ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opinie o ABB Sp. z o.o.

Adam 2016-06-08 19:55
A skąd jeżdżą te autobusy ? macie jakieś rozpiski czy coś w tym stylu
Tylko Łódź czy inne miasta również ?
Heniu 2016-06-09 13:34
@Adam autobus z Łodzi jeździ, chyba z okolic skrzyżowania Marszałków. Rozpiski nie znam, uzależniona jest od systemu zmianowego na fabryce.
pracuś 2016-06-16 18:57
Abb schodzi na psy,osoby z fabryki obok
Wyrzuceni za kradzież są przyjmowani do nas.
Nie tedy droga HR opamiętaj sie !!!
Pracownicy starzy nie będą szkolić i pilnować już wiadomo z skąd sa reklamacje ATLAS
PIZDRAWIAM
ooooo 2016-06-18 13:43
Ja pracuje 5 lat i nowi maja tyle co ja ???
pracownik 2016-06-24 14:46
Czy regulamin pracy obowiązuje wszystkich pracowników silników???
To co sie dzieje n FF2 to totalna samowola?
Inne działy też tak mogą???
Pozdrawiam
joa 2016-06-29 14:47
Euro 2016' skoro to polecenia szefa to musisz wykonywac obwiazki jak Ci zalezy na pracy, może akurat nie ma innego wyjscia i trzeb aprzyjsc do pracy wtedy kiedy jest potrzeba, ja to rozumiem. Widzę, też że pracy jednka jest sporo tam bo prowadzą rekrutację
Bocian 2016-06-30 20:41
Panie jak cię wyzyskuja to zmień robote najlepiej bliżej jak ci pisze kolega wczesniej a nie ludzi od wieśniaków wyzywasz.Odezwała się normalnie Warszawa o słoikach.Pokazałeś jaki jesteś Pan z miasta.
rod 2016-07-01 10:55
odp do
Gość
Piszesz bzdury
, 2 miesiące temu złożyłem CV do ABB i dostałem propozycje pracy ale nie od ABB , a od agencji pracy !!!!!
Kolega tam od niedawna robi i przez agencje pracy i na niż ja dostałem propozycję
WIĘC NIE PISZ BZDUR , CO DO PRACY NIE WYPOWIEM SIĘ , ALE FIRMA ZATRUDNIA PRZEZ AGENCJE, może a sporadyczne przypadki zatrudniania bez agencji a przez ABB , a le głównie napór prowadzą przez agencie , choć dokumenty składa się niby do ABB
sprawiedliwy 2016-07-06 20:57
sa oferty pracy ale pewnie ktos dostaje dzialke od agecji zeby nie zatrudniac tylko polecic agecji jak ktos z bura cie zarekomenduje to masz szanse sie dostac a zprodukcji to ciezko poza tym moze troche sie boja bezposrrednio zatrrudniac bo jakis cwaniak dostanie umowe i po miesiacu na L4 pujdzie
X 2016-07-07 09:27
Nic dodać nic ująć trzy renifery skutecznie krok po kroku niszczą fabrykę swoimi pomysłami a obwiniają o to polaków .
Praca 2016-08-02 10:39
Co to za bójka była w abb , aleksandrow lodzki.?
Pracownik 2016-08-02 11:35
Chciałem dowiedzieć się czy często dochodzi do takich bójek w firmie jak było ostatnio, znajomy opowiadał że była taka akcja na hali produkcyjnej?
zartownis 2016-08-06 21:09
do bojek zadko dochodzi srrednio 2 razy w tygodniu norrmalnie to sie zuca srubami kluczami i tym co jest pod reka gozej jak nic nie ma pod reka to w tedy dochodzi do bojki
Benio 2016-08-08 09:03
@karmel autobusy są darmowe
Polak 2016-09-07 11:38
praca podła i za małe pieniądze. warunki jak w 19 wieku. ogólny bałagan. góra niszczy firmę.zwolnienia - zatrudnieni opamiętajcie się .za co biorą pieniądze ci na górze?
fizol 2016 2016-09-22 20:12
ja wam napisze tak w sumie to nie jest zle opierdalam sie 8 godz robie swoje i wychodze
zarobki są takie, że co 3 miesiące przeglądam olxa w poszukiwaniu nowego auta
pozdro dla FF2
boprsuk 2016-09-22 20:22
kochani lajkowicze dzisiaj nie zdałem ustnego egzaminu na suwnice co robic chca mnie zwolnic z roboty pomocy pozdrawiam borsuk
PAWEŁ CZ. 2016-09-24 00:40
Co z tym autobusem?Bo mnie to trapi.
świeżak 2016-10-03 11:02
Swieżak każdy w zakładzie czeka kiedy odejdziesz ,na żadnym dziale cie nie chca właśnie przez to jaki jesteś i jak się odzywasz ,twój post właśnie o tym świadczy ,nigdy ci nic nie pasuje,zawsze jesteś pokrzywdzony.Jak ci się nie chce pracować to droga wolna w poszukiwaniu kariery poza strukturami abb
stazysta 2016-10-03 18:28
Łukasz jak już coś piszesz to pisz za siebie a nie teraz jakis raport mniejszości żes wymyślił jak kiedyś pisałeś pod nickiem nawijalnia, krecha kreszyński nie chce już mi się przegladac tego forum ale Ty już z 10 nicków tutaj miałeś i co jeden wpis to bardziej durniejszy i głupszy czy ty chlopie nie widzisz ze tymi postami robisz z siebie idiote i posmiewisko na cala firme jestes zakała tej firmy wez to do siebie nie pisz juz wiecej bo robisz wiecej zlego niz dobrego a od kierownik Ireny to sie odpier...... schowaj sie w tej swojej impregnacji i siedz cicho bo w końcu już naprawde nie bedzie dla ciebie miejsca
Łukasz 2016-10-04 01:50
Tylko szkoda że ja na forum nie zaglądałem od dawien dawna aż do dzisiaj tak więc najpierw się upewnijcie kto to pisał a nie od razu oskarżacie mnie.
pracownik 2016-10-04 21:53
To raczej nie swierzak, dajcie mu spokój. Swoje żale raczej ktos inny wylewa
Życzliwy 2016-10-11 09:52
Pracownik wel świeżak

