Opinie o POLIS SECURITY GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLIS SECURITY GROUP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLIS SECURITY GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLIS SECURITY GROUP w Warszawa

Czy w firmie POLIS SECURITY GROUP są regularne szkolenia pracownicze?

Pawel

Co myślicie o pracy? Jak z kasą?

Grzesiek
@Pawel

Praca ok, kasa w porządku zgodnie z umową

Luchero
@Pawel

Ja pracowałem kawał czasu i pewnie gdyby nie przeprowadzka dalej bym pracował. Warunki są ok. Płacą to, co masz w umowie.

Leszek
@Luchero

Przecież płacenie tyle co na umowie to powinien być standard a nie powód do chwalenia. Napiszesz ile tego wychodzi? Powyżej 3 tysięcy na rękę weźmiesz?

pracownik Nowy wpis
@Leszek

Mniej więcej.

Diego

Ogólnie nie mogę narzekać, bo kasa zawsze na czas i nigdy nie było opóźnień, więc bardziej na plus niż na minus

Leszek Nowy wpis
@Diego

Widzę, że chwalisz wypłaty, a jak jest z umowami? Też stabilne i można dostać na czas określony?

Black Nowy wpis
@Leszek

Tak po okresie próbnym dostaniesz taka umowę.

Luchero

Pracodawca godny polecenia.

Pracownik Ochrony

Szybki, zanim dotarłam do biura umowa juz przygotowana wystarczyło wpisac tylko dane

Większosc o sprawy prywatne

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mati

Wszystko było szybko załatwione i można było spokojnie pracować. Kasa też taka, że nie można było narzekać

Grzesiek

Taka firma to teraz rzadkość. Bez żadnych bajerów - wyłożyli wszystko czego oczekują i jakie mają wymagania. Fakt, że roboty dużo, ale idzie się przyzwyczaić. Na razie jest spoko i wszystko idzie w dobrą stronę.

Damian

Planuję sie zatrudnić. Jakieś opinie?

Johny
@Damian

Robota jak robota, dobrze płacą, jak człowiek robi swoje to nie ma żadnych problemów. Mija mi tutaj już drugi rok i jestem zadowolony.

Młody
@Damian

Według mnie naprawdę spoko, mozna fajnie zarobic w fajnej atmosferze ;)

Brother
@Damian

Fajna ekipa, dobre pieniądze, a teraz też taki czas że takie rzeczy się szczególnie docenia.

Kajtek
@Damian

Robotę na ochronie traktowalem jako dodatek ale cieszę sie ze trafilem tam, firma naprawdę kieruja porządni ludzie z którymi mozna sie dogadać i nie ma żadnych problemów, bylem tylko rok, ale traktowali jak swojego.

@Damian

robota jest w porządku, raczej nie planuję jej zmieniać

Fabio

jest ok, polecam

YNWA
@Damian

Śmiało możesz startować. Dobre warunki.

macios

warto startowac

paweł
@Damian

dobre miejsce na start ale też i dla bardziej doświadczonych, ekipa spoko, warunki dobre, polecam

ok
@Damian

dobre zarobki i pewna robota

blacky
@Damian

jest ok, firma zapewnia dobra kasę i fajne warunki pracy

Wertez

Dobra firma do współpracy

taras

Jest dobrze.

@taras

Coś więcej? Bo samo "jest dobrze" nie wystarczy. Ile płacą, jakie są warunki pracy, atmosfera? Powiecie cokolwiek więcej?

Tymo

Dobra praca

Ok
@Damian

jest w porządku, dobre pieniądze, robota typowa jak to na ochroonie

Uwer
@Damian

Dobrze jest. Jak ktoś chce pracować to nie będzie narzekał. Jest w porzadku.

kuba
@Damian

jest dobrze, firma oferująca bardzo dobre zatrudnienie, szczególnie polecam w czasach kryzysu bo dają naprawdę stabilne zatrudnienie

kuba

Dobra praca :) Zdecydowanie polecam

Montek

Spoko praca

Ukisz

Bardzo dobra firma i jestem zadowolony z pracy w tej firmie, polecam wszystkim ta firme, kto szuka pracy w ochronie.

Uwer

Dobrze jest. Pewna robota i spoko ludzie.

Atton

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należało ogarnęli bardzo dobrze i wywiązali się z tego co obiecali.

Edii

Masz dwa wyjścia - pracować i zarabiać nienajgorsze pieniądze, albo narzekać i zostać zwolnionym. Z ludźmi w pracy da się dogadać, nie ma spin.

Kondzik

Myślę że dobra firma, nie ma przestojów i robota jest cały czas, więc kasa co miesiąc wpada

Bączek

Firma daje solidne zatrudnienie, przede wszystkim stałe, co według mnie jest bardzo istotne w obecnych czasach i w wielu miejscach nie jest o to tak łatwo. Wynagrodzenie odpowiednie do obowiązków. Polecam

Pawel

Robię w ochronie ogólnie już 15 lat, tutaj 3 lata. Według mnie jak do tej pory to mój najlepszy pracodawca. Warunki umowy jasne i przejrzyste. Bez haczyków i kombinacji.

Endo

Ok

Maniek

Jako pracownik jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Warunki zarówno jeśli chodzi o zatrudnienie jak i płacę są naprawdę ok, jak na tę branże.

Faber

Jest to jak najbardziej uczciwa firma. Jeśli ktoś szuka pracy w tej branży to lepiej na pewno nie trafi. Warunki, pieniądze, płatności na czas.

Dlaczego tak źle wspominasz pracę tutaj? Co się działo? Chodzi o pieniądze, słabo płacili? Czy mówisz o atmosferze?

taras

Dobre warunki zgodnie z tym co podają w ofertach.

Zostaw merytoryczną opinię o POLIS SECURITY GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w POLIS SECURITY GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy POLIS SECURITY GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLIS SECURITY GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 75 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLIS SECURITY GROUP?

Kandydaci do pracy w POLIS SECURITY GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLIS SECURITY GROUP