Opinie o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Jasiek

Co się dzieje z produkcją na liniach produkcyjnych ,miało być tak dużo roboty do końca roku..Nadgodziny do bólu i niedziele a tu lipa ,komponenty stanęły i co dalej .

Tigowiec

Jest w ABB w ogóle dział na którym spawa się jakieś elementy?

Robol

Z magazynu zrobili zesłanie . Nikt nie chce tam iść.

Jaruś
@Robol

Do tego (usunięte przez administratora) ? Wolę do biedronki.

Czesio
@Robol

A kto w bałaganie chce robić? Kierownik zamiast interesować się robotą co pół godziny faja. Szkoleń nie robią .Komputerów na wózkach brakuje.A jak są to kiepsko działają.Trzeba przyjeźdzać 40 min. wcześniej Młodych nikt nie szkoli.Ryba psuje się od głowy.

xyz

W tylnej części Ci się poprzestawiało...

My.
@Robol

Sz.P. dyrektor prosimy łaskawie zwrócić uwagę na sytuację w magazynie.Nie wszystko można tłumaczyć reorganizacją. Kierownictwo nie ułatwia nam pracy.Oficjalnie nie można nic mówić.

@Czesio

@Czesio, @Robol, Zawsze możecie zmienić prace, ogłoszen dla magazynierów nie brakuje. Takie obrotne i pracowite chłopaki długo szukać nie będą musiały.

Gandalf
@THEnaturat

Nie pisz źe mogą zmienić pracę. Ja także uważam że warunki na magazynie muszą się zmienić.W piątek byłem za 20 druga i komputera na wózku nie było. To moje podstawowe narzędzie. To źe ktoś oczekają dostępu do podstawowych narzędzi prazy to nic złego.

Jola
@Gandalf

Zgadzam się. Komputer to podstawa i nie nasz obowiązek o niego się starać. Nie ma potrzeby zmieniać prace .Pracodawca powinien zmienić podejście. Ciekawe czy gdzie indziej na świecie w abb taki bałagan w magazynie mają.

@Jola

Ciekawa sprawa, powiadacie obowiązek pracodawcy tak ? A może podzielicie się z reszta czytelników przyczyna ciągłych napraw tych komputerów hmmm ? Tak, nie, niewiem ? Głupio będzie napisać do czego to "podstawowe" narzedzie pracy jest wykorzystywane...

@THEnaturat

Czyli wszyscy pracownicy wykorzystują komputery do niecnych czynów? Kto takie brednie pisze .Nie można pisać o wszystkich jako obiboknach. Niektórzy pracują w miarę normalnie.Silniki schodzą. Myślimy jak opiniujemy.

Darek
@Czesio

Celna opinia z tymi fajkami astma i fajki.Ktoś tu kłamie.A fe kierowniczku.

Zesłanie
@THEnaturat

Sklej taśmą podłóź szmate i do przodu. Firma szwedzko szwajcarska karwasz barabasz. Polak przy wladzy.

Dar
@Jaruś

Kierowniczej do roboty lewy ale karania pierwszy.wykaże się

@Adam

Hmmmmm a czy ja gdzieś napisałem "wszyscy" ? Ciekawa sprawa, jak kompy nie działają to bez wyjątku wina przełożonego, ale jak już zachodzi podejrzenie, że część pracowników wali w kulki to "niektórzy", "w miarę normalnie". Wracając do tematu, to co jest z tymi kompami nietak ? Pracujemy na jednej hali, jeżeli ja wiem to Ty również.

@Zesłanie

Nie wiem czy do końca dobrze rozczytuje to narzecze którym się posługujesz , ale jeżeli do mnie pijesz to chyba o czymś nie wiem ? W każdym bądź razie, może Ty pomożesz rozwikłać tą zagadkę z "podstawowymi" narzędziami pracy obrotniaku ?

Goryl
@Czesio

Kierownika się czepiacie a pracowników produkcji czy magazynu maszerujących regularnie co godzinę na fajkę już nie. Przypominam że w tym czasie nie palący muszą pracować kiedy Ty dokarmiasz raka. Pokaz mi drugi taki zakład gdzie możesz palić chodzić na kawy czy pół zmiany grać w kulki na telefonie.

On
@THEnaturat

Ty jesteś z tych donoszących ?

