Opinie o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ABB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Luj z Kałowa

Mam pytanko, czy jeżeli jeżdżę na blachach EPD to miejsce w ABB należy mi się z urzędu czy będę traktowany jak inny "zwykły" pracownik?

Tygrysek
@Luj z Kałowa

Przecież to oczywiste - będziesz miał specjalne miejsce na terenie fabryki przy biurze kierowników.

Wobler

Podobno były lider Mag... Chcę zostać ponownie liderem, znowu będzie nękał ludzi opamiętajcie się... Nie chce drugi raz tego przeżywać...

Von Wrombel
@Wobler

To chyba jakieś żarty są??? Z jakiej racji ma znowu zostać liderem? Ludzie przecież on znowu będzie robił to samo bo ma niewyparzoną (usunięte przez administratora). Ta sprawa będzie poruszona wyżej jeśli on zostanie Lyderem.

@Wobler

I jak wiadomo coś na temat powrotu byłego lidera ? Chyba temat upadł ?

Ciekawy przygód z ABB

Jako przyszły pracownik chcę zapytać czy dobrze zrobiłem zatrudniając się do ABB bo tylko kwestia czasu jak zacznę swój pierwszy dzień w pracy (produkcja-silniki). Zapewniali na rozmowie, że fundusz socjalny itd. ale przyznam, że stawka którą otrzymałem nie napawa optymizmem. Czy można liczyć na podwyżki w tej firmie aby zaspokoić życiowe potrzeby i jeszcze starczyło do 10-go?

@Ciekawy przygód z ABB

Nie napisałeś jaką stawkę otrzymałeś na początek. kwestia jest tego typu , że jednemu wystarczy np. 3700 brutto innemu nawet 5000 brutto będzie mało. Piszesz , że stawka nie napawa optymizmem to dlaczego się zgodziłeś ? Może warto było jeszcze poszukać ? Pomijając stawkę to wszystko jest na plus - socjal jak najbardziej OK , nadgodziny OK zwłaszcza niedzielne 300% , ubrania ,buty, kawka, herbata za darmo. Wybór należy do Ciebie.

Dorota
@Ciekawy przygód z ABB

i co, pracujesz juz ? jak oczekiwania i jak rzeczywistosc ?

Robota

Jakie zarobki na wózek z udt? Tylko powaznie a nie będziecie płakać jak źle jest bi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Pracownik Produkcji

Podczas rozmowy telefonicznej zostałam potraktowana jak osoba z poważnym urazem umysłowym. Pani kilkakrotnie powtarzała swoje nazwisko, godzinę i dokumenty jakie mam ze sobą wziąć, odniosła się również do savoir vivre o punktualności. Byłam pięć minut przed czasem, wpisałam się do księgi gości i usiadłam grzecznie na przyjście Pani rekrutującej. Po piętnastu minutach nadal siedziałam i nikt się mną nie interesował. W dziewiętnastej minucie podeszłam do Pani na recepcji poinformowałam, iż czuję się mocno zlekceważona takim traktowaniem. W odpowiedzi usłyszałam, że wszyscy tak czekają. Ale ja nie jestem wszyscy.Wyszłam

Pani zadzwoniła do mnie z przeprosinami. Była na spotkaniu!!! Bardzo ważnym !! Pytanie jakie zadała było śmieszne "czy przyjdę jeszcze raz?". Moją koleżankę wyrzucono z pracy w firmie ABB ponieważ spóźniła się drugi raz do pracy o 20 min. Wnioski wyciągnijcie sami

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Denaturat

Ludzie, czy warto aplikować na stanowisko magazyniera z UDT? Jak w ogole praca wygląda, i czy jest bardzo ciężka fizycznie?

