Opinie o FSG Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FSG Security Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie FSG Security Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FSG Security Sp. z o.o. w Warszawa

Karolka Nowy wpis

Dosłownie wczoraj pojawiło się ogłoszenie o pracę w Gdańsku, w ochronie. Tata jest na rencie i się zastanawia nad dodatkowym zarobkiem, ale też jakimś zajęciem. Zapewniają, że można dogadać się z grafikiem, tylko na ile jest to dogadanie się w realu? Bo tata początkowo chce wiedzieć ile weekendów w ciągu miesiąca jest pracujących.

R.Pilsudski Nowy wpis
@Karolka

Pani Karolino z tej Firmy jak najdalej,nie- placa podatku i umowa jest fikcją ,poniżej najniższej krajowej placą 16 zł ,policyjna firma krzak ,proszę Taty tatę uprzedzić

Piotrp.gdynia86 Nowy wpis

Witam pracowałem w tej firmie FSG Security na terenie trójmiasta na obiekcie Handlowym sklepie w batory w Gdyni . Szef ochrony pan Dawid wprządku facet wypłaty na czas jeśli chodzi o umowę zlecenie dostałem po paru dniach pozdrawiam

Ogłoszenie na Pracownik Ochrony do FSG Security Sp. z o.o. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

To dużo osób się przewija, skoro tak wyglądają warunki pracy? Czy szefostwo się tłumaczy, dlaczego nie daje normalnych umów, bo jakiś powód musi tego być? Ile tak mniej więcej w miesiącu pracuje się godzin? Jest ustalany grafik czy wychodzi to na bieżąco?

Niedawno wjechała rekrutacja, gdzie szukają agenta ochrony. Jak to jest, że napisali, ze potrzebny jest status studenta, a jednocześnie wymagają dostępności na cały etat. No to chodzi tylko o studentów zaocznych? Czy jest opcja dopasowania grafiku to studiów dziennych? I jaka jest stawka godzinowa dla osoby z tym statusem?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy FSG Security Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca w Ochronie. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Ak47

Płacą tylko na rękę. Składek nie odprowadzają żadnych, chyba że mają nóż na gardle. Pity rozdają z zaniżonymi stawkami. Firma policyjna krzak coś takiego w ogóle nie powinno działać na rynku. Nie polecam nikomu.

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie nie ubezpieczają wogole płacą poniżej krajowej więc (usunięte przez administratora) każdego jak idzie a dyrektor Nie ma szacunku do pracownika odradzam firmę jak nie chcecie pracować za 12 zł

Blondi
@Nie polecam

Chodzi tu o ubezpieczenie ZUS czy jakieś prywatne ubezpieczenia? Jak nie ma opłacane tych ubezpieczeń, to pracownicy zgłaszają to do HR? Jak firma tłumaczy brak tych płatności?

Saper

Na obiekcie spoko ale sprawy papierkowe to PIP jeśli nie kryminał. Regionalny traktuje ludzi jak niedorozwiniętych , sądzi że już niema ludzi myślących.

Gabryś
@Saper

Co tam więc musi się dziać w tych papierach, skoro PIP, to może być za mały kaliber? Ciekaw też jestem, po jakich zachowaniach, tak surowo oceniłeś regionalnego?

Pytanko
@Saper

O jakim regionalnym tu jest mowa

Urszula

Cześć, pracuje w ochronie już ponad 20 lat, szukam teraz nowego miejsca i chciałam się troszkę dowiedzieć o tej ofercie na pracownika ochrony. Jak to jest z tym dorabianiem na innych obiektach, można sobie dowolnie jeździć dodatkowo? Czy to oni narzucają terminy?

Planuję aplikować na stanowisko sprzątanie do firmy FSG Security Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Co wchodzi w socjal FSG Security Sp. z o.o.?