Oo
@THEnaturat

Z tego co czytam to wypowiedzi swieźaka .mało sensu. I to R ( L) i broni złego Pogubiony koleś.

@On

Nie, raczej nie. Wychowałem się na dobrej dzielnicy :) A Ty nie jesteś przypadkiem z tej grupy pomawiających ?

@Oo

Kurczę, z tego co zapodajesz to wnioskuje że musisz mieć z jakieś 10 lat stażu (skoro jestem przy Tobie świeżak). Zastanawiają mnie w takim razie teraz dwie rzeczy. Skoro tyle pracujesz na "zesłaniu" w Aleksandrowie, to Stary co poszło nie tak w Twoim życiu ? Taki robotny, ogarnięty chłop a musi się na magazynie w ABB męczyć. Druga sprawa, skoro już taki długi stażem jesteś. Jak to jest, że teraz zebrało Ci się na uzewnętrznianie, kiedy ten sam kierownik na magazynie urzęduje już od dobrych 7 / 8 lat ? Nie jest to przypadkiem związane, ze słaba oceną roczną za równie słaba prace ? Korzystając z okazji, że mam przyjemność rozmawiać z kimś z "długim" stażem. Może Ty się podzielisz spostrzeżeniami odnośnie awarii komputerów, czy też niebardzo ?

Olo
@THEnaturat

Robię dłużej niż 7 lat i kierownik był wtedy jeszcze gorszy.Krzyki i podniesiony głos.Przy spisie inwentarskim horror.Teraz jest lepiej.Pozdrawiam.Nie narzekać.A reorganizacją u nas też. Źe nada

@Olo

Piszecie co was boli.A ja jestem przez agencje Obiecuja umowę z abb .Ludzie mówią że po urlopach nas zwolnić i co myśleć? Podobno źe wcześniej zawsze zwalnianją . I co z nami?Taka niby firma. .

aab
@Piotr

Jaka firma ??? Firma to była ale jakoś 20 lat temu jak rządził szwed czy szwajcar a nie wykształcone chamy z polski... Dziś to tylko napis i nic więcej, niczym się nie różnią od Indesitu, Infosysu czy innego Boscha. Dobrze w tej firmie to już było. Praca w przemyśle a zarobki gorsze niż sklepie spożywczym. Ludzi traktuje się jak upośledzone umysłowo bydło. Jak macie trochę oleju w głowie i potraficie robić cokolwiek oprócz gapienia się w telefon to szukajcie czegoś innego. Tu naprawdę nic się nie zmieni na lepsze w dającej się przewidzieć się przyszłości, no chyba ze chodzisz i kapujesz albo jesteś z układu to i owszem... Wielu z was zapewne nie wie lub nie pamięta jak wyglądały początki zanim cały alex ruszył. Rok czy półtora wcześniej szukali ludzi -ze jak zbudują zakład to ruszą od razu z produkcją - ale stawki dali takie ze nawet na jedną zmianę nie wiem czy ludzi by mieli. Pies z kulawą nogą miał ich w czterech literach. W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i dali dobre wynagrodzenie(jak na tamte czasy) - takie za nawet wielu ludzi z ABB Łódź (w tym ja) chciało się wtedy przenieść - niestety kandydatury były " z góry zablokowane". Było dobrze ok 5 lat na początku i potem co roku równia pochyła w dół, braki kadrowe spowodowane oszczędnościami na wynagrodzeniach (bo na inne rzeczy kasa zawsze była) spowodowały ze brano wszystkich jak leci, wynajęto tez agencje pracy, w międzyczasie wielu "inżynierów" ze wsi i małych miasteczek awansowało no i na dziś dzień mamy to co mamy - biuro żyje w alternatywnej rzeczywistości, dyrektorzy przyniesieni w teczkach którzy w zdecydowanej większości nie nie nadają się nawet na kasę w biedronce oraz kierowników którzy zachowują się niczym kapo w obozie oraz ludzi z przypadku - jeden piekarz, drugi rok budowlanki skończył, trzeci rolnik, czwarty ma problem z alko, piąty wyrok za jakieś głupoty, a reszta to młodzież która nawet do miotły się nie nadaje. Więc jak ma tu być dobrze -dzisiaj wszystkie miernoty i ludzie po znajomości kurczowo trzymają się stołków i zniszczą każdego żeby się utrzymać na stanowisku. Jak dyrektorem( w Łodzi ok 20 lat temu) był szwed to prawie codziennie chodził i doglądał zakład czy wszystko się kręci i obraca. Jak któregoś dnia zobaczył ze pracownik pracuje uszkodzonym młotkiem to nie poszedł i nie @#$%%^^& tego pracownika tylko zrobił zebranie wszystkich funkcyjnych i powiedział wprost - Pracownik pracuje uszkodzonym młotkiem. Jak jutro przyjdę i zobaczę dalej ten uszkodzony młotek to wy już tu nie pracujecie. Kolejka pod narzędziownią była od 6 rano mimo ze całe towarzystwo pojawiało się około 8 a bliżej 9 w pracy ... Jak jest dziś każdy wie - wszak dyrektorzy i kierownicy znają się ze studiów albo dzieci chadzają razem do jednego przedszkola więc kruk krukowi oka nie wykole.. Jak dla mnie to normalny człowiek nie ma tam czego szukać