Maradona
@Denaturat

Jak masz kumpla mistrza bądź lidera to będziesz mógł na legalu pocisnąć z nimi hamburgera z pawilonu zajarać papieroska i pół zmiany przesiedzieć na krześle w biurze. Wtedy będziesz miał fajnie. Druga opcja to taka kiedy nie masz kumpla to wtedy musisz trochę popracować ale nie jakoś zbytnie ciężko raczej nazwałbym to przewieź coś z pkt a do pkt b i potem masz 25 min koczowania. Mam nadzieję że zdecydujesz się na pracę w naszej firmie bo wszyscy mamy dość pracy za tych z pierwszej opcji Pozdro

Denaturat
@Maradona

Dziękuję za odpowiedź, zaaplikowałem bezpośrednio i przez manpower, czekam na odpowiedź. Roboty się wcale nie boję, ale u siebie w zakładzie muszę robić zamiast kilku osób, nawet przerwy swojej nie mam, żeby zjeść obiad muszę kogoś znaleźć by mnie zastąpił. Mam tego totalnie dosyć. A kolesiostwo i (usunięte przez administratora) jest powszechne w takich zakładach, niestety, a w kierownictwie często są ludzie którzy nie potrafią kierować nawet swoim paluchem w nosie. A właśnie, jak z zarobkami na początku? Pozdrawiam

Blood In Blood Out

Pawełka to ja zjadam na śniadanie i popijam dużą ilością kawy z AEROPRESSU. Potem idę popracować na linii montażowej i mam wywalone cojones.

xxx
@Blood In Blood Out

A opsrane gacie mamusia ci po pracy pierze. Brawo nieudaczniku ahahahahahahaha

Compton Crip
@xxx

W tym wieku mamusia już nie pierze gaci. Są od tego pralki automatyczne ale dla ciebie to zbyt skomplikowane urządzenie i nie wiedziałbyś jak ją zaprogramować na pranie, więc co ty człowieku robisz w abb to ja nie wiem? Kup sobie pralkę a zobaczysz jak to ułatwia życie.

Benek

Kiedy będą podwyżki płac albo nowe aneksy w abb na nawijalni , bo to co się dzieje na nowej linii to za takie pieniądze szkoda robić. Nowi przychodzą trochę porobią i uciekają.

bida
@Benek

Idź na palarnie tam rydwan siedzi to się spytaj.

Przyszły klient

Po ile macie silniki. Można u was bezpośrednio kupić? Chciałbym poznać wasze ceny. Czy pracownicy mają możliwość kupić taniej po rabacie?

Elżbieta
@Przyszły klient

A co, chcesz się tam zatrudnić żeby taniej silnik kupić?

Ladacznik

Jutro wielki dzień K.ot…będzie na bramie wisiał i obserwował was ! Największa atrakcja ! Zapraszamy na godzinę 10 ,lekko po może bo korki pewnie będą !

Stanisław Lem
@Ladacznik

Oj, ludzie to thebile, co w internecie widać. Sami wrzucają zdjęcia z rodziną gdzie popadnie i oskarżają innych że oglądają. A Kamaz to cieszyć się powinien że nikt nie doniósł co na L4 robi, Amber Heard z abebowa się znalazł...

KOLEGA
@Stanisław Lem

Krzysiek Ciebie boli, że ktoś do zoo chodzi bo Ty byś nigdy tyle na rodzinę nie wydał kasy.Zresta ciebie wszystko boli skąd kto ma i ile zarabia.A o zwolnieniach zapomniałeś jak na przeprowadzkę się rozchorowałeśZajmij się sobą i nie usnij znowu na przystanku bo znowu Ci ktoś spodnie ściągnie.... M

Riddick Bowe
@Ladacznik

Co ma wisieć nie utonie. I jak tak będzie sobie wisiał od każdego dostanie kopa po torbie, aż przypomną mu się słodkie bułki z dzieciństwa.

Zwierzu
@KOLEGA

Krzysiek do ZOO nie chodzi dlatego, że go nie stać. Tylko dlatego bo jak by poszedł to już by nie wyszedł. Przecież to wcielone zwierze jest. Trzymali by go w klatce, żeby nikogo nie zagryzł.

Zenon Marcepan
@Riddick Bowe

No i co sie rzucasz po torbie to ty od Gołoty dostałeś.

Producion Buksion

widzieliście vo się dzieje na magazynie ie lider musi zapieprzać na lm12 bo panowie sobie nie dają rady wysyłają swiezaka na pick i myślą że wszystko jest dobrze Ciekawe kto za to odpowiada

No target no money
@Producion Buksion

Jest liderem to daje wam przykład jak pracować trzeba. Wstydźcie sie! Chociaż jeden lider co pracuje jakoś, reszta ślizgacze.

