logo Campter

Campter

Lubliniec

Opinie o Campter

Uk 2014-07-30 11:42
Nie polecam tej firmy, nie pomagają, nie podpowiadają, oczekują tylko dokumentów i sprawa ciągnie się długo. Prowizja 20% też jest zdecydowanie za wysoka, bo są prawnicy, którzy się w tym specjalizują i biorą max. 10%. Niby wszystko załatwiane drogą mailową, ale wypowiedzenie umowy trzeba przesłać pocztą. W egzemplarzu do podpisu jest druczek do wypowiedzenia, ale z odesłanym egzemplarzem z podpisami już nie. Odszkodowania uzyskane przez tą firmę są bardzo niskie. Przykładowo wyceniają wstępnie na 20tys., a dostajesz na konto 4tys. Poszukajcie innej firmy albo adwokata, który się tym zajmie.
były agent 2014-09-23 11:56
Witam!
Wszystkich niezadowolonych byłych i obecnych agentów zapraszam do kontaktu: agenci.odszkodowania@gmail.com
Zadowolony 2015-11-21 23:32
Nie wiem z czym miałeś problem, ale jeśli o mnie chodzi to nie mam im nic do zarzucenia. Polecam.
Men 2015-11-24 17:11
Nieźle płacą. Jedne z wyższych prowizji na rynku. I spory wachlarz produktów, na których możesz zarabiać. A to istotny argument.
Star 2015-11-26 23:15
W tej branży sam sobie wyszukujesz klientów. Od firmy możesz dostać namiary na klientów, którzy sami zadzwonili albo zgłosili się przez stronę internetową.
I na takie kontakty w Campterze możesz liczyć. I na wysokie prowizje.
chętny 2015-12-01 00:18
Ja też mam zamiar do nich aplikować. Mam kolegę, który z nimi współpracuje i bardzo sobie to chwali.
doberman 2015-12-01 23:55
Pracowałem w innej firmie. Niedługo kończy mi się zakaz konkurencji i bardzo poważnie biorę pod uwagę pracę w Campterze.
mały 2015-12-04 13:09
To się nie zastanawiaj. Dobrze płacą i na czas.
noworoczny 2015-12-21 00:08
Zetknąłem się z Campterem jak jeszcze pracowałem dla konkurencji.
Teraz sam na poważnie rozważam możliwość pracy dla nich.
Mam tam kolegę z byłej firmy , który bardzo mnie tam ciągnie do pracy...
Kolo 2016-01-06 00:24
Etat dla przedstawiciela, to w tej branży rzadkość. Zresztą jak chcesz zarobić, to wybierz zlecenie lub działalność. Ta firma przynajmniej dobrze płaci.
Pl 2016-01-06 00:31
Pracuję od kilku lat w tej branży, ale nie słyszałem, aby jakaś normalna kancelaria brała 10%. W mojej firmie nawet za samo wysłanie papierów do ubezpieczyciela nie wezmą mniej jak 15% i to netto.
Chcesz mieć dobrą obsługę, to kosztuje.
Nowy 2016-01-10 00:18
Szukają. Właśnie chcę z nimi podjąć współpracę. Spróbuj i Ty.
TT 2016-01-12 11:46
Potwierdzam, niezła kasa na tle konkurencji. Polecam
jatez 2016-01-14 12:52
Ja też chciałbym polecić współpracę z Campterem nie tylko ze względu na traktowanie pracowników. To jest Ok. Poza tym niezła kasa ze spisanych spraw i co bardzo istotne - firma zajmuje się kilkoma projektami poza odszkodowaniami za wypadki i zawsze można znaleźć dla siebie coś, w czym jesteś dobry i na czym zarobisz pieniądze. Tak, że nie musisz skupiać się na poszkodowanych w wypadkach drogowych, jeśli to źle działa na ciebie. Możesz zająć się inną działką.
Polecam
Manager 2016-01-14 12:58
Jeśli rzeczywiście szukasz dobrze płatnego zajęcia w branży odszkodowawczej, to zgłoś się do mnie. Napisz na adres - w.gora@campter24.pl
Jeśli masz doświadczenie otrzymasz b.dobre warunki na start.
