo mi one pozdychały... Eeehh! Szkoda gadać.

@WÓDZ RAFAŁEK

Po twych nędznych nic nie wnoszących wywodach , widać jak mikrym ludkiem jesteś, mega osiągnięciem w twym nędznym życiu było zatrudnienie się w ABEBOWIE , jako super kierowca boczniaczka . Wypasaj dalej swoje koniki...i ślepo wierz w pisiorowy nowy ład . I to by było już wszystko na co cię stać .....smierdzący koniną balasie :)

Zobaczysz, jeszcze będziesz pływał w tej Wiśle a (usunięte przez administratora) będzie ci się wylewało uszami. Wtedy podziękujesz protegowanemu Hanki Walz panu czaskoskiemu. ADIOS!

Cza-skoski Rafael
@Bubu

Oooch! Pierdzioszku opozycyjny pachołku ślepo wierzący nie denerwuj się tak. Nie będę już śmiał się z rafałka i twej ukochanej partii. Widać, że jesteś tak samo plującym jadem osobnikiem jak ta grupa przestępcza chroniona immunitetem.

Rolnik z Kałowa

Dzień dobry jestem rolnikiem posiadającym swój własny skrawek ziemi uprawnej. Hoduję buraki, a potem je przetwarzam na naturalny sok z kiszonych buraków. Wszystko szło w dobrą stronę bo miałem odbiorców i zbyt na te soki. Przez pandemię wirusa straciłem tychże odbiorców i brak mi środków na buraczany biznes. Moje pytanie jest takie: czy są przyjęcia do Was do firmy bo CV już złozyłem i czekam. Jakich zarobków mogę oczekiwać od firmy i czy mogę z nimi negocjować? Dodam, że jestem uczciwym i solidnym pracownikiem. Praca przy burakach zahartowała mnie jak najtwardszą stal.

Kwiecień
@Rolnik z Kałowa

Zapraszamy. Tu pracują same chłoporobotniki, niektórzy nawet słomy z butów nie wyciągają.

Ziemniaczek
@Rolnik z Kałowa

Wiejskich ziemniaczków przyjemniaczków mamy tu już dosyć chyba, że ty jesteś inny.

Moderator
@Rolnik z Kałowa

Wal śmiało, "buraków ci u nas dostatek".

Pani Rozalia
@Rolnik z Kałowa

Chłopie wróć do tych buraków dobrze ci radzę w ABB kariery nie zrobisz a tylko nabawisz się wrzodów żołądka. Wszystko jest tutaj na już ale pieniędzy dobrych nie uświadczysz. Tutaj nawet ukraińcy nie chcą pracować a jak jeden robił to już się zwolnił bo znalazł sobie coś lepszego. Czujesz to gościuu???! Hee! Znalazł sobie coś lepszego! Pff! Taka firma niby. Sama nazwa przyciąga a takie hopki odwalają, że nie jeden prywaciarz by na to nie wpadł żeby tak ludzi w hu hu robić.

sok z romburaka
@Rolnik z Kałowa

po ile masz pan te soki z kiszonych buraków bo wziąłbym od razu 5 litrów. Bardzo zdrowe i regenerujące organizm. Podjade tam do tego Kałowa. Masz pan tam jakis szyld buraka zeby trafić?

POSPOLITY ZJADACZ CHLEBA
@Rolnik z Kałowa

Panie Rafale zapraszamy do naszej firmy w Aleksandrowie. Jak Pan będzie dbał tak o nas jak o warszawiaków to lepiej jedźmy na szparagi ale nie jeść tylko kopać! Albo do Holandii na kwiatki ale nie wąchać i wręczać je dziewczynie tylko ścinać i ścinać aż wpadnie trochę jewro. W ostateczności można zajechać do Niemiec na ogórki. Już nam pewien "PAN" obiecywał zieloną wyspę ale uciekł do Brukseli i tyle go widzieli.