aab_cd
@Piotr

cd tego co powyżej Odnośnie redukcji etatów to ich stałe zagranie i gadka tak stara jak samo abb w Polsce. W Łodzi było tak już jak zaczynałem w 2003 roku. Co roku na początku kolejnego nowego roku pomiędzy styczniem a kwietniem straszonko ze nie ma zamówień na ten rok, produkcje będą przenosić do Bangladeszu czy gdzieś tam, będą pewnie zwalniać itd itd itd aby w marcu przy regulacjach inflacyjnych (bo podwyżkami ciężko to nazwać ) za dużo się nie wychylać bo w sumie to Ty nić nie robisz a chcesz więcej pieniędzy nie wiadomo w sumie za co .... I na przełomie kwietnia/maja do końca rok nagle ciężko o tydzień urlopu bo TERAZ NAGLE Twoja praca jest zbawieniem ludzkości a zamówień jest tyle ze nadgodziny masz wykorzystane na maksa, albo nawet lepiej- jak sami dalej potrzebują aby przychodzić i robić produkcje to rozliczają "po cichu" żeby kasa się zgadzała i było zgodnie z kodeksem.... Czyli np zrobisz 30 nadgodzin w miesiącu to rozliczą Ci to jako 10 godzin w niedziele. Kasa ta sama dla Ciebie a z buforu godzin w systemie ubywa ci tylko 10 a nie 30 itd. Wiec wio koniku ;). Tak wiec nie przejmujcie się ich gadaniem. Jak będą chcieli wywalić człowieka to okazja zawsze się znajdzie - wszak wyszedłeś na hale produkcyjna założyć kask ale byłeś przecież BEZ KASKU :DDD. Naruszyłeś BHP wiec do widzenia. Druga sprawa to taka żeby robić godziny wtedy kiedy Tobie pasuje , a nie wtedy wtedy kiedy kierownik chce. (usunięte przez administratora) i klakiery szybko się wystrzela z limitu i to nawet jak skręca te nadgodziny. I wtedy to kierownik ma problem i musi Ciebie prosić żebyś przyszedł (wszak reszta "zaufanych" nie może) bo jest w czterech literach.... a nie Ty ze nie możesz. Nadgodziny są wszak dobrowolne. Obecnie płacą grosze pracownikowi, nikt nie chce tam pracować więc za wielkiego wyboru nie mają i nie zwolnią cię nawet jeżeli nie jesteś dobrym pracownikiem, a tym bardziej jak nie leserujesz i robisz swoje. Inna sprawa to wielu pewnie nie wie ale nadgodzin nie można planować - więc jak ich nagrasz ze kazali przyjść robić w nadgodziny wcześniej to masz ich w garści, tak samo warto robić zdjęcia wszelkim dyrektorom czy kierownikowi jak jest np na wysokości bez kasku czy nie ma okularów . Wtedy Cie nie odpalą bo zawsze możesz powiedzieć ze bierzesz przykład z przełożonych a skoro oni mogą to ja też - wszak chyba nie dyskryminują mnie tylko dlatego ze jestem gejem/ LGB,T-/, osobą samotnie wychowująca dziecko/ niepotrzebne skreślić. Z korporacja można i trzeba walczyć ale ich własnymi metodami.

Rodo(dendron)
@THEnaturat

O coo kaman karwasz twarz normalnie ci sypne kierowniczku zakichany!

