Opinie o Campter w Lubliniec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Campter. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Campter o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Campter w Lubliniec

Borys Nowy wpis

Świetny pracodawca, profesjonalista i doskonała atmosfera w pracy, polecam!

Robert Nowy wpis

Ponad rok prowadzili moją sprawę po wypadku w pracy za granicą i chyba prowadzą nadal, sprawa moim zdaniem bardzo prosta, i chyba długo będą jeszcze prowadzić. !?!

Mateusz Nowy wpis

Widzę, że ktoś tu chętnie przejąłby pracowników firmy Camper. Z czego to wynika? Firma dalej działa? Jak warunki? Co ciekawego proponuje pracodawca?

Alicja Nowy wpis

@Mateusz Kosyl, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w firmie Campter.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Campter? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Alicja

Chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie firmy? Odwiedźcie stronę internetową Campter :) http://www.campter.pl/wypadek-przy-pracy-za-granica/ Obecnie poszukują również kandydatów na kilka stanowisk. Myślicie o pracy w tej firmie?

Wujek

Dobra firma

A

No wiesz co, warto spróbować właśnie z Camperem, nie widzę lepszej firmy w tym momencie, bardzo dobrze radzą sobie z ludźmi i z ich problemami, ja odzyskałem naprawdę sporo pieniędzy dzięki nim, polecam mocno, świetna firma i wartościowa jak już mówiłem

aga

Witam wszystkich na tym forum.Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem podjęcia współpracy z którąś z firm odszkodowawczych ,stąd przeglądam fora.Interesuje mnie taka rzecz. Jak radzicie sobie z kontaktem z firmą ,szkoleniami i z całą współpracą skoro najczęściej ,jak zdążyłam zauważyć , pracujecie np.na Śląsku ,a przedstawicielstwo firmy jest w Gdańsku albo odwrotnie.Jak to się ma do budowania grupy,szkoleń i "opieki "ze strony lidera ? Agnieszka

Nicki

Polecam raz jeszcze !

Paco

wszystko zależy od Twojego zaangażowania i odrobiny szczęścia. Ogólnie polecam!

nicki
@Paco

ja również polecam.

Wujo

Na początku wybierz sobie umowę zlecenie. Działalność to koszty, opłaca się przejść jak już zaczynają Ci spływać poważniejsze kwoty po zamknięciu spraw

Były przedstawiciel

Nie zapłacili za sprawę sprzed 3 lat po procesie. Pracownicy nie mogą udzielać informacji i odsyłają do właściciela, a ten nie odbiera telefonu, nie oddzwania i nie odpowiada na sms. Jak ktoś chce pracować za darmo albo symboliczne zaliczki to polecam. Pieniędzy po procesie w 99 przypadkach na 100 nie zobaczy nigdy.

martishe

Czyli rozumiem, że aby podjąć współpracę z tą firmą konieczne jest założenie działalności gospodarczej. Jeszcze studiuję ale jestem już prawie ,,na wyjściu'' i powoli chciałabym wkroczyć na rynek pracy. Znalazłam ogłoszenie w sprawie pracy w tej firmie. W umowie znalazłam rubryki dotyczące działalności gospodarczej. Na stronie Camptera można dowiedzieć się jednak, że aplikować mogą nawet osoby traktujące tę pracę jako zajęcie dodatkowe i zastanawiam się, co teraz powinnam zrobić. Zwłaszcza jako osoba początkująca.

Doświadczony

Jak jesteś z branży, to możesz sobie tutaj ponegocjować wysokość prowizji.

serio

O umowie o pracę to chyba musisz zapomnieć. Ale kancelaria daje dobry procent i dużo produktów. Jak chcesz naprawdę zarabiać, a nie tylko "pracować", to jest ten adres!

Kornik
@serio

To fakt. Jak chcesz zarabiać, to rzeczywiście to dobry adres! Polecam!

kaemka1

A czy ktoś z Was może coś powiedzieć o pracy w tej firmie w regionie zachodniopomorskim?

Look

Nie pracuję w tej firmie /choć może kiedyś będę, czas pokaże/, ale znam od nich parę osób. Przekonują mnie do pracy u nich dobrymi prowizjami i twierdzą, że nie ma żadnych problemów z płatnościami zarówno dla klientów, jak i dla agentów.

Orange

Zdecydowanie mogę polecić współpracę z tą firmą.

Jaro

Jestem na tym forum przypadkiem, ale nie mam powodów, aby narzekać na tę firmę. Ogólnie polecam.

Zbranży

Fakt, trzeba mieć upór w sobie, aby pracować w tej branży. I musisz wierzyć, że faktycznie pomagasz ludziom, którzy bez twojej pomocy nie mieliby najmniejszych szans w starciu z ubezpieczycielem...Głowa do góry.

Zostaw merytoryczną opinię o Campter - Lubliniec

Campter
4.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Zamkowa 5
    42-286 Lubliniec