@POSPOLITY ZJADACZ CHLEBA

Pospolity głąbie zajmij się lepiej przekazem dla łojca dyrektora , i miesiecznicowymi modlitawmi do jarusia by was doił nowym ładem

KARTOFLANY GŁĄBIE
@Bubu

Głąbowate to ty jesz kartofle codziennie na obiad bo na tyle cie stać. Tak ukochana partia PLATFORMIANA zadbała o ciebie przez 2 kadencje rządów. A teraz jeszcze ci wmawiają głąbie że bieda w Polsce jest normalnością, że my nie możemy być krajem rozwijającym się. Było źle i ma być źle tak? Bo to niby normalneee???

Nie bój się zmiany na lepsze

Niestety ale muszę trochę napisać o sytuacji politycznej w Polsce. Dlatego, że wśród ludzi, społeczeństwa polskiego lub -zacieśnię grono- pracowników ABB jest takie ślepe obstawanie za partią rządzącą lub opozycją. I choć nie jestem fanem ani 1-szej ani 2-ej opcji politycznej to sprawa ma się jasno: opozycja za swoich rządów dała masę powodów aby ich zepchnąć z piedestału politycznego. Jak tacy ludzie którzy rządzili 8 lat. Narobili wiele afer, prowadzili politykę antyspołeczną. Podniesli wiek emerytalny i wiele wiele innych niekorzystnych ustaw i decyzji. Sądy które potrafią zniszczyć normalnego człowieka powinny przejść radykalną zmianę krzyczą: wolnee! sądyy! Wolnymi od zmiany ustroju nigdy nie były i widać nie chcą być. Czy Wy ludzie tego nie widzicie??! Jesteście ślepi? Przecież oni kpili sobie z nas i myśleli, że nadal będą rządzić. A obecna partia rządząca? No cóż? Zaliczyła kilka małych plusików ale narzucone obostrzenia w czasie pandemii to duży minus i porażka z ich strony.

PREZIDENSZIAL WARSZALIN

Cześć to znowu ja wasz "prezydent" Warszą co raz poważniej myślę nad tym żeby zatrudnić się u was w firmie ABB na koniec mej przygody politycznej. Moje osiągnięcia są niebywałe! Ostatnio zasłynąłem chociażby z tego, że bardzo usilnie dążę do zamknięcia kopalni Turów bo po co nam to co polskie lepiej to zamknąć, zniszczyć a setki ludzi pozbawić pracy?... No coo?! Taki jestem hehe! Ale nie bójcie się moi mili pracownicy ABB waszej firmy Wam nie zamknę bo to niepolskie.

Wodzu stolycy
@PREZIDENSZIAL WARSZALIN

Panie prezydencie niech się Pan nie martwi o taśmę klejącą. Tu w ABB jest jej pod dostatkiem tak Pan zaklei wszystkie drzwi że nikt nie nie przejdzie nawet czołg ich nie przestawi. Pan to jednak jest zdolniacha ha-ha-haa!

Rym-Majster
@Wodzu stolycy

Ja nie mogę!? Panie przodownikuu! Pisz Pan kaizena na tą taśmę np. zrobić zarękawki ręce obkleić taśmą klejącą. Pracownik się nie pozacina rąk nie pokaleczy i nie będzie wypadku. No coś niesamowitego!!! Co za pomysł? Pracownicy ABB będą przeszczęśliwi. Pan prezydent to jednak ma głowę nie od paradyyy!

Rafałek Bonaparte
@PREZIDENSZIAL WARSZALIN

Panie Rafałku z Panem to byśmy każdą bitwę a nawet wojnę wygrali. Pan to masz innowacyjne pomysły niespotykane nigdzie indziej bardzo unikalne. O Panu to nawet w Allgemeine Zeitung mogą pisać w superlatywach tak Pan dba o interesy "złotej Pani".

