Opinie o POLIS SECURITY GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLIS SECURITY GROUP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLIS SECURITY GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLIS SECURITY GROUP w Warszawa

My juz im sprawę zakładamy Juz machina ruszyła w ruch Trzeba być dobrej myśli

Zuzanna

Dzięki za opinię, ale fajnie byłoby, żeby informacje, które piszemy, były jakoś uzasadnione. I może nie piszmy imion i nazwisk osób, które pracują w POLIS. A co się ogółem robi w tej pracy?

Leszek

Właśnie dowiedziałem się ze nawet kierownik (usunięte przez administratora)opuścił ostatnio szeregi tej świetnej firmy. Chyba wreszcie przejrzał na oczy i dał susa . A tak zawsze bronił szefostwo Spółki jednak w końcu sam zrozumial jaka faktycznie była sytuacja pracowników i jego samego w firmie. Brawo kierownik za odwagę i zdecydowanie. Ty sobie zawsze poradzisz ale czy firma poradzi sobie bez ciebie. Teraz faktycznie to już tylko płakać zostaje bo już naprawdę nie bedzie już z kim rozmawiać. Zostaje tylko również pryskać z tej strasznej firmy ochroniarskiej. Dla niezdecydowanych zostaje brać przykład z kierownika i tyle.

Leszek

Zakładam że jesteś osobą z Zarządu Spółki więc rozumiem dlaczego tak twierdzisz . Każdy ocenia zachowanie osoby ze swojego punktu widzenia. Powiem tak miał rację odchodząc a powinien to już zrobić bardzo dawno. Współpracowałem z tym Panem dłuższy czas i nic złego nie pomogę powiedzieć na jego temat. Ciekawe czy Ty będąc na jego miejscu potrafił byś ciągle bronić firmy w kontaktach z pracownikami przy braku terminowych wypłat, itp. Dlatego dziwie się że tak długo się męczył.

Mesjasz
@Leszek

"Przejżał na oczy i dał susa” Czyli przez kilka, lat żył w niewiedzy w czym bierze udział? Rozumiem, że był w zasadzie od większości spraw w firmie skutecznie izolowany przez kilka lat pełniąc stanowisko kierownicze? No to bardzo ciekawe. W takiej sytuacji należałoby zadać pytanie kto zajmował się tymi sprawami skoro oprócz niego była tam tylko Pani Bednarek od odbierania niewygodnych telefonów a potem nie było nikogo poza epizodami w stylu księgowa która dość szybko zrezygnowała gdy tylko zobaczyła o co chodzi? Robert doskonale od samego początku miał wiedzę w co się bawi bo nie jest głupi dlatego też nigdy jego nazwisko nie widniało w zarządzie tego interesiku. Co do tego, że dał susa to dał rzeczywiście dał susa piętro wyżej w jednej chwili stając się cudownie odmienionym człowiekiem.Wedlug naukowców mentalność ludzka potrzebuje ponad stu lat na zmiany, nie sądzę aby tyle czasu zajęło mu wdrapanie się na pierwsze piętro. Tak wiiec zmieniło się tylko piętro i nazwa firmy.

Ktos

Gość który kompletnie nie zna się na robocie, w polisie jako piesek dawał kary za byle (usunięte przez administratora) Tak traktował ludzi

Zuzanna
@Ktos

Weszłam tutaj, żeby poczytać coś o pracy w POLIS. Może napisz, co o niej myślisz, bo takie wpisy obrażające innych są mało pomocne. Często macie nadgodziny?

Gal anonim

Ciekawostka natury pana i pieska(usunięte przez administratora)tez dał dyla bo gdzie indziej będzie mógł sobie pozwalac na takie rzeczy jak w POLIS SECURITY GROUP t\

Miro

Jaką macie atmosferę w pracy? Na jaką umowę można liczyć na starcie?

Pracownik Ochrony

Szybki, zanim dotarłam do biura umowa juz przygotowana wystarczyło wpisac tylko dane

Większosc o sprawy prywatne

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

DZIAŁ PRAWNY

Szanowni Państwo . Bardzo proszę o przedstawienie się z imienia i nazwiska przed wpisaniem oszczerstw na temat danej osoby lub firmy , aby się można było się odnieść do konkretnego wpisu i sprawy . Byli pracownicy i zleceniobiorcy - bardzo proszę o zweryfikowanie z kim zawarli umowę i do kogo kierują roszczenia .(usunięte przez administratora) konkurencja niech się zabierze teraz za uczciwą prace a nie wypisuje na portalu wrogie dla firmy wpisy - to jest karalne - przypominam !