Nie pisz takich bzdur to nikt nie będzie cię najeżdżał. od kierowniczki to z daleka bo to najrozsądniejsza osoba z kadry zażądzającej .Świeżak co się z tobą stało jeszcze ze 3 lata temu byłeś normalny a teraz .
Nie pasuje ci to zmień pracę
StaryNick 2016-10-11 16:20
Dzieki ABB za kursy na wózki :)
TrudnyCzlowiek 2016-10-11 16:23
Dzieki abb za darmowe kursy na wozki... :) Bye
kurs 2016-10-18 05:37
Kurs dużo nie kosztuje.
Dobrze że nie pracujesz patologio:)
nowy 2016-10-18 11:26
witam prawdopodobnie bede pracowac w ABB na stanowisku montera (jakies skrzynki/szafki). I tak mam pytanie.
1. Oraca jest stojaca czy siedziaca.
2. Jak sie pracuje sie swieta - np 24 grudzien - wolne czy trzeba przyjsc
3. Jaka jest doplata do karty multisport
4. Czy stawka poczatkowa jest negocjowalna czy stala ?
222 2016-10-18 12:10
@trudnyczłowiek a co zrobić konkretnie żeby w tej firmie dostać się na te kursy na wózki darmowe? jeśli oczywiście temat jest nadal aktualny jeszcze w ogóle
czarnych w abb 2016-11-07 02:58
Rozmawiałem z pracownikami w Szwecji o zarobkach i to co mamy my w Polsce to żenada.I u nich się opłaca .A nasi prezesi ( ...ich mać .)ciągle mówią że przynosimy straty.Podwyżki -tak jak by ich nie było.Premia roczna wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Polak w ABB to prawie Chinczyk.I na lepsze się nie zanosi.
gutek 2016-11-08 17:24
Gdyby firma szanowała ludzi to by nie korzystala z firm zewnętrznych do zatrudnienia pracownika. Skandynawskie podejście u nas w polsce do pracownika nie funkcjonuje , ostatnio podziekowano około 30 osobom .
obserwator 2016-11-14 15:13
taa bez przesady co ty czlowieku twozysz o czym ty piszesz w polsce zarobki jak w szwecji w jakim swiecie ty zyjesz???
sprawiedliwy 2016-11-14 15:17
troche kiepsko traktuja a nawet bardzo zle pracownikow z agecji pracy. agecjie niepotrzebne
Myślący 2016-11-16 11:30
Gościu czytasz i nie rozumiesz o co chodzi.On miał na myśli że wszędzie w ABB między innymi w Szwecji ma się dobrze a w Polsce zawsze problemy .Nie pisze o zrównaniu zarobków .Koszty produkcji tam sa wysokie a mimo to jest dobrze.
D 2016-12-12 14:18
Cześć wszystkim.

Pytanie o stanowisko serwisant transformatorów. Jest tu ktoś, kto pracuje/pracował na takim stanowisku w ABB i mógłby się coś niecoś wypowiedzieć?
nowy 2016-12-13 11:28
Witam

Od styczmia ide do ABB. Podobno do firmy zawozi firmowy autobus. Zna ktos lub moglby na maila wyslac mi rozpiske kursowania tego autobusy ? Lub powiedziec gdzie szukac rozpiski.

