Opinie o POLIS SECURITY GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLIS SECURITY GROUP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLIS SECURITY GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLIS SECURITY GROUP w Warszawa

Lechu

Nie narzekam na współpracę, bo jest naprawdę ok. Pracownicy kompetentni. Zero problemów jeśli chodzi o współpracę.

Johny

Firma jest w porządku, pracowników szanują a to dla mnie dosyć istotny aspekt.

Gol

Dobre warunki pracy. Kasa płacona zgodnie z umową

Zico

Póki jest dobrze nie ma co kombinować i zmieniać pracy.

Pracownik Ochrony

Szybki, zanim dotarłam do biura umowa juz przygotowana wystarczyło wpisac tylko dane

Większosc o sprawy prywatne

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Domino88

Robota jak robota, ale wypowiedzieć się mogę jedynie pozytywnie, bo nie narzekalem na prace. Płacą dobrze i na czas, a to chyba większość interesuje.

Hennes

Praca mi odpowiada i nie zamierzam jej na razie zmieniać.

Młody

Niedługo zaczynam pracę. Mam nadzieję że będzie ok. Za jakiś czas dam znaka jak się sytuacja rozwinęła.

dział prawny

Harmonogram godzin pracy ustalają samodzielnie zleceniobiorcy i nikt nikogo nie zmusza do pracy , ponieważ nie ma takich narzędzi nikt nie zwalnia pracownika bez przyczyny , terminy wypłat określone są w umowach .Wadliwie wykonana usługa nie jest rozliczana i to niestety częste przypadki z którymi byli pracownicy nie mogą się pogodzić. Proszę się przedstawić na forum to omówimy szerzej pani/pana współpracę .

Leszek

Czego miałby dotyczyć pozew zbiorowy przeciwko POLIS SECURITY GROUP? Zostałeś przez nich jakoś nieprofesjonalnie potraktowany? Opowiedz.

Krystyna

Nie prqcuje w tej firmie od jakiegoś czasu po zakończonym kontrakcie ale po wyjaśnieniu rozliczeń wypłacono mi na świeta różnice która była jeszcze do uregulowania . Z tego co słyszałam od znajomych inne osoby też zostały przelewy - więc nie jest tak żle jak opisuja niektórzy .

dział prawny

tak proszę tylko podać woje dane z nr telefonu

dział prawny

proszę się przedstawić z imienia i nazwiska jak ma Pani/pan odwagę pisać te oszczerstwa aby zająć się tą sprawą merytorycznie

Helena

Z tego co mi wiadomo spółka ma kłopoty przez poprzedni zarząd , założyli swoje firmy , proponuje napisać wniosek na aders Warszawa Marszałkowska 111 , z prośbą o zawarcie ugody .Tak było w moim przypadku Ja skożystałam z tej formy i pierwsze środki otrzymałam juz na święta . Powiedziano mi że pieniądze rozdzielane są z list płac w kolejności zgłoszeń - były problemy jak w zyciu ale wszystko skończyło sie pomyślnie i to jest najważniejsze .

Zor@rka

(usunięte przez administratora)pracowalam 24/24 z kolega bez zadnych warunkow socjalnych (usunięte przez administratora) bez pradu ,wody i toalety.Kto tak traktuje pracownika na dokladke z poczatku placili w ratach za miesiac a kierownik musial monitowac azeby mi zaplacono NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY bo mowiac delikatnie to sa nieodpowiedzialni zero honoru .

Polis Security Group. POLIS S GLOB-dawniej MEGA-KABLE Sign Polska Sp. z o.o. Wg opini w sieci wyczytuje ze to ta smam firma Jaka jest prawda ?Bo czytajac towszystko mozna pomieszania dostać. W Polis Security Glob wypieraja sie Sign i RM Polis Security Glob potwierdzaja ze to firma Prezesa B

Polis i Sign to zupełnie inne firmy. Po prostu koordynator rzucił robotę w Polis i poszedł do Signa.

Mam w tej firmie podjąć pracę ale po tych wszystkich opiniach nie wiem czy Nadal chce. Naprawde jest w tej gimir sign AZ tak zle?

Serw
@Nowy

Ja osobiście polecam Sign, chwalę sobie u nich pracę. Wcześniej pracowałem w Polis jednak zdecydowałem się przejść do konkurencji. Sam domyśl się dlaczego. W Sign wypłaty terminowe , a i zatrudnieni chwalą pracę w tej firmie. Powiem tak wszysko jest Ok. Ja polecam.