Nakrus
@DZIAŁ PRAWNY

Widać że sam jaśnie oświecony pan prezes zabrał głos na forum tylko ze to nie konkurencja pisze o firmie tylko jej pracownicy co im się podoba a co nie w takiej firmie. Ciekawe ze firma dorobiła się działu prawnego, bo przez parę latek nie było tego, czyli idzie ku dołowi.

Nakrus
@DZIAŁ PRAWNY

O i cisza zapanowała na portalu z opiniami czyli prawda jest na wieszku

buczek
@Nakrus

wierzchu sie pisze

@buczek

Widzę, że obserwujesz ten wątek, dlatego może Ty będziesz mógł mi pomóc. Chciałbym wiedzieć, czy osoba niemająca doświadczenia zawodowego może liczyć na zatrudnienie w firmie POLIS SECURITY?

Lechu

(usunięte przez administratora) ucinaja pensje, płacą jak i kiedy im się podoba (usunięte przez administratora) nie odbierają telefonów a jak juz odbiorą to wszyscy zasłaniają się prezesem. Lepiej omijać ich z daleka.

Artur

To może mógłbyś napisać coś na temat poziomu wynagrodzeń, który obecnie oferuje pracodawca? Mam nadzieję, że jest on adekwatny do ilości obowiązków, które przypadają na pracownika, jednak wolę się upewnić pytając o tę kwestię na forum.

Janek

Wiecie może coś o pracy w firmie? czy w ogóle potrzebują pracowników?

Tytan

13.02.2019 i znów brak pensji z 10.02. Jak to mówią standard i był czas przywyknąć....

Zezowata ukrainka

Praca w porządku, ludzie też. Firma dopiero chyba startuje więc nie można wymagać cudów. Ogólnie nie ma tragedii.

Gal anonim

Hehe a może należy poszukać tej firmy pod jakimś krzakiem skoro pod żadnym z tych adresów nie istnieje albo po prostu zobaczyć w pokoju obok gdzie mieści sie firma Sing HR i siedzi tam dyr (usunięte przez administratora) może tam coś będą wiedzieli na temat ananaska z Marszałkowskiej 111

Agatka

To niemożliwe, prezes zawsze płaci na czas. Nie wiem jak morzna pisać takie gupoty

@Agatka

jak sie pracuje w biurze to zawsze wypłata jest na czas bo jak jest sie na obiekcie to to pojęcie jest względna a na czas to znaczy do 25 każdego miesiąca albo nawet i dłużej to jest możliwe

Jadwiga

Nigdy wczesniej nie spotkalem tak cudownych ludzi, uczciwi, pomocni a przede wszystkim przyjaznie nastawieni. Kierownik to czlowiek o wielkim sercu, rozsądny i mądry. Nie pieniondze sa w zyciu najwarzniejsze.

Bronisław
@Jadwiga

Rozumiem, że Twoja wypowiedź jest na podstawie doświadczeń związanych z pracą w firmie POLIS SECURITY? Możesz napisać, jakie stanowisko zajmowałaś w tej firmie? Z Twojego wpisu można wywnioskować, że jesteś zadowolona z atmosfery, która tam panowała. Poza atmosferą co mogłabyś napisać o ewentualnych awansach w strukturach firmy? Były takie możliwości? Chętnie przeczytam informacje na ten temat.

Sphinx
@Jadwiga

Dokładnie, wszyscy w kółko o tym samym.. Pieniądze i pieniądze...akurat pieniadze szczescia nie dają.

Gal aninim
@Jadwiga

Kobieto zdejmij te różowe okulary bo przez nie nic nie widać

Gal aninim
@Sphinx

Powiedz a emeryturę weźmiesz z powietrza wypracujesz no chyba że masz już 3,500 zł emerytury i tylko dorabiasz i nie zależy ci na pieniądzach

@Bronisław

Brenek - jak rozumiesz pojęcie atmosfery? Chodzi Ci o kontakty z innymi? Już Ci mówię. Są grupki, jak wszędzie. Albo się lubicie, albo nie. Proste.