RODOWITY
@Producion Buksion

Przecież były lider z magazynu się do niczego nie nadaje.Wszystkich krytykuje za plecami interesuje się ich prywatnym życiem a sam nic.Na każdym stanowisku to czasospowalniacz.Tylko z ucha strzelą w biurze.Gajda zaczoł a my skończymy.....

Rzuólik spod rzabki
@RODOWITY

No tak warzniejsze zajmowanie się plotkowaniem na temat innych niz praca

Sebastjanek
@RODOWITY

Takie interesowanie się, kto z kim. Gdzie i po co. Nie mówiąc o prywatnym życiu ,może się dla byłego lidera magazynu źle skończyć bo w końcu ktoś nie wytrzyma i pójdzie na niego zgłosić. ludzie już go znają i zaczynaja narzekać. Widać ze sprawa z gajda nie dała nic do zrozumienia. Ten się nie nadaje , tamten nic nie umie. A o sobie to nic nie powie…

Patałach
@RODOWITY

Widzem że ostatni wpis" o płocie "szypko został usunięty, chyba prawda zabolała!!!

EPD
@Patałach

Krzysztof przyjmij krytykę jak dżentelmen.Jestes plotkarą jakich mało.Powinienes na pudełku być redaktorem naczelnym chociaż nie wiadomo czy byś nie spowalniał pracy

Trochę z boku
@Producion Buksion

Skaczecie sobie do gardeł jak ostatni [...], zamiast zająć się tym, do czego ta strona powstała. A kierownik-psychopata musi się cieszyć widząc stado baranów niezdolne do wspólnego działania i śmiało może śrubę dokręcać...

Menel
@EPD

Jedziecie po chłopaku a sami nie jesteście lepsi a już Rafałka nikt nie przebije-radio wolna Europa się chowa...

MAKOWIEC ZJEDZONY

Pracownicy magazynu powiedzcie nam dlaczego codziennie na przerwie jecie makowce. To już u was stało się rytuałem. Powiedzcie mi czy warto się było tak...

Lemur

Widzę że K.O znów szaleje ?

Kapuś(niak)

Siemano Abebowcy wpłynęła Wam już majowa kapucha na konto? O dodatkową premię mi chodzi.

@Kapuś(niak)

Tak , była już ok. południa

mel
@Pracuś

a czy byla premia razem ,zobaczymy na pasku.

Elżbieta
@mel

A jaki macie system premiowania? Ciężko jest dostać premię?

Cumulus z fifki
@Elżbieta

System premiowania na zasadzie targetu czyli target wyrobiony = hajs przytulony ale ciężko z tą premią. Raz, że target często ciężko wyrobić a dwa, że te premie niskie. Premii nie widać już od dawien dawna

PREMIA BYŁA
@Cumulus z fifki

Już od stycznia tego roku nie ma tej premii :( Teraz tylko do wypłaty było jednorazowe 850zł brutto do pensji ,które wywalczyły związki.

ROSENZWEIG
@PREMIA BYŁA

Dzięki Ci Boże, że mamy takie związki. Walczą o Nas jak LWY! ;)

Małgorzata
@Cumulus z fifki

Ciężko wyrobić? Ale jakimś cudem jest to możliwe?

Bad 2 Ugly
@Małgorzata

Można ale kosztem zdrowia.Potem kości bolą i stawy wysiadają. Ze sportu trzeba rezygnować bo człowiek wypompowany. Chyba nie o to chodzi Małgorzatko?

Rakoczy

Będę śpiewał piosenkę na scenie na dzwiach otwartych ABB. Pochwalę się: Cześć, jestem Rakoczy uderzam na cytrynę między oczy. Wale na dziure, mój cios tak ostry jak chilli co pali rure. Wrzucam wursta na grilla, przyprawiam na ostro a ty znowu dostajesz w gila. ABB jest okej, zakładaj buty zdarte i szoruj kite na drzwi otwarte.

Op
@Rakoczy

W głowie nic.Abb cię ceni.

Poko
@Rakoczy

marnujesz sie mógłbyś zostać Ghostwriterem z takim talentem hihi. a tak na marginesie mnie to pali rura w poniedziałek rano w pracy jak jestem na kacu.