Banicja
@Robol

Na katorgę was tam zesłali. Oj! Biedni wy magazynowi banici.

@Rodo(dendron)

Pisałem Ci już analfabeto, ze nierozumienia po murzyński. Pewnie było by łatwiej gdyby obrazki można było rysować.... no ale się nie da.... Jak jesteś taki kocur to zapraszam

Rodo(dendron)
@THEnaturat

A ty kim jesteś ofermo, że tak bronisz czegoś jakimiś z bani argumentami co? Tak to wszystko działa (a raczej nie działa) włącznie z tymi twoimi komputerami, że jest bałagan i dezorganizacja na magazynie i tego się nie wyprzesz. Powiedz lepiej komu liżesz cztery litery że sie tak mądrzysz? Daj te namiary to naprawde ci sypne "kozaku!"

@Rodo(dendron)

No to jedziesz, Lodz, ul Grabowa 9. Zapraszam :)

L
@Rodo(dendron)

Nie wiesz kto?Banita z nawijalni. Świeźy głupol .Biegający za młodymi.

@Robol

Witam, jestem wstępnie zainteresowany pracą w ABB W Aleksandrowie na magazynie. Jakie są zarobki, atmosfera, możliwość awansu. Z góry zaznaczam, że (usunięte przez administratora) w moim przypadku nie przejdzie ???? Nie należę do ludzi, którymi ktoś pomiata.

Ol
@Adam

To nic tu po Tobie.Tu ludzi bez kręgosłupa cenią.Po 11 latach pracy zachowuj się jak świeżak to cię będą cenić.A poza tym jak nie znasz nikogo z kierownictwa to sobie odpuść.Na początek dadzą tyle co starym pracownikom a później parę groszy.

Magazynier
@Robol

Nie znam lepszej pracy w Abb jak magazyn jak dobie dobrze rozplanuj to nam trzy kursy na linie potem telefonik ???? A praca ciężka jest oj ciężka .

Takt
@Robol

Na zesłaniu nie ma czasu na telefon lub internet na wózku . A widać zupełnie co innego .

Sol

Miła rozmowa kwalifikacyjna, obietnica informacji zwrotnej niezależnie od wyniku. I ta magiczna błoga cisza zwiastująca iż pracodawca do poważnych nie należy.

Pracownik Produkcji

Podczas rozmowy telefonicznej zostałam potraktowana jak osoba z poważnym urazem umysłowym. Pani kilkakrotnie powtarzała swoje nazwisko, godzinę i dokumenty jakie mam ze sobą wziąć, odniosła się również do savoir vivre o punktualności. Byłam pięć minut przed czasem, wpisałam się do księgi gości i usiadłam grzecznie na przyjście Pani rekrutującej. Po piętnastu minutach nadal siedziałam i nikt się mną nie interesował. W dziewiętnastej minucie podeszłam do Pani na recepcji poinformowałam, iż czuję się mocno zlekceważona takim traktowaniem. W odpowiedzi usłyszałam, że wszyscy tak czekają. Ale ja nie jestem wszyscy.Wyszłam

Pani zadzwoniła do mnie z przeprosinami. Była na spotkaniu!!! Bardzo ważnym !! Pytanie jakie zadała było śmieszne "czy przyjdę jeszcze raz?". Moją koleżankę wyrzucono z pracy w firmie ABB ponieważ spóźniła się drugi raz do pracy o 20 min. Wnioski wyciągnijcie sami

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Witam jaka jest teraz stawka minimalna na stanowiskach pracowników produkcji w ABB aleksandrow łódzki.

Łebski Willy
@Kandydat

A jaką se życzysz? To zależy od ciebie. Wal stawkę z grubej rury i się tego trzymaj nie daj sie wydy..ć

Były kandydat-słaba oferta
@Kandydat

Powiem tak: jak na pracę wykonywaną i jej charakter to ludzi wykorzystują wzorcowo. Śmieszne pieniądze oferują. W innych firmach oferują już 3900 na rękę a tu 4000zł brutto to sobie przelicz i pomyśl czy ta firma jest poważna.