@Sphinx

Ale żyć pomagają!

Bronisław
@Janek

Atmosfera w zakładzie pracy jest dla wielu osób bardzo ważnym elementem, na który składa się ogólne zadowolenie z danego miejsca pracy. Poprzez dobrą atmosferę rozumiem kontakty między innymi pracownikami, chęć bezinteresownej pomocy w sytuacjach kryzysowych, czy chociażby brak obgadywania innych pracowników za plecami. Dlatego chciałem dowiedzieć się, jak wygląda to w przypadku pracy w firmie POLIS SECURITY? Będziesz w stanie odpowiedzieć? Zachęcam.

@Jadwiga

Jadwigo mówisz tu o(usunięte przez administratora). co to za kierownik który który ucieka z firmy do firmy i szuka aby mieć lepiej i ciepłą posadkę i nie liczy się z człowiekiem który na niego pracuje bo to nie on stoi na obiekcie w cztery pory roku, nie marznie i nie poci się, i nie musi myśleć czy da rade wytrzymać od wypłaty do wypłaty, napisałaś że pieniądze szczęścia nie dają czyli że żyjesz samym powietrzem i chodzisz zapatrzona w kierownika.

@Janek

Ciekawe w jaki sposób pomagają, wypłaty bez daty dodatki bez pokrycia umowy o dzieło pod postacią umowy zlecenia albo 400 godzin do wypracowania i zero życia prywatnego i domowego rodzina widzi tylko w niedziele. CIEKAWA TA POMOC ZE STRONY FIRMY ??????????????????????.

Kwiecisty detektyw Janek

Po komentarzach można wywnioskować, że głowę również sparaliżowało.

Robert M

Dziękuję za pamięć. Wszystkim zatrudnionym w Spółce, także tym źle piszącym o mnie pragnę podziękować za współpracę. Jeżeli ktoś prawidłowo rzetelnie i uczciwie realizował zadania służbowe nie miał żadnych powodów aby narzekać na moją osobę. Obiboki, lewusy kombinatorzy i cwaniaki jak Gal aninim zawsze winę będą szukali u innych. Zdrowych spokojnych i wesołych Świąt.

Marcysia
@Robert M

Niech Ci ziemia lekka będzie.

Agnieszka

@Obrońca, masz inne zdanie na ten temat? Może jesteś w stanie szczegółowo podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie POLIS SECURITY? Ciekawi mnie, jak wygląda praca w tym miejscu i na jaką stawkę początkową można liczyć? Możesz opisać, co wiesz w tym temacie?

Beata

Ci ludzie to komedia z kierownikiem na czele.

Obrońca
@Beata

taka sama komedia jak Beata była pracownikiem

Agnieszka

@Łysy szczur, dlaczego napisałeś, że trzeba modlić się, aby otrzymać wynagrodzenie za pracę w firmie POLIS SECURITY? Zdarzały się sytuacje, że wypłata wynagrodzenia była opóźniona? Przedstaw bardziej szczegółowo, jak to wygląda tym bardziej, że napisałeś o dodatkach socjalnych, więc chciałabym wiedzieć, jak one wyglądają. Sprecyzuj swoją opinię, którą dodałeś w temacie.

Radek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach socjalnych?

Łysy szczur
@Radek

Pierwsza wskazówka odnośnie wypłaty. 1. Módl się abyś ją otrzymał. I druga odnosnie dodatków socjalnych 2. Nie licz na cuda.

Agnieszka

@Beata, dlaczego tak twierdzisz? Możesz w sposób bardziej złożony podzielić się z nami swoimi informacjami na temat pracy w firmie POLIS SECURITY? Jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo to miejsce pracy.

Agnieszka

@Pracownik, czy dysponujesz informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Bo jak rozumiem jesteś pracownikiem POLIS SECURITY. Czy firma organizuje szkolenia dla pracowników? @GARGAMEL, a czy Ty jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w POLIS SECURITY?

Zostaw merytoryczną opinię o POLIS SECURITY GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w POLIS SECURITY GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy POLIS SECURITY GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLIS SECURITY GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 75 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLIS SECURITY GROUP?

Kandydaci do pracy w POLIS SECURITY GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLIS SECURITY GROUP