Dario 2016-01-18 08:46
Mogę potwierdzić. Dobra kasa, wsparcie w szkoleniu i dotarciu do klienta i szeroki zakres usług dla klienta. Nie ograniczasz się tylko do szkód osobowych, obsługujesz klienta kompleksowo.
Poza tym CAMPTER świadczy też usługi dla klientów instytucjonalnych, więc tutaj naprawdę można zarobić.
Semi 2016-01-19 13:36
Mój znajomy z nimi współpracuje i ciągnie mnie bardzo do tej firmy.
Skończył Mi się zakaz konkurencji i zastanawiam się też nad tą firmą. Warto?
Carol 2016-01-20 22:05
A czy szukają kogoś w woj. pomorskim lub kujawsko-pomorskim?
Geri 2016-01-22 00:28
Nie znam terenów północnych, ale na południu np na Śląsku i w Małopolsce rekrutują aktualnie agentów ds odszkodowań. Najlepiej zadzwoń do firmy i zapytaj o swoje tereny. Powodzenia!
Konio 2016-01-23 01:00
Wydaje mi się, że przy czterech nawet srednich sprawach docelowo zarobisz dużo wiecej...
Konio 2016-01-25 00:13
Wiem, dlatego właśnie staram się w tej firmie o pracę...
Serio 2016-01-27 19:23
Ja nie mam tutaj stałej podstawy, ale wysokie zaliczki, dodatki i co dla mnie ważne - dość duży wachlarz produktów finansowych dla klientów i firm. Nie zajmuję się tylko odszkodowaniami osobowymi,tak, jak w innych firmach. Masz więcej możliwości zarobku.
Zorro 2016-02-05 08:35
Polecam. Miły i konkretny właściciel. Możesz spokojnie aplikować.
Terra 2016-02-08 22:25
Ja również polecam współpracę z tą firmą.Powodzenia, aplikuj śmiało.
Wschód 2016-02-10 18:31
a czy szukają doradcy ds odszkodowań na Podkarpaciu? Chętnie bym sie zgłosił.
Konio 2016-02-12 21:42
A na kierownika jakie trzeba mieć wykształcenie?
Truck 2016-02-17 11:01
Wykształcenie w tej branży ma drugorzędne znaczenie. Wcale nie musisz mieć licencjata ani magistra.Musisz tylko lubić kontakt z ludźmi, być empatyczny a jednocześnie trochę asertywny. Do tego komunikatywny i przebojowy. Jak chcesz lepiej zarabiać, to dobrze jest poszukać współpracowników do zespołu. Będziesz miał pasywny dochód.
Zbranży 2016-02-18 18:58
Fakt, trzeba mieć upór w sobie, aby pracować w tej branży. I musisz wierzyć, że faktycznie pomagasz ludziom, którzy bez twojej pomocy nie mieliby najmniejszych szans w starciu z ubezpieczycielem...Głowa do góry.
Maniek 2016-02-22 10:27
I co? Wysłałeś CV na tego kierownika?
Jaro 2016-02-23 14:06
Jestem na tym forum przypadkiem, ale nie mam powodów, aby narzekać na tę firmę.
Ogólnie polecam.
Kruk 2016-02-25 10:54
Dawniej mawiano "nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera"!
Nie rozdzielaj włosa na czworo, możesz uczyć się dopiero branży odszkodowawczej, a będziesz np. świetnym rekruterem, to zarobisz naprawdę fajną kasę!
Jak umiesz budować struktury, to zarobisz. Powodzenia!
Popieram 2016-02-28 19:15
Popieram, też uważam, że jak zbudujesz skuteczną strukturę sprzedażową, to możesz być spokojny o swoje dochody.
Wymaga to jednak dużo pracy, samozaparcia i cierpliwości.
Taktak 2016-03-01 12:26
Każdemu się marzy skuteczny zespół sprzedażowy. Najpierw sami bądźcie dobrzy w tej branży, a wtedy łatwiej będzie wam znaleźć dobrych sprzedawców do własnej grupy.
Orange 2016-03-09 23:48
Zdecydowanie mogę polecić współpracę z tą firmą.
Look 2016-03-18 12:14
