Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C.

małopolskie

Opinie o Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C.

gosc 2016-08-19 14:57
Kancelaria PIONIER jest całkiem fajną firmą.. Rzetelnie współpracują ze swoimi agentami, dziewczyny w Biurze sympatyczne... polecam
gosc 2016-08-19 14:57
Aron 2016-08-19 15:11
No ja oddawałem sporo spraw do Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C. i muszę powiedzieć, że wszystko tutaj jak najbardziej gra i grać będzie z tego co mi wiadomo, bo idą podwyżki no i zmieniają firmę od opieki medycznej na jakąś jeszcze lepszą niż do tej pory
nie lubie oszustów 2017-02-08 16:49
Na początku współpracy wszystko wyglądało SUPER ! Niestety jak po paru miesiącach przyszło do rozliczeń okazało się że "szefowie" próbują oszukiwać na wszystkim na czym się da. Zaliczki wypłacane co sprawę mniejsze, prowizje pomniejszane i cykane w ratach. Nagle zaczęły pojawiać sie ukryte koszty, o których nigdy nie było mowy. Mało, że z umów ustnych się nie wywiązują i maja własne słowo za nic, to jeszcze podtykają aneksy i dokumenty do podpisania, w których chcą wprowadzać zmiany WSTECZ! to już jest szczyt cwaniactwa.
Sprawy Klientów, prowadzone po najmniejszej linii oporu, jak najszybciej ugoda i po sprawie. Polityka firmy jak chińska fabryka. Szybko, tanio i dalej do przodu z kolejna sprawą.
REASUMUJĄC, jeśli zależy Ci na pseudo kumpelskich relacjach i tak samo jak "szefowie" jesteś cwaniakiem to śmiało współpracuj z nimi, ale jeśli zależy ci na uczciwym rozliczeniu - to omijaj firemkę szerokim łukiem
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C. - małopolskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Pionier Mazurek i Bal S.C.