Opinie o POLIS SECURITY GROUP w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLIS SECURITY GROUP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLIS SECURITY GROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLIS SECURITY GROUP w Warszawa

Kramber

Bardzo dobra firma i jestem zadowolony z pracy w tej firmie polecam wszystkim ta firmę kto szuka pracy w ochronie.

Młody

Ja jestem zwykłym ochroniarzem od 11 lat, a tutaj jestem od trzech i mnie się podoba

Szarek

Dobrze jest według mnie, ludzie w porządku, sporo obstawionych obiektów, warunki dobre, pieniądze płacą na czas.

Aki

Szanują ludzi - kandydatów, pracowników. Wszystkich traktują równo - nie ma że kogoś wywyższają czy ignorują.

Pracownik Ochrony

Szybki, zanim dotarłam do biura umowa juz przygotowana wystarczyło wpisac tylko dane

Większosc o sprawy prywatne

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Igor

Polecam pracodawcę. Nigdy nie miałem tam z niczym problemu.

Salas

Bardzo fajne miejsce do pracy, dobre warunki i pewne pieniądze

Damian
@Salas

Zgadzam się, warunki dają dobre i kasa jest ok

fafik

Jako pracownik nie mam na co narzekac pieniadze zawsze na czas. Duzy plus firma uczciwa a w tej branzy roznie z tym bywa

Barti

Praca w porządku. Dobre warunki jeśli chodzi o pracę jako ochroniarz, na pieniądze nie ma co narzekać ;)

FOX

firma solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień, pracuje się dobrze, organizacja też ok, jak ktoś pracuje to sam wie

Zaabo

Rotacja niewielka, z pieniędzmi nie ma problemów żadnych.

Czytając te komentarze mam wrażenie że te wszystkie pozytywne komentarze napisał sam (usunięte przez administratora) ze swoją świta. Bo nikt kto tam pracował lub pracuje by tak nie pisał. Ci ludzie mają za nic pracownika. (usunięte przez administratora) Wszystkim którzy tam pracują radzę zbierać wszystkie dowody na to że się wykonywało dla nich pracę. A także nagrywać wszystkie rozmowy z przełożonymi . Ja tak zrobiłem i teraz mam wszystko czarno na białym.

rekik

Bardzo fajna praca i firma mogę polecić bez dwóch zdań. Pieniądze, atmosfera, szefostwo wszystko na plus

Fighter

Pracuje od ponad roku w firmie na 2 obiektach mam umowę i nie ma problemów

septi

jest ok, polecam

Ktoś poleca pracę w Polis Security? Widzę sporo pozytywów. Możecie powiedzieć coś więcej?

Marcelo
@Kandydat

Jest ok. W każdej kwestii da się dogadać.

Mati
@Kandydat

Na pieniądze nie narzekam, warunki mi pasują i nie zamierzam na razie zmieniać pracy

Mati

Normalna praca, normalni ludzie. Nie ma żadnych problemów.

Marcelo

dobra kasa, atmosfera generalnie jestem zadowolony

Ranked

pracowałem moze i krotko ale dobrze wspominam prace w polis

paweł
@Ranked

3maj sie Mordeczko na obczyźnie, cala ekipa pozdrawia

paweł

Nikt nie narzeka, ale i nikt nie popędza, wiec wszystko okej i pieniądze też można zarobić dobre

Lisek

Dobre warunki, w zawodzie robie juz 10 lat, tutaj prawie 3 i jest ook

Zostaw merytoryczną opinię o POLIS SECURITY GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w POLIS SECURITY GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy POLIS SECURITY GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLIS SECURITY GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 75 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLIS SECURITY GROUP?

Kandydaci do pracy w POLIS SECURITY GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLIS SECURITY GROUP