Kubuś
@Kandydat

Firma stabilna , pełen socjal (karta Multisport , prywatna opieka , kasa na święta itp.) Jeżeli chodzi o kasę na początek to 3800 brutto na montażu i 4000 brutto na maszynach. Wybór prosty, chcesz pewnej ,stabilnej pracy nie kombinujesz (L-4, NN) i kasa wystarczy na początek (przy kolejnej umowie 200-300 brutto więcej) to aplikuj. Jeżeli tyle na start jest dla ciebie za mało szukaj dalej. Jest wiele firm w rejonie może uda się lepiej trafić ???

Grzesiek
@Kubuś

To już panie kolego ci mówię, że są co najmniej 2 firmy w Łodzi. które na początek dają 3900zł netto a w abb dostaniesz 2900zł netto. Mówi ci to coś czy jeszcze nie. Czy warto za takie pieniądze przychodzić? Stabilnie ale w normie czyli co mi po stabilności jak i tak cały czas słabo i mało.

Abe-boski gladiator nawijator

Kiedy rusza nowa linia nawijalni? O tą najlepszą amerykańską pytam bo bym se troche po robotał. Już dość mam patrzenia w sufit i liczenia baranów abeboskich

Jari Totoloto
@Abe-boski gladiator nawijator

Jak tylko Sebix z Mańkiem dobiorą ekipę nie do wykończenia. Miałem wszystkiego dopilnować ale coś mi nie idzie. Kasę za to biorę grubą i za chwilę pyk koniec kontraktu i wracam do Finlandii. Przecież i tak mnie z tego nikt nie rozliczy tak samo jak z całego Liga maszynowego. Schumachera Idery czy innych cel spawalniczych.

SUOMI
@Jari Totoloto

Jariemu do pięt nie dorastasz. Wolę fińskiego kierownika niż byle jakiego innego Polaka buraka gdzie ze wsi przyjechał do ABB karierę robić bez żadnej ogłady i zachowania. Przez takich buraków firma dużo traci

Montażysta Rysiek

Jestem zainteresowany pracą w ABB jako montażysta. Mam wieloletnie doświadczenie i lubię pracę w grupie a w grupie drzemie siła i wtedy powstają najlepsze dzieła. Jak jest obecnie z przyjęciami?

Jolanta

Ktoś napisał, że moze co nieco powiedziec o rekrutacji i cisza :P Może jakiś pracownik się wypowie?

Herbatnik z Kałowa

Kałowiaczek jeden miał koników siedem pracował w abb został mu się jeden. 7 lat harował grosza nie marnował. Tyrał nadgodziny w końcu zachorował.

Elżbieta
@Herbatnik z Kałowa

A co to, za nadgodziny nie ma kasy albo wolnego?

Czy ktoś brał udział w rekrutacji na Global Marketing Specialist?ogłoszenie jest już prawie rok. To jakieś badanie rynku czy faktyczna rekrutacja?

Xyz

Podbijam

Londek Zdruj
@Kandydat

Ja brałem udział i moge cos nie cos powiedziec.

Pan Kleks
@Kandydat

Ja nie brałem udziału także nie mogę nic powiedzieć

Denaturat
@Londek Zdruj

To chętnie posłuchamy co nam powiesz. Na kogo kandydowałes i czy dostałeś pracę?

Lol
@Kandydat

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tej rekrutacji, był jakiś feedback? Czy to ustawka, bo i tak już ktoś z wewnątrz miał zaklepaną posadkę? Czy to stanowisko jest obsadzone?

Jaki jest okres rozliczeniowy w ABB Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Odpowiedź

Do 10 dnia miesiąca, zdarza sie ze wcześniej kasa wpada zależy od banku.

Krzysztof
@Odpowiedź

Wynagrodzenie to sama podstawa czy są też premie?

Oburzony

Z tego co się dowiedziałem to strach zajrzał na nawijalnie, pobór rozpoczęty. Stajesz przed faktem dokonanym o zmianie działu i górze pieniędzy jak się wykarzesz.Nie dajcie się nabrać każdemu tak obiecywał i obiecuje ,strach mu do dupy zajrzał tylko szkoda ludzi co przechodzą bo będą zmuszeni się zwolnić. Najpierw zesłanie z magazynu teraz kompania karna na nawijalni. Pytanie do związków nie śpimy tylko działamy trzeba mu się do dup....... dobrać. Halo panie Nikodemie ,panie Trzmielak ,działamy czy kolanami trzęsiemy?