Toni
@Op

napalił sie e-papierosów i w główce sie miesza

Ricardo
@Op

dlaczego tak mówisz? ktoś jest kreatywny i twórczy takich tu potrzeba:)

Maciek

Przyjmują teraz do pracy nie przez agencję? Piszę już dziesiąte CV i cisza. Ja tego nie rozumiem a podobno przyjmują. To jak to jest?

@Maciek

Maciek powiem tak , czasami kogoś przyjmą , ale w większości przez agencję. Te ogłoszenia dają chyba tylko po to , aby nastraszyć starych pracowników. Jeżeli się nie odezwali po tylu wysłanych CV to daj sobie chłopie spokój szkoda dla nich zdrowia. ... mają w czym przebierać wszyscy chcą się pozabijać aby tam pracować - walą drzwiami i oknami.

Lala
@Maciek

Nie pchaj się tam bo to (usunięte przez administratora)

Starszy operator

ABB jest OK !!! Nowy angaż po podwyżce i 6 z przodu - nareszcie - tak trzymać !!! Zrobi się parę godzinek i 7-8 tysi będzie. Co prawda brutto , ale jest GIT.

Tedzio
@Starszy operator

Ile lat pracujesz że tak się kolego się chwalisz, pewnie 8lat lub wiecej , bo ja pracuję 5lat i to samo mam co ty .

Starszy operator
@Tedzio

Kit to wciskaj w okno !!! Po 5 latach to jeszcze do 5 tys. nie dobijasz - może jak dobrze pójdzie za rok ,dwa. Znam realia i nie wkrecaj innych. Jeżeli to Cię interesuje to w tym roku dyszka stuknie - stażu oczywiście.

JOE Biden/JOE Obajtek
@Starszy operator

Boś jest leser z gumowym uchem a makowców już zjadłeś tyle ile klusek miałeś...wiesz gdzieee...?! I jeszcze sie chwalisz!

szczęśliwy parobek
@Starszy operator

ty chyba zarobisz te 7-8 tys zł po kwartale z 12-ma niedzielami. To ci uwierze! Haaa haaa!!!!!

@szczęśliwy parobek

a co chciałbyś pasek zobaczyć ??? Jak popracujesz tyle lat co ja też będziesz miał. Nie chcesz - nie wierz !!! Ludzie poważnie da się tyle zarobić w ABB.

Olisadebe Abebe
@Starszy operator

ABB jest ok. wtedy kiedy dobrze płaci a jak jest słaba stawka to wtedy jest do kitu bo staje się firmą jedną z wielu, która ciągle ma zapotrzebowanie na pracowników, coś tam płaci ale takie pieniądze też dostanie się w firmach X,Y. Przez to przemiał ludzi jest spory. Jeden przyjdzie nastukawszy z 2-ma promilami i powie: "a co mi tam najwyżej mnie zwolnią, takie pieniądze to ja zarobię wszędzie." No popatrz noo??!! 7-8 tysi zarobisz. Ty to na pewno jesteś pracownik: Oli nie umi ale coś tam potrafi czyli tam przycwaniakujesz tu coś przytniesz i takim sposobem stawke przez lata se wypracowałeś.

@Olisadebe Abebe

słuchaj Olisadebe Abebe nawet nie zamierzam dyskutować i zniżać się do twojego poziomu - ja wiem jedno na wszystko uczciwie zapracowałem(usunięte przez administratora)

Olisadebe Abebe
@@Starszy operator

Co?? Ucierpiała twoja duma i honor? Którego nie masz. To ja się nie zniżę do twojego poziomu bo takich chłystków jak ty kilku znam co napisałem wyżej to prawda, która cie zabolała.

Dzio Bajden

Szukam pracy, czy w abb są przyjecia? Tylko nie przez agencyje bo ja nie dywka.

Donald Trump
@Dzio Bajden

Tak są przyjęcia przez agencje , ale też bezpośrednio przez ABB. Kasa na początek to 3700-3800 brutto plus dodatki za III zmianę , nadgodziny (niedziela 300%) , benefity ,bogaty socjal .