Karol

Wszyscy skamlą a dalej pracują,widocznie się godzą na takie warunki ,więc chał chał i miał miał a gdzie indziej nie pójdzie gdyż tam praca pod większym nadzorem.ja pracowałem w tej firmie,która co miesiąc mnie i innych oszukiwała na kasie porzuciłem to i zatrudniłem się w innej firmie gdzie za 180 godzin mam więcej niż w polisie za 240 godzin i dodatkowo 300 zł na dojazdy.Pozdro i życzę wytrzymałości

Danny

Czy to ta sama firma która wrzuciła dziś ogłoszenie na znany portal odnośnie pracy w szczecinie i okolicach ze stawką (usunięte przez administratora)brutto? Ktoś z was wie koledzy o jakich obiektach mowa? (usunięte przez administratora)brutto to jux desperacja widać ale jak tak płacone to 30 można było wpisac????

@Danny

Aaaa już widzę. .to nie Polis a sign wrzuciła takie ogłoszenie a z tego co czytam to Dyrektor z Polis do sign przeszedł. .to pewnie o Police im chodzi w ogłoszeniu. .pracowaliscie z nim w Polis jakiś konkretny facet?

omijaj sign bo to polis

sign Matysiak =Polis

technopark omijaj

SIGN I POLIS TO TEN SAM (usunięte przez administratora) walneli mnie na 2 stowy

Klementyna

Co robić jeśli nie ma wypłaty ktoś coś robił w tej sprawie?

karol
@Klementyna

porzuć tą firmę ,tak będziesz miał co miesiąc

HENIU
@Klementyna

Ja dostaje co miesiąc na czas , kilka razy zdażyły sie poślizgi o których mnie informowano ale to nic strasznego . Z tego co wiem to moi koledzy też je otrzymują ,Ja pracuje w tej firmie ponad 10 lat i nie obawiam się o dalszą przyszłość . Ci którzy nają problem z alkoholem lub mają komornika albo nie przychodzą na zlecone służby zawsze będą marudzić Sumienna praca zawsze jest dobrze spostrzegana .

@Klementyna

Pracuje od kilku lat i pomimo wielu zawirowań jakie wprowadził poprzedni zarząd , obecnej konkurencji otrzymuje swoje wynagrodzenie terminowo i mam swobodna możliwość wyboru grafiku czy urlopu . jESTEM ZADOWOLONY ZE WSPÓLPRACY I POLECAM TYM KTÓRZY CHCĄ PRACOWAĆ MAREK

@HENIU

Hahaha widać kto na portalach konkurencyjne firmy spamuje! Idealnie! Żal mi was Panie(usunięte przez administratora)

@Klementyna

Pani Klementyno. Zgodnie z obowiązującymi przepisami 2 wezwania do zapłaty a później wniosek do Sądu. Dobry mecenas to kancelaria Kerplik w Szczecinie, która ma doświadczenie w spr. tej firmy. Ale najważniejsze. firma Polis Security Group Sp. z o.o. sprzedała się firmie Polis Security Glob, przez co przejęła wszelkie długi i zobowiązania Polis Security Group - a to się wierzyciele już cieszą i skarbówka! Umowa tej sprzedaży za zgodność z oryginał jest dostępna w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, a jest ona dołączona do przetargu więc stanowi informację publiczną! Więc śmiało proszę się zwracam i robić sobie jej zdjęcia!

Ad

Wpis jest niezgodny zasadami i regulaminem został usunięty przez administratora portalu Pamietajmy o zastosowaniu się do przepisów Rodo

Ta firma nie ma www (dlaczego ?), nie aktualizuje danych teleadresowych zarejestrowana w Warszawie w wirtualnym biurze siedziba. Internetowe bazy podają że w Szczecinie jest na ul. Cyfrowej 2 i tam też jej nie ma, obraca wypłatami pracowników dlatego nie płaci na czas (usunięte przez administratora)

Życzliwy pytający!!!
@były pracownik

Zakładam że firma zwija żagle więc nie aktualizuje żadnych danych spółki w internecie , a wręcz przeciwnie usuwa jakiekolwiek informacje z internetu o osobach wchodzących w skład zarządu Polis Security Group. (usunięte przez administratora)

były pracownik tej firmy

Ta firma nie ma www (dlaczego ?), nie aktualizuje danych teleadresowych zarejestrowana w Warszawie w wirtualnym biurze siedziba. Internetowe bazy podają że w Szczecinie jest na ul. Cyfrowej 2 i tam też jej nie ma, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o POLIS SECURITY GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w POLIS SECURITY GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy POLIS SECURITY GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLIS SECURITY GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 75 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLIS SECURITY GROUP?

Kandydaci do pracy w POLIS SECURITY GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLIS SECURITY GROUP