Bubu

Najgorszy smród to jest po idiotycznym elektoracie pisorów........ło jakie one dobre pincet + dali , a że nas rąbią w bambuko....a co ....tu swym niskim intelektem błysne....i na forum ło ABBE....będe swe pisiorskie poglądy zarzucał . Bom jest mądry jak ta władza

Ekolog zdroworozsądkowy

Weź tą taśmę i zaklej nią rurę z której lecą najgorsze ścieki do Wisły może ci się uda. Jak w ogóle można robić coś takiego?! Tak zatruwać nasz piękny kraj. Dbajmy o środowisko bo nie długo znajdziemy się w jednym wielkim bagnie.

Firma bez perspektyw

O ja cierpie(dole) kiepska przyszłość w tej firmie liczą się ładne slogany a jak pieniędzy i poprawy warunków nie było tak nie ma. Ładne słowa a czasem pochwały zamazują rzeczywistość

Sądziłem, że w tej międzynawowej korporacji mogę spotkać się z pełnym profesjonalizmem i neutralnością, tymczasem po umieszczeniu przez Państwa treści o LGBT w ogłoszeniach o pracę, aż wstyd w ogóle zaaplikować. Firma (usunięte przez administratora) Nie warto. "W ABB wspieramy różnorodność i integrację niezależnie m.in. od płci, przynależności do środowiska LGBTQ+, sprawności psycho-fizycznej, pochodzenia czy wieku. Wspólnie wyruszamy w podróż, w której każdy z nas — indywidualnie i zbiorowo — szanuje różnorodność."

Brawo będziemy dostawać super premie ! Super pomysł z nowa premia ! Ludzie będą przychodzić chorzy z gilem do pracy bo o premie będzie walczył !

Bubu

I dobrze....nikt ci z gilem nie każe przychodzić.....a jednak to zmotywuje leserów takich jak ty, by nie uciekać co chwilę na L4 bo ci się skórka na paluszku od dłubania w nosie zadarła

@Bubu

ehh tak jak mi się coś stanie w paluszka to pójdę na l4 ..... Dużo ZDRÓWKA dla Ciebie. Mam nadzieje ze zgarniesz 400zl brutto w każdym miesiącu tego roku. pozdrawiam :)

Smieszek
@Bubu

BUBU+PRACOWIK obaj jesteście w błędzie pracownika motywował miesięczny program premiowi teraaa to będą mieć w... ten program kto bedzie przychodził z gilem jak i tak nie bedzie wiedział jaka ta premia bedzie za 3 miechy do tyłu :_))) nie ośmieszajcie sie jak wróżenie z kart możę bedzie lub nie .. czy wynik bedzie ..... czy nie .....tym posunięciem po raz kolejny firma demotywuje raz daje potem sie wycofujeeee..

bubu
@Smieszek

śmieszek...jeśli ktoś się ośmiesza to ty (usunięte przez administratora).... bo już po miesiącu wiesz czy dostaniesz premie ( każdy miesiąc jest rozliczany z targetu osobno .....a wypłacane raz na kwartał )...ale najpierw trzeba to zrozumieć z czym u ciebie jak widać jest z tym wielki problem Nie pozdrawiam

Lekarz medycyny pracy

jest sposób na takich gilusów zaflegmionych tylko musi być skierowanko na badanko do mnie a ja już swoje zrobię.

Ligowiec na medal
@Smieszek

Gilu to na piecu robi i ma wszystko w nosie.

Prawilniak
@Smieszek

dużo ludzi przyjdzie z gilem to i covid zbierze żniwa bo tak naprawdę ludzie nie będą chcieli pójść na zwolnienie bo premia łaaa! bo premia ważniejsza i w ten sposób zarażą jednego, drugiego, po sznurku do kłębka i w koncu nie będzie mial kto robic. Nic nie myślą a jak już coś wymyślą to tylko o kant kuli to potłuc.

Myster dziąsło

Są przyjęcia do abb bo bym sobie przez lato popracował i poskręcał silniki.

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 19 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Sp. z o.o.