Związki
@Oburzony

Nie będziemy się wtrącać w sprawy produkcji jak nas nie dotyczą . Krzesła na nawijalnia są wzmocnione (usunięte przez administratora)tez to my zrobiliśmy swoje . Do wyborów kolejnych pozdrawiam . ZGAWI-PL solidaryzowania . Czuwaj

Aureliusz

Jakie teraz oferują zarobki na początek w abb? Można za to przeżyć? Starczy na wszystko? Czy po kosztach?

Barbara
@Aureliusz

To chyba też zależy od tego jaki kto ma standard życia? Jakich Ty byś od nich oczekiwał?

mel
@Aureliusz

Takie zarobki ,że ludzie po 2 miesiącach pracy się zwalniają bo 4.tys brutto to śmiech.

Barbara
@mel

I na każdym stanowisku taki start jest?

Michał z linii.

Co się dzieje w zakładzie , jeśli chodzi o podwyżki na liniach. Podwyżki są ale znikome dla niektórych czyli bardzo małe dorzucą 100-150zł i haruj po 12h . ha ha ha

robol
@Michał z linii.

to zapewne nasz patologiczny kierownik Balcerak w tym maczał łapska jaki on jest oszczędny tylko jego wspaniałe pomysły generują takie koszty że nikt o tym nie mówi a efekt żaden dobry przykład mace na Edku.

obserwator
@Michał z linii.

I są tez awanse na starszych operatorów na liniach montażowych czy nawijalnii ,którzy nic nie potrafią poza jednym stanowiskiem i nie zastąpią inne kolegi na innym stanowisku. A co do kasy to prawda dadzą 150 czy 200 zł więcej i się ciesz człowieku. Sam pracuję już 8 lat i mam dopiero operatora drugiego .

Radzio

Paweł załatw teraz jak Mariusza nie ma.Dasz radę?

Roche Feler
@Radzio

Mogę ci załatwić darmową plombe na dziure, chcesz? NFZ pokryje koszty ale do pracy nie przyjdziesz tak szybko.

epd
@Roche Feler

bochater internecie heeeeee

Wiesiu z okolic

Patrzta Wieśmaki i podziwiajta jak się silnilki składa. Ja jeden składam w 2 minuty i dzięki temu co 3 miesiące dostaje za to 200zł brutto premii to nic ze jestem urobiony po same okcie ale ta premia zycie mi urządza. Jak se czteropaczek kupie to nawet nie mam czasu wypic bo juz w niedziele musze do abb wstawac. Oszczędzanie ferst przede wszystkim a nie zadne safety. Wspaniale jest w tej firmie szkoda nawet iść na urlop.

M

Byłem na stażu w dziale inżynierii produktu. Super management, ludzki i wykwalifikowany. Jak na branże inżynieryjna to ok zarobki, fajne warunki pracy. Patrząc na resztę branży to na pewno top.

Olga

Ale wiesz, czasem jest to zasadne. No, ale faktycznie. niektorzy tylko narzekają. A Tobie jak się podoba praca tutaj?

Wujek Władek

Pracownicy po co tyle zawiści i nienawiści tu na forum. Nie najeżdżajcie jeden na drugiego więcej miłości do bliźniego. Opamiętajcie się.

Straszny operator

Widzę, że na forum już od dłuższego czasu nie ma żadnych ciekawostek - sezon ogórkowy się zaczął !!!

Zachowaj rozsądek
@Straszny operator

To lepiej nie bądź taki ciekawy bo jeszcze wyczytasz na swój temat coś negatywnego. I wtedy powiesz: kto wypisuje takie głupoty przecież to nie prawda jest. I pampers pełny.

EZG
@Zachowaj rozsądek

Widzę, że pampers to u Ciebie już pełny. Czasami trzeba umieć przyjąć na klatę krytykę. Tak przy okazji nie chodzi mi o (usunięte przez administratora) innych, tylko konkretne wypowiedzi o firmie - czy warto aplikować, jaka jest atmosfera, jak kasa, socjal ?

Dobra rada
@EZG

Sorry, pomyliłem się. Ty nosisz pieluchomajtki bo nigdy nie wiesz w którym momencie się sfajdasz a na klate to ty możesz przyjąć zawartość tejże pieluchy właśnie. Dziękuję za uwagę i miłej pracy życzę.

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 19 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Sp. z o.o.