Z gory dzieki za odp.

Mail: kloset@wp.pl
gość 2016-12-14 07:51
KTOS CIE ZLE POINFORMOWAŁ OD STYCZNIA NIE BĘDZIE JUŻ FIRMOWEGO AUTOBUSU a co leprze jest połowa grudnia i nikt nic nie wie jak będziemy dojeżdzać do pracy niby autobus miejski ale rozkład i przystanki nieznane są nikomu .
WIĘC JESTTTTTT EKSTRA PRZEPŁYW INFORMACJI JAKI DOJAST DO PRACY BEDĄ MIELI OBECNI RACOWNICY OD STYCZNIA.
bubu 2016-12-14 16:22
@ gość
leprze.....DOJAST.....słownik na gwiazdkę zamów
blondas 2016-12-14 21:39
Autobus....był jest i będzie dzieciaki
nowy 2016-12-15 21:35
Skoro ustaliliśmy ze jednak bedzie ten autobus to mozna prosic o to jak on kursuje.....np zdjecie rozkladu.......chyba ze takiego rozkladu jazdy nie

Czy ten autobus bedzie czy nie to auto czeka w gotowosci...
chlopok z Poddymbic 2016-12-21 13:05
Kogo oni przyjmują?po szkole podstawowej.Robi się wiesniactwo.
Spaw 2017-01-02 18:56
Witam szukam pracy jako spawacz. Czy ktoś coś wie o przyjęciach w Łodzi. Słyszałem że firma jest dobra i mają socjal. Ile można wyciągnąć na tym etacie?
Nowy 2017-01-18 17:50
Mam się zgłosić na rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko lakiernika. Może ktoś podpowie mi o co moga pytać? Jak przebiega ta rozmowa? Czy propozycje zarobków daje na okres próbny niższą i o ile? Co z dodatkami socjalnymi, bo myślę że takie pewnie są?
operator cnc 2017-01-25 12:21
witam wszystkich , chciabym zapytac o operatora CNC ,ciagle jest oferta to znaczy ze szukaja specjalistow czy nikt nie che sie zglosic ?
operator malaź 2017-01-27 10:08
operator malaż
2300 bruto niezależnie na jakim stanowisku będzisz, dodatków z tytułu malaża nie ma!!!
socjal szału nie ma tak naprawde z roku na rok coraz mniej .
niby obiecują w końcu premie roczną 9 % ale czy tak będzie zobaczymy czy to nie obiecanki tylko. zawsze było 2,9 %
co do podwyszki tylko raz w roku 100 bruto za ocene 3 za 80 zł na odene 2 . kokosy to nie są zwłaszcza ze krajówka rośnie o 100zł.
zbyt fajny by mieć ludzkie imię 2017-01-28 15:29
Propozycja ABB podwyzki za ocene w tym roku to 1.5% Jestescie smieszni pajace i renifery. Za sama taka propozycja z mojej strony dam od siebie obietnice ze jeszcze bardziej bede leserował :)
Sędzia 2017-01-29 18:00
Wiem,że ABB jest firmą dobrą i dlatego bardzo zależy mi na pracy specjalisty ds rekrutacji w Łodzi. Czy jest to aktualna oferta? Gdyby ktoś wiedział,proszę.
Śmieszek 2017-02-09 08:56
@zbyt fajny by...
1,5% to jest roczna waloryzacja pensji ustalana ze związkami zawodowymi, a nie podwyżka. Każdy ją otrzymuje bez względu na to jakim jest leserem. Jak będziesz dobrze pracował, a nie leserował to dostaniesz nie tylko waloryzację, ale i podwyżkę. Ale jak widzę jesteś tumanem i leniem, więc na to drugie bym szybko nie liczył xD
Biurowa 2017-02-16 06:17
Fuj podawać takiemu magazynierowi rękę kiedy widzę jego paznokieć ! Malo reprezentacyjny pracownik do tego gbur . Już nie ma socjala jest nowa nazwa ZAPOMOGA o ktira musisz prosić.
Stefcio 2017-02-16 17:19
Jak czytam takie bzdury to nabieram pewności, że firma jest bardzo dobra.
Remik 2017-02-20 09:50
Czy ABB potrzebują do pracy rekrutera z doświadczeniem? Jeśli ktoś ma informacje proszę się podzielić ze mną. Jaka atmosfera panuje wśród pracowników?, w jakim wieku jest większość załogi ? Będę wdzięczna.
Zostaw swoją opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABB Sp. z o.o.