Dead Man Talking
@Donald Trump

Oj! To nie za dużo?! Przeżyć za to z 4-ką dzieci będzie ciężko. Do 10-go nie starczy. Poszukam w ogłoszeniach innej pracy ale dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

Robol

A propo Balceraka Potwierdzam że szkoła czasem nie idzie w parze z intelektem Czyli teoria 5 a praktyka 2.

druh Boruh
@Robol

tak wszyscy mówicie źle o kierowniku montażu a ja na magazynie dopiero zacząłem robić porządki po Mariuszu, jeszcze trochę i będą chodzić jak w zegarku jak w Organice i będzie porządek wszędzie.

Ola
@druh Boruh

A świeżak będzie ci przydupasil .Karierę robi .jego mać.a jak zgnoili liderów w magazynie kosztela otomana ambitnego Lubina osrali ich i co ? dalej przydupaszom.Ludzie bez honoru .

OneEightSeven
@Robol

...a szkołę kończył o profilu: "jak skutecznie manipulować ludźmi i ich sobie podporządkowywać" czyli reżimowa szkoła.

Monter
@Robol

a co wy chcecie od kierownika B. - wreszcie wprowadził trochę porządku. A tak to tylko kawka co 2 godz. , telefonik i oby minęła dnióweczka. Nastaje wreszcie ład, porządek jaki powinien być już dawno. Leserom to zawsze będzie źle - to pracy bo za dobrze macie !!!

Ligowy praser

Kiedy młody zrobi mu CHANGEOVER to już "Wojtuś" ma GAME OVER

Wyemancypowany Joe

Jestem pracownikiem jednej z wielu linii abb i wiecie co??! Teraz w końcu czuję, że żyję bo czuję się doceniony w końcu po wielu wielu latach katorgi dostałem propozycję liderowania. Pochwaliłem się tym faktem w domu całej rodzinie przy niedzielnym obiedzie. Rosołek wchodził miodzio nie zapomnę go nigdy i tego smaku na kostce bulionowej. Ale przejdźmy do meritum. Od zawsze to było moim marzeniem bo do tej pory praca tutaj to całe pasmo niepowodzeń. Ciągle byłem pomijany a ja prosiłem: zróbcie mnie liderem a ja zrewolucjonizuję tą linię i teraz nadchodzą piękne lata, świetlana przyszłość abb.

REDRUM
@Wyemancypowany Joe

Hej Joe!!! Ty to jesteś ancymon nazwe linii podaj na której robisz to cie zweryfikuje ananasku!

@Wyemancypowany Joe

Dziwnie się ze sobą porozumiewacie? Mam wrażenie ze w tych opiniach płynie zawiść?? Wiec zastanawia mnie atmosfera między pracownikami w takim razie

This is LOVE
@Ewa

Ewa co tyy?! Zdaje ci sie tu wszyscy się kochają i wpadają sobie w ramiona. Tu jest pięknie. Praca w grupie sie układa i kazdy traktuje kazdego sprawiedliwie poprostu ONE LOVE.

Czy ktoś może mi powiedzieć jakie teraz zarobki oferuje abb na start na produkcji i czy to będzie kwota w okolicach 4500zł brutto? Proszę o odpowiedź.

@Zainteresowany

Człowieku tyle chcesz, ja pracuję 6lat i mam 4tys brutto ale zatrudniają przez agencje 3400zł brutto na start.

Andrzej I
@pracownik

Proszę nie kłamać pułap pensji wrósł ze względu na wzrost najniższej krajowej jak i wzrost inflacji. Takie kłamliwe komentarze nic tu nie wnoszą. Myślę, że już na start 4500zł brutto to nie jest nic wyimaginowanego. w tych czasach to nie jest już kwota zaporowa.

obserwator
@Andrzej I

Rozumiem , ale więcej ci nie dadzą pensji jak 3400brutto ,to że ty chcesz tyle to mało ważne .

Andrzej II
@obserwator

Nie noo! Wolne żarty?! 3400zł na początek to oferowali 2-3 lata temu więc proszę nie mów mi takich bajeczek albo ktoś jest niepoważny, że takie pieniądze przyjmuje. 4200zł to tak, tyle mogą i są w stanie zaoferować. Zależy też kto jak się ceni.

Wilhelm
@obserwator

No chyba, że przez agencje takie są niskie zarobki. Tego nie wiem ile oferują ale jeśli mówisz, że 3400 brutto to jest to o wiele za mało. Przez abb domyślam się o wiele więcej na start dają.

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 19 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Sp. z o.o.