Były

Nic

Beata

Nie ma nic, firma krzak, pracowalam i byłam (usunięte przez administratora) pseudo umowa, fikcyjną, zero ubezpieczenie, zero skarbówka i płacą na rękę -nie na konto.... nie dostałam pitu za okres który pracowalam... Nie radzę tu być

Beata

Odradzam. Nie ma nic. Na czarno, bez ubezpieczenia..i pitu za okres przepracowany

Honorata
@Beata

Ten okres, za który nie dostałaś pitu to był normalnie objęty umową, bo jeśli tak to ich obowiązek. Powiesz za jaką kasę tu pracowałaś i na jakim stanowisku? No i jak długo trwało Twoje zatrudnienie, sama odeszłaś czy po prostu nie przedłużyli Ci umowy?

Wanda

Czy ktoś może coś mi napisać o tej pracy w ochronie? Jest ogłoszenie, ale bardzo mało w nim informacji o pracy, np. w jakich godzinach i w jakim systemie się pracuje, czy ktoś się orientuje w tych kwestiach tutaj?

@Wanda

Oszukują.pracowalam. Bez ubezpieczenia, firma daje fikcyjną umowę która nie istnieje, bez ubezpieczenia, nie odprowadzają również do Skarbowego co skończyło się tym że nie dostałam pitu do rozliczenia....ostrzegam...firma KRZAK, na czarno pracujesz, i zero szacunku

były

Jak ktoś jest zawodowym alkoholikiem i ma stado komorników na głowie, no to firma ideał:) Zero prawdziwych umów i zaniżone stawki. Czy w tym kraju istnieje jakaś prokuratura, inspekcja pracy, kontrola skarbowa, COKOLWIEK???

Bak

Bez umowy nawet podkoszulka nie dają olewają pracowników mijać to z daleka

Weronika
@Bak

Naprawdę nie dają? A nie jest potrzebny jakiś z logo firmowym przypadkiem?

No
@Weronika

No ich logo to lipa

Ochrona

Ktoś pracuje w tej firmie jakieś opinie ie

@Ochrona

Bez umowy 3tyg jestem wiec ani składek żadnych zdrowotnych itd.. WYZYSK UCIEKAM STĄD.. POZNAŃ

Odradzam. PSEUDO Firma Ochrony
@Beata

Pracowalam ponad miesiąc.. Ponad 3tyg bez umowy i ubezpieczenia.. A jak podpisalam pseudo umowę po naciskach to okazało się że nie mam ubezpieczenia zdrowotnego o którym dowiedzialam się prosząc o receptę na inhalator bo mam astme.. Przychodnia poinformowała że nie mam ubezpieczenia. Trzymajcie się z dala od tej FIRMY. FIRMA może mieć nazwę (usunięte przez administratora) a nie OCHRONY

Tttt

Firma okej ,ale dyrektor reg.za mocno pokręcony daje prezeny nie tym co czeba, a ludzi mają go za niepoważnego, dlatego ludzie odchodzą z firmy dobrej.

Elżbieta
@Tttt

hej, możesz rozwinąć swoją wypowiedź? o jakie prezenty chodzi i co masz na myśli mówiąc, że daje nie tym co trzeba?

Mara

Płacą na czas, kontrolni nie czepiają się, można pracować.

Nie jest tak różowo stawki zaniżone śmieszne umowy po nocach kontrolny jeździ.

Aleksandra

Jak to stawki zaniżone? Mógłbyś przybliżyć na jakie miesięczne wynagrodzenie można liczyć w FSG? I jaka umowa jest oferowana?

Franek

Mimo wszystko to trochę dziwne, że od dawna nikt nie zaglądał na forum? Powiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Sandra

Bardzo rzetelna firma, bezproblemowy kontakt z kierownictem, wypłaty zawsze na czas

P.....

Firma warta polecenia przyjazna atmosfera kordynatorzy zawsze wyrozumiali wypłaty zawsze na czas polecam pracę w tej firmie każdemu

Zostaw merytoryczną opinię o FSG Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FSG Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FSG Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FSG Security Sp. z o.o.?

FSG Security Sp. z o.o.
  • Plac Europejski 3 lok. 434