Nie pracuję w tej firmie /choć może kiedyś będę, czas pokaże/, ale znam od nich parę osób. Przekonują mnie do pracy u nich dobrymi prowizjami i twierdzą, że nie ma żadnych problemów z płatnościami zarówno dla klientów, jak i dla agentów.
kaemka1 2016-03-30 23:12
A czy ktoś z Was może coś powiedzieć o pracy w tej firmie w regionie zachodniopomorskim?
serio 2016-04-13 00:11
O umowie o pracę to chyba musisz zapomnieć. Ale kancelaria daje dobry procent i dużo produktów. Jak chcesz naprawdę zarabiać, a nie tylko "pracować", to jest ten adres!
Kornik 2016-04-30 23:43
To fakt. Jak chcesz zarabiać, to rzeczywiście to dobry adres! Polecam!
Doświadczony 2016-05-14 00:56
Jak jesteś z branży, to możesz sobie tutaj ponegocjować wysokość prowizji.
martishe 2016-06-01 10:23
Czyli rozumiem, że aby podjąć współpracę z tą firmą konieczne jest założenie działalności gospodarczej. Jeszcze studiuję ale jestem już prawie ,,na wyjściu'' i powoli chciałabym wkroczyć na rynek pracy. Znalazłam ogłoszenie w sprawie pracy w tej firmie. W umowie znalazłam rubryki dotyczące działalności gospodarczej. Na stronie Camptera można dowiedzieć się jednak, że aplikować mogą nawet osoby traktujące tę pracę jako zajęcie dodatkowe i zastanawiam się, co teraz powinnam zrobić. Zwłaszcza jako osoba początkująca.
Były przedstawiciel 2016-08-20 07:57
Nie zapłacili za sprawę sprzed 3 lat po procesie. Pracownicy nie mogą udzielać informacji i odsyłają do właściciela, a ten nie odbiera telefonu, nie oddzwania i nie odpowiada na sms. Jak ktoś chce pracować za darmo albo symboliczne zaliczki to polecam. Pieniędzy po procesie w 99 przypadkach na 100 nie zobaczy nigdy.
Wujo 2016-08-23 09:20
Na początku wybierz sobie umowę zlecenie. Działalność to koszty, opłaca się przejść jak już zaczynają Ci spływać poważniejsze kwoty po zamknięciu spraw
Paco 2016-09-29 05:30
wszystko zależy od Twojego zaangażowania i odrobiny szczęścia. Ogólnie polecam!
nicki 2016-09-29 07:27
ja również polecam.
Nicki 2016-09-29 16:08
Polecam raz jeszcze !
aga 2016-10-19 23:14
Witam wszystkich na tym forum.Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem podjęcia współpracy z którąś z firm odszkodowawczych ,stąd przeglądam fora.Interesuje mnie taka rzecz. Jak radzicie sobie z kontaktem z firmą ,szkoleniami i z całą współpracą skoro najczęściej ,jak zdążyłam zauważyć , pracujecie np.na Śląsku ,a przedstawicielstwo firmy jest w Gdańsku albo odwrotnie.Jak to się ma do budowania grupy,szkoleń i "opieki "ze strony lidera ?

Agnieszka
A 2016-10-19 23:21
No wiesz co, warto spróbować właśnie z Camperem, nie widzę lepszej firmy w tym momencie, bardzo dobrze radzą sobie z ludźmi i z ich problemami, ja odzyskałem naprawdę sporo pieniędzy dzięki nim, polecam mocno, świetna firma i wartościowa jak już mówiłem
Wujek 2016-11-04 16:03
Dobra firma
Alicja 2017-03-08 11:45
Chcecie dowiedzieć się więcej o ofercie firmy? Odwiedźcie stronę internetową Campter :) http://www.campter.pl/wypadek-przy-pracy-za-granica/ Obecnie poszukują również kandydatów na kilka stanowisk. Myślicie o pracy w tej firmie?
Alicja 2017-04-13 10:03
@Mateusz Kosyl, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w firmie Campter.
Zostaw swoją opinię o Campter - Lubliniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Campter